8 найкращих інтерактивних програм для створення хронології [Free & Paid]

Ідеальна шкала часу допомагає ефективно організувати свій час і візуалізувати майбутні процеси.

Незалежно від того, чи є ви бізнесменом, студентом чи онлайн-викладачем, часто буває важко організувати свій час. Хронологія — це простий спосіб керувати безладним процесом або проектом, розбиваючи його на менші етапи. Ця розбивка допомагає отримати швидкий огляд того, що відбувається. Ви також можете візуалізувати наступний етап процесу та відповідно спланувати.

Графіки можуть бути професійними, освітніми чи особистими. Найважливішими факторами в часовій шкалі є тривалість і дати.

Переваги шкали часу

 • Просте відстеження проекту: шкала часу – це свого роду стандарт, який ви створили для проекту. Таким чином, це може допомогти вам відстежувати прогрес вашого проекту.
 • Краще управління часом: Ви можете ефективно організувати етапи свого проекту на основі періоду часу. Це допомагає краще керувати без затримок.
 • Розставляйте завдання за пріоритетністю: хронологія також може допомогти вам створити віхи на основі важливості. Першими можна виконати важливі завдання.

Як створити шкалу часу?

Процес створення шкали часу залежить від мети, якій вона служить. Наприклад, для освітніх, бізнес-цілей тощо. Однак деякі моменти все ж залишаються загальними для всіх типів таймлайнів. Створити часову шкалу можна наступним чином.

 • Спочатку визначте головну мету вашого проекту. Це кінцева мета, яка визначає успішне виконання проекту.
 • Тепер сформулюйте ключові віхи. Віха — це невеликий реалізований крок, який наближає вас до кінцевої мети проекту.
 • Коли віха визначена, настав час декодувати часові рамки для досягнення кожної віхи.
 • Перегляньте свій план хронології та впровадьте його в інструмент створення хронології.

Тепер ви знайомі з тим, як хронологія може допомогти і що вона повинна містити. Отже, давайте розглянемо кілька хороших інструментів для створення хронології, які допоможуть вам легко створити хронологію за лічені хвилини.

Adobe Express

Adobe Express дозволяє безкоштовно створювати часову шкалу за вашим індивідуальним дизайном. Він пропонує різноманітні шаблони шкали часу, які можна налаштувати, додаючи зображення та піктограми з бібліотеки. Ви можете надати часовій шкалі вигляд і відчуття на свій вибір.

Коли ваша хронологія буде готова, Adobe Express дозволить вам поділитися нею, надрукувати або імпортувати її в інші проекти. Тут ви можете досліджувати шаблони для освітніх і професійних розкладів.

Творіть

Незалежно від того, чи потрібен вам графік вашого бізнес-проекту, майбутньої події чи навчання, Творіть є рішення для всього.

Він оснащений простим у використанні інтерфейсом, який пропонує інструменти перетягування для організації процесів. Є кілька шаблонів для різних категорій часових шкал. Ви можете використовувати діаграмні елементи керування та інструменти для визначення елементів часової шкали. Завдяки цьому інструменту створення та редагування навіть складних часових шкал займає хвилини. Графіки Creately можна вбудувати на ваш веб-сайт або в інтранет.

Графіки Creately також включають спільне використання. Він пропонує декілька курсорів у реальному часі, інструменти для відеоконференцій, розділи коментарів тощо, що полегшує спільну участь.

Visme

Visme це легкий і простий інструмент для створення шкали часу, яким можна користуватися безкоштовно. Завдяки великій різноманітності шаблонів Visme пропонує вам швидку початкову точку для початку процесу створення хронології. Ви можете використовувати його інструменти перетягування, щоб додавати форми, зображення, діаграми тощо, щоб налаштувати вигляд шаблону.

Visme дозволяє додавати інформацію до вашої шкали часу за допомогою стилів шрифтів, кольорів тощо на ваш вибір. Його бібліотека складається з тисяч зображень і значків, які можна використовувати. Ви можете створити окрему шкалу часу або додати її до звіту чи презентації.

