8 Надійна керована платформа для розміщення виділеного сервера для вашого бізнесу

Хостинг веб-сайтів доступний у багатьох різних варіантах, починаючи від початкового рівня спільних планів і закінчуючи професійними керованими послугами для виділених серверів. Те, що ви вирішите, значною мірою залежить від потреб вашого бізнесу чи проекту, над яким ви працюєте.

Ключове слово тут керований, оскільки виділені сервери доступні як керовані, так і некеровані. Щоб краще проілюструвати, ось короткий виклад того, що таке uspelo hosting і чому це може вам принести користь.

Що таке «керований» хостинг?

Припустімо, що веб-сайт вашого бізнесу використовує Drupal для керування вмістом і сервер NGINX із MongoDB для серверної частини. Це досить поширене налаштування для бізнес-сайтів високого класу, але все ще досить рідко, тому вам, можливо, доведеться вивчати кожну технологію окремо.

Крім того, для оновлення вашої бази даних може знадобитися найняти додаткового інженера програмного забезпечення, щоб допомогти вам уникнути проблем у довгостроковій перспективі.

Саме тут на допомогу приходить керований хостинг. Платформа, яку ви використовуєте для розміщення керованого виділеного сервера, матиме налаштовану ІТ-команду, яка допоможе вам розібратися з цими рівнями складності, коли йдеться про оновлення, оптимізацію, моніторинг і резервні копії.

Отже, на цьому етапі ви можете запитати, чи не можете ви зробити все це самі? І хоча коротша відповідь: так, ви абсолютно можете – є речі, які слід враховувати, коли справа стосується керованих послуг. І ось чому.

Чому варто вибрати керований хостинг?

Ні для кого не секрет, що ціни на вдале хостинг можуть рости досить швидко. Від мізерних 10 доларів на місяць для спільного плану до 250 доларів на місяць для керованого плану – це справжній стрибок. І з цієї причини багато хто із задоволенням керуватиме власним сервером хостингу, оскільки це набагато дешевше.

Це найкраще ілюструють такі сервіси, як DigitalOcean і Vultr, які пропонують доступні віртуальні сервери всього за 5 доларів на місяць. Єдина заковика полягає в тому, що вам доведеться самостійно виконати всю установку, налаштування та керування сервером.

Однак, навіть у цих коротких прикладах, коли ваш бізнес зростає, ви швидко зрозумієте, що все це самоуправління коштує вам часу, і багато його. Вам буквально потрібно контролювати все: від оптимальної роботи служб до керування журналами помилок, вирішення проблем безпеки та самостійного усунення потенційних проблем. Це надзвичайно трудомістке.

Ось чому керований хостинг окупає себе. Час, який ви витратили б на керування сервером, ви можете витрачати на завдання, які фактично впливають на прибутки вашого бізнесу. Все інше, пов’язане із завданнями роботи сервера, можна залишити вашому хостинг-провайдеру.

Що шукати в платформі керованого хостингу?

На ринку не бракує провайдерів, які спеціалізуються на послугах керованого виділеного хостингу. Таким чином, ось короткий перелік речей, на які слід звернути увагу, вирішуючи, яку платформу вибрати для свого бізнесу.

 • Продуктивність. Існують сотні, якщо не тисячі різних конфігурацій серверів, доступних для спеціалізованих бізнес-потреб. І кожна платформа хостингу, як правило, має свою особливість для набору конфігурації. Залежно від типу веб-сайту чи операції, яку ви плануєте розмістити, зверніть увагу на функції продуктивності, які принесуть безпосередню користь вашому бізнесу.
 • Місцезнаходження. Мережа доставки вмісту є заміною, а не вирішенням проблем, пов’язаних із місцезнаходженням. Якщо весь ваш бізнес знаходиться в Китаї, було б гарною ідеєю, щоб ваші виділені сервери працювали звідти. Це також гарантує, що ви завжди отримуєте найоптимальнішу продуктивність підключення до ваших власних бізнес-серверів.
 • Безпека. Мабуть, найважливішим фактором з них є безпека. Безпечна інфраструктура означає, що ви можете лягати спати щовечора, не турбуючись про те, що весь ваш бізнес буде знищено за ніч. Кожна платформа хостингу має свій власний підхід до безпеки, але сьогодні це майже гарантія, незалежно від того, яку платформу ви виберете.
  Як зберегти об’єкти PowerPoint як зображення

І це приблизно підсумовує все. Далі розглянемо фактичні платформи, які надають рішення для керованого хостингу для вашого бізнесу.

