8 конкурентів ServiceNow для малого та великого бізнесу

| | 0 Comments| 2:33 AM
Categories:

Інструменти ITSM ефективно допомагають командам надавати виняткові ІТ-послуги своїм клієнтам і підвищувати продуктивність і співпрацю співробітників, заощаджуючи ресурси.

ServiceNow є одним із найкращих інструментів ITSM для бізнесу, який має багатий набір функцій і функцій.

Однак у кожного є унікальні потреби та вподобання. Хоча багато хто обожнює пропозиції ServiceNow, деякі не задоволені його продуктивністю, інтерфейсом користувача, підтримкою, бюджетом тощо.

Взаємодія з користувачем може змінюватися від людини до людини або від компанії до компанії.

Тому люди шукають альтернативи ServiceNow, які краще відповідають їхнім вимогам, бюджету та вподобанням.

Отже, якщо ви один із них, ця стаття про конкурентів ServiceNow допоможе вам вибрати кращу альтернативу, щоб ви могли максимально використати свій інструмент ITSM.

Що таке IT Service Management (ITSM)?

Управління послугами інформаційних технологій (ITSM) відноситься до діяльності та процесів, які виконує організація для створення, проектування, експлуатації, контролю та надання ІТ-послуг клієнтам.

Іншими словами, ITSM — це те, як команда керує та надає свої ІТ-послуги наскрізно. Вона зосереджена на потребах клієнтів і постійному вдосконаленні, щоб забезпечити виняткову якість обслуговування та обслуговування клієнтів.

Він відрізняється від інших підходів до управління ІТ, таких як управління ІТ-системами та керування мережею. У той час як ITSM зосереджується на потребах клієнтів, інші зосереджуються на вдосконаленні ІТ-систем. Аналогічно, бібліотека інфраструктури інформаційних технологій (ITIL) відрізняється. Це як основа для ITSM, яка описує необхідні методи та інструменти, щоб допомогти командам ефективно надавати ІТ-послуги.

Ідея створення ITSM полягає в тому, щоб надати ІТ як послугу, яка виходить за межі звичайної ІТ-підтримки. Крім того, ITSM є більш інклюзивною системою, яка описує всі процеси, технології та інструменти, які використовують ІТ-команди для керування своїми ІТ-послугами. У ньому навіть визначено ролі та обов’язки кожного відділу та особи, задіяної в ІТ-послугах.

Навіщо компаніям потрібні платформи ITSM?

ITSM є корисним для всієї вашої організації. Він прагне покращити взаємодію з клієнтами та підвищити продуктивність вашої команди та зосередитися на розробці процесів і технологій.

Проте платформи ITSM — це інструменти або програмні рішення з можливостями ITSM. На ринку ви знайдете безліч платформ ITSM, які пропонують вашим організаціям кілька переваг в управлінні своїми ІТ-послугами.

Ось деякі з причин, чому вам потрібна платформа ITSM.

Покращує взаємодію з клієнтами

Оскільки ITSM зосереджується на задоволенні потреб клієнтів, ІТ-команди постійно працюють над покращенням надання ІТ-послуг кінцевим користувачам. Вони намагаються зрозуміти болючі точки кінцевих користувачів і скласти плани вирішення цих проблем. Завдяки цьому ваші клієнти відчувають, що їх цінують, і в той же час покращує надання ваших послуг. Зрештою, це сприяє покращенню взаємодії з клієнтами.

Краща ефективність ІТ

Інструменти ITSM допомагають підвищити ефективність ІТ, дозволяючи командам ефективно керувати кожним процесом, від створення послуг і доставки до післяпродажного обслуговування. Це робиться різними способами.

Інструмент ITSM допомагає ІТ-командам ефективно використовувати ІТ-ресурси, навіть якщо вони обмежені. Крім того, він автоматизує робочий процес, щоб усі були на одній сторінці, усуваючи ручні завдання. Це також оптимізує завдання, щоб кожен член команди знав, що робити далі та як все відбувається.

Крім того, використання інструментів ITSM допомагає вчасно виявляти проблеми, щоб ви могли їх швидше виправити. Таким чином, коли доступність ваших ІТ-послуг і час відповіді покращаться, ви матимете всі ресурси доступні, коли вони вам знадобляться.

