9 найкращих програм для пошуку телефонних номерів шахраїв

| | 0 Comments| 8:09 AM
Categories:

Ви шукаєте найкращу програму для пошуку телефонних номерів шахраїв, щоб захиститися від атак шахраїв? Ви в правильному місці!

Із широким розвитком цифрових технологій з’явилося телефонне та онлайн-шахрайство. Жертвами цих атак шахраїв стають ті люди, які не мають досвіду в ІТ-сфері. Не кажучи вже про те, що технічно підковані люди також стають жертвами цих шахраїв переважно через соціальну інженерію та жадібність.

Однак використання правильних цифрових інструментів і програм може захистити вас і ваші статки від таких шахраїв. Щоб запобігти шахрайським атакам, не потрібно багато зусиль або навичок ІТ. Потрібно лише ваше бажання триматися подалі від незаконних пропозицій і фішингу. Ви можете зробити це без особливих зусиль за допомогою мобільних додатків для пошуку телефонних номерів шахраїв.

Шахрайство зі смартфонами та онлайн досягає свого піку

Недавній звіт Scam Watch показує, що онлайн-шахрайство не просто зростає, а процвітає. Наразі глобальні жертви шахрайства повідомили про загальну суму втрат у розмірі 381 256 046 доларів США через телефонне чи онлайн-шахрайство. Наразі надійшло 146 776 повідомлень про шахрайство.

У тому ж звіті говориться, що інвестиційне шахрайство майже в 100 разів більше, ніж усі інші шахрайства. Знайдіть таблицю нижче, щоб наочно зрозуміти глобальні шахрайські атаки:

Type of ScamAmount LostInvestment scams$267,263,910Romance and dating scams$23,4564,80Remote tech support scams$16,670,008False billing issues$15,006,570Phishing of personal data$11,965,331Threats to arrest, audit, life, etc.$9,094,071Identity theft$6,874,922eCommerce scams$5,981,554Classified ad scams$5,478,024Pyramid або MLM або Ponzi шахрайства $3,469,380

Шахраї використовують різні способи доставки, щоб знайти наступну жертву шахраїв. Найпоширенішим способом, яким шахраї можуть спробувати зробити вас своєю здобиччю, є мобільні програми, мобільні телефони, електронні листи, соціальні мережі та текстові повідомлення.

Ще один цікавий і тривожний висновок звіту Scam Watch про глобальні шахрайські атаки полягає в тому, що цільова аудиторія таких шахраїв належить до таких вікових груп: старше 65 років, від 55 до 64 років і від 45 до 54 років.

Тепер, коли ви знаєте, наскільки тривожними є шахрайські атаки, які сьогодні розглядаються, знайдіть нижче кілька програм, які можуть допомогти вам знайти номер телефону шахрая:

Spokeo

Spokeo використовує алгоритм зворотного пошуку телефону. Коли вам часто дзвонять з певного невідомого номера, ви можете знайти інформацію про його власника в цій веб-програмі. Основні функції цього онлайн-програмного забезпечення:

 • Він отримує повне ім’я, стать і вік неідентифікованих абонентів.
 • Він також отримує додаткові відомості, як-от адреси електронної пошти, профілі в соціальних мережах і альтернативні номери мобільних телефонів.
 • Його внутрішня база даних складається з оновлених номерів телефонів служб підтримки клієнтів брендів у всьому світі. Інструмент використовує цю базу даних для виявлення підроблених номерів кол-центру.
 • Надає детальний звіт про вхідні невідомі абоненти.

Він пропонує свої послуги лише преміум-учасникам. Ви можете стати ним, підписавшись на місячний план ($19,95/міс) або 3-місячний план ($14,95/міс).

YouMail

Якщо ви шукаєте більш зручний пошук невідомих вхідних абонентів безпосередньо зі свого смартфона, вам слід спробувати YouMail. Він пропонує додаток для смартфона, доступний у Google Play і App Store.