LiquidWeb

Liquid Web є піонером світового рівня в області хостингу, особливо коли йдеться про потреби в керованому та виділеному хостингу. Частина гарантії гарантує 100% безперебійну роботу як потужності сервера, так і мережі, яка його підтримує. Це забезпечує функції моніторингу в реальному часі, тож ви завжди можете бути в курсі подій, коли це необхідно.

Ось що вам дасть сервер середнього рівня:

 • 8 ядер @ 3,0 ГГц Макс
 • 64 ГБ оперативної пам’яті
 • 2 x 480 ГБ SSD первинний диск
 • 1 диск резервного копіювання SATA на 2 ТБ
 • Пропускна здатність 8 ТБ
 • 250 ГБ Acronis Cyber ​​Backups

Ви можете оновити в будь-який час.

Сервери доступні як під операційними системами Linux, так і під Windows. Наразі Liquid Web надає три різні локації центрів обробки даних: Центральна частина США (Мічиган), Захід США (Аризона) та Нідерланди ЄС (Амстердам).

І останнє, але не менш важливе: усі сервери Liquid Web оснащені захистом від DDoS, Cloudflare CDN, розширеною безпекою ServerSecure, виділеною IP-адресою та високопродуктивним накопичувачем SSD.

A2 Хостинг

A2 Hosting пишається своїм балансом між високоякісною продуктивністю та широким набором простих у використанні інструментів адміністрування. Компанія створила власний «движок» SwiftServer, який забезпечує продуктивність світового рівня навіть для найвибагливіших бізнес-додатків. Крім того, ви зможете провести тест-драйв вибраного сервера протягом 30 днів із гарантією повернення грошей!

Ось характеристики найпопулярнішого плану:

 • 1 ТБ пам’яті RAID1
 • Intel Xeon 2,4+ ГГц
 • 16 ГБ оперативної пам’яті
 • Пропускна здатність 15 ТБ
 • 4 ядра ЦП
 • 2 виділені IP-адреси

Багато з цих специфікацій (оперативна пам’ять, процесор тощо) можна налаштувати під час реєстрації, щоб відповідати вашим безпосереднім потребам.

Як клієнт, ви автоматично будете зараховані до програми HostGuard. Управління HostGuard від A2 Hosting включає цілодобову підтримку (електронна пошта, телефон, чат), автоматичне та щоденне резервне копіювання, кероване встановлення або оновлення програмного забезпечення, спеціальні сповіщення, керування безпекою та 99,9% гарантію безвідмовної роботи!

У вас є кілька варіантів розміщення центрів обробки даних: США, Велика Британія, Канада, Франція та Австралія. Вам слід звернутися безпосередньо до служби підтримки, щоб дізнатися, чи є у них центр обробки даних у певному місці поблизу вашої комерційної діяльності.

Rackspace

Rackspace — одна з найстаріших хостингових платформ, що спеціалізується саме на спеціалізованих, прикладних і керованих службах. За всю свою історію Rackspace ніколи не пропонувала спільні плани хостингу, що багато говорить про досвід компанії у виділеному серверному просторі.

Ви можете вибирати між послугами, які Rackspace може запропонувати, або ж ви можете вибрати конкретні рішення та платформи, з якими ви хочете працювати. Хоча для цього огляду нас цікавлять переважно їхні послуги керованого хостингу. І вони випускаються в двох різних варіаціях.

Керований та інтенсивний. Rackspace спеціалізується як на стандартних керованих рішеннях, так і на ексклюзивних інтенсивних послугах. Intensive надає додатковий рівень керування, що стане в нагоді, якщо вам потрібен цілий ІТ-відділ, щоб допомогти вам у подальшому масштабуванні бізнесу.

