techukraine.net Twitch 8 функцій Twitch, які повинен знати кожен користувач

8 функцій Twitch, які повинен знати кожен користувач

Categories:

Пряма трансляція стала універсальним засобом розваги. Це значною мірою завдяки функціям популярних платформ, таких як Twitch, які покращують ваші враження від перегляду. Але на цьому досвід не закінчується, оскільки є певні речі, які ви можете зробити, щоб сприяти належній взаємодії.

З цією метою ось деякі дії, в яких ви можете взяти участь, і функції, якими ви можете скористатися, щоб покращити свій досвід Twitch.

1. Використовуйте біти для підтримки ваших улюблених стримерів

Ви коли-небудь відчували бажання підтримати свого улюбленого творця, але вам потрібно зрозуміти, як? Що ж, Twitch Bits дає глядачам можливість підтримати будь-якого стримера, пожертвувавши спеціальну валюту, яку ви можете надіслати з унікальними повідомленнями, що супроводжуються анімованими емоціями. Це називається підбадьоренням, і результат може відрізнятися залежно від автора, якого ви дивитеся.

Перший крок – придбати біти. Ви можете зробити це, увійшовши в меню Purchase Bits на сторінці Головна сторінка Twitch і дотримуйтесь інструкцій на екрані. Отримавши потрібну суму, відкрийте будь-який потік на свій вибір, а коли захочете підбадьоритися, клацніть піктограму Bits, і відкриється менше меню з усіма Cheermotes, якими ви можете користуватися, і їхніми цінами.

Є чотири стандартних Cheermotes: 100, 1000, 5000 і 10000 біт відповідно. Однак деякі анімовані емоції Twitch також можна використовувати як Cheermotes, якщо ви платите за їх використання.

2. Скористайтеся перевагами Hype Chat від Twitch

Функція Hype Chat від Twitch — це чудовий спосіб для глядачів переконатися, що їхні улюблені стримери бачать їхні повідомлення. Hype Chat закріплює повідомлення у верхній частині потокового чату, як виділене повідомлення. Таким чином, він пропонує найкращий шанс для того, щоб повідомлення було помічене за ціною.

Hype Chat має 10 рівнів, кожен з яких пропонується за різною ціною. Найнижча сума, яку ви можете заплатити за Hype Chat, становить 1 долар, і вона досягає 500 доларів за одне повідомлення. Hype Chat — чудовий спосіб підтримати ваших улюблених творців контенту та змусити їх помітити вас. Навіть краще, якщо вони є партнерами Twitch, вони залишають собі 70% грошей, витрачених на надсилання повідомлення.

  Як перевірити список підписників на Twitch

Варто також зазначити, що повідомлення Hype Chat, за яке ви платите, триватиме різну тривалість залежно від вибраного вами рівня. Повідомлення першого рівня залишається закріпленим протягом 30 секунд, тоді як повідомлення рівня 10 залишатиметься помітним протягом п’яти годин.

Фон повідомлення також допомагає відрізнити рівень повідомлення. Повідомлення першого рівня мають сірий фон, і помітність змінюється з кожним рівнем. Наприклад, повідомлення рівня 10 відображають яскраво-рожевий/фіолетовий/червоний анімований фон.

3. Використовуйте Twitch Drops, щоб отримати ексклюзивні бонуси

Спостерігати, як ваші улюблені творці роблять те, що їм подобається, може бути взаємовигідним. Це можливо завдяки системі Twitch Drops. Але що таке Twitch Drops і як їх заробити?

Система Twitch Drops and Rewards дозволяє глядачам заробити прогрес до єдиних у своєму роді предметів у деяких із їхніх улюблених ігор. Ви отримуєте ці винагороди за тривалість перегляду, а період залежить від кампанії.

На щастя, ігри різних жанрів і франшиз підтримують і активно сприяють випаданню Twitch. Ці надходження можуть варіюватися від чогось такого дрібного, як косметика у вашій улюбленій MMORPG, до чогось такого новаторського, як повний доступ до гри, яка все ще знаходиться в закритій бета-версії.

Майте на увазі, що ви можете відстежувати доступні вигоди на вкладці «Усі кампанії» сторінки «Випади та нагороди» на Twitch. Ваші улюблені розробники також рекламують будь-яку кампанію завчасно. Отже, ви, швидше за все, знатимете про це та підготуєтеся до того, як краплі стануть доступними.

4. Розважтеся з балами каналу на Twitch

Точки каналу Twitch — ще одна особливість екосистеми потокового передавання на Twitch. З огляду на ажіотаж навколо цієї функції, багато користувачів часто задаються питанням, що таке бали каналу Twitch і як вибрати цей досвід. Бали каналу – ще одна система винагороди за послідовний перегляд.

  Виправте, що додаток Twitch не працює на Android

Ви можете заробити бали каналу, налаштувавшись на будь-якого творця, щойно він почне транслювати. Кожен канал має свою унікальну систему балів каналу. Зазвичай їх можна заробити, переглядаючи, підписуючись, беручи участь у рейдах Twitch і збираючи бонуси, які з’являються під час трансляції.

