7 найкращих інструментів перевірки цитат для покращення ваших досліджень

Categories:

У цьому блозі ми розглянемо різні інструменти перевірки цитувань, які можуть допомогти вам уникнути помилок цитування та покращити вашу наукову статтю.

Що таке цитування?

Цитата справді є важливою частиною дослідження та способом підтвердження того, що ви процитували слова, ідеї, цифри, зображення та інші форми вмісту з іншого опублікованого джерела.

Цитування оригінального джерела вашого вмісту, як-от книги, статті, веб-сайти тощо, у вашому дослідженні є необхідним, щоб уникнути плагіату, дуже серйозного злочину. Плагіат виникає, коли ви цитуєте ідеї іншого автора як свої власні або не згадуєте оригінального автора, порушуючи право інтелектуальної власності.

Ви знайдете цитати в основній частині наукової роботи або в її кінці. Як правило, цитати містять усі необхідні елементи для легкої ідентифікації оригінальної публікації. Це можуть бути:

 • ім’я (імена) автора
 • назви книг, статей, журналів
 • дата публікації
 • номери сторінок
 • томи та номери випусків

Зайве говорити, що посилання на оригінальні джерела вашого дослідження надає автентичності вашій роботі та зображує вас як відповідального дослідника, який поважає роботу та ідеї інших дослідників. Це показує вашій аудиторії, що ви дотримувалися систематичного підходу до дослідження та збору відповідної інформації.

Чому перевірка цитування важлива?

Перевірка цитування так само важлива, як і посилання на джерело вашого дослідження. Це так з наступних причин:

 • Виявіть ненавмисний плагіат і надайте правильну цитату, якщо ви її пропустили.
 • Отримайте пропозиції щодо покращення граматики та усунення проблем, пов’язаних із написанням і структурою.
 • Точні цитати та типи джерел відповідно до різних стилів: APA, MLA, Chicago та Turabian.
 • Зверніть увагу на дрібні помилки, такі як пунктуація, великі літери та відсутні деталі в цитатах.
 • Визначте невідповідності між цитатами та посиланнями, якщо такі є.
 • Підвищуйте довіру до дослідження, виявляючи відкликані цитати та уникаючи нестандартних цитат.
  Ключ до мінімізації ризику

Читайте також: Найкращі граматичні альтернативи для блогерів і малого і середнього бізнесу

Тепер ви зрозуміли, наскільки важливим є цитування. Давайте розглянемо деякі інструменти перевірки цитат.

Тринка

Засіб перевірки цитувань від Trinka допомагає підтвердити аргументи вашого дослідження та покращити список цитувань, виконуючи автоматизований аналіз цитат.

Це допомагає виявити вагомі цитати, які можуть зробити ваше дослідження міцним і послабити аргументи проти вашої наукової статті.

Trinka Citation Checker допоможе вам у наступному:

 • Визначає відкликані цитати після публікацій
 • Це допомагає усунути нестандартні цитати
 • Розпізнає малопомітні цитати
 • Пропонує старі посилання, щоб забезпечити високу релевантність і достовірність
 • Визначає ненавмисне упередження щодо журналу

Scribbr

Використовуйте Scribbr, щоб підвищити якість ваших цитат APA, MLA та Chicago, виявляючи складні для визначення та складні помилки.

Завдяки штучному інтелекту цей засіб перевірки цитат скорочує час, витрачений на пошук цитат, тож вам залишається зосередитися на вдосконаленні вмісту вашої наукової статті. Інструмент може легко помітити пропущені знаки пунктуації, неправильне вживання et al., а також невідповідності між цитатами та посиланнями, якщо такі є.

APA Citation Checker також може виявити відсутні посилання у вашій науковій статті та вирішити проблеми за лічені секунди. Крім того, це гарантує, що кожен тип джерела, включаючи книги, веб-сторінки та статті, цитується у своєму форматі, оскільки вони ознайомлені з останніми рекомендаціями для кожного стилю.

Машина цитування

У нас є дуже популярний і простий у використанні онлайн-інструмент бібліографії та цитування, відомий як Citation Machine. Інструмент відомий своєю великою різноманітністю стилів цитування, що значно приносить переваги розробникам вмісту електронного навчання щодо всіх чотирьох основних стилів, а саме. APA, MLA, Чикаго, Турабіан.

