9 найкращих рішень для керування API для малого бізнесу та підприємства

Categories:

Рішення для керування API можуть допомогти компаніям будь-якого розміру розробляти, розгортати та керувати своїми API та максимізувати дохід.

Організації та розробники, які створюють API, можуть бути перевантажені великою кількістю завдань, які необхідно виконати протягом усього життєвого циклу API.

Від планування та будівництва до розгортання, обслуговування та монетизації; це складно, особливо якщо ви робите це вручну.

Таким чином, використовуючи інструмент керування API, ви можете автоматизувати це завдання та використовувати його гнучкість і функції для безпроблемного керування всім.

У цій статті я розповім про деякі основи API та найкращі рішення для керування API, які підходять для малого бізнесу, від малого до корпоративного.

Що таке API?

Інтерфейс програмування додатків (API) — це програмне рішення, яке працює як посередник, що дозволяє двом програмам взаємодіяти одна з одною.

Сучасні API стали більш корисними та цінними завдяки деяким характеристикам, таким як:

  • Дотримання таких стандартів, як REST і HTTP, які легко доступні, зрозумілі широкому загалу та зручні для розробників.
  • API — це більше, ніж просто кілька рядків коду; вони створені для певної аудиторії, наприклад розробників мобільних пристроїв.
  • Вони мають чітку документацію та версії, щоб відповідати очікуванням користувачів.
  • Краще управління та безпека, а також моніторинг для керування продуктивністю та масштабованістю
  • Визначений життєвий цикл розробки програмного забезпечення

Сьогодні існує багато типів API, як-от API погоди, API обробки платежів, API бронювання авіаквитків, API замовлення їжі та багато іншого, щоб полегшити життя кінцевих користувачів. Вони розроблені для того, щоб розробники легко використовували їх у програмі та розширювали її функціональність.

Приклад із реального життя: коли ви відкриваєте програму для обміну поїздками, ви бачите карту, яку можна надати від Google Maps або будь-якої іншої третьої сторони. Розробник додатка для обміну поїздками використовуватиме API карти та інтегруватиме його з програмою, щоб полегшити функцію карти. Тепер ви можете знати, куди прямуєте під час поїздки.

Що таке інструмент керування API?

Інструмент керування API – це рішення, яке допомагає вам керувати своїми API. Це також може полегшити створення, розгортання, моніторинг і підтримку ваших API. Він має багато функцій, як-от портал розробника, інтерфейс користувача, інтеграція, безпека, моніторинг, кілька середовищ розгортання тощо, що полегшує керування API.

Ви можете заощадити час і зусилля, керуючи всім гладко. Це автоматизує ваш робочий процес і прискорить процес створення та керування API. Таким чином ви зможете швидше вийти на ринок і отримати кращий дохід.

Яка різниця між API Management та API Gateway?

Шлюз API — це проксі-сервер, тоді як керування API — це повне рішення для керування API у виробництві. Останній може мати різноманітні шлюзи API, що працюють у кластері, разом із інтерфейсом користувача та додатковими функціями, такими як портал розробника, для створення ключів API та полегшення реєстрації.

Тепер давайте поговоримо про деякі з найкращих інструментів керування API.

Листоноша

Листоноша пропонує спільну платформу для розробки та керування API. Його чудові функції спрощують і прискорюють кожну фазу розробки API, одночасно оптимізуючи командну співпрацю.

Керуйте своєю інформацією API за допомогою інтерфейсу CLI Postman, веб-інтерфейсу, робочого столу або API. Ви отримаєте широкий спектр інтеграцій разом із загальнодоступними API та службами керування та безпеки для розгортання корпоративного рівня. Він включає SSO, журнали аудиту, виділені IP-адреси та засоби контролю доступу на основі користувачів.

Використовуйте різноманітні інструменти для співпраці та дайте своїй команді можливість ділитися API та працювати над ними. Крім того, скористайтеся перевагами великого списку послуг, призначених для керування життєвим циклом API. Ви також отримаєте основні служби для керування колекціями, запитами API та авторизацією.

Відстежуйте та керуйте версіями API, налаштовуйте імітаційні сервери для симуляції API, створюйте документацію API та тестові сценарії, автоматично зберігайте історичні запити API та постійно відстежуйте стан API.

Ви можете розробляти API у 5 разів швидше, виправляти помилки у 4 рази швидше та співпрацювати у 10 разів над API. Ви навіть можете протестувати свої API за допомогою настільного та веб-клієнта Postman і використовувати його CLI для безпосереднього збирання даних.

