9 найкращих інструментів моніторингу JBoss

Red Hat пропонує два надійних серверних рішення: JBoss Enterprise Application Platform (JBoss EAP) і WildFly (раніше відомий як JBoss Application Server).

Якщо ви використовуєте один із них, вам потрібен інструмент моніторингу JBoss, щоб забезпечити високу надійність, низький час простою та швидше виконання у вашій екосистемі JBoss. Таким чином, ви можете впевнено створювати, запускати, розгортати та керувати корпоративними програмами Java.

JBoss EAP — це платформа на основі підписки, яка працює в різних середовищах, включаючи віртуальне, локальне та хмарне (приватне, публічне та гібридне). Під капотом він використовує хмарний проект Widfly з відкритим кодом, який пропонує потужне керування та автоматизацію.

У цій статті ми розглянемо найкращі інструменти моніторингу JBoss, щоб ви могли насолоджуватися неперевершеною продуктивністю програм, безпекою та керуванням ресурсами.

Давайте розпочнемо.

Чому вам потрібен моніторинг JBoss?

Важливо стежити за JBoss. Без цього ваша програма та інфраструктура Java можуть страждати від низької продуктивності, проблем із безпекою та незадовільної взаємодії з користувачем.

Redhat рекомендує будь-який інструмент, здатний досліджувати віртуальні машини Java (JVM). Вони рекомендують JConsole як JBoss EAP, оскільки він містить попередньо налаштований сценарій оболонки. Крім того, вони також рекомендують VisualVM.

Однак ці інструменти пропонують базовий моніторинг процесів JVM, який охоплює кілька аспектів, включаючи використання потоку, завантажені класи та моніторинг використання пам’яті. Навпаки, ви отримуєте перевагу від необхідності не виконувати конфігурацію (тільки якщо JBoss EAP і інструмент моніторингу працюють на одній машині). Для віддалених пристроїв потрібно запустити налаштування.

Тоді навіщо взагалі турбуватися про окреме стороннє рішення для моніторингу?

Ну, це тому, що рішення сторонніх розробників пропонують кращі функції та можливість моніторингу кожного аспекту екосистеми JBoss, включаючи її компоненти та пов’язану з ними інфраструктуру.

За допомогою рішень моніторингу JBoss команди можуть проактивно контролювати всі ресурси JBoss і переконатися, що проблеми з продуктивністю не впливають на кінцевих користувачів.

Крім того, вам також потрібно врахувати вимоги до бюджету та моніторингу.

Функції та можливості інструменту моніторингу JBoss, на які варто звернути увагу

Серед особливостей і можливостей інструмента моніторингу JBoss, на які вам слід звернути увагу, належать такі:

 • Він повинен забезпечувати належний моніторинг програм із відстеженням веб-програм.
 • Доступ до даних EAP WildFly і JBoss.
 • Кореляція системних ресурсів і діяльності Java.
 • Інструмент має надавати безкоштовну пробну версію, щоб ви могли випробувати його перед покупкою.
 • Має запропонувати детальний аналіз проблем продуктивності.
 • Співвідношення ціни та якості.
 • Щоб виявити основні проблеми, інструмент повинен розрізняти ускладнення на рівні контейнера, коду та JVM.
 • Забезпечте масштабованість, щоб продовжувати відстежувати щойно додані сервери та екземпляри.
 • Пропонувати зміни адміністраторам, якщо певні ресурси сервера перевищують встановлений поріг.
 • Можливість спостерігати за всіма чи більшістю помилок програми, щоб адміністратори могли вчасно реагувати.

Читайте також: Найкраще програмне забезпечення для моніторингу ІТ-інфраструктури з відкритим кодом

Тепер ми детально розглянемо інструменти моніторингу JBoss.

Монітор серверів і програм SolarWinds

SolarWinds Server and Application Monitor — популярний інструмент моніторингу JBoss. Це дає змогу командам контролювати сервер додатків JBoss із видимістю, що охоплює різні показники працездатності.

Після встановлення він автоматично виявляє та контролює JBoss та будь-які пов’язані програми в середовищі. Він також достатньо розумний, щоб автоматично встановлювати інтелектуальні базові лінії. Він змінює адміністраторів, якщо критичний поріг порушено.

