9 найкращих програм для створення опитувань, щоб отримати відгуки/дослідити

Опитування відіграють найважливішу роль в аналізі розуміння клієнтів у бізнесі. Вам потрібно багато знати про своїх клієнтів, щоб побудувати успішний бізнес.

Як клієнти ставляться до вашого бізнесу? Вони задоволені вашим обслуговуванням чи ні? Чого чесно хочуть клієнти? Чи знайшли клієнти все, що шукали? Щоб розібратися в цих питаннях і задовольнити вимоги замовника, потрібно все це вивчити.

Однак це допомагає діловим людям ефективно вести бізнес. Сьогодні багато компаній різко розвиваються в Інтернеті. Для онлайн-бізнесу опитування необхідні, щоб знати своїх клієнтів.

У наш час опитування є потужним інструментом для підвищення рівня вашого бізнесу. Роздрібні торговці або бізнесмени повинні знати, які продукти найбільше люблять і не люблять їхні клієнти. Крім того, дані про продукт допоможуть вам покращити його якість.

Спрощення процесу опитування стане простішим і точнішим за допомогою програмного забезпечення для створення опитувань. Програми для створення опитувань широко використовуються сьогодні, щоб полегшити роботу.

Ці програми надають проаналізовані відповіді, які допоможуть вам виправити, де вам слід зосередитися більше. Ви можете покращити створення опитування за допомогою шаблонів, які надають ці програми. Програми для створення онлайн-опитувань також дозволяють користувачам створювати свій формат за допомогою безкоштовних інструментів перетягування.

Які варіанти використання опитувань?

Програмне забезпечення для опитування – це, як правило, інструмент, який допомагає компаніям більш ефективно записувати та збирати дані. Таким чином, це програмне забезпечення полегшить вашу роботу, аналізуючи записані дані. Програми для проведення онлайн-опитувань надають низку переваг вашому бізнесу та допомагають вийти на новий рівень успіху.

Давайте розглянемо переваги програми онлайн-опитування:

  • Бюджетні – на відміну від письмових опитувань, вони набагато дешевші та прості в обслуговуванні. Ділові люди можуть витратити свої гроші на щось інше, ніж на друк цих анкет для ваших респондентів.
  • Доступність – дозволяє користувачам надсилати опитування в режимі онлайн. Дозволяє клієнтам заповнювати анкету в будь-якому вільному місці. Дозволяє користувачам надсилати опитування електронною поштою, соціальними мережами тощо.
  • Економія часу – програми онлайн-опитування допомагають користувачам створювати, адмініструвати та аналізувати відповіді швидко, не забираючи у них надто багато часу.
  • Зворотній зв’язок – головна перевага програми онлайн-опитування полягає в тому, що ви маєте необмежену кількість відгуків. Це надає бізнесменам більш різноманітний, точний, персоналізований і чесний відгук, ніж будь-коли, для покращення.

Окрім цих переваг, додатки для онлайн-опитувань заохочують ваші відносини з клієнтами бути міцними. Отже, що заважає вам користуватися цими перевагами? Створюйте різні опитування відповідно до ваших вимог і більш ретельно аналізуйте результати цих опитувань.

Як має виглядати ідеальне опитування?

Опитування необхідні для збору даних про ідеї та думки людей. Але виникає питання, як має виглядати ідеальне опитування? Які питання потрібно поставити своїм клієнтам для опитування?

Ну, є багато способів, за допомогою яких ви можете отримати їх точку зору. Питання для опитування здебільшого ставлять у формі множинного вибору відповіді, відкритих запитань, запитань із відповідями «так» або «ні» або на основі рейтингової шкали.

  Як дивитися Netflix у 1080p в Chrome і Firefox

Питання, яке вам потрібно поставити, залежить від ваших потреб і теми. Під час підготовки запитань слід пам’ятати про ці кілька речей. Деякі з них перераховані нижче:

  • Перш за все, зробіть запитання досить короткими, щоб їх було легко зрозуміти.
  • По-друге, опитування має бути швидким. Людям у сучасному зайнятому світі неприємно витрачати час на опитування.
  • Зробіть питання привабливими, додавши смайлики-смайлики.

Програми для створення онлайн-опитувань дозволяють створювати запитання відповідно до ваших вимог. Крім того, ці програми дозволяють вибирати шаблони, щоб зробити ваші опитування привабливими.

Легко створюйте запитання для опитування, не надто нервуючи. Крім того, більшість компаній розуміють, що вони можуть покращити свою якість завдяки відгукам клієнтів.

Програмне забезпечення Survey допомагає користувачам створювати, надсилати й аналізувати записані дані більш ефективно. Це допомагає компаніям збирати дані про певні функції додатків або продуктів і покращувати їх якість або послуги. Проведення регулярних опитувань допомагає вам чіткіше виявляти думки клієнтів.

