9 платформ для збору відеовідгуків ваших користувачів

Categories:

Відео відгуки дозволяють клієнтам сказати вам, що вони думають про ваші товари чи послуги. Ці коментарі клієнтів є більш переконливими та допоможуть вам завоювати довіру клієнтів.

Подумайте про таку ситуацію: ви володієте малим бізнесом і намагаєтеся знайти нових клієнтів. Ви вже змогли залучити натовп, зацікавити їх своїм веб-сайтом і змусити їх стежити за вашими акаунтами в соціальних мережах. Однак купувати поки не готові. Як перетворити потенційних клієнтів на справжніх, не наполягаючи?

Відеомаркетинг — найкращий спосіб змусити людей зробити те, що вам потрібно, щоб переконати їх. Незважаючи на те, що більшість відеоформатів будуть корисними в цій ситуації, оскільки відео в цілому є цінним інструментом, багато компаній вирішують використовувати відгуки клієнтів як маркетингову стратегію, оскільки вони підвищують вірогідність того, що клієнт купить і принесе більше грошей.

Важливість сприйняття бренду під час прийняття рішення про покупку

Якщо ви на мить подумаєте про те, як ви робите покупки, ви, мабуть, прийдете до висновку, що більшість речей, які ви купуєте, базуються на тому, як ви ставитеся до різних брендів. Ви не єдиний, хто дивиться лише на назву бренду, коли приймає рішення про покупку. 77% клієнтів B2C роблять те саме.

Купуючи продукти, люди вибирають одну марку соусу для спагетті, а не іншу на основі враження від певної компанії. Це враження складається з їхніх думок і почуттів про цю компанію.

Коли клієнти визначилися, що вони думають про бренд, важко змінити їхню думку. Через це компанії наполегливо працюють над тим, щоб люди мали хороші думки про їхній бренд, а не лише нейтральні чи погані.

Коли ви знаєте, як люди ставляться до вашого бренду, набагато легше сформувати його репутацію, допомогти клієнтам зрозуміти, чим він відрізняється від конкурентів, і створити цінність вашої компанії. Ви можете зрозуміти це, запитавши клієнтів, як вони ставляться до бренду, і відстежуючи, як вони думають про нього з часом.

Наскільки важливі відгуки для формування довіри та сприйняття?

Як ви думаєте, хто був би кращим представником вашого бізнесу? Ви чи щасливий клієнт, який купив у вас? Навіть якщо зрозуміло, що ви багато знаєте про цю сферу, клієнти не довірятимуть вам, поки ви не доведете, що ви справжня угода. Отже, неможливо сказати достатньо про те, наскільки важливими є відгуки.

Перш ніж що-небудь купити, більшість людей шукають підтвердження від третьої сторони у формі відгуків. Люди більше не довіряють ЗМІ чи людям, яких вони вважають «інфлюенсерами».

Ось чому вони не звертають особливої ​​уваги на заяви роздрібних продавців, які мають на меті привернути їх увагу. Через це клієнти та маркетологи повинні приділяти відгукам велику вагу під час побудови стосунків.

  Як клонувати репозиторій GitHub

У діловому світі дуже важливо мати добру репутацію. Який бізнес швидше за все приверне вашу увагу: той, у якого взагалі немає оцінок, чи той, у якого сотні відгуків, усі позитивні? Бінго. Саме тому відгуки настільки важливі для того, щоб залучити найбільших шанувальників вашого бренду, щоб допомогти вам створити вашу репутацію.

Збір відгуків ручним способом: які проблеми?

Ручне збирання відгуків може стикатися з різними проблемами та недоліками. Нижче наведено деякі з важливих.

Низька точність даних

Отримання відгуків клієнтів вручну або на папері майже завжди призводить до менш точних даних. Для ручного або рукописного збору відгуків клієнтів торговому представнику або співробітнику потрібно буде попросити клієнтів і відвідувачів висловити свою думку та сказати, що вони думають про свій досвід, якість послуг і товарів або будь-що інше.

Це коштує великих грошей і займає багато часу та ресурсів

Збір рукописних або ручних відгуків клієнтів дуже дорогий, займає багато часу та потребує багато ресурсів. Компанія повинна наймати постійних співробітників, які взаємодіють з клієнтами та відвідувачами та регулярно запитують відгуки у цих груп. Це означає, що багато працівників завжди будуть залучені до зворотного зв’язку з клієнтами.

Якість даних повністю залежить від працівників, але це небезпечно та не завжди правильно.

Ручний і рукописний спосіб отримання відгуків клієнтів не дуже безпечний, і працівники повинні стежити за його безпекою. Співробітник, який просить клієнтів надати відгук, також може вплинути на те, що вони скажуть, а співробітник, який вводить дані, також може припуститися помилки, що зробить результати менш точними.