Інструмент дозволяє цитувати вміст із таких джерел, як книги, журнали, газети, журнали, фільми тощо, і оснащений багатофункціональною бібліотекою, що містить 7000 додаткових стилів цитування.

  10 способів виправити помилку Spotify Unable to Login

Окрім перевірки цитат, інструмент також детально сканує вашу дослідницьку статтю, щоб виявити плагіат, якщо її ненавмисно пропустили, і дає розумні рекомендації щодо структури речень, стилю написання, граматики тощо!

Zotero

Zotero, чудовий вибір як інструмент онлайн-бібліографії та цитування з відкритим кодом, доступний як плагін для веб-браузера. Він пропонує величезну допомогу розробникам у зборі, управлінні, анотуванні та спільному використанні дослідницьких ресурсів. Цей персональний інструмент помічника в дослідженні сумісний з Android, Mac, Windows і Linux.

Інструмент автоматично визначає, які цитати вам знадобляться для підтримки вашого дослідження під час перегляду веб-сторінок, і дозволяє збирати їх одним клацанням миші.

За допомогою 10 000 стилів цитування, які він підтримує, Zotero надає всю необхідну допомогу в дослідженнях, починаючи від університетських бібліотек і закінчуючи новими веб-сайтами, і дозволяє зберігати ресурси будь-якої бібліотеки.

Кінцева примітка 20

Хочете прискорити процес дослідження, не витрачаючи час на форматування цитат? EndNote 20 — ідеальний вибір, щоб заощадити дорогоцінний час і ресурси, бути організованим, співпрацювати з колегами та зосередитися на проведенні досліджень.

Інструмент добре інтегрується з Microsoft Word, дозволяючи швидше писати та вставляти цитати в текст під час створення бібліографії.

EndNote 20 допоможе вам у виконанні таких завдань:

 • Досліджуйте сотні онлайн-ресурсів, щоб знайти посилання та PDF-файли.
 • Використовуйте інструмент зіставлення рукописів, щоб зіставити свою статтю з відповідними авторитетними журналами.
 • Отримайте доступ до повних текстів наукових статей одним клацанням миші.
 • Упорядковуйте посилання, створюючи правила.
 • Вставте в текст цитати з попередньо розроблених 7000+ типів посилань або налаштованих стилів.

Менделей Сайт

Mendeley Cite — це абсолютно нова надбудова для цитування для MS Word. Він заслуговує на згадку за його чудові можливості, які допомагають перевіряти та вставляти окремі чи численні цитати та бібліографії в редакторі.

  Забезпечення якості проти контролю якості (QA проти QC): відмінності та подібності

Інструмент постійно оновлюється та пропонує безперебійний пошук і можливості керування для окремих і кількох посилань.

Mendeley Cite — це хмарне рішення, яке дає змогу працювати без використання настільного додатка. Він сумісний із Microsoft Office 365, Microsoft Word версії 2016 і вище, а також програмою MS Word для iPad. Інструмент перевірки цитат доступний на бічній панелі поряд із вікном документа для зручного використання.

BrightLocal

BrightLocal — це зручне рішення для пошуку, виправлення та відстеження локальних цитат з одного місця, заощаджуючи дорогоцінний час на керування цитатами. Трекер переглядає Інтернет, щоб знайти релевантні цитати з важливих веб-сайтів, усуваючи потребу в здогадах і роботі під час пошуку найкращих.

Засіб перевірки NAP виконує перевірку імені, адреси та номера телефону, щоб перевірити стан цитування та виявити повторювані списки. BrightLocal також надає цінну інформацію про цитування та згадки ваших конкурентів, щоб мати конкурентну перевагу.

Заключні слова

У своєму дослідженні важливо цитувати точні та релевантні цитати та документи, щоб уникнути плагіату та належним чином відзначити авторів. Подібним чином неправильно вимовлені або застарілі цитати, якщо вони включені, можуть погіршити якість вашої статті.

На щастя, ви можете вибрати та використати один із згаданих вище засобів перевірки цитат, щоб переконатися, що ваші цитати правильно цитуються та не містять ненавмисних помилок.

Далі ознайомтеся з найкращими інструментами анотації веб-сайтів.