7 найкращих виділених серверів для важливих бізнес-додатків

Categories:

Критичні бізнес-програми, такі як фінансові системи, програми обміну повідомленнями, SaaS, API тощо, є важливими для ведення бізнес-операцій, і найкращий виділений сервер може допомогти вам підтримувати їх у оптимальних умовах.

Це тому, що якщо критична бізнес-програма переривається або виходить з ладу, це впливає на основні організаційні операції. Як наслідок, бізнес може постраждати від ефективності, продуктивності додатків, фінансів, продуктивності, безпеки та довіри клієнтів. Цього достатньо, щоб завдати шкоди авторитету вашого бренду на ринку, повному конкуренції.

Ось чому ви повинні робити все можливе, щоб підтримувати працездатність вашої програми та працювати з максимальною ефективністю. Для цього розміщення виділеного сервера може творити чудеса для ваших критично важливих бізнес-додатків, забезпечуючи найвищий рівень продуктивності, безпеки та стабільності завдяки технологіям нового покоління.

У цій статті ми зрозуміємо, як хостинг виділеного сервера може бути корисним для ваших бізнес-додатків, а потім розглянемо деякі з найкращих хостингів для цього.

Ось вам!

Що таке виділений серверний хостинг?

Хостинг виділеного сервера дає вам повний контроль над сервером, розміщуючи лише вашу програму на одному потужному сервері. Тут вам не потрібно ділитися ресурсами сервера ні з ким іншим. Таким чином, ви отримуєте неперевершену продуктивність, час безвідмовної роботи, швидкість і безпеку, усі складові, необхідні для роботи ваших інтернет-додатків.

Крім того, вони надають вам root-доступ, щоб ви могли контролювати налаштування сервера, інсталювати програмне забезпечення, змінювати конфігурацію та інші функції. Виділений хостинг — це як володіння цілим будинком. Він надає вам усі необхідні функції та можливості, які полегшують розміщення, за винятком того, що він не розподіляє ресурси вашого сервера.

Однак виділений хостинг коштує дорого, але він того вартий, судячи з вигляду його пропозицій. Отже, якщо ви маєте відомий бізнес і ваш трафік, продажі та дохід прискорюються, вибирайте виділений хостинг, оскільки у вас буде достатньо бюджету для покриття витрат. Інакше це може перевантажити вас.

Крім того, виділений хостинг підходить для середнього бізнесу або підприємств, які обслуговують такі галузі, як електронна комерція, медицина, фінанси, відеоігри тощо. Їм потрібна висока безпека та конфіденційність для їхнього бізнесу та даних клієнтів.

Ви можете знайти два типи виділеного хостингу – керований і некерований/самокерований.

  • У керованому виділеному хостингу ваш хост обслуговуватиме сервер та його інфраструктуру, обслуговування, інструменти, оновлення, виправлення, продуктивність тощо. Це добре для вас, якщо у вас немає спеціальної команди для обслуговування сервера.
  • Некерований виділений хостинг вимагає турботи про сервер, який вам виділив веб-хостинг. Вам потрібно буде інсталювати операційну систему, інсталювати програмне забезпечення та інструменти для виконання операцій, додавати функціональні можливості, контролювати свої програми, продуктивність і безпеку, технічне обслуговування та багато іншого. Буде корисно, якщо у вас є технічний досвід або команда для виконання всіх цих завдань. Це також дешевше, ніж керований виділений хостинг.

Отже, якщо ви шукаєте тип веб-хостингу для виконання інтенсивної обробки/роботи, найкраще підійде виділений хостинг замість таких варіантів, як віртуальний приватний сервер (VPS) або віртуальні машини (VM). Їх недостатньо, щоб запропонувати рівень надійності, продуктивності, стабільності, контролю та безпеки, які необхідні для запуску критично важливих бізнес-програм.

Які переваги виділених серверів або серверів Bare Metal?

Іноді використовуються як взаємозамінні, «голі метали» та виділені сервери схожі, але не однакові. Вони відрізняються способом, яким веб-хост доставляє їх клієнтам.

Загалом виділені сервери передбачають виставлення рахунків за місяці чи роки, апаратне забезпечення нижчого класу, ніж «голе метал», і довший час надання.

Можна сказати, що «голе метал» — це вдосконалена версія виділених серверів. Він був представлений, щоб усунути слабкі сторони виділених серверів і підвищити загальний досвід хостингу. Голі сервери пропонують вдосконалені апаратні компоненти, такі як найновіші процесори та графічні блоки, швидший час надання або розгортання, а також модель хмарного сервісу для виставлення рахунків.

  Наскільки швидкий WordPress із PHP-FPM 7 у порівнянні з 5?

Виділені та чисті сервери є надійним і стабільним вибором веб-хостингу для компаній і можуть бути кращим і безпечнішим вибором, ніж інші типи хостингу, отже, вартість.