Складати звіти, аналізувати дані та ділитися інформацією

Важко створювати звіти, аналізувати дані та працювати разом над даними, коли клієнти вводять інформацію вручну або вручну. Перше, що потрібно зробити, це подбати про документи та форми. Потім дані потрібно ввести в систему. Пізніше ці дані можна проаналізувати або поділитися.

Тепер було б майже зрозуміло, що отримувати відгуки вручну — не правильний вибір.

Отже, ось ми з деякими з найкращих платформ для автоматизованого збору відео відгуків.

Testimonial.to

Програмне забезпечення для відгуків — це комплексний продукт із такими основними функціями, як єдина інформаційна панель, аналітика, спеціальна цільова сторінка, відеочат та багато іншого.

Він поставляється зі спеціальною цільовою сторінкою, яка може збирати відео відгуки електронною поштою, текстовими повідомленнями чи соціальними мережами. Усі відгуки, зібрані на одній інформаційній панелі, можна переглянути в зручному для навігації форматі.

Крім того, ви можете краще зрозуміти успіх відео в численних маркетингових каналах, використовуючи комплексну аналітику. Легко записувати сеанси відеочату відразу у свій обліковий запис Testimonial, а також просто вставити один рядок коду на будь-якому веб-сайті.

Вигукнути

Платформа Shoutout дозволяє легко отримати соціальний доказ, який у вас уже є, і перетворити його на прекрасну «Стіну кохання». Ви можете відсортувати та опублікувати стіну фотографій менш ніж за три хвилини. Ви можете випробувати послугу безкоштовно протягом тижня, не потребуючи кредитної картки.

Це може заощадити ваш час, помістивши всі важливі соціальні докази з ваших згадок у Twitter в одному місці. Ви можете збільшити кількість продажів на вашому веб-сайті, перетворивши твіти на «Стіни кохання» та розмістивши їх там. Ви можете створити природну спільноту віруючих, вихваляючи людей, які використовують вашу платформу з найбільшою пристрастю, енергією та голосом.

  Як завантажити розширення Chrome як файл CRX

Хвалитися

Вихвалятися – це більше, ніж просто спосіб зібрати досвід одного клієнта за раз. Ви можете використовувати його весь час, коли маєте справу з клієнтом. Вони можуть дізнатися, наскільки ваші клієнти задоволені вами та вашим бізнесом, і відстежувати це. Це додається до кожної взаємодії як настрої клієнта та використовується та відстежується в усій системі.

Кожен із основних типів рейтингу, як-от зірочки, пальці вгору, смайлики, оцінка чистого промоутера тощо, далі розбивається на одне з трьох споживчих почуттів. Споживачі можуть бути або промоутерами, або пасивами, але вони ніколи не можуть бути противниками.

Ви можете використовувати думки інших користувачів Boast, щоб фільтрувати результати або вживати заходів у кількох місцях на платформі. Конструктор форм є однією з найважливіших частин. Якщо на сторінці 1 вашої форми є область оцінки, ви можете показувати відеополе рекламодавцям, лише якщо ця сторінка також має область оцінки.

Після цього ви можете поставити новий набір запитань про те, як ви можете покращити послуги, які ви надаєте своїм критикам, або як ви можете спробувати виправити свої стосунки з ними.

Підтвердження

Форми підтвердження можна повністю змінити відповідно до потреб вашого бізнесу та того, як ви їх використовуєте. Ви можете змінити кольори, додати логотип, змінити текст і вибрати, яку інформацію ви хочете збирати. Щоб завершити, потрібно лише кілька хвилин, а потім можна переходити до наступного кроку, запитуючи відгуки задоволених клієнтів.

За допомогою SuperLinks ви вже можете мати інформацію про клієнта у формі. Заповнення форм – це клопітка справа, яку ніхто не любить робити. SuperLinks полегшує життя ваших клієнтів, автоматично заповнюючи EndoForm вашою інформацією про них. Клієнти, які можуть робити те, заради чого вони прийшли у ваш бізнес, і дають вам хороші відгуки, показують, що ви робите все правильно.

VideoPeel

VideoPeel — найкраща платформа віддаленого відеозапису для компаній. Це дозволяє їм збирати відео від своїх клієнтів, відповідати на ці відео, аналізувати ці фільми та ділитися цим аналізом. За допомогою VideoPeel компанії можуть отримувати в десять разів більше відеоконтенту, створеного користувачами, що допомагає їм отримати на 20% більше конверсій, трафіку, задоволення клієнтів і статистику споживачів.

Якщо ви використовуєте це програмне забезпечення, ви можете зробити процес отримання ваших відгуків запущеним незалежно. Користувачі можуть легко збирати та надсилати інформацію, яка пов’язує потік із досвідом продажів.