Концепція спам-ідентифікації абонента така ж, як згадана в першому додатку. Мобільний додаток використовуватиме програму зворотного пошуку. Алгоритм здійснює пошук серед багатьох білих сторінок, жовтих сторінок, бізнес-баз даних, порталів підтримки клієнтів, онлайн-жовтих сторінок, місцевих компаній тощо.

  5 найкращих інструментів та програмного забезпечення для моніторингу ресурсів зберігання

Спливаюче вікно з’явиться негайно, коли вам зателефонують із кол-центру потенційного шахрая. Він попереджає вас двічі подумати, перш ніж відповісти на дзвінок. Спливаюче вікно може відображати статус ризику, місцезнаходження, інші звіти користувачів тощо. Ви можете розпочати безкоштовну 2-тижневу пробну версію.

Соціальний Сом

Ще один популярний засіб зворотного пошуку телефонних номерів для пошуку телефонних номерів шахраїв — SocialCatfish. Його потужний пошуковий алгоритм виконує пошук серед різноманітного онлайн-контенту, як-от жовті сторінки, бази даних реєстрації підприємств, списки підприємств, веб-сайти місцевих компаній, онлайн-зображення, публікації в соціальних мережах, онлайн-профілі та адреси електронної пошти.

Таким чином, за допомогою цієї програми ви підвищуєте ефективність виявлення фальшивих дзвінків кол-центру та зменшуєте кількість помилкових спрацьовувань. Він визначає, чи вхідний абонент є шахраєм чи ні, використовуючи такі рішення:

 • Виявлення номера VOIP
 • Перевірка профілю в додатку для онлайн-знайомств
 • Перевіряє ділову чи професійну історію
 • Автентифікуйте клієнтів і компанії
 • Знайти та возз’єднатися з втраченими зв’язками

Популярними планами передплати від SocialCatfish є Unlimited Social Search за $27,48/місяць і Unlimited Image Search за $26,99/місяць. Ви також можете отримати спеціаліста з пошуку за одноразову плату в розмірі 297,00 доларів США.

Intelius

Ви також можете спробувати Intelius, коли вам потрібен один із найкращих інструментів пошуку телефонних номерів шахраїв. Вам просто потрібно зареєструватися на платний план на цьому веб-сайті та налаштувати свій профіль. Після цього просто введіть номер вхідного мобільного телефону на порталі пошуку. Він пропонує такі зворотні пошуки за номером телефону:

 • Люди шукають
 • Пошук судимостей
 • Перевірка даних
 • Зворотний пошук адреси
 • Пошук публічних записів

Він поставляється з повною базою даних і ресурсами даних партнерів. Коли ви вводите номер для перевірки, його система обробки даних переглядає мільярди записів у всьому світі. Після цього створюється докладний звіт, який зазвичай містить ім’я, адресу, можливих знайомих, вік, назву оператора, тип телефону, місцезнаходження тощо.

BeenVerified

BeenVerified багато років працює як компанія зі збору інформації. Платформа підходить для компаній і приватних осіб. Це дозволяє дізнатися детальну інформацію про абонента за допомогою зовнішнього та внутрішнього пошуку в базі даних.

Ви можете використовувати його веб-програму, програму для Android та програму для iOS, залежно від використання пристрою. Незалежно від пристрою, ви можете шукати, ввівши будь-яку з наступних даних про вхідного невідомого абонента:

 • Хто вони
 • Зворотний пошук номера телефону
 • Пошук за електронною адресою
 • Пошук за домашньою або робочою адресою
 • Пошук імен користувачів чат-агентів, агентів по виклику, агентів технічної підтримки тощо.
 • Шукайте когось біля автомобіля,

Таким чином, ви можете ввести номер агента центру вхідних викликів, щоб перевірити, чи належить агент до шахрайської компанії чи справжнього бізнесу.

