9 найкращих шпигунських програм для Android і iPhone

| | 0 Comments| 4:44 AM
Categories:

Користувачі можуть негайно отримати доступ до чийогось комп’ютера або мобільного пристрою за допомогою шпигунських програм і інструментів. Програмне забезпечення, яке дозволяє нам віддалено шукати чиїсь повідомлення та історію дзвінків, є шпигунським додатком.

Вони були створені для збору необхідної системної інформації для отримання переваги. Отже, за допомогою шпигунських програм ви можете швидко отримати доступ до чийогось телефону без необхідності вводити пароль.

Ви коли-небудь замислювалися, чому такі програми-шпигуни стали необхідними? Чи знаєте ви, яка мета таких додатків? Давайте дізнаємось.

Призначення шпигунських програм

Шпигунські програми перевіряють файли операційної системи та встановлені програми. Ці програми залишаються прихованими та невпізнанними. Крім того, це програмне забезпечення відстежує дії в Інтернеті, координати WhatsApp, Facebook, Snapchat і GPS і може безперешкодно зламати дані іншої особи або організації.

Коротше кажучи, якщо хтось встановить шпигунську програму у вашій системі, він зможе повністю стежити за вами, де б вони не були. Отже, ви також повинні бути обережними щодо своїх пристроїв.

Сьогодні існує багато варіантів шпигунських програм. Отже, буде маса додатків на вибір. Давайте тепер поглянемо на деякі варіанти шпигунських програм, якими можна скористатися, коли виникне потреба.

uMobix

У вас є все, що вам потрібно з uMobix, щоб ваші діти могли безпечно та безтурботно користуватися Інтернетом. Ви можете отримати прибуток від uMobix настільки, наскільки дбаєте про найкращі інтереси своїх дітей, оскільки він призначений для законного використання. Щоб допомогти вам у цих обставинах, uMobix надає користувачам опції відстеження дзвінків і SMS.

З’ясувати, з ким ваші діти проводять найбільше часу та за вмістом, який вони стежать у різних додатках соціальних мереж, є одним із найприйнятніших методів дізнатися про їхнє життя поза домом.

Щоб покращити вашу здатність відстежувати телефон вашого коханого, uMobix пропонує функцію кейлоггера. Ви можете дізнатися більше про те, що ваші діти говорять, шукають і надсилають онлайн за допомогою кейлоггера.

Крім того, ви зможете виявити будь-які облікові записи, які вони могли створити без вашої згоди. Кожен видалений дзвінок, з’єднання або текстове повідомлення буде видно разом із перейменованими контактами. Приладова панель чудово підходить для отримання швидкого огляду призначеного пристрою.

mSpy

mSpy — одна з найкращих шпигунських програм, яка дозволяє максимально захистити своїх дітей в Інтернеті за допомогою різноманітних інструментів і можливостей програми. Це ефективний додаток із кількома параметрами.

Ви можете вибрати поведінку цільового телефону за умовчанням на панелі керування. Потім програма використовуватиме налаштування за замовчуванням, доки ви не застосуєте деякі зміни. За допомогою цієї програми ви також можете записувати їхній екран і переглядати зображення та відео на їхньому телефоні.

Він також має функцію моніторингу веб-сайтів, яка допомагає вам переглядати веб-сайти та сторінки, додані в закладки відстежуваним пристроєм. Крім того, програма може повідомити вас, коли в браузері з’явиться запит щодо певного набору термінів. Ви також можете переглядати вхідні та вихідні електронні листи та тексти.

Використовуючи функцію Geofencing, ви можете створити зони обмеженого доступу для цільового мобільного телефону. Немає обмежень щодо кількості зон, які ви можете створити. Система автоматично відстежуватиме тривалість і частоту відвідування кожної зони.

Hoverwatch

За допомогою шпигунського додатка Hoverwatch ви можете користуватися різноманітними функціями. Коли користувач розблоковує планшет або телефон, відстеження камери дозволяє зробити знімок за допомогою передньої камери потрібного пристрою. Це одна з найпопулярніших функцій цієї програми разом із періодичним створенням скріншотів.

