9 доступних постачальників юридичних документів для малого та середнього бізнесу

| | 0 Comments| 4:25 PM
Categories:

Незалежно від розміру вашої компанії, завжди буде важливо охопити свої юридичні сфери, щоб бути в безпеці.

Поширеною помилкою є думка, що власникам малого чи навіть середнього бізнесу не потрібно турбуватися про юридичні аспекти, оскільки вони ще не дуже «великі».

Однак це абсолютно неправильне мислення, тому що не знадобиться багато часу, щоб зіткнутися з правовими проблемами, якщо ви не підготували свої юридичні документи. Сьогодні власники малого та середнього бізнесу як ніколи потребують юридичних послуг.

Навіщо потрібен легальний провайдер? ⚖️

Пряма відповідь на це запитання – щоб не мати неприємностей у випадках порушення прав суб’єктів господарювання.

Почати бізнес легко, і той факт, що майже будь-хто може відкрити власний бізнес, створює небезпеку перетинання певних меж етики, оскільки не КОЖЕН власник бізнесу добре про це поінформований.

Через це ви можете навіть не помітити, коли перетинаєте цю червону лінію. ❌ Крім того, політика час від часу змінюється, тому важливо завжди бути в курсі цих речей, щоб не натрапити на блокпост.

Однак, погодьтеся, не всі мають адвоката, або навіть якщо він є, існує ймовірність, що юрист не є експертом у тій сфері, для якої несподівано потрібен документ. Так, подібні ситуації можуть виникнути нізвідки, коли ви ведете бізнес.

Ось чому онлайн-провайдери юридичних документів є такими корисними. За короткий час ви можете виконати будь-яку юридичну потребу, наприклад, отримати необхідні документи, отримати юридичну консультацію адвоката та навіть отримати допомогу у створенні вашого бізнесу.

Отже, якщо це звучить як те, у що ви хотіли б зануритися, давайте перевіримо деякі з найкращих і найдоступніших варіантів, які ми маємо.

LegalZoom

Дуже різноманітні в тому сенсі, що LegalZoom може задовольнити ваші професійні та особисті потреби. У ньому є послуги DIY, а також різноманітні адвокати, які готові отримати консультацію та будь-яку юридичну допомогу.

Їхні документи юридично визнаються в усіх 50 штатах США, тож ви можете бути впевнені, що вам не доведеться рухатися в межах доріг, щоб отримати їхнє обслуговування. Ця послуга проведе вас через усі необхідні кроки та документи для захисту вашої інтелектуальної власності.

  П'ять найкращих оновлень ПК для підвищення продуктивності

LegalZoom допоможе вам, якщо вам потрібна юридична допомога у відкритті бізнесу, створенні плану нерухомості або просто захисті вашої роботи торговою маркою та авторським правом.

Юридичні шаблони

Оцінка 5/5 на Trustpilot, LegalTemplates дозволяє створювати багато юридичних документів, включаючи контракти та угоди. Ви можете вибрати з понад 160 шаблонів і відповісти на кілька простих запитань, щоб ваші документи були готові до підписання та друку.

Ось деякі з багатьох категорій шаблонів, які пропонує цей сервіс:

 • Формування бізнесу
 • Господарські операції
 • Податкові форми роботодавця
 • Домоволодіння
 • Фінансовий
 • Здоров’я та медицина
 • Сімейні справи

Усі документи створені юристами, тому вони готові до використання одразу. З ним можна робити необмежену кількість редакцій і копій. Ви можете почати користуватися їхнім 7-денним безкоштовним пробним планом, перш ніж вирішите оновити його.

Ноло

Чудовий сайт для пошуку відповідних адвокатів, Nolo негайно зв’яже вас з потрібною людиною. Все, що вам потрібно зробити, це описати свою справу, миттєво отримати список адвокатів і найняти того, з ким ви хочете працювати.

Дуже цікавим аспектом цього веб-сайту є те, що на ньому є бібліотека юридичних статей, які ви можете переглянути будь-коли, коли захочете розвіяти свої сумніви.

Це також дозволяє вам використовувати тисячі продуктів DIY, таких як юридичні форми, електронні книги, програмне забезпечення та онлайн-документи. Усі вони створені юристами та юридичними редакторами, і ними можна користуватися без будь-яких проблем.

LegalDesk

Зручність, легкість і швидкість – це те, що найкраще описує LegalDesk. Це вражаючий постачальник послуг юридичних документів, який дозволяє створювати юридичні протоколи всього за кілька хвилин.

Ви можете налаштувати будь-який документ, який ви виберете, і скористатися послугою гербового паперу, перш ніж отримати його на вашу адресу як фізичну копію. Крім того, за бажанням ви можете роздрукувати його самостійно.