Тепер постає питання: яка програма найкраща для вашого бізнесу? Як вибрати правильний, який ідеально підходить для вашого бізнесу?

Що ж, це залежить від вимог вашої компанії. Незалежно від того, чи хочуть вони отримати зворотний зв’язок чи хочуть спілкуватися зі своїми клієнтами, все залежить від їхніх вимог. Давайте без затримок заглибимося у вибір найкращої програми для створення опитувань, яка відповідає всім вашим вимогам і бажанням.

Typeform

Однією з найкращих програм для створення онлайн-опитувань є Typeform. Typeform дозволяє користувачам отримати детальне та глибше розуміння своїх клієнтів. Крім того, Typeform допомагає користувачам синхронізувати всі важливі інструменти.

Таким чином, ця програма містить широкий спектр тем. Оптимізуйте візуалізацію запитань опитування. Typeform полегшив і пришвидшив налаштування, створення вбудованих чат-ботів і створення записаних даних.

Окрім цього, Typeform дозволяє користувачам швидко переглядати бібліотеку піктограм для створення ідеальних візуальних елементів. Загалом, він забезпечує простий у використанні інтерфейс користувача. Початківці можуть легко використовувати цю програму без будь-яких вказівок. За допомогою Typeform ви можете підняти процес опитування та бізнес на новий рівень.

SurveyMonkey

Однією з найвідоміших програм для створення опитувань у списку є SurveyMonkey. Він ідеально підходить для тих, хто хоче створювати свої опитування на телефоні чи планшеті.

Користувачі ознайомлені зі структурою для форматування запитань опитування. На відміну від більшості програм опитування, SurveyMonkey дозволяє користувачам створювати, редагувати, збирати відповіді та аналізувати результати на своїх смартфонах.

Дозволяє надіслати персоналізовану подяку після завершення опитування. Завдяки зручному інтерфейсу ви можете створювати чудові опитування для своїх клієнтів за кілька хвилин. Коротше кажучи, SurveyMonkey знайшов простий спосіб, який дозволить вам детально ознайомитися навіть зі смартфонами та планшетами.

Jotform

Оптимізуйте процес опитування за допомогою програми Jotform. Чудова платформа для тих, хто шукає шаблони опитувань, щоб полегшити процес. Найбільш вражаючою особливістю Jotform є наявність віджетів і доповнень.

Незалежно від того, чи шукаєте ви додаток для проведення опитувань чи збору відгуків, ви можете вибрати Jotform. За допомогою Jotform ви можете створювати цікаві онлайн-опитування за допомогою безкоштовних інструментів перетягування.

Швидко аналізуйте записані дані опитування за допомогою інструменту звітності Jotform у реальному часі. Функції Jotform підтримують усе: від додавання запитань до зміни шрифту та кольорів. Ви також можете знайти віджети для обчислення форм, щоб зробити обчислення автоматичними та точними.

  Що таке Канбан-дошка і як її використовувати?

Крім того, зробіть своє опитування інтерактивним, коротким і привабливим. Численні вбудовані функції дозволяють користувачам копіювати та вставляти вбудований код на будь-який веб-сайт для подальшого використання. Ви можете поділитися своїм опитуванням електронною поштою, посиланням, у соціальних мережах тощо.

Стадія думки

Opinion Stage — чудова програма для створення онлайн-опитувань для багатьох творчих опитувань. Створювати онлайн-опитування цікаво, але іноді вони також можуть бути складними. Але ось приголомшлива платформа, щоб зменшити вашу роботу та підвищити її якість.

Крім того, його інструменти перетягування для редагування та форматування принесуть вам користь. Думка також дозволяє вам ділитися своїми опитуваннями через кілька платформ для зворотного зв’язку. Opinion Stage допомагає швидко й ефективно збирати високоякісні дані від цільової аудиторії.

Платформа дозволяє користувачам стратегічно поєднувати якісні та кількісні відповіді, включаючи відкриті та закриті анкети. Зробіть опитування доступними для своїх клієнтів і себе за допомогою платформи Opinion Stage.

Крім того, поділіться опитуванням через будь-яку онлайн-платформу за кілька хвилин, щоб отримати відгук. Правильно проаналізований відгук допоможе вам підняти свій бренд і бізнес.

Безкоштовні онлайн-опитування

Веб-сайт Free Online Surveys має більш зрозумілу навігацію та забезпечує ефективні результати. Цей веб-сайт надає безкоштовну CRM для досліджень і маркетингових контактів. Відстежуйте всі дані та відповіді, і це також допоможе аналізувати кожну окремо.

Платформа намагається підтримувати зацікавленість респондентів і гарантує відповіді на всі запитання. Інтелектуальний помічник з розробки опитування значною мірою допомагає зробити опитування швидким і зрозумілим.

