7 найкращих інструментів Relight Photo для дивовижних трансформацій

Categories:

Погане освітлення досить пригнічує, що є проблемою, якщо ви, як я, просто зробили відвертий знімок. Одним із рішень може бути використання стандартних функцій редагування вашого пристрою або іншого програмного забезпечення для редагування. Однак результат може бути незадовільним або може зайняти багато часу. Отже, як ми можемо використовувати різноманітні інтернет-інструменти для пересвітлення фотографій?

Тепер у нас є різні способи швидкого переосвітлення зображень завдяки технологіям, що швидко розвиваються, новому програмному забезпеченню та ШІ, що постійно розвивається. Спочатку ми розглянемо переваги використання інструментів для отримання найкращих результатів. Після цього ШІ правитиме світом, а людство загине (жартую 😜). З огляду на це, ми повинні зануритися в тему.

Наскільки інструменти Relight для зображень ефективніші за інші програми для редагування

Інтелектуальність і ефективність інструментів Relight для зображень роблять їх кращим вибором, ніж інші програми редагування для цієї мети. Він також застосовує додаткові ретуші для покращення загальної якості зображення та освітлення. Давайте також ближче розглянемо кілька аспектів, за якими інструменти пересвітлення зображень відрізняються.

Зручний інтерфейс

Ви будете чухати голову, якщо ви новачок у редагуванні та спробуєте використовувати спеціальне програмне забезпечення для редагування. Для новачків інструменти та інтерфейс можуть бути складними. Однак інструменти пересвітлення зображень відрізняються. Завдяки їх надзвичайно зручному інтерфейсу ви можете редагувати зображення швидко й ефективно без жодного досвіду редагування.

швидкість

Як згадувалося раніше, «все це блискавичне коригування відбувається з блискавичною швидкістю». Інструменти Relight зображень набагато швидші, ніж будь-яке інше програмне забезпечення для редагування. Це означає, що ви можете швидко побачити результати ваших редагувань і внести зміни на місці. Крім того, перевага полягає в тому, що для цього потрібно менше людських зусиль.

Розширені алгоритми

Розширені алгоритми використовуються інструментами пересвітлення зображення для визначення стану зображення. Ці алгоритми розроблені таким чином, щоб вони могли оцінювати та коригувати освітленість зображення. Ці алгоритми досить ефективні для визначення умов блискавки для кожного зображення та застосування найбільш прийнятних коригувань. Цікаво, що все це регулювання освітлення відбувається з блискавичною швидкістю.

  Як використовувати FaceTime Handoff на iPhone, iPad і Mac

Розумне регулювання освітлення

Інструменти Relight зображення використовують розумні налаштування освітлення, призначені для виявлення тьмяних ділянок зображення. Це означає, що він зможе визначити місця, які потребують затемнення або освітлення. Порівняно з програмним забезпеченням для редагування, яке потребує людської праці, інструменти пересвітлення виконають це завдання за вас.

Не зберігаючи подальшої напруги, давайте заглибимося в список інструментів для пересвітлення зображення.

ClipDrop

Зручний дизайн Clipdrop робить його ідеальним для використання. Понад 100 мільйонів зображень було оброблено за допомогою інструменту з понад 15 мільйонами користувачів у всьому світі. Найвидатнішою особливістю інструменту є те, наскільки цікаво покращити освітлення на вашому зображенні.

Щоб скористатися функцією перетягування, все, що вам потрібно зробити, це вибрати колір, який ви хочете додати до зображення. Зачекайте, Clipdrop пропонує додаткові функції. Ви можете очистити свої фотографії, змінити їх розмір, видалити фон, мати стабільну дифузію та багато іншого.

Крім того, Clipdrop надає API, за допомогою якого можна вставляти його практично будь-де. Вам напевно цікаво, як працює Clipdrop і як функції, згадані раніше, працюють так швидко й точно. Clipdrop, продукт stable.ai, розпізнає зображення та пропонує найкраще рішення за допомогою спеціального штучного інтелекту.

Autoenhance.ai

Це часто трапляється, коли ви намагаєтесь покращити контраст або освітлення зображення має бути більш розслабленим або якісним. Більшість інструментів мають правильно розпізнавати кольори, і результат міг би бути кращим. Autoenhance забезпечує найточніше вирішення цієї проблеми.

Можна з упевненістю сказати, що Autoenhance досягає своєї мети «ідеального контрасту та освітлення». Фоторедактор Autoenhace зі штучним інтелектом аналізує зображення, щоб знайти світлі та тіні. Крім того, він дає реалістичний результат, усуваючи всі недоліки зображення та надаючи користувачеві зображення з ідеальним освітленням.