Отже, давайте дізнаємось про деякі переваги виділених або чистих серверів:

  • Вища обчислювальна потужність для продуктивності: «голі метали» та виділені сервери пропонують вищу обчислювальну потужність, оскільки використовують апаратне забезпечення найвищого рівня, оптимізоване для продуктивності. Отже, ваші програми демонструють кращу продуктивність, стабільність і швидкість реагування.
  • Покращена фізична ізоляція: вони ізолюють ваш сервер за допомогою новітніх технологій і забезпечують краще використання ресурсів і захист від кіберзагроз.
  • Кращий контроль над сервером і стеком програмного забезпечення: ви отримуєте більше контролю над своїм сервером, щоб мати доступ до всього та змінювати те, що хочете. Вони також надають вам доступ root для конфігурації параметрів, персоналізації та налаштування вашого сервера та використання його як завгодно.
  • Послідовна продуктивність мережевого вводу/виводу та диска. Виділені сервери та сервери на «голому металі» забезпечують більшу стабільність і узгодженість щодо продуктивності мережевого виводу та вводу та диска, щоб ваші критично важливі бізнес-додатки працювали постійно.
  • Краща безпека та відповідність: оскільки ваш сервер належить лише вам, ви не зможете ділитися ресурсами з іншими. Він покращує безпеку завдяки високоякісним функціям безпеки, таким як запобігання DDoS, щоб захистити ваш сервер від атак. Крім того, ви також можете підтримувати відповідність нормативним вимогам і захищати дані своїх клієнтів.
  • Покращена якість обслуговування. Завдяки високій продуктивності, стабільності, безпеці та контролю ви отримуєте покращену якість обслуговування для критично важливих бізнес-програм. Тому вам не доведеться боротися з простоями або лагами. Вони також пропонують високий рівень SLA та час безвідмовної роботи понад 99%, щоб обслуговувати вас якнайкраще.

Отже, давайте поговоримо про наш підібраний найкращий виділений сервер для розміщення ваших критично важливих програм.

OVHcloud

Відкрийте для себе низку надійних виділених серверів із процесорами Intel Xeon Gold останнього покоління та AMD EPYC із OVHcloud. Їх виділений сервер хостингу підходить для ваших критичних бізнес-додатків.

Усі їхні готові рішення використовують компоненти нового покоління, що гарантує їхній досвід. Вони ретельно проектують, збирають і обслуговують кожну машину та доставляють сервер за кілька хвилин, щоб запропонувати вам найкращі конфігурації для ваших проектів.

«Ви можете швидко розгорнути сервери та вибрати з 28 центрів обробки даних по всьому світу. Ви отримаєте вигоду від високостійкої та безпечної мережі для забезпечення безперервного обслуговування ваших користувачів. OVHcloud дозволяє створити надійну інфраструктуру для підтримки критично важливих бізнес-додатків.

Ви навіть можете покращити масштабованість інфраструктури, об’єднавши сервери з іншими рішеннями OVHcloud, такими як публічна та приватна хмара. Крім того, ваші сервери оснащені функціями водяного охолодження для підвищення енергоефективності. Крім того, ви отримаєте мінімальну пропускну здатність 500 Мбіт/с і потужність, щоб витримати піковий трафік.

Вихідний і вхідний трафік є безкоштовним і необмеженим, але ви також можете збільшити пропускну здатність за потреби. Їхня панель керування OVHcloud підтримує різні дистрибутиви ОС, включаючи Windows Server, CentOS, Debian або Ubuntu; інтерфейси cPanel і Plesk; Віртуалізації Microsoft SQL Servers, VMware, Hyper-V і CoreOS. Крім того, OVHcloud пропонує оптимальну безпеку, захищаючи ваш виділений сервер від DDoS-атак.

Вибирайте різні варіанти ціноутворення залежно від ваших вимог, починаючи від 65,55 доларів США на місяць, де ви отримуєте платформу Intel Xeon.

Рідка мережа

Виберіть найкраще керований хмарний виділений серверний хостинг – Рідка мережа з 0% спільним використанням і 100% масштабованістю для ваших критичних бізнес-додатків. Їхні хмарні сервери Bare Metal є надійними та безпечними та забезпечують повну прозорість апаратного забезпечення. Він забезпечує балансування навантаження для збереження ресурсів.

Ви можете масштабувати та оптимізувати коли завгодно для найкращої продуктивності, незалежно від трафіку. Це багатофункціональне хмарне середовище та потужне, оскільки воно забезпечує кореневий доступ, миттєве надання, кращу пропускну здатність, вбудований брандмауер і балансир навантаження. Це дозволяє відстежувати трафік і захищати ваш сайт і сервер від раптових атак.

