7 найкращих програм для читання манги (Android та iOS)

| | 0 Comments| 7:26 AM
Categories:

Коли кожен так чи інакше залежить від мультимедіа для розваги, читачі манги виділяються тим, що отримують задоволення від літератури. Манга — це літературна форма розваги для читачів манги.

Для тих, хто цього ще не знає, у читачів манги є свої спільноти та фан-бази, що робить мангу популярнішою та цікавішою. Манга привернула увагу різних людей і надала історії, які привертають увагу всіх вікових груп.

У цій статті ми обговоримо, що таке манга і чому вона така популярна. Ми також обговоримо різницю між двома термінами, які часто неправильно тлумачаться, Манга та Аніме. Нарешті, ми обговоримо найкращі програми для читання манги для Android та iOS.

Що таке манга?

Манга — це розмовний термін для типу мультфільму та графічного роману, створеного японською мовою. Вони подобаються людям різного віку та походження, оскільки вони доступні в багатьох жанрах.

Ці високо оцінені твори, відомі своїми заплутаними розповідями та героями, ілюструвалися протягом сотень років.

Загалом, термін «манґа» стосується японського мультфільму чи коміксів, а більш детально — творів мистецтва, створених японським манґакою, художником-карикатуристом.

Оскільки видавець хоче, щоб читач манги залишався зацікавленим і повертався до наступного розділу історії, манги часто публікуються серіями або частинами.

Манга часто публікується в журналах, зазвичай не довше 40 сторінок. Як правило, комікс має від 150 до 200 сторінок.

Обсяг графічного роману може коливатися від кількох сотень сторінок до кількох тисяч. На відміну від звичайних коміксів і коміксів, Манга розповідає читачам повну історію з початком, серединою та кінцем.

Незалежно від довжини, манга загалом зберігає стандартний японський лінгвістичний потік, який вимагає читання зверху вниз і справа наліво. Англійському читачеві це здається назад, оскільки потрібно починати з кінця книги.

Манга надзвичайно популярна серед усіх вікових груп. Серед багатьох доступних манг є манга під назвою Shonen Jump. Головний веб-сайт його щотижневого журналу отримує 2,4 мільйона переглядів сторінок на місяць і 880 000 унікальних відвідувачів щомісяця.

Є ще одна манга під назвою Jump SQ. У віковій групі 25–29 років – 30,2 % читачів, 20–24 роки – 26,4 %, 15–19 років – 25,2 %, 30–34 роки – 18,2 %. Чоловіки складають 67,5% читацької аудиторії, а жінки – 32,5%.

Це статистика двох журналів Manga. Доступні тисячі манг, які мають мільйони глядачів. Це можна зрозуміти з цього факту, що існують мільйони і мільйони читачів манги.

Більшість статистичних даних показали чотири основні причини популярності манги та збільшення кількості читачів манги. Ці чотири причини пояснюються нижче.

Фантастичні малюнки

Манги особливо відомі своїм ілюстративним і візуально привабливим малюнком. Для більшості читачів манги красиві ілюстрації були фактором, який найбільше привертав увагу. Слід також зауважити, що автори манги багато практикуються, щоб гарантувати, що їхня графіка приверне увагу читачів.

  AcDisplay переносить активний дисплей Moto X на будь-який пристрій Android 4.4+

Чудовий сюжет

Другим найбільш помітним фактором, який привертає увагу читачів, є чудові сюжети різних манг. Манги відомі різними емоціями, які історія виражає своїм читачам.

Деякі манги кумедні й радісні, а деякі — сумні й карколомні. Ці Манги також мають непередбачувані сюжети, які тримають читачів Манги на межі.

Милі та привабливі персонажі

Персонажі історії є важливими, оскільки вони є основою історії. Головні герої, а також підголовні герої, включаючи головного героя та антагоніста, складають історію.

Автори манги багато наголошують на створенні привабливих і чарівних персонажів. Ці персонажі мають гарну зовнішність і риси, що робить їх улюбленими читачами манги.