  Відповідь зараз додає відносні позначки часу до вашої скриньки Gmail [Chrome]

Експерти юридично схвалять усе, що ви створите за допомогою цього сайту, і, на диво, для такого чудового сервісу, як цей, вони зберегли свої витрати дуже доступними. Навіть якщо ви виберете доставку з гербовим папером, вам доведеться заплатити мінімальні комісії після округлення.

Ракетний юрист

Як випливає з назви, Rocket Lawyer є дуже швидким постачальником юридичних послуг, і ви можете створити безліч різних юридичних документів, використовуючи його.

Він отримав високу оцінку серед людей і був на ринку протягом тривалого часу, щоб підтвердити свій авторитет. Ви цілком можете використовувати його для юридичних порад, а також від їхніх адвокатів на вимогу.

Незалежно від того, створюєте ви документи чи шукаєте юридичну консультацію, для цього є багато категорій, наприклад:

 • Сімейне право
 • Кримінальне право
 • Травма
 • Господарські договори
 • Трудове право

Він також містить корисний портал юридичних консультацій, за допомогою якого ви можете ставити запитання та сподіватися отримати відповідь протягом робочого дня.

Інфайл

Incfile – це юридична служба, яка спеціалізується на створенні бізнесу та реєстрації ТОВ. З 2004 року це допомогло понад 800 000 компаній налагодити та працювати безперебійно, і ви можете стати наступним. Це схоже на те, що під час відкриття бізнесу мати поруч друга, який ДІЙСНО знає закони.

Цей веб-сайт допоможе вам прийняти правильні рішення. Наприклад, вибираючи тип сутності та стан формування, ви можете бути трохи заплутані щодо того, який тип сутності вам підходить. Ось де Incfile допоможе вам прийняти найкраще рішення відповідно до ваших потреб.

Окрім створення бізнесу, ви можете звернутися за допомогою у пошуку відповідної структури для вашої компанії, управлінні дотриманням державних вимог і навіть пошуку послуг зареєстрованого агента.

UpCounsel

Веб-сайт, який пропонує широкий спектр юридичних послуг, UpCounsel спеціалізується на багатьох сферах, таких як:

 • Торгові марки
 • Імміграція
 • Угоди
 • Формування бізнесу
 • Патенти
 • Фінанси
 • Головний юрисконсульт

Їй довіряють понад 10 000 компаній у всьому світі, і я впевнений, що це завдяки високоякісним і економічно ефективним юридичним послугам, які вони надають.

  Як виправити аудіо Bluetooth у браузері Chrome

Незалежно від того, чи є ви малим бізнесом, стартапом чи навіть юридичною фірмою, ви можете використовувати UpCounsel у своїх інтересах і зняти тягар зі своїх плечей.

У вас на вимогу будуть адвокати з найвищим рейтингом, готові відповісти на будь-які ваші запитання та вирішити ваші юридичні проблеми. Майте на увазі, що ці юристи мають середній стаж 14 років, і всі вони раніше працювали в провідних юридичних фірмах і компаніях зі списку Fortune 500.

FindLaw

За допомогою FindLaw ви можете легко знайти юриста поблизу вашого місця розташування. Це каталог адвокатів, який ви можете знайти, вибравши категорію юридичної проблеми та ввівши дані про своє місцезнаходження.

Крім того, у ньому є колекція статей, пов’язаних із законодавством, які ви можете прочитати та бути добре поінформованими про всю етику. Це чудова відправна точка, якщо ви тільки починаєте вивчати всю юридичну ситуацію. Він містить такі теми, як «як найняти адвоката», а також про унікальні закони вашого штату.

Це також дозволяє створювати юридичні форми для таких цілей, як створення бізнесу та планування нерухомості.

Юридичні договори

Як випливає з назви, LegalContracts призначений для пошуку юридичних документів, особливо контрактів. Щоб перейти від створення до друку на вимогу, потрібно лише кілька хвилин. Незалежно від того, чи шукаєте ви бізнес, нерухомість чи сімейні юридичні форми, ви знайдете все це тут.

Скориставшись панеллю пошуку та відповівши на кілька простих запитань, ви миттєво створите бажані форми.

Висновок

Коли справа доходить до юридичних питань, завжди краще перестрахуватися, ніж шкодувати. Використовуючи вищезазначені послуги, ви зможете знайти адвокатів в Інтернеті або поблизу, створити форми, а також отримати багато необхідних знань про право.

Далі ви також можете ознайомитися з цими рішеннями для корпоративного правового управління.