Підвищує продуктивність

Оскільки інструменти ITSM оптимізують завдання за допомогою автоматизації та чітких цілей, ваші співробітники можуть виконувати більше за менший час. Вони також можуть швидше знаходити проблеми та вирішувати їх, щоб краще задовольнити клієнтів. Це свідчить про підвищення продуктивності. Крім того, їм не тільки легше зрозуміти потреби бізнесу, але й узгодити цілі та прагнути покращити свою ефективність.

Підсилює співпрацю

Інструмент ITSM покращує співпрацю між членами команди, оскільки всі вони можуть візуалізувати робочі процеси та шукати однакову інформацію про проблеми, які збираються вирішувати далі. У результаті вони можуть ефективно працювати разом, щоб вирішити проблеми, висувати кращі ідеї та працювати над покращенням процесів. Як наслідок, вони можуть впоратися з більшою розробкою, забезпечуючи якість.

Скорочує витрати

Хороший інструмент ITSM поставляється з хорошою звітністю та аналітикою для вимірювання корисних показників. Він може відображати ваші сильні та слабкі сторони, щоб ви могли вдосконалюватися. У ньому також буде висвітлено проблеми, які виникають, кількість вирішених, рівень задоволеності клієнтів, проблеми безпеки тощо.

  Виправити помилку файлової системи 2147219196

Отже, коли ви вирішуєте проблеми на ранній стадії, ви залишаєтесь у безпеці, а не страждаєте від наслідків порушення безпеки чи ескалації клієнтів.

Це допомагає скоротити витрати на вирішення критичних проблем. Крім того, автоматизовані процеси дозволяють заощаджувати ресурси, які раніше витрачалися на трудомісткі завдання вручну, а більше співробітників працюють довше над вирішенням повторюваних дрібних завдань.

Що таке ServiceNow і чому він популярний?

ServiceNow є одним із провідних постачальників платформ ITSM, популярних у всьому світі. Є причина, чому ця платформа у 8-й раз потрапила до магічного квадранту Gartner 2021 для інструментів ITSM.

Цей інноваційний інструмент ITSM допомагає вам надавати стійкі ІТ-послуги, зосереджуючись на досвіді клієнтів і якості обслуговування. Він має такі можливості, як ефективне керування інцидентами та проблемами, керування змінами, керування запитами, мобільний агент і програма, віртуальний агент, інтелектуальне прогнозування тощо. Це також хмарна платформа для перспективної ІТ-інфраструктури вашої організації.

Незважаючи на всі переваги ServiceNow, він може підійти не всім, оскільки кожна організація має різні потреби та бюджетні обмеження.

Якщо ви один із них, можливо, ви шукаєте альтернативи ServiceNow.

Вважайте своє бажання виконаним!

Ось деякі з конкурентів ServiceNow, які ви можете спробувати як альтернативу.

Свіжий сервіс

Модернізуйте управління своїми ІТ-послугами за допомогою швидкого, інтелектуального, інтуїтивно зрозумілого рішення, що економить час – Свіжий сервіс. Це може допомогти вам підвищити рентабельність інвестицій, підвищити ефективність і забезпечити незабутні враження від клієнтів.

Підвищуйте ефективність обслуговування за допомогою потужної автоматизації та робочих процесів без коду. Ви отримаєте інтегровану платформу для вашого ITSM, щоб покращити час і подолати розбіжності. Це допоможе покращити видимість вашого робочого процесу, зменшити витрати та отримати гнучкість бізнесу.

Ви можете швидко розгорнути рішення за допомогою платформи Freshservice без коду та отримати послуги міграції та експертну підготовку. Його готові функції також дозволяють полегшити впровадження розгорнутої служби.

Крім того, підвищте продуктивність своїх співробітників і уніфікуйте взаємодію з клієнтами за допомогою корпоративної платформи на основі ШІ. Інтеграція перетягування робить вашу роботу плавнішою та економить час. Усуньте розрив між операціями та керуванням послугами для підвищення надійності.