  Як завантажити безкоштовні електронні книги за допомогою Amazon Prime

Крім того, він дозволяє керувати Java Runtime Environment за допомогою готових шаблонів моніторингу. Ці шаблони дозволяють відстежувати важливу статистику пам’яті, таку як незавершена пам’ять, вільна пам’ять, збирання сміття тощо.

Основні функції SolarWinds Server і Application Monitor включають наступне:

 • Відстежуйте доступність сервера
 • Відстежуйте ключові показники продуктивності сервера, такі як затримка, втрата пакетів або час відповіді
 • Відстежуйте апаратні компоненти та їх показники
 • Визначте проблеми з багатопотоковістю та інші показники, пов’язані з ЦП
 • Усунення проблем із продуктивністю середовища Java
 • Отримайте видимість у режимі реального часу для служб і компонентів JBoss

Перш ніж придбати інструмент моніторингу, ви можете спробувати SolarWinds Server і Application Monitor протягом 30 днів.

ManageEngine

ManageEngine Applications Manager (APM) — це найкращий інструмент моніторингу JBoss. І це підтверджується його 10-ю появою поспіль у магічному квадранті Gartner у категорії «Моніторинг продуктивності додатків і спостереження».

Це корпоративна програма, яка працює в локальних (фізичних і віртуальних) і хмарних середовищах. ManageEngine APM дозволяє командам контролювати кожен компонент JBoss. Наприклад, ви можете використовувати його для моніторингу продуктивності розгорнутих веб-додатків, затримки та пов’язаних компонентів, таких як Enterprise Java Beans (EJB), віртуальна машина Java (JVM) тощо.

Загалом ManageEngine APM може відстежувати, виявляти та вирішувати продуктивність мережі та ресурсів, пов’язану з інфраструктурою та додатками.

Основні функції менеджера програм ManageEngine:

 • Відстежуйте з’єднання з базою даних і пов’язані показники, такі як розмір пулу з’єднань JDBC, використовувані з’єднання тощо.
 • Використовуйте операції JMX MBean, щоб збільшити розмір пулу бази даних або перезапустіть сервер JBoss, щоб вирішити порогове значення пам’яті.
 • Усуньте проблеми з витоками пам’яті під час виконання Java, включаючи купу Java та пам’ять без купи.
 • Плануйте потужність сервера та бази даних, передбачаючи споживання ресурсів за допомогою моніторингу KPI.
 • Дізнавайтеся про вузькі місця та аналізуйте тенденції за допомогою готових звітів.

Ви можете спробувати їх 30-денну пробну версію, перш ніж робити покупку.

Динаміка додатків

Appdynamics — це рішення типу «Програмне забезпечення як послуга» (SaaS), яке пропонує повний моніторинг продуктивності додатків. Він працює в хмарних і локальних середовищах ІТ-інфраструктури, дозволяючи вам керувати своїм середовищем JBoss і контролювати його.

З коробки Appdynamics може відстежувати бізнес-транзакції, що виконуються на JBoss. Він автоматично виявляє та відображає агенти AppDynamics Java на інформаційній панелі вузла без необхідності виконувати будь-які налаштування.

З ним ви можете залишатися в курсі будь-яких критичних проблем, пов’язаних із цим. Він також легко підключається до JMX MBeans, що допомагає переглядати відкриті компоненти керування. Нарешті, це дозволяє відстежувати та візуалізувати показники ресурсів, включаючи ЦП, пам’ять і диск. Таким чином адміністратори можуть забезпечити оптимальну продуктивність у середовищі Java.

Основні функції Appdynamics включають:

 • Він забезпечує поглиблений перегляд пам’яті в JBoss і JVM, включаючи інформацію про збір сміття, купу та використання пам’яті в реальному часі.
 • Забезпечує повну видимість середовища JVM, включаючи властивості середовища та параметри запуску.

На відміну від ManageEngine APM і SolarWinds Server and Application Monitor(SAM), він пропонує лише 15-денну безкоштовну пробну версію.

DynaTrace

DynaTrace — це інструмент моніторингу JBoss на основі штучного інтелекту. Він чудово спостерігає за повним стеком рішень, включаючи моніторинг інфраструктури, програм і мікросервісів.

Крім того, він візуалізує наскрізний запит на службу JBoss через потік обслуговування, щоб надати вам повну картину. Тут ви можете побачити, як виконуються окремі послуги та їхні деталі.