Інтелектуально-виховний зміст

Хоча багато хто може подумати, що манги призначені лише для розваги, ви повинні зауважити, що історії, які передаються через манги, завжди мають хорошу мораль.

Більшість манг мають інтелектуальний і освітній зміст, який допомагає читачам манги дізнаватися нове.

Яка різниця між мангою та аніме?

Особливий тип анімації, який сягає корінням в Японію, називається аніме. Його визначальними рисами є висока контрастність, яскраві кольори та теми, пов’язані з науковою фантастикою та фентезі.

Манга — це форма японських коміксів і графічних романів. Він поділяє перебільшені риси обличчя та яскраві кольори аніме.

В Японії важливі винаходи та культурні дискусії точаться навколо манги та аніме. Ці поля не є еквівалентними. У той час як аніме охоплює весь спектр японської анімації, мангу можна вважати японськими коміксами.

У поглядах багатьох журналістів, культурологів і вчених експертів у всьому світі вони почали розглядатися як асоційовані з особливою японською сучасною естетичною та візуальною культурою.

Грубо кажучи, аніме — це серіали або фільми, тоді як манга — це комікси чи графічні романи. Обидві форми медіа мають відмінну візуальну естетику, і багато манґ є натхненням для аніме.

Незважаючи на це, не всі аніме-серіали засновані на манзі, і більшість коміксів ніколи не перетворюються на анімаційні програми.

Після стільки прочитаного про мангу, можливо, вам буде цікаво прочитати їх самостійно. Якщо ви самі хочете стати читачем манги, ось список найкращих програм для читання манги для користувачів Android та iOS.

Манга Crunchyroll

Crunchyroll Manga вже добре відома як піонер потокового азіатського та аніме-програм. Він готовий стати лідером у цифровому розповсюдженні Manga завдяки додатку Manga для мобільних пристроїв.

Користувачі цього додатка Manga мають необмежений доступ до вибору наймоднішої нової японської манги. Читачі Crunchyroll Manga отримують найновіші випуски популярних серіалів, як-от «Атака Титана», «Хвіст феї» та «Космічні брати», щойно вони з’являться в газетних кіосках Японії.

  Виправте помилку відтворення Google Music на Android

Преміум-учасники отримають доступ до останньої манги, щойно вона буде опублікована в Японії. Крім того, вони забезпечують повну сумісність із мобільними пристроями для iOS та Android, а також «Koma-View», який дозволяє відображати найбільш очевидний розмір панелі.

Користувачі преміум-класу мають необмежений доступ до читання та можуть переглядати всю колекцію серії, коли захочуть.

VIZ Манга

VIZ Manga має найширшу цифрову бібліотеку з усіма вашими улюбленими серіалами, включаючи Jujutsu Kaisen, Naruto, Death Note, Dragon Ball тощо. У цій програмі є багато різних жанрів.

Ви можете дивитися свої улюблені серіали на розширеній програмі читання манги від VIZ Manga, де завгодно. Крім того, ви можете насолоджуватися захоплюючими 2-сторінковими розворотами в альбомному режимі.

Ця програма пропонує продовжити з того місця, де ви зупинилися, світлий і темний режими, а також можливість завантажувати вміст для читання в режимі офлайн. Ви можете почати нову серію або поповнити свою колекцію старих улюблених.

Перш ніж придбати книгу в цьому додатку, ви можете ознайомитися з безкоштовними превью преміум-томів. У додатку VIZ Manga регулярно додаються абсолютно нові розділи та серії. Найприємніше, що програма доступна на пристроях Android та iOS.

Коміксологія

Хмарний продавець цифрових коміксів під назвою Comixology пропонує понад 75 000 коміксів від відомих компаній, зокрема DC, Marvel, Image, BOOM, IDW та інших.

Comixology дозволяє читати комікси на різних платформах, включаючи програми для iOS і Android, Amazon Kindle і веб-браузери для настільних ПК.

Колекція платформи містить десятки тисяч манґ, у тому числі сотні безкоштовних коміксів, від понад 75 видавців, таких як Lion Forge, Dark Horse, Oni Press, Dynamite, Valiant, незалежних авторів і мультиплікаторів.