  Чому вам слід завантажити програми для iPhone та iPad

MuleSoft

Масштабуйте та ефективно керуйте своїми зусиллями API та мікросервісами MuleSoft. Це допоможе вам захистити ваші API за допомогою чітких політик, групових API, отримати ключову інформацію про програми API та керувати клієнтським доступом.

MuleSoft дозволяє вам керувати різними службами та розблоковувати їх за допомогою гнучкого шлюзу API, а також застосовувати попередньо створені або налаштовані політики безпеки без простоїв. Ви також можете використовувати сервісну сітку для керування та захисту мікросервісів незалежно від того, де вони розміщені.

Крім того, керуйте доступом до активів для команд або окремих користувачів. Ця платформа також допоможе вам отримати важливу інформацію про продуктивність, надійність і відповідність API. За допомогою MuleSoft легко розблокувати службу, будь то мікрослужба чи моноліт.

Ви можете проксі-сервери поточних служб, швидко захищати API та групувати свої API, щоб полегшити використання з одного інтерфейсу. Крім того, керуйте доступом і трафіком до API, автоматично застосовуючи користувацькі або попередньо створені політики, визначаючи керування API під час виконання та додаючи/видаляючи політики для кешування, безпеки API, обмеження швидкості та дроселювання.

MuleSoft дозволяє вам узгоджено застосовувати політики для своїх API, незалежно від їх специфікації, мови чи стилю архітектури. Ви отримаєте інтегроване керування доступом із цією платформою та зможете підключатися до Okta, OpenAM, LDAP, PingFederate та розміщеного рішення для керування ідентифікацією Mulesoft, щоб запропонувати безпечний доступ партнерам додатків, розробникам і внутрішнім учасникам. Крім того, використовуйте інтеграцію SAML для обробки SSO та авторизації використання API за допомогою політик Oath 2.

Він поставляється з БЕЗКОШТОВНОЮ пробною версією.

Апігей

Apigee від Google Cloud дозволяє розробляти, аналізувати, масштабувати та захищати API із кращим контролем і видимістю. Він пропонує повні можливості життєвого циклу API для створення та масштабування API та збільшення споживання API за допомогою гнучких порталів для розробників.

Ви можете отримати практичну інформацію протягом усього життєвого циклу розробки програми. Його чудові можливості дозволяють легко монетизувати ваші API та інші цифрові активи, щоб максимізувати їх цінність для бізнесу. Ви отримаєте багаторівневу конфіденційність і безпеку з IAM, CMEK, Cloud Armor та іншими хмарними рішеннями безпеки. Це також забезпечує гнучкість зберігання даних у будь-якому регіоні, який ви хочете.

Apigee пропонує автоматизацію на основі штучного інтелекту для перетворення даних API у чітку практичну інформацію, виявлення аномалій у режимі реального часу, прогнозування моделей трафіку та захисту ваших API від атак ботів. Моніторинг штучного інтелекту також гарантує, що ваші API добре працюють і завжди доступні, щоб надавати безперебійну роботу клієнтам, партнерам і розробникам.

З Apigee вам стане простіше розширити глобальне охоплення вашого API, розмістивши його в хмарній мережі Google Cloud, поширеній по всьому світу. Його хмарний CDN також забезпечує високу продуктивність і кешування, а Apigee hybrid забезпечує гнучкість розгортання ваших API у Google Cloud, локальному чи гібридному.

Контролюйте та керуйте часом виконання та розташовуйте шлюзи поблизу трафіку API, щоб використовувати кращу інфраструктуру безпеки, управління та відповідність, одночасно використовуючи такі можливості, як портал для розробників, моніторинг і аналітика. Ви отримуєте першочергову інтеграцію API для підключення додатків із наявними даними та випуску їх із кращою доступністю.

Крім того, його уніфікована платформа з хмарними принципами пропонує вищу масштабованість, швидкість розробника та швидший час виходу на ринок. Ви також можете швидко виявляти та діагностувати проблеми та застосовувати історичні дані для прогнозування поведінки. Apigee доповнює Envoy та Istio, розширюючи власне керування API у ваш стек мікросервісів.

Axway

використання AxwayШлюз API для керування, захисту та надання корпоративних API. Це допомагає вам контролювати та аналізувати ваші операції ШІ та отримувати цінну інформацію. Ви отримаєте повне управління життєвим циклом від будівництва до завершення життєвого циклу.