Freshservice дозволяє вчасно виявляти сповіщення, забезпечувати наскрізну взаємодію з клієнтами та співпрацювати з контекстом для запобігання різним проблемам. Незалежно від того, чи є ви організацією, що розвивається, чи великим підприємством, ця альтернатива ServiceNow може допомогти вам скористатися багатьма перевагами.

Почніть 21-денну безкоштовну пробну версію та скористайтеся всіма її функціями.

ManageEngine ServiceDesk Plus

Створіть сценарій успіху свого ITSM на локальному сервері або в хмарі за допомогою ManageEngine ServiceDesk Plus. Цей конкурент ServiceNow перетворить ваші ІТ-команди від щоденної боротьби за розслаблення до надання найкращого обслуговування клієнтів.

ServiceDesk Plus забезпечує централізований контроль і чудову видимість, одночасно дозволяючи вам вирішувати різні ІТ-проблеми. Таким чином, ви можете гарантувати, що ваш бізнес не постраждає від простоїв. Крім того, ви могли б дарувати посмішки мільйонам своїх кінцевих користувачів, ІТ-спеціалістів і зацікавлених сторін.

Разом з цим ви можете керувати повним життєвим циклом, підвищити продуктивність агента, зменшити збої та відповідати SLA ваших ІТ-квитків. Аналізуйте першопричину проблем, класифікуйте їх і швидко вирішуйте проблеми. Інструмент також допоможе зменшити повторювані інциденти в ІТ і оптимізувати такі операції, як планування, затвердження, впровадження та автоматичні робочі процеси.

Переконайтеся, що за допомогою цього інструменту у ваших системах не буде внесено невдалих або несанкціонованих змін. Ви можете знаходити, керувати та відстежувати свої апаратні ресурси в одному місці. Крім того, увімкніть відповідність ліцензії, уникайте вразливостей і оптимізуйте використання ресурсів за допомогою ServiceDesk Plus. Ви також можете створити та опублікувати свій каталог ІТ-послуг із багатоетапними затвердженнями та угодами про рівень обслуговування.

Керуйте та відстежуйте всі елементи конфігурації, щоб відобразити їхні зв’язки та залежності. Використовуйте спеціальні та готові звіти, щоб отримати справжнє уявлення та контролювати продуктивність за допомогою настроюваних інформаційних панелей у реальному часі.

  Чи працюють біткойн/крипто крани? – Geekflare

Розпочніть безкоштовну пробну версію будь-якого вибраного пакета, який відповідає вашим потребам. Його платні плани починаються від 8 доларів США на місяць.

Джира

Допоможіть своїм ІТ-операторам, бізнес-командам і командам розробників легко співпрацювати з високою швидкістю Джира Управління послугами. Це рішення може швидко реагувати на зміни та забезпечувати швидке обслуговування співробітників і клієнтів.

Прискоріть свій робочий процес за допомогою Jira Service Management і задовольніть свої унікальні потреби. Надайте кожному, зокрема кожному учаснику та всій команді, повноваження, щоб ви могли ефективно налаштувати службу обслуговування та адаптуватися в масштабі. Це допоможе вам надавати кращі послуги без ускладнень.

Завдяки відкритій платформі для співпраці ви можете відстежувати роботу кожного члена команди в межах підприємства. Ви також можете зв’язати критичні проблеми з Jira та отримати дані з інших інструментів розробки. Як наслідок, вашим командам операцій і підтримки буде легше реагувати на зміни, інциденти та запити, використовуючи широкий набір інформації.

Керуйте ризиками, пропонуйте кращий вплив на клієнтів, прискорюйте роботу над розробкою, легко впроваджуйте зміни та усувайте важку роботу за допомогою повного журналу аудиту для кожної зміни. Крім того, Jira підтримує ваш робочий процес за допомогою додаткових функцій і процесів, щоб ви могли працювати з тим самим інструментом. Ви також отримаєте єдине місце правди, звідки ви можете отримати дані та підтвердити звіти.

Отримайте кращий огляд і розуміння вашої компанії з усіма запущеними процесами за допомогою інструменту ITSM. Ви знайдете понад 1000 надійних інтеграцій і програм і зможете налаштувати рішення Jira Service Management відповідно до своїх потреб.