  9 додатків для KYC і підтвердження особи для безперебійної реєстрації

Крім того, він може глибоко зануритися в використання ЦП, демонструючи споживання ЦП у планувальниках, фонових потоках та інших власних службах JBoss. Крім того, він вимагає мінімальної конфігурації, оскільки Dynatrace автоматично дізнається про деталі архітектури програми.

Основні функції DynaTrace включають наступне:

 • Отримайте показники продуктивності, включаючи спеціальні показники JMX, показники JVM, усі оператори бази даних, показники збирання сміття, рівень призупинення, усі запити та всі залежності.
 • Ручна настройка не потрібна.
 • Автоматично визначає нові віртуальні машини та починає їх моніторинг одразу після розгортання.
 • Показує мережеві показники процесу.

Подібно до Appdynamics, він також пропонує 15-денну безкоштовну пробну версію. Крім того, вони також пропонують гнучку цінову модель для вибору між річним або безстроковим ліцензуванням.

Нагіос

Nagios — це багатофункціональна система моніторингу та управління ІТ-інфраструктурою, яка захищає важливі бізнес-процеси. Це допомагає командам покращити час простою системи та покращити стан серверів і мережі. Проактивний підхід також покращує час реагування на інциденти.

На відміну від інших наших інструментів моніторингу JBoss, Nagios поставляється у двох пакетах: Nagios Core та Nagios XI. Nagios Core — це безкоштовний інструмент моніторингу JBoss на основі агентів.

Навпаки, Nagiox XI пропонує комерційну версію на основі графічного інтерфейсу без використання агентів. Отже, якщо ви шукаєте більш легкий підхід, вибір Nagiox XI не буде розумним, оскільки він пропонує зручний графічний інтерфейс користувача.

Його комплексний моніторинг піклується про кожен компонент інфраструктури. Крім того, його API дозволяють команді контролювати внутрішні та спеціальні програми, системи та служби.

Основні функції Nagios включають наступне:

 • Дозвольте вам проактивно планувати застарілу інфраструктуру за допомогою додатків для планування трендів і потужностей.
 • Пропонує сповіщення для сповіщення технічного персоналу через SMS або електронну пошту.
 • Він постачається з веб-інтерфейсом для отримання детальної інформації про стан.
 • Підтримує мультитенантні можливості.
 • Він пропонує чудові звіти, які можна використовувати для забезпечення виконання угод SLA.
 • Програмне забезпечення з відкритим кодом дозволяє налаштовувати код.
 • Він поставляється з розширюваною архітектурою, яка працює для внутрішніх програм.

Найкращий спосіб спробувати Nagios — протестувати його онлайн-демо. Ви також можете використовувати Nagios Core, але вам потрібні технічні знання для його налаштування та запуску. Якщо ви хочете вибрати Nagios XI, ви можете отримати його у версії Standard або Enterprise.

SolarWinds Appoptics

SolarWinds Appoptics — це масштабоване рішення для постійного моніторингу екосистеми JBoss, включаючи сервери, хости, програми, контейнери та бізнес-процеси. Він підтримує контекст із повним стеком, який чудово працює для застарілих і майбутніх ІТ-реалізацій.

Ви побачите, що Appoptics легко налаштувати та використовувати. Він забезпечує зручний підхід, завдяки якому ви отримуєте всі свої показники JBoss на центральній інформаційній панелі AppOptics.

Крім того, ви можете контролювати стан сервера JBoss у режимі реального часу з доступом до детальної візуальної аналітики. Таким чином ви можете помітити та усунути вузькі місця до того, як вони спричинять проблеми.

Окрім візуалізації пам’яті, ви також можете відстежувати потоки, дозволяючи виявляти багатопотокові проблеми та завчасно вирішувати вузькі місця, пов’язані з ЦП.

Основні функції SolarWinds Appoptics включають:

 • Працює з різноманітними середовищами JBoss, включаючи версії від 4.x до 7.x.
 • Пропонує інформаційну панель APM із візуальним зворотним зв’язком системи JBoss у реальному часі.
 • Візуалізуйте певний кеш пам’яті на додаток до загальної пам’яті, збирача сміття, вільної пам’яті та багато іншого.
 • Встановіть зміни на основі порогових значень для показників моніторингу JBoss і виправте їх, перш ніж це вплине на взаємодію з користувачем.
 • Усувайте проблеми з низькою продуктивністю потоку за допомогою моніторингу потоку JBoss.
 • Повністю візуалізуйте продуктивність сервера за допомогою центральної інформаційної панелі та вбудованих шаблонів.
  Виправити Сторінка входу Disney Plus не завантажується

Appoptics пропонує 30-денну пробну версію.