Контролюйте та керуйте API для управління та якості та захищайте їх на різних рівнях – доступу, даних та інтерфейсу. Ви також можете стати посередником у своїх API, щоб увімкнути кросплатформну сумісність. Axway також забезпечує самообслуговування API, швидку реєстрацію API та просте керування API.

  Як переглянути та видалити історію Netflix

API-шлюз Axway схожий на середовище виконання з такими основними послугами, як безпека, підключення протоколів, віртуалізація, еластичність, масштабованість, керованість, висока доступність і простота розробки API. Це також заохочує розробників зосередитися на забезпеченні логіки програми, не вбудовуючи всі служби в саму програму.

Бумі

використання БуміКерування API для розробки, масштабування та безпеки API. Ви отримуєте повне керування життєвим циклом API у гібридному середовищі та можливість налаштовувати API та без зусиль інтегрувати його з рішеннями.

Централізуйте, протестуйте та розгорніть свої API, щоб забезпечити дотримання правил і контрактів за допомогою API Gateway. Це також дозволяє відстежувати стан API за допомогою інформаційних панелей використання та дозволяє розробникам більше залучатися за допомогою порталу розробників і каталогу.

Ви можете швидко створити будь-яку кінцеву точку та опублікувати її в хмарі або локально, використовуючи при цьому швидший час виходу на ринок і кращу продуктивність розробника. Забезпечте безперебійну роботу партнерів і клієнтів, створюючи додатки з даними, зібраними з різних джерел даних, і легко абстрактно інтегруючись.

Встановіть безпечний і послідовний доступ до даних і розгортання API на периферії, у хмарі чи локально. Це також полегшує доступ сторонніх розробників за допомогою API і підвищує продуктивність у вашій екосистемі. Ви також можете централізувати керування життєвим циклом API з кращим контролем і видимістю для керування своїми веб-службами та API.

Ви можете спробувати БЕЗКОШТОВНУ пробну версію.

SnapLogic

використання SnapLogic для легкої розробки та керування API. Він дає змогу розробникам створювати API, використовуючи методологію клацання, а не кодування. Ви можете легко підключати послуги та продукти за допомогою API, щоб підвищити цінність бізнесу.

SnapLogic усуває процес створення коду вручну та керування API, і робить усе в автоматизованому середовищі. Він пропонує керування життєвим циклом API і спрощує операції API за допомогою потужних інформаційних панелей для перегляду часу відповіді, продуктивності, помилок і використання.

Ця інтелектуальна інтеграційна платформа (IIP) SnapLogic полегшує створення API, перетворюючи складні конвеєри інтеграції, які можуть працювати локально та в хмарі, на REST API. Крім того, ці API можуть поєднувати, перетворювати та формувати дані та давати змогу підключати різні кінцеві точки – системи ERP, бази даних, хмарні програми тощо.

Акана

Керуйте всім своїм життєвим циклом API, розгортайте його в різних хмарах, забезпечуйте відповідність і прискорюйте цифрову трансформацію у своїй організації за допомогою Акана. Це спрощує процес створення та розгортання API і прискорює час виходу на ринок, щоб монетизувати та перемогти конкурентів.

Це усуває проблеми з налаштуванням політик безпеки, ви можете легко застосувати процеси безпеки та захистити свій бізнес, навіть маючи понад 100 тисяч кінцевих точок. Він пропонує найкраще в галузі керування API, досвід, чудову підтримку та послуги з керування API.

Ви отримуєте портал для розробників, щоб покращити ваш робочий процес і співпрацю, а також можливість швидко імпортувати існуючий API за допомогою графічного редактора, що функціонує в режимі «наведи й клацни». З Akana легко впроваджувати та забезпечувати безпеку та автоматизувати її без програмування. Вбудовані політики безпеки Akana допомагають вам клацати та налаштовувати безпеку API, і ви можете застосовувати такі технології, як OAuth, SSO, LDAP, SAML і JWT.

Akana забезпечує повне керування життєвим циклом API, вбудоване у ваш конвеєр доставки API. Це також допоможе вам інтегрувати Akana з існуючим конвеєром CI/CD і прискорити доставку продукту. Він надає інформацію в режимі реального часу, щоб зрозуміти продуктивність API, щоб переконатися, що API працює ефективно, популярні версії API, вузькі місця та те, як оптимізувати API, щоб збільшити дохід.