Для 3 агентів Jira пропонує безкоштовну підписку. Для тих, хто хоче взяти службу обслуговування та ITSM, це коштує 20 доларів США/агент/місяць. Також є можливість безкоштовної пробної версії.

BMC Helix ITSM

Отримайте найкраще в галузі управління послугами наступного покоління BMC Helix ITSM щоб забезпечити кращу рентабельність інвестицій у хмарі за вашим вибором. Це потужне рішення, орієнтоване на людей, яке використовує новітні технології, такі як машинне навчання та штучний інтелект.

Ви отримуєте прогнозне керування послугами за допомогою призначення, маршрутизації та автоматичної класифікації інцидентів. Використовуйте його багатохмарні можливості для посередництва випусків, змін і інцидентів між хмарними провайдерами. Інструмент інтегрується з провідними гнучкими інструментами DevOps, такими як Jira.

Ви отримаєте автоматизовані дії та когнітивний аналіз електронної пошти від імені користувачів. Окрім цього, ви також знайдете ефективність розгортання та операційну діяльність завдяки контейнеризації. Ви зможете зрозуміти, як він працює та як він забезпечує найкращий досвід обслуговування для швидшого впровадження інновацій.

Більше того, ефективно вирішуйте інциденти за допомогою проактивного, контекстного та інтелектуального зіставлення інцидентів. Ви можете донести ключову інформацію до персоналу служби підтримки та клієнта саме там, де вона їм потрібна. Ви також отримаєте керування життєвим циклом статей бази знань для актуальної інформації та ефективного курування.

Управління мультихмарними службами BMC Helix дозволяє надавати унікальні послуги в багатьох хмарних середовищах. Ви можете швидко й легко перетворити надійні звіти на чудову інформаційну панель. Від центрів обробки даних до настільних комп’ютерів документуйте всі дії та координуйте їх для запитів на зміни в усьому ІТ-ландшафті.

Це рішення ITSM пропонує більше функцій, таких як керування випусками, цифрове робоче місце, керування активами, керування конфігурацією, керування запитами на обслуговування та керування рівнем обслуговування.

Почніть з BMC Helix, взявши безкоштовну пробну версію.

SolarWinds

Усуньте перешкоди для служб підтримки співробітників SolarWinds, яка надає для вас сучасне рішення ITSM. Завдяки його унікальним функціям і функціям ви можете керувати всім як професіонал.

Автоматично оновлюйте свої технології та інвентаризацію активів. Ви також отримаєте оновлення інвентаризації, щоб краще підготуватися до перевірки ліцензії Microsoft і полегшити вашу роботу. Крім того, ви можете постійно вдосконалювати операції, зосереджуючись на основних показниках, які пропонує цей інструмент.

Отримайте повноекранний перегляд вашої технологічної інфраструктури за допомогою програмного забезпечення керування базою даних конфігурації. З чистою інформаційною панеллю ви можете переглядати кожну статистику своєї служби обслуговування. Крім того, портал обслуговування співробітників – це єдине місце, де ваш співробітник може надсилати, шукати або зв’язуватися з агентом.

  Як налаштувати лист спільного доступу на вашому iPhone або iPad

SolarWinds представляє корпоративні рішення служби обслуговування для корпоративного середовища. За допомогою управління інвентаризацією обладнання ви можете переглядати розташування, використання та конфігурацію. Він підтримує понад 40 мов, і ви можете налаштувати його відповідно до місця розташування та переглядати нові тенденції в усьому світі.

Виберіть правильний план для своєї команди, починаючи від 19 доларів США на місяць за техніка. Скористайтеся 30-денною повністю функціональною безкоштовною пробною версією.

Мікрофокус

Керуйте своїм бізнесом цифровим способом за допомогою інструменту ITSM by Мікрофокус це може бути хорошою альтернативою ServiceNow. Оскільки успіх бізнесу залежить від здатності вашої команди одночасно трансформувати та керувати ІТ, Micro Focus надає вашій команді легке, але потужне рішення ITSM, щоб зосередитися на успіху.