  Додайте 5 важливих завдань на сторінку нової вкладки [Chrome]

Вбудований Cloudflare CDN допомагає вашому веб-сайту збільшити швидкість і покращити захист. Оптимізуйте налаштування безпеки для повністю керованих серверів Linux і Windows за допомогою захисту ServerSecure. Отримайте швидку мережу на гігабітних каналах висхідного зв’язку та отримуйте БЕЗКОШТОВНУ передачу даних для вхідної смуги пропускання.

Панель керування InterWorx дозволяє керувати своїми серверами та програмами та мати повний контроль над ними. Керуйте всім за допомогою Plesk і cPanel, включаючи розгортання програм, технічне обслуговування та автоматичні оновлення. Захищена IP-адреса допомагає підвищити швидкість, захист і продуктивність програм і сайтів. Отримайте гарантію безвідмовної роботи мережі та гарантію живлення для всіх пристроїв маршрутизації в мережі.

Отримайте процесор Intel Xeon E3-1230 v5 за ціною 149 доларів США на місяць, включаючи 4 ядра, 16 ГБ оперативної пам’яті, 452 ГБ SSD RAID 1 і пропускну здатність 5 ТБ.

A2 Хостинг

A2 Хостинг пропонує як керований, так і некерований виділений сервер. Він має нову лінійку виділених серверів Bare Metal, де ви можете вибрати процесори Intel і AMD. Він пропонує найновіше сховище NVMe, яке забезпечує кращу швидкість і продуктивність.

Крім того, вони розміщують ваші програми на своїй високопродуктивній, точно налаштованій платформі SwiftServer, щоб підвищити швидкість завантаження вашої сторінки. Завдяки швидкій швидкості завантаження ви отримуєте вищий коефіцієнт конверсії, показник відмов, рівень задоволеності клієнтів і рейтинг SEO.

Однак ви також можете скористатися їхнім планом Turbo, щоб ще більше підвищити ефективність сайту. Він оснащений більшою стабільністю сервера, ефективним керуванням з’єднаннями, меншим використанням ЦП і пам’яті, а також Turbo Cache для зберігання вмісту HTML-сторінки та обслуговування його без запуску PHP.

На некерованому сервері ви знайдете керування командним рядком, керовану мережу та апаратне забезпечення, вибір ОС, повний кореневий доступ і інсталятор одним кліком. З іншого боку, ви знайдете cPanel, кореневий доступ, керовану мережу та апаратне забезпечення, безпеку керованого сервера та підтримку команди на керованому сервері.

A2 Hosting гарантує безперебійну роботу мережі на 99,9%, а їхні центри обробки даних є високозахищеними, і для входу потрібен кодовий замок і ключ-картка. Ви отримаєте дизельні генератори та резервний акумулятор для забезпечення безперервного електропостачання. Він також пропонує інші переваги, такі як розумний сервер сповіщень, БЕЗКОШТОВНА виділена IP-адреса, масштабовані сервери тощо.

Отримайте надійний і швидкий виділений хостинг Bare Metal всього за 99,99 доларів США на місяць.

Гецнер

Гецнер дозволяє налаштувати сервер відповідно до потреб вашого бізнесу за допомогою засобу пошуку серверів, щоб вибрати сервер за лічені секунди. Ви також можете вибрати процесори AMD і Intel у різних планах і скористатися перевагами кореневого доступу.

Його інфраструктура розміщена в центрах обробки даних Нюрнберга, Фалькенштейна та Гельсінкі. Визначте оперативну пам’ять від 32 ГБ до 256 ГБ і мінімальну кількість жорстких дисків від 0 до 15, тоді як розмір кожного диска коливається від 0 ТБ до 10 ТБ. Ви отримаєте високонадійний накопичувач NVMe SSD/SATA для кращої швидкості та оперативну пам’ять ECC.

Hetzner використовує енергію з відновлюваних джерел для забезпечення живлення своїх серверів, доступних у центрах обробки даних. Крім того, перевірена система безпеки допомагає зберігати конфіденційність і безпеку даних. Також ви отримаєте повний доступ до ІТ-систем.

Vultr

Отримайте повний контроль над критично важливими програмами за допомогою Vultr який пропонує високопродуктивні виділені сервери з одним клієнтом. Він представляє виділені сервери Bare Metal, які надають вам доступ до фізичних серверів і витримують енергоємні робочі навантаження, водночас мають середовище з одним клієнтом і не мають рівня віртуалізації.

Сервери доступні в 7 різних місцях по всьому світу, тому ви можете розгорнути свою програму майже миттєво. Кожен екземпляр сервера пропонує мережеве з’єднання 10 GbE і наближає до кінцевих користувачів високу швидкість і низьку затримку.