Ви можете перетягувати та створювати опитування, які спрощують візуалізацію даних. Він надає вам широкий спектр параметрів налаштування для відповідей. Почніть із різних шаблонів, а потім налаштуйте їх до досконалості, редагуючи відповідно до себе.

Безкоштовні онлайн-опитування підтримують усі типи, від опитувань на основі кількох запитань до опитувань на основі анкет. Однак, не витрачаючи більше часу на створення опитування, ви можете без проблем створити опитування на основі анкети.

SurveyPlanet

SurveyPlanet — одна з найкращих програм для опитування, з якої можна почати створювати опитування. Він пропонує безліч привабливих шаблонів із заздалегідь написаними запитаннями. Ви можете використати ці запитання або додати необхідні запитання, щоб краще відповідати вашим вимогам.

Функція логічного розгалуження є найкращою серед усіх інших функцій. Доступні різноманітні безкоштовні інструменти для розробки та створення опитування. Користувачі також можуть додавати зображення, щоб зробити його привабливим.

Крім того, додаток SurveyPlanet працює на мобільних телефонах, планшетах і настільних комп’ютерах. За допомогою цієї програми для створення опитувань ви можете без проблем налаштувати своє опитування. Його функція логіки розгалуження та пропуску дозволяє контролювати питання, які бачить ваш клієнт.

Для фантастичного досвіду користувача та чудових функцій перейдіть на програму для створення опитувань SurveyPlanet. Крім того, ця програма дозволяє користувачам створювати різні опитування для різних цілей, як-от опитування співробітників, дослідження, освіта, клієнти, охорона здоров’я та державний сектор.

Супер опитування

Програма Super Survey розроблена просто для особистого використання, студентів і некомерційних організацій. Онлайн-опитування дозволяють людям бути більш чесними зі своїм досвідом.

  Виправте, що завантажувач не зробив це відео доступним

Super Survey надає прості у використанні інструменти, теми, логотипи, персоналізовані шрифти тощо. Вам просто потрібно додати створену анкету та налаштувати теми або створити власні.

Ви можете поділитися своїм опитуванням зі своїми клієнтами, щоб отримати їхні відгуки та провести дослідження. Super Survey дозволяє своїй програмі працювати як на мобільних телефонах, так і на планшетах.

Крім того, ви можете додати більше запитань на інформаційній панелі Super Survey, якщо хочете. Платформа також допомагає вам інтегрувати зібрані відповіді безпосередньо у вашу CRM.

Опитування Proprofs

Програмне забезпечення Proprofs Survey Maker оптимізує опитування, тести, опитування, форми тощо. Воно надає вам доступ до використання понад 100 попередньо розроблених шаблонів для ваших опитувань. Зацікавте своїх клієнтів завдяки надзвичайним функціям програми Proprofs.

Ви можете додати логотипи, теми, зображення або назви брендів, щоб зробити ваше опитування видатним. Створіть спеціалізоване фірмове опитування за допомогою безкоштовних інструментів.

Крім того, ви можете інтегрувати опитування зі сторонніми CRM-додатками. Керівники служби підтримки клієнтів Proprofs завжди привітні та готові вирішити всі ваші запитання.

Ви можете легко відстежувати рух вашої аудиторії та перевіряти, хто дав яку відповідь, щоб глибше зрозуміти свою аудиторію. З Proprofs зробіть процес оцінювання безперебійним.

SurveyNuts

І останнє, але не менш важливе – програма для створення опитувань SurveyNuts. SurveyNuts є однією з простих у користуванні програм для створення анкет і побудови опитувань.

Він має надзвичайно інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, щоб розпочати створення опитувального листа. Це дозволяє швидше вибирати теми з бібліотеки. У режимі реального часу ви також можете побачити еволюцію кожної відповіді.

До вашого чудового опитування залишилося лише три кроки. Просто створюйте, діліться та аналізуйте свої збережені відповіді та дані. Інформаційна панель SurveyNuts відображає статистичні результати за допомогою простих діаграм за допомогою експертів із даних.

Користувачі можуть бути креативними з програмним забезпеченням SurveyNuts. Ви можете збирати докладні дані в будь-якій відповіді аудиторії, яка вам підходить.

Висновок

Підводячи підсумок, опитування зазвичай проводяться для оцінки клієнтів. Опитування клієнтів важливі для бізнесу. Аналіз даних опитувань підвищить рівень зростання компанії.

У наш час для великих компаній збір даних вручну – головний біль. Більш того, це нездійсненно. Програмне забезпечення для опитування допомагає відчути ефективний процес збору й аналізу даних.

Завдяки ряду переваг роздрібні продавці, бізнесмени та компанії перейшли на застосування системи опитування. Ці додатки дешевші, менш трудомісткі, більш точні, а також допомагають швидше отримувати результати.

Ви також можете ознайомитися з деякими інтерактивними та привабливими ідеями вмісту для розвитку свого бізнесу.