Просто перейдіть на їхній веб-сайт, виберіть шаблон, додайте логотип і повідомлення вашої компанії, а потім попросіть своїх клієнтів записати відео відгуки про їхній досвід роботи з вашим бізнесом.

Це так просто! За допомогою вбудованого програвача Carousel від VideoPeel ви можете розміщувати відеовідгуки на своєму веб-сайті. Можливо, це та частина VideoPeel, яка вам сподобається найбільше. Ця функція дозволяє легко додавати відгуки клієнтів на ваш веб-сайт.

VideoTouch

Коли ви використовуєте Відгуки від VideoTouch, легко збирати створені користувачами відеовідгуки клієнтів і перетворювати їх на чудові фільми, які можна публікувати та ділитися скрізь без написання коду.

  Як використовувати функцію онлайнового вбудованого перекладу Outlook

Ви можете створити кампанію та вирішити, чи хочете ви збирати текстові чи відео відгуки під час цієї кампанії. Ви також можете додати форму для збору додаткової інформації, як-от профілі в соціальних мережах і назви посад. Найкращий спосіб залучити більше клієнтів — надати їм більше причин, як-от знижки та спеціальні пропозиції.

Вони створять для вас унікальне посилання, яким ви зможете поділитися електронною поштою або в соціальних мережах. Ваші клієнти можуть записувати на будь-якому настільному комп’ютері чи мобільному пристрої прямо з браузера, не входячи в обліковий запис і не використовуючи додаткову програму.

Щойно клієнт надішле відгук, який ви можете прочитати, ви отримаєте електронний лист про це. Якщо ви завантажите відгуки на свій комп’ютер, ви зможете поділитися ними з іншими. Ви також можете скористатися їхнім безкоштовним сервісом, щоб створити посилання на розміщене відео або спеціальний відео-віджет для свого веб-сайту.

Герой відгуку

Якщо ви зв’яжетеся з Testimonial Hero, ви зможете разом зі стратегом розробити ретельний план для досягнення бажаних результатів. Ви матимете чіткий шлях до створення відеовмісту для своїх клієнтів або співробітників, який матиме значення для ваших зусиль.

Вони дуже спрощують створення високоякісних відеорекомендацій, що допомагає командам продажів B2B швидше завойовувати довіру та надійність, що пришвидшує взаємодію з покупцями.

На кожному кроці ви зможете співпрацювати з експертами в цій галузі, щоб отримати максимальну віддачу від відзнятого матеріалу та створити найкращий вміст. Менеджери проектів, продюсери, редактори та інші з великим досвідом допоможуть вам.

Відмоніали

Vidmonials — це гнучка платформа, яка дає можливість вести бізнес компаніям у багатьох сферах. Ефективність вашої компанії покращиться завдяки вашому креативному маркетингу, залучаючи більше та кращих відвідувачів.

Ви можете додати переконливий заклик до дії на свій сайт електронної комерції за допомогою програмного забезпечення, яке вони надають вам для віддаленого запису відео. У результаті ви повинні побачити значний стрибок у кількості людей, які купують на вашому сайті.

Vidmonials роблять процес найму більш керованим і надають йому більш персоналізованого відчуття. Поділіться цінністю свого бізнесу та зробіть його кращим, використовуючи програмне забезпечення для віддаленого запису відео, щоб показати задоволених клієнтів. Це допоможе вам залучити більше клієнтів.

Сильні відгуки

Strong Testimonial — чудовий плагін, який ідеально виконує все, що від нього вимагається. Налаштувавши Strong Testimonials, ви заощадите багато часу порівняно з часом, який ви витратили б на збір або модерацію відгуків вручну.

Якщо ви хочете, щоб люди помітили вас, вам потрібно зробити щось, що виділяється. Через це вони додали відео відгуки, щоб допомогти привернути увагу людей до ваших відгуків.

Найважливішим і найважливішим у відгуках є те, що вони можуть допомогти вам збільшити продажі. Цього не може статися, якщо у ваших відгуках немає посилань на продукти, про які йдеться.

Тут стане в нагоді Strong Testimonials, оскільки вони мають найкращий плагін відгуків для веб-сайтів електронної комерції. Strong Testimonials добре працює з WooCommerce і повністю з ним сумісний.

Висновок

Після того, як ви створите сторінку для відгуків, ви повинні повідомити людей про це. Надішліть його вибраним клієнтам, вашому торговому персоналу та навіть іншим клієнтам, якщо ви вважаєте, що їм може бути цікаво його прочитати.

Також переконайтеся, що ваша домашня сторінка, сторінка «Про нас» і панель навігації у верхній частині екрана мають посилання на сторінку з вашими відгуками. Завдяки чудовій передачі інформації, отриманої від цих відгуків, ваша клієнтська база зростатиме в геометричній прогресії.