8 способів виправити, що Snapchat не надсилає знімки

Ключовою привабливістю Snapchat є його фотоцентричний підхід до спілкування з друзями. За допомогою Snaps ви можете легко оновлювати свої контакти про те, що ви плануєте, підвищувати показник Snapscore і навіть підтримувати Snapstreaks з близькими. Однак є випадки, коли Snapchat не дозволяє надсилати знімки своїм друзям. Якщо ви зіткнулися з цією проблемою, ось 8 ефективних способів виправити Snapchat, коли він не надсилає знімки.

Виправити, що Snapchat не надсилає знімки (2022)

1. Перевірте статус дружби

Перш ніж перейти до можливих виправлень для усунення несправностей Snapchat, коли він не надсилає Snaps, вам слід спочатку перевірити, чи одержувач все ще є у вашому списку друзів. Це тому, що знімки не надсилаються, коли хтось видаляє вас із Snapchat. Щоб перевірити список друзів, торкніться профілю або значка Bitmoji у верхньому лівому куті та виберіть «Мої друзі».

Тепер ви побачите список усіх своїх друзів Snapchat. Ви можете скористатися вікном пошуку у верхній частині сторінки, щоб знайти ім’я користувача. Якщо він не з’являється, швидше за все, вони видалили вас із Snapchat. Це також один із найпростіших способів дізнатися, чи хтось заблокував вас у Snapchat.

  Як прив’язати відео YouTube до Snapchat

2. Перевірте, чи Snapchat не працює

Іншою потенційною причиною, чому ви не можете надсилати знімки своїм контактам, можуть бути збої на сервері Snapchat. На жаль, Snapchat не містить спеціальної сторінки статусу в реальному часі, яку можна перевірити, чи не працює служба. Сказавши це, ви завжди можете покладатися на сторонні сайти, такі як Downdetector, щоб знати, чи повідомляють користувачі Snapchat про перебої в роботі. Крім того, ви також можете перевірити офіційний обліковий запис підтримки Snapchat у Twitter на наявність оновлень щодо проблем, пов’язаних із сервером.

3. Дозволити дозволи камери

Якщо ви бачите помилку «Дозволити Snapchat отримувати доступ до вашої камери та локального сховища, щоб робити фотографії та відео, виявляти знімки екрана тощо», коли ви відкриваєте інтерфейс камери програми, швидше за все, ви ніколи не дозволяли Snapchat отримати доступ до своєї камери, або відкликали дозвіл. Щоб дозволити Snapchat отримати доступ до вашої камери, ви повинні натиснути на екрані кнопку «Увімкнути» та надати дозвіл камері у запиті підтвердження. Ви також можете перевірити дозволи в розділі Інформація про додаток Snapchat -> Дозволи.

Дозволити дозволи камери в iPhone

Якщо ви використовуєте iPhone, ви можете перевірити, чи надали ви Snapchat дозвіл на використання вашої камери, виконавши наведені нижче дії.

  • Перейдіть у Налаштування -> Snapchat. Тут ви зможете побачити всі дозволи, які запитав Snapchat, а також чи надали ви йому доступ до них. Просто увімкніть перемикач «Камера», якщо він ще не ввімкнено, і все.

4. Перевірте підключення до Інтернету

Перевірка підключення до Інтернету — це простий крок, який ви можете зробити, щоб дізнатися, чи ваша мережа винна в тому, що не доставляє знімки. Переконайтеся, що ви ввімкнули Wi-Fi або мобільні дані з активним тарифним планом Інтернету. Поки ви це робите, ви також можете запустити швидкий тест швидкості, щоб переконатися, що мережа достатньо надійна, щоб надіслати Snap вашим контактам.

  Як отримати мої очі лише на Snapchat

5. Примусово закрити Snapchat

Перезапуск Snapchat – це рішення, яке часто не помічають, коли знімки не надсилаються. Щоб примусово закрити Snapchat, утримуйте програму та натисніть кнопку «i». Коли з’явиться сторінка «Інформація про програму», натисніть «Примусово зупинити».

Коли з’явиться запит на підтвердження, торкніться «ОК», і все готово. Тепер ваш телефон примусово закриє Snapchat. Потім ви можете відкрити Snapchat, як зазвичай, і спробувати надіслати Snaps знову.

6. Очистіть кеш Snapchat

Очищення кешу Snapchat допоможе уникнути випадкових збоїв, які можуть виникати в програмі. Щоб очистити кеш Snapchat, утримуйте програму Snapchat і натисніть значок «i», щоб переглянути сторінку «Інформація про програму». Опинившись там, натисніть «Зберігання та кеш».

Тепер натисніть «Очистити кеш», щоб позбутися кешу Snapchat. Потім ви можете спробувати знову відкрити Snapchat і надіслати Snap, щоб перевірити, чи це вирішило проблему.

7. Увійдіть у Snapchat ще раз

Якщо наведені вище рішення вам не допомогли, спробуйте вийти зі свого облікового запису Snapchat та увійти знову. Це змусить Snapchat знову синхронізувати ваші чати, що потенційно може вирішити проблему. Щоб вийти зі свого облікового запису Snapchat, торкніться свого профілю або значка Bitmoji та натисніть значок шестірні налаштувань у верхньому правому куті екрана.

  Як створювати історії Snapchat з друзями

Прокрутіть вниз до сторінки налаштувань і торкніться «Вийти». Далі знову натисніть «Вийти» у спливаючому вікні, щоб вийти зі Snapchat. Потім ви можете знову ввійти, використовуючи облікові дані свого облікового запису.

8. Оновіть додаток Snapchat

Основні оновлення зі змінами на стороні сервера сумно відомі тим, що порушують навіть стандартні функції програми. Щоб усунути цю можливість, ви можете переконатися, що додаток Snapchat оновлено до останньої версії, доступної в Play Store або App Store. Після оновлення програми перевірте ще раз, чи Snapchat все ще не надсилає знімки.

Часті запитання

З: Чому Snaps не надсилає дані?

Якщо Snapchat не надсилає Snaps на мобільні дані, ви можете спробувати перемкнути режим польоту та знову підключитися до мережі. Вимкнення VPN також може допомогти.

З: Чому мої знімки не надсилаються, коли у мене є Wi-Fi?

Якщо ви не можете надсилати знімки, коли ви під’єднані до Wi-Fi, ви можете перевірити, чи доступна мережа, і переконатися, що ви надали доступ до даних Snapchat.

З: Чому мої знімки не надсилаються одній особі?

Якщо ви не можете надіслати знімки конкретній особі, швидше за все, вони позбавили друзів або заблокували вас у Snapchat.

Виправте знімки Snapchat та збережіть свої знімки

Отже, це деякі кроки, які ви можете зробити, щоб виправити Snapchat, коли він не надсилає Snaps. Тим часом, якщо ви зіткнулися з іншими проблемами зі Snapchat, перейдіть до нашої спеціальної статті про те, як виправити Snapchat. Вам також може бути корисною наша стаття про відновлення Snapchat Streaks.