  Як дізнатися, хто приймає Google Pay

Нарешті, компанія має центри обробки даних, доступні по всьому світу, з кількома місцями в Америці, Європі та Азії. Якщо вам потрібні деталі щодо цього, зверніться до сторінки Rackspace Data Center, щоб дізнатися більше. Усі клієнти Rackspace мають гарантію стабільності мережі, інфраструктури та апаратного забезпечення.

Hyve

Hyve — британська хостингова компанія, що спеціалізується на таких рішеннях, як хмарний хостинг, виділені сервери та численні керовані служби. Незважаючи на те, що Hyve знаходиться у Великій Британії, центри обробки даних доступні в Сполучених Штатах, Індії, Франції, Німеччині, Великобританії та понад 30 інших місцях.

Однією з речей, яка робить Hyve такою привабливою, є його відданість апаратному забезпеченню світового класу. Усі сервери використовують переваги HPE BladeServers, мережевих рішень Cisco та функцій Juniper Security. Це доповнюється легким доступом до популярного програмного забезпечення, необхідного для роботи вашого бізнес-сайту або програм.

Нарешті, Hyve не надає пакетних планів. Це просто означає, що ви повинні самостійно налаштувати свій сервер і відповідне програмне забезпечення під час процесу реєстрації. Це гарантує, що коли ви реєструєтеся як клієнт, ваш сервер точно адаптується до ваших потреб.

Незалежно від конфігурації, яку ви виберете, ось функції, до яких мають доступ усі клієнти Hyve:

 • Офіційне резервне копіювання. Дані всіх клієнтів Hyve зберігаються у зовнішніх резервних копіях за допомогою технології LiveVault від Iron Mountain.
 • Захист від DDoS. Усі керовані плани з Hyve включають безкоштовний захист від вторгнень і DDoS. Ви отримуєте до 1 ГБ безкоштовного захисту від DDoS, який можна оновити, якщо ви станете жертвою тривалих зловмисних атак.
 • Масштабування. Якщо популярність вашого бізнесу різко зросте, Hyve із задоволенням забезпечить ваш успіх доступними рішеннями для масштабування. Від мережі до обладнання.

Компанією керує невелика, але віддана команда ІТ-фахівців, які зроблять усе можливе, щоб допомогти з будь-якими конкретними проблемами, які у вас виникнуть, щоб забезпечити успіх вашого онлайн-бізнесу.

Хостинг InMotion

InMotion Hosting пропонує хостинг-рішення для всіх. І легко не помітити, що може запропонувати компанія, оскільки, на перший погляд, це здається в кращому випадку середнім. Однією з переваг InMotion є наявність ядер ЦП, які ви отримуєте з усіма спеціальними планами.

Якщо ви плануєте керувати надзвичайно орієнтованим на продуктивність веб-сайтом, який працює через десятки додатків із інтенсивним використанням ЦП, тоді 16 ядер ЦП звучить якраз достатньо, щоб забезпечити безперебійну роботу в будь-який час. Звісно, ​​це один із їхніх найдорожчих планів за 500 доларів на місяць, але він також один із найкращих на ринку. Крім того, він повністю керований.

Незалежно від того, чи ви користуєтеся керованими послугами вперше чи вже вдесяте, InMotion має у вашому розпорядженні спеціальну команду професіоналів для всіх їхніх керованих планів. Ця команда спеціалізується на широкому спектрі ІТ-технологій, наприклад:

 • ОС Linux (CentOS, Ubuntu тощо)
 • CMS (WordPress, Drupal, Joomla! тощо)
 • MySQL, Tomcat, Python тощо.
 • Електронна комерція (Magento, PrestaShop тощо)
 • Продуктивність (Redis, Varnish, Memcached тощо)
 • Панелі керування (cPanel, WHM тощо)

Ви можете скористатися програмою Launch Assist від InMotion, яка дозволить вам зв’язатися безпосередньо з їх командою ІТ та обговорити найкращий план для потреб вашого бізнесу. Ця консультація охоплює будь-які інші нагальні запитання чи прохання, які у вас можуть виникнути.

Ім’ядешево

Namecheap – це не те ім’я, яке зазвичай асоціюється з хостингом, оскільки цей бренд частіше впізнають за реєстрацією домену. Однак компанія активно розширює свої послуги хостингу від доступних планів WordPress і Shared до більш складних рішень виділеного сервера.