Апаратне забезпечення на 100% ваше з нульовими спільними ресурсами, без вимірюваного ЦП, ресурсів IOPS і нульових шумних сусідів. Немає обмежень для турбот, і ви можете отримати попередньо встановлену програму або бажану ОС за лічені секунди.

Вони також надають вам доступ до документації та API для серверів Bare Metal або додаткової інформації. Розпочніть свою бізнес-програму з хмари SSD і виберіть із процесорів Intel E3-1270v6 і Intel E-2288G з мінімальною пропускною здатністю 5 ТБ і максимум 10 ТБ.

  Як налаштувати та використовувати iPhone X, iPhone XR, iPhone XS або iPhone XS Max

Початкова ціна цього сервера Bare metal становить 120 доларів на місяць, де ви отримаєте 32 ГБ оперативної пам’яті та 2 х 0,24 ТБ SSD.

Hyve

Hyve пропонує керовані виділені сервери в інфраструктурі з одним клієнтом. Це забезпечує бездоганну безпеку та оптимальну продуктивність для підтримки кращого відвідування веб-сайту. Захистіть свої конфіденційні дані за допомогою надзвичайно безпечних і потужних виділених серверів і отримайте повний контроль над своїм середовищем.

Hyve розгортає обладнання найвищого класу, таке як SAN, Juniper, мережеві продукти Cisco та HPE BladeServers. Ви також отримуєте перевагу найшвидшого сховища, а Hyve — єдина компанія, яка пропонує 20-хвилинну заміну апаратного забезпечення SLA.

Виконуйте робочі навантаження на процесорах Intel різних серій і отримайте пам’ять від 64 ГБ до 6 ТБ DDR4. Hyve підтримує багато ОС, наприклад Red Hat Enterprise Linux, Ubuntu, Windows Server і CentOS. Ви також отримаєте високопродуктивні накопичувачі SSD і SAS об’ємом від 300 ГБ до 56 ТБ.

Адміністратори бази даних можуть налаштовувати, встановлювати, керувати та оптимізувати вашу базу даних, включаючи MySQL і MySQL Cluster, SQL Server, MongoDB і PostgreSQL. Подібним чином експерти Hyve можуть встановити гіпервізор віртуалізації, такий як KVM, Microsoft Hyper-V, Redhat і VMware ESXi, що дозволить вам запускати вашу хмарну платформу.

Hyve пропонує найкращу мережу та безпеку, включаючи брандмауери Juniper, Cisco, NSX, систему захисту від DDoS-атак, балансування навантаження, відмову DNS, VPN, WAF та IDS. Маючи 35 центрів обробки даних по всьому світу, ви можете забезпечити наближеність до клієнтів і низьку затримку.

Хостинг InMotion

Хостинг InMotionСервери Bare Metal надають вам повний кореневий доступ і пропонують ідеальний баланс між продуктивністю, вартістю, потужністю та контролем. Ви можете вибрати з різних варіантів ОС або завантажити свою ОС, щоб налаштувати сервер. Це безпечний, швидкий і надійний хостинг, який гарантує 99,99% безвідмовної роботи.

Їхні сервери Bare Metal захищають вашу програму від небажаних атак, і ви можете мати кращий контроль, надійність і швидкість за допомогою SSD. Вибирайте один із кількох центрів обробки даних, щоб збільшити глобальне охоплення. Крім того, ви отримаєте комплексний захист і безпеку наступного покоління, які інтегровані з безпекою InMotion Hosting.

Вони також надають вам можливість оновити апаратне забезпечення відповідно до вимог вашої програми. Ви можете налаштувати Gigabit Ethernet Uplink для передачі гігабітних файлів сайту, одночасних з’єднань і інтенсивного трафіку. Отримайте такі переваги, як БЕЗКОШТОВНЕ налаштування, доступність віддаленого KVM і приватного SSL, БЕЗКОШТОВНІ SSD та апаратний брандмауер Cisco ASA 5506.

Вимагайте знижку, якщо ви новачок у цій платформі, і почніть використовувати сервер лише за 99,99 доларів США на місяць, щоб отримати процесор Intel Xeon E3-1246 v3, 16 ГБ оперативної пам’яті DDR3, 15 ТБ для передачі даних, 5 виділених IP-адрес, RAID та 1 TB первинний SSD.

Висновок

Вибраний тип веб-хостингу визначає тип послуги, яку ви отримуватимете для своїх програм або веб-сайту. Виділені сервери й сервери без використання хоч і дорогі, але можуть запропонувати високу продуктивність, безпеку, контроль і стабільність, необхідні для ваших бізнес-додатків.

Отже, виберіть у цій статті виділений або чистий серверний хостинг, який вам найбільше сподобався, щоб отримати всі його переваги для ваших програм.

Крім того, ви можете спробувати ці платформи хмарного хостингу для свого бізнесу.