Багато цифрових романів виходять у той самий день, що й їхні друковані копії. Крім того, ви можете використовувати меню Comixology, щоб досліджувати нові записи за автором, жанром, видавцем, рейтингом, аркою історії тощо. Ви навіть можете скористатися інструментом пошуку, щоб визначити конкретні назви чи виконавців.

Веб-комікси

Для шанувальників коміксів і манги WebComics є дуже відомою платформою веб-мультфільмів. Він пропонує добірку наймодніших і найновіших серій манги та веб-мультфільмів для ентузіастів коміксів у всьому світі.

WebComics містить усі веб-мультфільми преміум-класу та мангу, щоб надати вам найнеймовірніші серіали манги, незалежно від того, любите ви мангу, комікси, манхву чи аніме.

У цьому додатку доступні останні американські комікси, японська манга, корейські комікси, китайська манхва та вся колекція найпопулярніших онлайн-мультфільмів.

Вони пропонують сервіс онлайн-коміксів, подібний до Webtoons і Mangago. Ви можете насолоджуватися читанням веб-коміксів через програми для iOS та Android.

  iOS 12.2 вже доступна з Apple News+ та іншими

MANGA Plus від SHUEISHA

MANGA Plus від SHUEISHA — це найфантастичніше місце для вас, якщо ви хочете поділитися захопленням видатними досягненнями героїв манги з іншими читачами манги по всьому світу.

Вони публікують одні з найкращих манґ, зокрема Naruto, Dragon Ball, One Piece, Bleach та інші.

Найновіші розділи найпопулярнішої манги є безкоштовними щодня, коли вони публікуються в Японії.

За допомогою цієї програми ви можете безкоштовно читати різноманітні привабливі серії манги англійською та іспанською мовами з будь-якої точки світу. Додаток сумісний як з пристроями Android, так і з iOS.

Манга та комікси Shonen Jump

Ваш доступ до всього всесвіту манги став можливим завдяки манзі та коміксам Shonen Jump. Ця програма містить найкращу колекцію всієї найвідомішої манги в одній програмі з безліччю свіжого матеріалу.

Тут є багато манг, як-от My Hero Academia, Jujutsu Kaisen, One Piece, Chainsaw Man, Demon Slayer та багато інших. Ви можете знайти їх усіх у додатку на своїх пристроях Android та iOS.

Ви також можете знайти насолоду в широкому асортименті інших серій манги з усіма вашими улюбленими творцями. Усі нові розділи вашої улюбленої манги доступні для читання безкоштовно.

Ви також можете отримати доступ до цифрового сховища з 15 000+ розділів манги за ціною від $1,99 на місяць. Вам не доведеться нудьгувати, адже ви можете прочитати стільки різних серій.

MangaToon

MangaToon — це безкоштовна програма для перегляду манги, манхуа та коміксів. Усі комікси цієї програми мають яскраві кольори. Є кілька коміксів, що оновлюються щодня: бойовик, романтика, хлопчача любов, комедія, жахи тощо.

Доступно кілька HD-коміксів, які часто оновлюються для ваших пристроїв Android та iOS.

На Mangatoon тепер ви можете прочитати кілька корейських коміксів. Щотижня на Mangatoon також публікуються нові комікси.

Ви не пропустите оновлення, якщо підписалися на улюблені комікси. Більшість коміксів доступні безкоштовно, а MangaToon також пропонує платні комікси. Комікси, які ви бажаєте, також можна завантажити, щоб ви могли читати їх офлайн.

Заключні слова

Порівняно із західними мультфільмами, тематика манґи набагато більш інклюзивна. Крім того, що вони використовуються в бізнесі чи освіті, вони мають справу з уявою.

Твори манги створюються не лише як спосіб уникнути реальності, але й як засіб розгляду реальності. Мангу варто прочитати, якщо вам подобається читати захопливі, захоплюючі історії з приголомшливими ілюстраціями. Не стримуйте себе, щоб отримати ці літературні перлини.

Далі ви можете ознайомитися з деякими з найкращих програм для резюме книг.