  Як перевірити стан акумулятора на Android

Навіть якщо ваші діти знають, як працюють їхні пристрої, функція невидимості трекера мобільного телефону дозволяє повністю приховати його від користувача. Крім того, це дозволяє відстежувати SIM-карту цільового пристрою та з’являти спливаюче сповіщення, якщо користувач цільового пристрою намагається змінити свою SIM-карту.

Він має здатність відстежувати 5 пристроїв одночасно. Він також може стежити за діяльністю в календарі та списку справ. Робити нотатки в календарі стає звичним, і програма стеження може відобразити ці дані для вас.

 • Він працює на:

 • iOS

 • Android

 • вікна

Snoopza

Snoopza має передову функцію прихованого режиму, яка дозволяє уникнути виявлення. Ви можете відстежувати всі веб-сайти, які ви відвідуєте, а також матеріали, які вони завантажують, використовуючи опцію для відстеження історії веб-перегляду.

Функція геолокації Snoopza дозволить вам визначити точне місцезнаходження цільового пристрою. Це одна з найдоступніших шпигунських програм із найвищими функціями. Використовуючи цю програму, користувачі можуть відстежувати події цілі в певних програмах соціальних мереж, таких як Viber, Whatsapp, Facebook і Snapchat.

Трекер віддалено робить знімок або скріншот кожного разу, коли людина розблоковує дисплей свого телефону чи планшета. Ця програма продовжує працювати, навіть якщо людина змінює SIM-карту. Ця програма забезпечує цілодобове обслуговування клієнтів, тож ви можете скористатися їхньою допомогою в будь-який час.

eyeZy

За допомогою функції Social Spotlight від eyeZy легко дізнатися, що діти публікують у соціальних мережах. Інструмент стеження об’єднує всі розмови в соціальних мережах в єдину потужну функцію, що дає вам змогу переглядати їхні розмови, включаючи будь-які видалені повідомлення у Facebook, WhatsApp та інших подібних програмах.

За допомогою чарівної функції eyeZy батьки можуть отримувати сповіщення, коли їхня дитина входить або залишає заздалегідь визначену зону або використовує певне слово під час чатів чи веб-пошуку.

eyeZy працює в прихованому режимі. Завдяки цьому батьки можуть користуватися додатком, не турбуючись, що їхні діти дізнаються про моніторинг.

За допомогою інструмента «Веб-лупа» можна легко переглянути їхню історію пошуку, дізнатися, які веб-сайти вони додали в закладки, і дізнатися більше про їхні хобі й уподобання. Крім того, інструмент клавіатурного журналу гарантує, що розмови, які ведуть ваші діти, є безпечними за своєю природою. Його легко використовувати з численними функціями.

Спілікс

Spylix можна встановити на цільовому пристрої менш ніж за 10 хвилин. Це одна з найкращих шпигунських програм для пристроїв Android і iPhone, оскільки вона підтримує понад 40 різних типів даних.

За допомогою Spylix ви можете дистанційно відстежувати гаджети Android і iPhone з будь-якого місця. Ви також можете отримати доступ до повідомлень та іншої інформації з пристрою, який хочете переглянути.

Однією з помітних особливостей відстеження повідомлень є можливість переглядати видалені тексти на цільовому пристрої Android або iPhone. Ви можете переглянути цю інформацію, не виходячи з дому.

Крім того, він стежить за мультимедійними файлами, які цільовий смартфон Android надсилає або отримує через інші програми для обміну. Це програмне забезпечення може створювати блоки для програм, веб-сайтів або Wi-Fi.

Ви отримуватимете сповіщення про цю функцію щоразу, коли контрольований пристрій перетинатиме встановлені межі. Ця програма є однією з найефективніших програм із чудовими засобами батьківського контролю.