Ви також можете поділитися своєю хронологією, завантаживши її зображення високої роздільної здатності.

Canva

Canva це чудовий інструмент для створення шкали часу, який дозволяє безкоштовно створювати інтуїтивно зрозумілі шкали часу. У ньому є широкий вибір шаблонів шкали часу, які ви можете редагувати далі. Це також дозволяє вам створювати свою часову шкалу з нуля, не використовуючи попередньо розроблений шаблон.

Бібліотека інструментів Canva складається з безкоштовних і платних фігур, зображень, ілюстрацій і відео. Усе це можна використати, щоб надати часовій шкалі індивідуальний вигляд. Стилізуйте текст так, як вам потрібно, використовуючи різні стилі шрифту та варіанти кольорів.

Коли хронологія буде готова, ви можете завантажити її у форматах JPEG, PNG або PDF і поділитися будь-де.

TimeGraphics

TimeGraphics дозволяє створити графік для навчання, бізнесу та особистого використання. Це дозволяє вам безкоштовно створювати свою хронологію онлайн. Американська асоціація шкільних бібліотекарів підтримує цей інструмент створення хронології.

На відміну від інших інструментів, він не пропонує шаблонів для створення часових шкал. Він пропонує численні параметри, які дозволяють додавати зображення, відео, файли, документи та багато іншого з вашого пристрою. Таким чином, за допомогою TimeGraphics ви зможете створити унікальну та повністю персоналізовану хронологію для себе.

Ви можете працювати над своєю хронологією навіть офлайн, оскільки вона пропонує функції експорту. Крім того, щоб запропонувати вам більше легкості та зручності, він дозволяє інтегруватися з будь-якими службами Google.

Smartdraw

Створюйте інтерактивні часові шкали для своєї презентації, проекту чи подій за допомогою Smartdraw за хвилини. Він постачається з набором шаблонів, які дозволяють швидко розпочати процес.

Додайте історичні події, віхи тощо відповідно до обсягу вашої мети. Ви можете швидко додавати власні зображення на часову шкалу. Це дозволяє надати бажане форматування елементам, наприклад виділити важливі події тощо.

У разі будь-яких запитів команда Smartdraw гарантує підтримку, щоб допомогти вам із графіком. Ви можете поділитися своєю хронологією у форматах PNG, PDF або інших.

Lucidchart

Lucidchart це розумний інструмент створення шкали часу, який дозволяє створювати шкалу часу за допомогою діаграм. У ньому є величезна бібліотека форм, які потрібно використовувати для створення шкал часу. Його інтерфейс перетягування дає змогу робити це миттєво.

Додайте часові рамки, процеси або події, надавши їм власні стилі, і експортуйте часову шкалу в декілька форматів файлів. Цей інструмент також генерує посилання на вашу хронологію, якою ви можете поділитися електронною поштою або будь-якою іншою платформою.

Створення шкали часу

Створення шкали часу пропонує вам 5 різних стилів шкали часу, з яких ви можете вибрати. До них належать:

 • Діаграма прапорів
 • Гістограма
 • Вертикальний прапор
 • Хронологія
 • Проект Ганта

Ви можете збирати або збирати дані шкали часу та зберігати їх у будь-якому форматі файлу. Імпортуйте цей файл, і він автоматично створить уявлення про ваші дані у стилі шкали часу за вашим вибором. Ви можете створювати різні подання з одного набору даних, щоб уникнути помилок і дублювання.

Висновок

Ви бачите, що створення часової шкали не є важким і трудомістким завданням за допомогою цих простих у користуванні інструментів створення шкали часу. Вам потрібна чіткість щодо ваших цілей, етапів і відповідних часових рамок. Отже, якщо ви хочете, щоб ваш проект був ефективнішим, скористайтеся будь-яким із цих інструментів для створення шкали часу. Створіть інтуїтивно зрозумілий графік і побачите позитивні результати.

Ось декілька шаблонів дорожньої карти проекту, щоб забезпечити успіх проекту.