Миттєвий мат

Instant Checkmate може виявити детальну інформацію про вашого абонента, як-от особисту інформацію, фотографії, активність в Інтернеті, профілі в соціальних мережах, інформацію про компанію тощо. Він використовує зворотний алгоритм виявлення номера телефону, який використовують більшість програм для пошуку телефонного номера шахраїв.

  Як увімкнути чат на сайті WordPress?

Якщо ви отримуєте будь-які підозрілі повідомлення WhatsApp, SMS, MMS, телефонні дзвінки тощо, ви можете знайти вхідного абонента, надавши номер цьому інструменту. Здебільшого шахраї видають себе за друга чи члена родини, щоб зловити вас у пастку. Ви можете впевнено впоратися з такими ситуаціями, перевіривши інформацію про абонента.

Тому, коли вам справді телефонують екстрені дзвінки від незнайомих людей, у яких бере участь хтось із ваших знайомих, ви можете допомогти їм. В іншому випадку ви можете просто проігнорувати дзвінок або навіть повідомити подробиці місцевій владі для вжиття строгих заходів.

TruthFinder

TruthFinder також дозволяє виявити особу незнайомця або невідомого абонента, просто знайшовши номери телефонів у веб-додатку. Окрім веб-програми, ви також можете використовувати їхні програми для Android та iOS для додаткової зручності.

Його помітні функції, які можуть стати в нагоді:

 • Зворотний пошук номера мобільного або стаціонарного телефону
 • Пошук інформації про незнайомців
 • Виконання перевірки даних абонентів, торгових агентів тощо.
 • Зворотний пошук адреси, коли спамери діляться фальшивими адресами компаній
 • Перегляд публічних архівів, щоб підтвердити законний бізнес
 • Сканування темної мережі, щоб виявити незаконну діяльність фальшивих агентів обслуговування клієнтів

Зараз інструмент працює в США. Ви можете отримати детальний звіт про невідомого абонента, підписавшись на платний тариф.

CocoFinder

Останнім часом ви отримуєте багато рекламних дзвінків і продажів? Чи запитують ці абоненти кредитні, дебетові картки, подарункові картки Google Play тощо? Якщо все це правда, ви можете перевірити дані вхідного абонента на CocoFinder, перш ніж надавати будь-яку особисту чи фінансову інформацію.

Платформа зворотного пошуку номера телефону наразі пропонує безкоштовні послуги перевірки номера телефону. Однак процес може здатися повільнішим, ніж у конкурентів.

Хоча більшість із зазначених вище служб працюють лише в США, CocoFinder пропонує свої послуги в багатьох країнах, крім США. Наприклад, ви можете шукати номери в Канаді, Франції, Сінгапурі, Південній Африці тощо.

Ківі

Ще одним популярним і простим у використанні додатком для пошуку номера телефону шахраїв є Kiwi. Його інтерфейс досить простий. Ви можете здійснювати пошук за номером телефону або імені невідомого абонента.

Зворотний пошук номера мобільного телефону отримує детальний звіт, який може містити ім’я, вік, інформацію про компанію, місцезнаходження тощо. Він також об’єднує звіти про спам від багатьох користувачів. Таким чином, ви можете миттєво виявити, що вхідний абонент є шахраєм, щоб ви могли покласти трубку.

Часто використовувані методи шахрайства

Ловля сома

Шахраї створюють вигадану особу та залучають цільових жертв онлайн через платформи соціальних мереж. Потім зловмисники або заманюють їх на особисті зустрічі та викрадають, або отримують фінансову вигоду від мішені.

Соціальна інженерія

Хакери використовують соціальну інженерію, щоб отримати корпоративні чи бізнес-дані від професіоналів, які займають управлінські або керівні посади. Потім шахраї використовують ці дані, щоб атакувати компанію за допомогою програм-вимагачів.

Шахрайство служби технічної підтримки

Це найпопулярніший спосіб обману людей похилого віку в Північній Америці та Європі. Фальшиві агенти колл-центру будуть випадково дзвонити потенційним клієнтам. Потім вони опосередковано погрожують домогосподарствам тим, що їх телефон або інтернет-лінію зламали.