XNSPY

Найпростішим і найзручнішим мобільним додатком для моніторингу смартфонів і планшетів є XNSPY. Це дозволяє віддалено переглядати всі записи дзвінків і списки контактів у складний спосіб.

  Як налаштувати власні кольори для контактів у Messenger на Android

Відстежуючи їхні SMS, iMessage та інші поширені програми соціальних мереж, ви можете стежити за тим, що роблять члени вашої родини та співробітники на відстані.

Ви можете використовувати XNSPY, щоб стежити за робочим гаджетом, який отримав ваш співробітник. XNSPY має багато функцій, які допоможуть вашому бізнесу, від забезпечення їхньої постійної продуктивності до швидкого встановлення важливих ділових контактів.

Однією з головних переваг XNSPY є те, що деякі його функції можна використовувати без кореневого доступу. Єдина функція, де потрібен рутинг, — це функція моніторингу Instant Messenger для таких програм, як Whatsapp та інших подібних платформ соціальних мереж.

Ви можете активно збирати дані на цільовому пристрої за допомогою функцій запису XNSPY, які включають запис екрана, кейлоггер і запис викликів.

MobileSpy

За допомогою MobileSpy, передового гібридного інструменту моніторингу смартфонів, ви можете стежити за своїми дітьми або співробітниками на відстані. Навіть не торкаючись їх телефону, це дає вам можливість контролювати його.

Відстежуйте кожен аспект відправника та одержувача електронного листа, надісланого за допомогою облікового запису Gmail. Будь-який новий запис телефонної книги віддалено видно на інформаційній панелі онлайн. MobileSpy таємно записує всі натискання клавіш, які нещодавно або регулярно використовувалися.

Щоб запобігти втраті мобільних/стільникових даних і розрядженню акумулятора, ви можете вирішити отримувати оновлення лише тоді, коли потрібний мобільний телефон підключено до Wi-Fi.

Шпигуйте за мультимедійними додатками для відео та фотографій. Всю галерею можна спостерігати дистанційно. Навіть повідомлення, надіслані на цільовий мобільний телефон, можна безслідно видалити. За допомогою однієї підписки можна контролювати три пристрої, а цілодобова підтримка в онлайн-чаті доступна, щоб допомогти вам у будь-якому випадку.

FlexiSPY

FlexiSPY входить до програми з найбільшою кількістю доступних функцій. Ви можете переглядати та записувати дзвінки за допомогою цієї програми, переглядати SMS та повідомлення в соціальних мережах, відстежувати чиєсь місцезнаходження та навіть знімати фотографії та відео. І все це так, щоб власник телефону, iPad або комп’ютера не помітив вас.

Однією з найбільш часто використовуваних функцій програми FlexiSPY є відстеження викликів. Ви також можете приєднатися до активного дзвінка. Завдяки можливості запису дзвінків ви можете використовувати його для запису розмов із цільового телефону. Це може запобігти численним неправильним уявленням і комунікаційним прогалинам у вашій компанії.

Ви можете використовувати програму, щоб отримувати сповіщення щоразу, коли відбувається певна дія. Ця функція чудова, якщо ви хочете отримувати інформацію про неналежну поведінку, але не хочете постійно контролювати телефон чи комп’ютер.

Оскільки вам потрібен фізичний доступ до потрібного пристрою лише один раз, щоб встановити його, програмне забезпечення FlexiSPY дуже зручно. Після цього всім можна керувати віддалено.

Отже, це все про деякі з найкращих шпигунських програм для пристроїв Android та iPhone. Тепер давайте розглянемо деякі причини, які можуть допомогти вам зрозуміти потребу в шпигунських програмах.

 • Він працює на:

 • iOS

 • Android

 • вікна

Необхідність шпигунських програм

Багато людей отримали прибуток від використання шпигунських програм у своєму особистому та діловому житті. Вони можуть надати сприятливі переваги, подібні до згаданих нижче.