  Як почистити навушники та навушники

У цьому випадку Namecheap пропонує надійні виділені сервери на базі процесорів Xeon, які ви можете налаштувати під свої потреби.

Щоб отримати повну вигоду від керованих послуг, вам доведеться підписатися на їхній план керування виділеним сервером. Повний план становить 50 доларів США на місяць і включає наступне:

 • Консультації служби підтримки клієнтів
 • Відновлення сервера (через збій)
 • Оновлення та керування програмним забезпеченням
 • Аналіз першопричини (через збій)
 • Початкове налаштування та налаштування
 • Офіційні резервні копії (до 200 ГБ)
 • Моніторинг у реальному часі

У вас також є можливість безкоштовно перенести існуючі налаштування хостингу на Namecheap. Що стосується розташування центрів обробки даних, Namecheap має локації по всій території Сполучених Штатів і Сполученого Королівства.

DreamHost

DreamHost значно зріс як бренд і хостинг-провайдер. Заснована ще наприкінці 90-х, DreamHost є свого роду піонером у сфері хостингу. Проте більшість людей асоціюють DreamHost із планами спільного хостингу та керованим WordPress.

Але, щоб утриматися на постійно зростаючому конкурентному ринку, навіть такі бренди, як DreamHost, повинні взяти на себе ініціативу. І цією ініціативою керує виділений хостинг. Їхні повністю керовані плани включають привабливі специфікації сервера та ще кращі варіанти ціноутворення.

Для комплексного плану, який задовольнить навіть найвибагливіші веб-додатки, ви дивитесь на ціну 380 доларів США на місяць. Цей топовий план надасть вам таку конфігурацію:

 • Intel Xeon 12-Core 24-Thread
 • 64 Гб оперативної пам’яті (!)
 • 240 ГБ SSD
 • Зберігання RAID 1
 • 100% гарантія роботи мережі
 • Цілодобова технічна підтримка та моніторинг серверів
 • Захист від DDoS

Зараз DreamHost має центри обробки даних в Ешберні, штат Вірджинія, та Хіллсборо, штат Орегон. Щоб отримати докладніші відомості про це, вам доведеться або зв’язатися з їхньою службою підтримки, або отримати доступ до панелі Центру обробки даних із інформаційної панелі керування сервером.

Швидкі хости

У Fasthosts є варіанти для всіх цінових діапазонів. Найдоступніший план починається від 40 доларів США на місяць і включає Intel Xeon E3-1230 v6 @ чотири ядра x 3,5 ГГц, 16 ГБ оперативної пам’яті DDR4 ECC і 1 ТБ жорсткий диск у конфігурації RAID1. Цього більш ніж достатньо для організації середнього бізнесу з використанням сучасних систем керування контентом. Найкраще те, що всі плани включають необмежену пропускну здатність зі швидкістю з’єднання до 1 Гбіт/с.

Будучи британською компанією, Fasthosts має центри обробки даних по всій території Сполученого Королівства. Крім того, Fasthosts використовує фактори відновлюваної енергії, і вся інфраструктура побудована на цьому факті.

Усе, від налаштування серверів до спеціальної оптимізації, виконується від вашого імені, коли ви вирішуєте, яким буде ваш план. Fasthosts забезпечує безперебійну підтримку як під час процесу налаштування, так і під час вашого постійного партнерства з брендом як вашим постачальником керованого хостингу.

Резюме

Важко помилитися з таким вичерпним і вичерпним списком хостингових компаній. Ринок надійних керованих постачальників хостингу зростає такими темпами, як ніколи раніше. Це значною мірою пов’язано з тим, що набагато більше компаній переводять свою діяльність в Інтернет.

Масштабні операції електронної комерції вимагають величезної потужності сервера, щоб забезпечити клієнтам зручні покупки. І ця підбірка платформ хостингу є чудовою відправною точкою для пошуку дому для вашого бізнесу.

Найкраще те, що керований хостинг гарантує, що у вашому розпорядженні завжди буде технічна команда, яка допоможе вирішити технічні проблеми. Таким чином ви можете зосередитися на розвитку свого бізнесу у відділі зв’язків із клієнтами та маркетингу.