Akana є гнучкою, оскільки не залежить від хмари та може працювати в будь-якому середовищі, будь то хмарне, локальне чи гібридне. Ви можете миттєво переходити з однієї хмари на іншу та підтримувати мінливу бізнес-стратегію. Його API Gateway захищає ваші дані та пропонує єдиний інтерфейс і програму для керування API.

Крім того, Akana підтримує SOAP, GraphQL і RESTful API, а також усі типи API, протоколів і мов з одного місця. Він легко інтегрується з іншими інструментами, такими як AWS, GCP, JMS тощо, і пропонує свободу та гнучкість завдяки відокремленню.

  Як злочинці замовляють телефони на ваше ім'я (і як їм зупинити)

Nevatech Sentinet

Отримайте гнучку, легку, масштабовану та надійну платформу керування та керування API – Novatech Sentinet і відповідати вашим вимогам до керування API. Він охоплює майже всі моделі розгортання API та функції керування та пропонує неперевершену простоту використання та можливості.

Цей єдиний продукт містить усе, що вам потрібно для керування вашими API, і постачається зі сховищем API корпоративного рівня, а також підтримує версії API, описи, життєвий цикл, керування кількома клієнтами та рольовий доступ. Ви отримаєте захищений шлюз API для всіх своїх служб, мікросервісів і API з неперевершеною підтримкою форм і форм API, а також можливостей виконання.

Крім того, Nevatech Sentinet надає портал для розробників, на якому можна керувати користувацьким вмістом і фірмовий вигляд для аналітики та публікації ваших API. Ця платформа полегшує доступ до API та внутрішніх служб клієнтам і партнерам через вузли Sentinet DMZ або шлюзи API.

Ви можете повністю розгорнути інфраструктуру Sentinet у хмарі та розповсюдити її в хмарі або локально. Крім того, ця платформа розширює архітектури ESB завдяки кращій керованості, видимості та контролю точок виходу та входу ESB. Ви також можете запускати та розгортати свої компоненти будь-де – докер-контейнери, віртуальні машини чи сервери.

Sentinet пропонує багато функцій, таких як моніторинг, безпека, аналітика, трансформація, співпраця, маршрутизація, опис і виявлення API, відстеження залежностей, керування SLA, контроль версій, попередження, сповіщення про зміни, аудит, тестування тощо. Ви також отримуєте керовану авторизацію та автентифікацію для викликів API і підтримки всіх користувальницьких і стандартних моделей безпеки, а також розширені сценарії посередництва ризиків і проходження безпеки.

Рішення захищає зв’язок між API та програмами незалежно від інтеграційних середовищ, таких як Enterprise Applications Integration, ESB, а також приватного чи загальнодоступного API для партнерів. Ви можете відстежувати продуктивність і використання REST API і служб SOA в реальному часі та створювати аналітичні та історичні звіти.

Налаштуйте свої показники моніторингу та їхні порогові значення за допомогою сповіщень про порушення та SLA, а також заздалегідь прогнозуйте зниження продуктивності та використання API. Sentinet також дозволяє фільтрувати та шукати обмін повідомленнями за статусом, датою, часом, бізнес-помилками, роботою API, споживачем тощо.

Фузіо

Фузіо це рішення для керування API з відкритим кодом для створення, розгортання та керування REST API. Це допоможе вам швидко створити розширені API, налаштувати для них портал розробника та легко монетизувати це.

Ви отримаєте інтуїтивно зрозумілий і простий бекенд для керування та контролю ваших API. Його портал для розробників дозволяє легко налаштовувати програми API, щоб розробники могли реєструватися та використовувати API. Fusion має багато унікальних дій для вирішення таких завдань, як створення API на основі таблиць бази даних, проксі-сервер HTTP-запиту до вашого внутрішнього API тощо.

Таким чином ви можете створювати API у низькому коді без написання складного коду. Він також має Worker-System для розробки дій кількома мовами програмування, такими як Java, Python, PHP і JavaScript. Fusion також пропонує ринок додатків, де можна встановлювати різноманітні додатки для ваших API.

Крім того, Fusio дозволяє створювати різні плани у серверній частині, які користувач може придбати на порталі та отримувати бали для виклику безпечних маршрутів API. Крім того, ви можете отримати авторизацію OAuth2, обмеження швидкості, створення схеми, підтримку підписки та створення SDK.

Висновок

Використання найкращого рішення для керування API дозволяє оптимізувати розробку, тестування, розгортання та керування вашими API. Це усуває всю складну ручну роботу та дає вам краще бачення стану та вузьких місць вашого API, а також допомагає покращити його.