Батьківський контроль

Зайняті батьки можуть використовувати програми-шпигуни, щоб стежити за своїми дітьми, поки вони на роботі. Ці програми можуть відстежувати місцезнаходження вашої дитини та захищати її від насильства в Інтернеті, депресії та знущань.

  Як змінити обліковий запис Google за замовчуванням на Android

Ви можете перевірити веб-сайти, які вони часто відвідують, і ігри, у які вони часто грають. Тож, спостерігаючи за цими пунктами, батьки можуть визначити, що впливає на поведінку їхніх дітей, і відповідно скоригувати свій стиль виховання.

Підвищує ефективність організації

Шпигунські програми також можуть бути досить ефективними в комерційних умовах. Ви можете спостерігати, скільки часу ваші співробітники проводять в Інтернеті та в соціальних мережах, і ви можете блокувати будь-які потенційно шкідливі веб-сайти.

Крім того, ви можете контролювати витрати на відрядження та маршрути співробітників за допомогою відстеження GPS, щоб переконатися, що вони не зловживають ресурсами компанії. Отже, ці програми можуть підвищити продуктивність працівників, підвищити ефективність робочого місця, зменшити втрату часу та прискорити зростання організації.

Відстежуйте втрачені або вкрадені пристрої

Ваша конфіденційність знаходиться під загрозою, коли будь-який із ваших гаджетів губиться або викрадається. Ваш пристрій може містити особисту інформацію та конфіденційні дані, до яких незнайомці можуть легко отримати доступ. Однак, використовуючи GPS і технології визначення місцезнаходження, ви можете відстежувати свої пристрої за допомогою програм-шпигунів.

Подбайте про безпеку старших у родині

Вони також можуть стежити за безпекою ваших літніх батьків. Якщо ваші батьки перебувають у лікарні для престарілих або живуть самі, ви можете регулярно оглядати їх і викликати допомогу, якщо помітите щось незвичайне в будь-який момент.

Особливості шпигунських програм

Шпигунські програми мають деякі помітні функції, які покращують життя людей. Отже, якщо ви думаєте про використання, ці функції можуть полегшити вам вибір.

 • Звідти ви можете отримати подробиці про дії в Інтернеті та повідомлення. Це найважливіші характеристики для пошуку програмного забезпечення для стеження за мобільними телефонами, тому що за допомогою цих чатів ви можете виявити справжню природу проблеми.
 • Він може працювати у фоновому режимі, не перешкоджаючи роботі інших програм.
 • Ви можете будь-коли знайти потрібний пристрій, а місцезнаходження цільового телефону можна відстежувати за допомогою цих програм. Це важлива функція програмного забезпечення для мобільного шпигунства, тому що ви завжди хочете знати, де ваші діти чи навіть ваші співробітники.
 • Батьківський контроль підтримується. Таким чином, ви можете постійно стежити за своїми дітьми та відзначати їх діяльність.

Навіть більш складні можливості, такі як сповіщення про певну діяльність пристрою, відстеження ключових слів і навіть навколишнє прослуховування, можна знайти в деяких з найкращих прихованих шпигунських програм.

Висновок

Використання шпигунських програм у сучасному світі не обмежене. Їх можна використовувати для виконання різноманітних операцій і з різних причин. Одними з найкращих причин для використання шпигунських додатків можуть бути: безпека дітей, стримування будь-яких переслідувань і сексуального насильства в Інтернеті, сповіщення про шахрайство та залякування.

Шпигунські додатки вдосконалюються щодня і стали оптимальними для батьків, щоб використовувати їх для безпеки дітей. Крім того, зростає кіберзлочинність і зловмисне програмне забезпечення. Тому багато роботодавців зважуються на використання шпигунських програм для захисту від крадіжки даних і конфіденційних документів.

Оскільки наше життя змішується з епохою цифрових технологій, використання цих програм стане популярним лише з часом. Наведені вище програми забезпечують чудовий захист і безпеку та є одними з найкращих шпигунських програм, які варто розглянути.