Якщо ви займаєтесь нерухомістю та бажаєте покращити імідж своєї власності за допомогою ідеального освітлення, цей інструмент настійно рекомендується. Ми ще не закінчили; Autoenhance також надає додаткові функції, такі як API, заміна неба, кругові чари, об’єднання HDR та багато інших.

  Як автозаповнити літери від А до Я в Excel

Skylum

За допомогою Skylum ви можете зробити свої фотографії яскравішими, зберігаючи повний контроль експозиції. Ви можете змінити кількість світла, дегало та глибину зображення лише одним клацанням миші. За допомогою Skylum ви можете створити 3D-карту глибини вашого зображення та змінити його освітлення та експозицію залежно від глибини.

Ви також можете пограти з різними джерелами світла, щоб отримати найбільш автентичний результат для ваших зображень. Skylum спеціалізується на досягненні найкращих результатів незалежно від того, чи є зображення в портретній чи альбомній орієнтації. На Trustpilot Skylum отримав оцінку 4,8 з 5 за задоволеність клієнтів.

То навіщо використовувати Skylum? Цей інструмент простий у використанні та керується ШІ, тож вам не потрібно вносити багато змін. Він має інтерактивний інтерфейс користувача (UI). Той факт, що Skylum можна використовувати як плагін у Photoshop і Lightroom, є однією з його найпривабливіших особливостей. Він також доступний на кількох платформах.

Перезасвітити

Чесно кажучи, я ніколи не отримував більше задоволення від редагування фотографії, ніж за допомогою Relight. Це більше схоже на гру, ніж на редагування зображення. Фраза «Не суди про книгу за її обкладинкою» досить відома. Просто так, не судіть про цей інструмент за тим, як він виглядає, оскільки його розробка була непростою, а результат, який він дає, набагато точніший за реальність.

Наприклад, ви можете носити ліхтарик і націлити його на когось у темряві. На Relight ви можете досягти такого ж результату. Це інструмент, який варто спробувати.

Fotor

Далі йде Fotor, ще один спеціалізований інструмент, який використовує штучний інтелект для створення віртуально пересвітлених зображень лише одним клацанням миші. Ця утиліта спеціалізується на освітленні темних зображень або зміні освітлення зображень із нерівномірним освітленням. Крім того, Fotor надає вбудовані функції редагування для подальшого покращення вашого зображення. Загальну якість вашої фотографії можна покращити за допомогою ШІ та інструментів редагування.

Окрім освітлення ваших зображень, Fotor пропонує додаткові функції, як-от покращення фотографій, відновлення фотографій, усунення розмиття зображень, підвищення різкості зображень тощо. Ви можете використовувати Fotor у програмах Mac, Windows і Mobile.

  Як довго працюють зарядні пристрої для iPhone?

Pixerylabs

Перше, про що ми повинні знати, це те, що Pixerylabs можна використовувати лише на пристроях iOS і доступно для завантаження з App Store. Тому ви можете бути розчаровані, якщо шукали веб-інструмент або програму для Android. Це викликає питання, чому Pixerylabs включено до цього списку. Здатність програми пересвітлювати фотографії та інші аспекти просто фантастична.

Освітлення на ваших фотографіях можна відрегулювати до найкращої якості за допомогою інструментів Pixerylabs. Крім того, він містить налаштування студійного освітлення, які миттєво покращать зображення, яке ви завантажуєте. Колір, інтенсивність та багато інших аспектів можна налаштувати. Він надає експорт зображень високої чіткості як останню функцію — плюс для користувачів iOS.

Кодоргана

Це чудовий день, щоб бути користувачем iOS, оскільки Codeorgana тепер доступна лише через магазин програм для пристроїв iOS. Це програма HDR у реальному часі, яка має вісім різних налаштувань для покращення експозиції та освітлення, додавання художніх ефектів, виділення деталей тощо. Алгоритми відображення тонів можна використовувати для редагування фотографій і відео.

Він також має чудові можливості пересвітлення зображення, як і інші інструменти. Ви можете розкрити свого внутрішнього фотографа за допомогою цих інструментів і підтримки професійних форматів зображень і редагування. Додаток містить HDR у реальному часі та понад 50 фільтрів. Однак здатність Codeorgana записувати момент у форматі 4K і живі відео 1080P HDR поміщає його в наш список.

Висновок

Думаю, пора переходити на IOS. Завдяки передовій технології нам не потрібно витрачати багато часу на редагування наших зображень, щоб отримати задовільний результат. Навіщо погоджуватися на менше? Скористайтеся наведеними вище інструментами та отримайте найкраще від своїх фотографій. Оскільки ми можемо бачити ШІ в кожному полі, також добре мати його в полі редагування; це допомагає у великій кількості роботи.

Так чого ви чекаєте? Освітіть свої зображення!

Оскільки вас цікавить фотографія, ви також можете перевірити ці інструменти для очищення зображень, щоб отримати досконалі зображення. 📸