Моніторинг OpsView JBoss

OpsView — це моніторинг бізнес-служб, який дозволяє контролювати інфраструктуру JBoss. Це дає вам глибоке розуміння вашої ІТ-інфраструктури. Він залишається на вершині ринкового попиту, гарантуючи, що ви відповідаєте вимогам SLA для критичних бізнес-процесів.

За допомогою нього ви можете контролювати різні аспекти сервера JBoss, включаючи його процеси та стан справності. Наприклад, ви можете використовувати його для моніторингу критичних значень JMX, гарантуючи надійність роботи вашого середовища JBoss.

Ключові функції моніторингу OpsView JBoss:

 • Легко налаштувати за допомогою шаблону хосту.
 • Відстежуйте критичні значення JMX.
 • Переконайтеся, що вимоги SLA/OLA виконуються.

Вони пропонують безкоштовну пробну версію.

Ататус

Atatus — це повний стек моніторингу продуктивності JBoss, який забезпечує чудову видимість корпоративних програм і процесів. За допомогою Atatus ви можете контролювати різні сфери, включаючи моніторинг додатків, моніторинг журналів, моніторинг інфраструктури, синтетичний моніторинг (час безвідмовної роботи) і моніторинг реальних користувачів.

Для JBoss ви повинні покладатися на Atatus APM, який дає повну видимість продуктивності програми в режимі реального часу. Він надає докладні відомості про транзакції, мережеві відомості, моніторинг бази даних тощо. Ви також можете шукати збої API та відстежувати випуски для кращих випусків програм.

Основні функції Atatus включають:

 • За допомогою моніторингу транзакцій ви можете відстежувати неефективні маршрути за допомогою процентилів, гістограм і рівнів помилок.
 • Дізнайтеся про повільні SQL-запити, які впливають на вашу програму JBoss.
 • Дізнайтеся, як зовнішні служби впливають на продуктивність вашої програми.
 • Легко знаходьте та виправляйте вузькі місця, щоб підвищити продуктивність програми JBoss.
 • Отримувати зміни через різні засоби, зокрема Teams, Slack, веб-хуки, електронні листи тощо.
 • Отримайте доступ до показників у реальному часі, щоб виявити проблеми з продуктивністю.

Вони пропонують модель оплати за використання. Ви також можете спробувати, замовивши демонстраційну версію або скориставшись безкоштовною 14-денною необмеженою пробною версією.

Eginnovations

Eginnovations дозволяє зрозуміти вашу інфраструктуру JBoss за допомогою видимості продуктивності контейнерів EJB, JVM, підключень до баз даних, викликів зовнішніх служб тощо. Коротше кажучи, він пропонує повний інструмент моніторингу продуктивності JBoss.

Маючи доступ до кількох KPI, ви можете швидше вирішувати проблеми, дізнавшись про вузькі місця, повільні запити та рівень помилок. Крім того, ви також можете використовувати його для отримання видимості на рівні коду, надаючи вам інструменти для оптимізації продуктивності програми. Таким чином ви можете змінити код програми, що спричинить повільні бізнес-транзакції.

Ключові особливості Eginnovations включають:

 • Відстежуйте кожен аспект JVM і пов’язану з ним продуктивність.
 • Працює з коробки для JBoss EAP і WildFly.
 • Вимірюйте кожну метрику EJB, включаючи виконання, створення, видалення та виклик.

Ви можете випробувати Eginnovations протягом 30 днів.

Заключні слова

Інструмент моніторингу JBoss, необхідний для будь-якого бізнесу, що розробляє програми Java. Це дозволяє уникнути проблем із надійністю, зберігаючи оптимальну продуктивність, що забезпечує чудову взаємодію з користувачем. Наш список охоплює найкращі інструменти моніторингу JBoss, і ви можете вибрати той, який відповідає вашим потребам.

Далі перевірте конфігурацію журналу доступу JBoss 7.