Усуньте складність за допомогою передових технологій і уникніть вразливості та перевищення витрат. Він включає Digital Factory, модель надання різних цифрових пропозицій, яка дає новий підхід до покращення цифрової трансформації.

ІТ-команди тепер оснащені повторюваними процесами та багаторазовими інструментами для створення досвіду, рішень і нових послуг. Коли ви створюєте цифрову фабрику, знання домену зростає, повторювані набори інструментів зникають і панує послідовне управління.

Для спрощення та уніфікації ваших ІТ-операцій ви можете використовувати платформу OPTIC. Це допоможе вам перетворити ІТ на сучасний інтелектуальний центр, отримати переваги від інтелектуальних інструментів і розширити найкращі галузеві практики, зберігаючи гнучкість хмари.

Задовольніть жагу цифрових ІТ-операцій за допомогою персоналізованого, інтуїтивно зрозумілого порталу обслуговування без очікування, скориставшись безкоштовною пробною версією.

SysAid ITSM

Надайте більше контролю та влади своїй команді та ІТ-відділу SysAid ITSM. Це дозволяє вам попрощатися з великими проблемами з розширеною автоматизацією служби обслуговування. Він пропонує вражаючі рішення та функції для керування активами, задоволення необґрунтованих вимог і обслуговування вашої служби підтримки без нападів паніки.

SysAid ITSM надає вам правильний інструмент для правильної роботи, щоб залишатися на висоті. Він також забезпечує автоматизацію, щоб зосередитися на правильних кроках. Підвищте свою продуктивність завдяки більшій автоматизації та меншій кількості повторів.

Завдяки його легкому та швидкому впровадженню ви можете швидко розпочати роботу та задовольнити свої потреби, налаштувавши SysAid. Ви також можете покращити роботу співробітників і агентів, надавши інструменти наступного рівня та підтримку високого рівня для швидшого вирішення проблем. ITSM включає пакет ITIL, автоматизацію робочого процесу, інтеграцію сторонніх розробників, розширене налаштування, керування рівнем обслуговування тощо.

Зробіть надання послуг плавнішим, витрачайте час з розумом і швидше вирішуйте кожну проблему за допомогою SysAid ITSM. Перегляньте SysAid у дії, скориставшись безкоштовною пробною версією на робочій електронній пошті.

Нейрони Іванті

Модернізуйте техніку надання послуг для ІТ за допомогою Нейрони Іванті, який пропонує повну гнучкість для розгортання в локальній, гібридній або хмарній комбінації. Завдяки кращому досвіду ви отримаєте кращі результати та надасте послуги світового класу для свого підприємства.

Усуньте ручні процеси та автоматизуйте робочі процеси, щоб зробити свій бізнес більш ефективним, безпечним і сумісним. Ivanti Neurons може легко масштабуватися та адаптуватися до організаційного середовища для задоволення конкретних потреб. Незалежно від того, чи потрібна вам служба підтримки інформаційних технологій/рішення щодо запитів чи виконання розширеного процесу керування послугами ITIL, у Ivanti Neurons є пропозиція для вас.

Насолоджуйтесь кращою підтримкою за допомогою хмарних ботів Ivanti для автоматизації та вирішуйте раніше проігноровані або неповідомлені проблеми співробітників. Крім того, надайте більше повноважень своїм командам служби підтримки, щоб вони могли вирішити багато інцидентів за один виклик. Отримайте повну видимість для покращення продуктивності, взаємодії з користувачем, якості обслуговування та залишайтеся на зв’язку з будь-якого місця.

Розпочніть безкоштовну пробну версію сьогодні та модернізуйте систему ITSM, щоб надавати кращі послуги. Ви також можете замовити безкоштовну демонстрацію ITSM-рішень Ivanti Neurons.

Висновок

Інструменти ITSM є корисними для організацій, щоб керувати наданням своїх ІТ-послуг, пропонуючи при цьому кращу продуктивність співробітників, обслуговування клієнтів і зниження витрат. Отже, якщо ви шукаєте альтернативу ServiceNow, виберіть будь-яку із згаданих вище платформ ITSM, яка відповідає вашим вимогам, бюджету та вподобанням.