Багато творців також включають заохочення в розділ «Нагороди та виклики» свого потоку, щоб ви витрачали бали каналу. Якщо доступно, ви навіть можете стати модератором або отримати VIP-статус у потоці з достатньою кількістю балів каналу.

Це також допомагає стежити за унікальними подіями, які можуть відбуватися під час трансляції. Наприклад, ви можете брати участь у прогнозах, які дозволять вам поставити бали вашого каналу проти інших глядачів. Наприклад, це може бути матч між двома командами, і глядачам потрібно буде передбачити команду-переможця та поставити на неї очки каналу.

5. Зробіть свої повідомлення помітними за допомогою глобальних емоцій і емоцій творців

Емоції є значною частиною культури Twitch, кожна з них передає щось своє, коли її використовують. Є два різних типи Twitch Emotes. По-перше, Global Emotes є частиною системи Twitch, і ними може користуватися кожен. Їх сотні, і знайти саме той, який ви хотіли б використовувати, може бути важко.

На іншому кінці спектра ми маємо Creator Emotes. Це унікальні статичні та анімовані значки, створені стримерами Twitch. Користувачі отримують доступ до цих піктограм (зазвичай як бонус), коли стежать за стримером або підписуються на нього.

Глядачі також мають доступ до двох наборів емоцій. Вам потрібно лише підписатися на автора, щоб використовувати його власні емоції підписника, які зазвичай можна використовувати лише в чаті пов’язаного стримера. З іншого боку, вам потрібно буде підписатися, щоб отримати доступ до емоцій передплатника. Плюси? Ви також можете використовувати емоції підписників в інших чатах.

6. Використовуйте функцію Prime Gaming від Twitch

Prime Gaming — це щомісячне розширення послуги Twitch Prime, яка вже є перевагою передплати Amazon Prime, але її також можна придбати окремо. Він надає передплатникам різноманітні винагороди за різні назви ігор. Це також може дозволити передплатникам отримати безкоштовний доступ до певних ігор.

Користувачі Prime Gaming отримують одну безкоштовну підписку на канал Twitch щомісяця, яку вони можуть використовувати, як забажають, щоб підписатися на обраного творця. Ця безкоштовна підписка на Twitch дає користувачам ті ж винагороди, що й звичайна. Таким чином, ви можете отримати доступ до ексклюзивного вмісту каналу для підписників, наприклад емоцій, унікальних ролей і перегляду без реклами.

  Як заробити гроші за допомогою потокового передавання (YouTube/Twitch/Facebook)

7. Знайдіть свою наступну улюблену трансляцію за допомогою браузера категорій Twitch

Вкладка «Категорії» на Twitch зручно організовує прямі трансляції на основі зіграної гри. Якщо ви виберете категорію, пов’язані потоки з більшою кількістю глядачів будуть у верхній частині списку, а кількість глядачів зменшуватиметься, коли ви прокручуєте вниз.

Тут також є другий розділ, який просто відображає прямі трансляції незалежно від їх категорії. У цьому розділі набагато складніше виділити потік, який привертає вашу увагу, але ви можете вибрати з більш широкого вибору творців.

Категорії не обмежуються відеоіграми. У вас також є потоки In Real Life (IRL) із підкатегоріями, як-от спеціальні події, просто спілкування, фітнес і здоров’я, політика та багато іншого. Загалом категорія IRL ідеально підходить для користувачів, які хочуть залишатися на зв’язку з реальними подіями та віддають перевагу спостерігати за тим, як їхні улюблені автори щось роблять на камеру.

8. Використовуйте Squad Streaming для перегляду кількох потоків

Squad Streaming надає творцям середовище для співпраці. Ця функція чудова для творців із друзями в одному просторі, які хочуть провести подію в кількох потоках. Ось з чим ви зіткнетеся, коли налаштуєтеся на потік команди.

Інтерфейс Twitch сповіщає глядачів про те, що вони дивляться трансляцію команди. Користувачам також надається посилання на пов’язані потоки, щоб легко перейти та переглянути іншу точку зору, якщо вони бажають.

Squad Streaming обмежено чотирма вікнами одночасно. Однак це чудовий спосіб для творців показати точку зору кожного одночасно. Крім того, це набагато простіше, ніж переходити від одного потоку до іншого, коли ви хочете змінити точки зору.

Отримайте максимум від роботи з Twitch

За номінальною вартістю Twitch — це платформа для творчості, на якій можна демонструвати та ділитися зі своєю аудиторією. Але це набагато глибше. Ви можете брати активну участь у прямому ефірі та отримувати від нього багато можливостей, про що свідчать наведені вище варіанти.

Зрештою, це допомагає зрозуміти ці функції, тому ви не боретеся в пошуках відповідей під час навігації величезним вибором вмісту Twitch. Наведені вище функції можуть здатися складними, але всі вони матимуть сенс, коли ви зануритеся в Twitch і навчитеся ним користуватися.