І тільки агенти колл-центру можуть це вирішити. Якщо користувач стане жертвою такої тактики, шахраї отримають віддалений доступ до вашого ноутбука чи робочого столу за допомогою TeamViewer, Amy Admin тощо. У певний момент вони попросять вас ввести дані кредитної картки, які вони викрадуть за допомогою спільного доступу до екрана.

  Як налаштувати та використовувати програму Microsoft Teams Zoom

Інвестиційні афери

Люди похилого віку, які мають пенсійні фонди, заощадження тощо, частіше стають жертвами інвестиційного шахрайства. Шахраї використовують кілька тактик, як-от Affinity Fraud, High Yield Programs, Recovery Room Schemes тощо, щоб позбавити літніх людей їхніх заощаджень.

Шахрайство з поверненням коштів

Фальшиві агенти з обслуговування клієнтів телефонують клієнтам Target, Walmart, Amazon, eBay тощо. Потім вони вводять в оману клієнта, що вони розмістили замовлення на велику суму, і агент може лише повернути кошти. Агент запитує дані вашої кредитної картки та використовує їх для здійснення онлайн-покупок для третіх осіб.

Шахрайство з подарунковою карткою Google Play

 • Деякі підроблені веб-сайти роздають подарункові картки Google Play великого номіналу за дуже низькою ціною. Ці коди завжди фальшиві та ніколи не працюють.
 • Шахраї шантажують громадян похилого віку в США та Великобританії та спонукають їх купити подарункові картки Google Play. Потім шахраї також обманюють свою ціль, щоб надіслати шахраям коди подарункових карток.

Фішингові шахрайства

У таких випадках шахраї надішлють вам SMS, електронну пошту, повідомлення WhatsApp або Facebook, щоб перейти за посиланням або завантажити файл. Кінцева мета — встановити шпигунську програму на вашому пристрої, щоб хакери могли отримати доступ до ваших фінансових облікових даних.

Найкращі поради щодо захисту від шахраїв

 • Використовуйте будь-який із наведених вище додатків для пошуку телефонних номерів шахраїв, щоб підтвердити рекламні дзвінки та дзвінки служби підтримки клієнтів.
 • Якщо програма ідентифікатора шахраїв визначає номер як небезпечний, негайно припиніть виклик.
 • Ніколи не відповідайте на електронні листи, у яких відправник обіцяє вам мільйони доларів за безцінь.
 • Не завантажуйте, не встановлюйте та не натискайте на невідомі посилання, отримані через SMS, WhatsApp тощо.
 • Не довіряйте нестандартним інвестиційним агентствам, які пропонують вам неймовірні прибутки за одну ніч.
 • Якщо хтось дзвонить вам і каже, що він з податкової служби, ФБР, АНБ тощо, негайно зв’яжіться з місцевою владою або 911 і повідомте про інцидент. Не приймайте покупки будь-яких подарункових карток, здійснення грошових переказів тощо.
 • Більшість проактивних онлайн-пропозицій, спрямованих на те, щоб зробити вас багатими, отримати гарного супутника життя, подарункові картки тощо, є шахрайством. Тримайтеся подалі від цих!
 • Допоможіть літнім членам сім’ї з їхніми комп’ютерами та смартфонами, щоб уберегти їх від шахраїв.

Заключні слова

Якщо ви не сприймете Інтернет серйозно, ви можете стати жертвою шахраїв. Вам потрібно ділитися мінімумом даних в Інтернеті. Також захистіть свої облікові записи за допомогою надійних паролів. А щоб протистояти та бути в курсі, коли шахраї холодно дзвонять вам як агентам із обслуговування клієнтів, скористайтеся будь-якою з наведених вище програм для пошуку номера телефону шахрая, щоб ідентифікувати шахрая.

Ви також можете ознайомитися з деякими найкращими способами та програмами, щоб уникнути атак Vishing.