8 найкращих тем оболонки Gnome

| | 0 Comments| 11:31 PM
Categories:

Окрім KDE Plasma 5, середовище робочого столу Gnome Shell є одним із найсучасніших і розширюваних середовищ робочого столу. Користувачі можуть легко взяти робочий стіл, додати розширення та налаштувати його якомога більше. Крім того, шанувальники Gnome Shell можуть налаштувати тему робочого столу. На відміну від багатьох інших середовищ робочого столу, Gnome Shell має дві теми, які доповнюють одна одну. Як результат, багато розробників тем Gnome дуже наполегливо працюють, щоб перетворити оболонку в повноцінний тематичний досвід. Оскільки в Gnome Shell так багато тем, у цьому списку ми розглянемо 8 найкращих тем Gnome Shell, де їх отримати та як ними користуватися!

1. Дуга

Gnome відомий своїми елегантними, добре розробленими темами GTK. дуга це, безумовно, найкращий у групі. Від акуратних круглих кнопок вікон до стильних прозорих панелей: у темі Arc є все. А найкраще те, що Arc універсальний. Він поставляється з 3 різними темами (Arc Dark, Arc Darker і Arc Darkest). Кожна з тем є тонкою варіацією Arc.

Якщо ви хочете покращити середовище робочого столу, сумісне з Gnome або GTK3, спробуйте це.

2. Нумікс

Для тих, хто хоче знайти гідну, чисту тему для Gnome Shell і GTK3, слухайте. Знайомство з Numix тема. Це тема плоского стилю, яка в поєднанні з дійсно чистою сіро-помаранчевою кольоровою схемою створює дійсно гарну, сучасну конструкцію.

  Як зробити відео спогадів на iPhone

3. Евопоп

The Evopop Спочатку тема була створена для використання з невеликим, відносно незрозумілим дистрибутивом Linux, відомим як Solus. У міру розвитку цієї теми відмовилися на користь іншої популярної теми (Arc).

Незважаючи на це, Evopop все ще чудово виглядає на сучасних настільних середовищах GTK3. Загалом, дизайн нагадує звичайну темну тему з поворотом.

4. Папір

У 2014 році Google показав світові матеріальний дизайн, і вся дизайнерська спільнота з’їхала з глузду! В результаті всі кинулися робити класну, відповідну матеріальному дизайну річ. У всьому, від значків до тем для робочого столу, Інтернет вибухнув елементами інтерфейсу користувача з новим дизайном матеріалів.

Входить папір: всеосяжна тема Gnome/GTK3, розроблена відповідно до специфікації матеріального дизайну Google до T. Якщо ви хочете зробити свій робочий стіл Linux схожим на ОС Chrome і Android, це надійна тема для роботи.

5. Єдність 8

З тих пір, як Ubuntu оголосила, що скине середовище робочого столу Unity, користувачі взяли на себе завдання зробити середовище робочого столу Gnome Shell схожим на Unity від Canonical.

The Єдність Тема Gnome Shell, мабуть, є найкращою реалізацією цього. Він займає оболонку і додає до всього вигляду Unity 8. Якщо ви засмучені переходом на Gnome Shell в Ubuntu, ця тема може допомогти вам пережити важкі часи.

  Як розділити клітинку по діагоналі в MS Word

6. Gnome OSX

Людям подобається зовнішній вигляд macOS. Це зрозуміло, оскільки Mac має досить непоганий стандарт дизайну і часто надихає вигляд інших операційних систем.

Якщо вам коли-небудь подобалося, як виглядає операційна система Mac, ви можете перевірити Gnome OSX тема. З його допомогою користувачі можуть легко перетворити стандартну оболонку Gnome в щось, що більше схоже на macOS.

7. Об’єднаний GNOME

Об’єднаний гном це ще одна спроба взяти оболонку Gnome і зробити її схожою на середовище робочого столу Unity. Враховуючи, що ця тема робить майже те, що робить № 5, ми не будемо вдаватися надто в деталі.

З огляду на все сказане, якщо ви шукаєте надійну тему Unity і спробували іншу з цього списку і вирішили, що вона недостатня, спробуйте United Gnome!

8. Flatabulous Колекція

Хороша плоска тема дійсно може звільнити ваш робочий стіл Linux. Здебільшого тому, що розробники таких тем, як правило, дуже добре вміють використовувати середнє середовище робочого столу та зробити його приголомшливим!

Введіть Flatabulous: це тема GTK3, яка розроблена для роботи з Gnome Shell, а також з Unity та всіма іншими настільними комп’ютерами Linux, які використовують останню версію GTK.

  Що з’явиться під час перевірки фону? 9 речей, які ви можете знайти

The Неймовірна колекція пропонує чудовий асортимент різних кольорових варіацій на ту саму темну тему. Кольори включають синій, темно-синій, м’ятно-зелений, темно-м’ятний зелений, нумікс спин, помаранчевий, темно-оранжевий, червоний темно-червоний, а також кілька «нових» тем.

Якщо ви шукаєте чудовий тематичний пакет із безліччю кольорових акцентів на вибір, і вам подобається плоский стиль, варто перевірити пакет тем Flatabulous!

Не знаєте, як встановити будь-яку з тем у цьому списку? Обов’язково прочитайте детально інструкції на кожній зі сторінок завантаження. Розробники описують, як саме їх встановити.

Щоб знайти більше тем Gnome Shell і GTK3, перейдіть на сторінку Gnome-look.org!

Висновок

Робочий стіл Gnome є безперечним фаворитом у світі Linux. Практично кожен проект прийняв це. Деякі навіть відмовилися від власних проектів, щоб почати використовувати оболонку Gnome. На жаль, хоча більшість проектів Linux інтенсивно використовують оболонку Gnome, майже жоден із них не використовує теми. Ось чому так приємно бачити так багато чудових тем оболонки Gnome, які шанувальники можуть запускати на своїх ПК з Linux. Сподіваюся, незабаром ці теми будуть більше, ніж теми післяпродажного обслуговування.