7 інструментів нагадування про завершення терміну дії, щоб вчасно отримувати сповіщення про терміни

Інструменти нагадування про закінчення терміну придатності можуть допомогти організаціям або підприємствам не відставати від відстеження термінів придатності.

Ці інструменти можуть допомогти автоматично відстежувати терміни виконання різноманітних важливих документів, пов’язаних із працівниками, бізнесом тощо.

Документи можуть включати страхування, ліцензії, угоди, контракти, сертифікати працівників тощо. Ви можете легко керувати оновленнями та налаштовувати нагадування про наближення закінчення терміну дії. Організації можуть запропонувати співробітникам індивідуальні логіни, щоб вони могли самостійно керувати своїми елементами.

Чому нагадування про закінчення терміну дії важливі?

  • Вони оснащені інформаційною панеллю огляду, яка пропонує скріншот усіх останніх термінів дії та поновлень з першого погляду.
  • Деякі інструменти нагадування про закінчення терміну дії постачаються з шаблонами категорій, які допомагають зручно класифікувати поновлення та закінчення терміну дії.
  • Інструменти нагадування про закінчення терміну дії можуть надсилати контактам необмежену кількість SMS, електронних листів тощо, щоб нагадати про важливі терміни.
  • Це також дозволяє працівникам самостійно керувати своїми товарами в одному місці, пропонуючи окремі входи.
  • Інструменти нагадування про закінчення терміну придатності також відстежують, чи кожен товар актуальний із відповідними нагадуваннями.
  • Ці інструменти усувають тягар ручного запису та відстеження термінів виконання. Як результат, є менше шансів пропустити будь-яку дату оновлення.
  Чи запаморочиться від погляду на телефон? Вимкнути анімацію

Тепер давайте розглянемо деякі з найкращих інструментів нагадування про закінчення терміну дії.

Нагадування про закінчення терміну дії

Нагадування про закінчення терміну дії позбавляє від необхідності запам’ятовувати або записувати будь-які важливі дати вручну. Цей інструмент надсилає автоматичні сповіщення, коли наближаються дати виконання. Окрім сповіщень, він може виконувати перевірку відповідності, сканувати документи та відстежувати статус.

Цей інструмент ідеально підходить для страхових сертифікатів, сертифікатів працівників, ліцензій, контрактів або будь-яких угод. Він пропонує єдиний перегляд усієї інформації, як-от те, що є поточним і те, що закінчиться.

Remindax

Remindax розроблено для професіоналів, щоб відстежувати терміни їх дії, терміни дії та поновлення. Він надсилає сповіщення або нагадування через SMS, WhatsApp, електронні листи тощо.

Це дозволяє встановити нагадування про закінчення терміну дії. За допомогою цього програмного забезпечення ви можете створити свою персональну адресну книгу, щоб ці нагадування могли надсилатися у ваш список контактів. Ви можете створити кількох користувачів і призначити роботу. Він використовує хмарне сховище Amazon AWS, яке є досить безпечним.

асана

Asana пропонує вам найкращий і найзручніший спосіб повідомити своїх співробітників про наближення термінів або термінів придатності. Цей інструмент автоматично створює завдання на Asana з елементами, термін дії яких закінчується найближчими днями.

Asana дозволяє легко керувати всіма оновленнями в одному місці, не турбуючись про те, що ви щось забудете. Це дозволяє вам синхронізуватися з Asana, щоб ви або ваша команда могли отримувати сповіщення про майбутні закінчення терміну дії.

  Як додати або відредагувати текст у Photoshop

Монітаск

Monitask поставляється з інтеграцією нагадувань про закінчення терміну дії та відстеження часу. Він може автоматично відстежувати поновлення та терміни дії ваших ліцензій, угод, контрактів або сертифікатів працівників.

Вам просто потрібно зареєструватися в Monitask і запросити своїх співробітників або працівників. Один обліковий запис може мати необмежену кількість співробітників. Ви можете користуватися 10-денною безкоштовною пробною версією Monitask.

Zapier

Якщо ви хочете автоматизувати нагадування про закінчення терміну дії та дати поновлення, Zapier може стати ідеальним вибором. Це дозволяє інтегрувати нагадування про закінчення терміну дії та хмару програмного забезпечення Jira та автоматично надсилати нагадування.

Він може зручно переміщувати інформацію між веб-додатками. Потрібно створити список контактів і налаштувати одноразове нагадування. Відпочинок зробить сам. Ваші контакти отримуватимуть нагадування автоматично без особливого втручання.

AladdinPro

AladdinPro — ідеальний інструмент керування терміном дії, який дозволяє встановлювати зручні нагадування та керувати датами поновлення. Ви можете створити безкоштовний обліковий запис у AladdinPro. Цей інструмент доступний як додаток для Android або iOS, щоб запропонувати вам максимальну зручність.

AladdinPro може допомогти вам нагадувати важливі дати за допомогою сповіщень на робочому столі, електронних листів або мобільних сповіщень. Це може допомогти вам відстежувати договори оренди, документи працівників, комерційні ліцензії тощо.

Підпишіть зараз

SignNow працює набагато більше, ніж просто інструмент керування терміном дії. Окрім керування нагадуваннями про закінчення терміну дії та поновлення, він дає змогу підписувати документи онлайн.

  Головні переваги використання фільтрації DNS для компаній

Це дозволяє підписувати документи або надсилати документи на підпис. Ви можете легко налаштувати API електронного підпису. Крім усього цього, він зберігає ваші контракти в безпеці. Він може інтегрувати електронний підпис у вашу бізнес-програму. Тут можна легко укладати важливі угоди та отримувати гроші за роботу.

Заключні слова

Відстеження різноманітних документів, термінів їх дії та дат поновлення — справа неспокійна. Ці передові інструменти роблять цю роботу досить зручною для вас. Вони можуть творити чудеса для вас, якщо у вас занадто багато ділової роботи. Отже, спробуйте будь-який із цих інструментів і заощадьте дорогоцінний час і зусилля.

Ви також можете дізнатися про найкраще програмне забезпечення для керування контрактами, щоб оптимізувати робочий процес.

Вам сподобалось читати статтю? Як щодо того, щоб поділитися зі світом?