7 найкращих адаптерів Bluetooth для бездротового способу життя

Categories:

Ласкаво просимо до бездротового способу життя з цими адаптерами Bluetooth, які можуть підключати кілька пристроїв одночасно.

Вам набридло працювати з кількома кабелями для кількох пристроїв? Керування цими кабелями щоразу змушує вас плакати? Ймовірно, це правильний час викинути всі кабелі та вибрати адаптер Bluetooth для пристроїв, що підтримують Bluetooth.

Якщо ви хочете звести до мінімуму використання портів на своїх комп’ютерах та ігрових консолях, перейдіть на адаптери Bluetooth.

Що таке адаптери Bluetooth?

Адаптери Bluetooth — це пристрої бездротового підключення, які пропонують бездротове з’єднання Bluetooth для підключення кількох пристроїв.

До них можна підключити ваш ПК, смартфон, клавіатуру, мишу, ігрові консолі тощо. Вони можуть підключати кілька пристроїв одночасно без нагромадження кабелів.

Передова технологія, яку сьогодні використовують більшість адаптерів Bluetooth, робить передачу швидкою та надійною.

Навіщо використовувати адаптери Bluetooth?

Сьогодні ми всі оточені технологічними пристроями та гаджетами. Наявність гаджетів навколо нас означає купу кабелів для керування. Це не тільки збільшує занепокоєння щодо управління кабелем, але й ускладнює перенесення цих кабельних пристроїв з одного місця в інше.

У всіх цих випадках адаптери Bluetooth творять чудеса. Здебільшого вони мають компактні та елегантні розміри, які не дозволяють навіть турбуватися про їх існування.

  Як скасувати підписку на Chegg Study

Крім того, вони дозволяють підключати ПК, ноутбук або ігрову консоль до кількох пристроїв одночасно. Вони дають вам найкраще відчуття бездротового способу життя.

Переваги адаптерів Bluetooth

 • Це найкращі варіанти підключення малого радіусу дії, які можуть виходити за межі кабелів.
 • Адаптери Bluetooth не потребують інсталяції драйверів для основного ПК Windows. І якщо їм потрібен водій, вони доступні безкоштовно.
 • Вони можуть підключатися майже до всіх пристроїв з підтримкою Bluetooth.
 • Адаптери Bluetooth підвищують зручність вашої роботи завдяки своєму елегантному та портативному дизайну.

Далі ми навчимося користуватися адаптером Bluetooth.

Як користуватися адаптером Bluetooth?

 • Підключіть адаптер Bluetooth до USB-порту комп’ютера.
 • Увімкніть Bluetooth на своєму пристрої з підтримкою Bluetooth і переведіть його в режим сполучення.
 • За потреби встановіть спеціальний драйвер.
 • Знайдіть значок Bluetooth на комп’ютері та додайте до нього свій пристрій Bluetooth.

Після з’єднання пристрою з ним ви можете легко розпочати передачу файлів.

Хто може використовувати адаптери Bluetooth?

 • Ідеально підходить для людей, яким часто потрібно переносити файли зі своїх смартфонів, планшетів тощо на ПК тощо.
 • Ви можете використовувати адаптери Bluetooth для прослуховування музики без дротових навушників. Ви можете підключити до нього навушники Bluetooth.
 • Геймери також можуть використовувати адаптери Bluetooth для бездротового підключення своїх пристроїв до своїх ігрових консолей.

Тепер давайте розглянемо список хороших адаптерів Bluetooth, які ви можете вибрати, і попрощайтеся з вашими кабелями.

Bluetooth-адаптер USB Maxuni

Цей адаптер Maxuni Bluetooth 5.0 має швидкість 3 Мбіт/с і здатність передавати 20 Мбіт. Він може запропонувати підключення до 4 пристроїв одночасно, таких як клавіатура, навушники Bluetooth, миша, ігровий контролер тощо. Він поставляється в компактному та портативному розмірі.

  Що відбувається, коли ви блокуєте когось у матчі?

Цей USB-адаптер Bluetooth використовує радіотехнологію класу 2, що забезпечує швидку передачу на відстані 10-20 м на відкритому просторі. Він ідеально підходить для 32/64-розрядних ПК з Windows 11/10/8/7.

Адаптер Techkey Mini USB Bluetooth 5.0

Techkey Mini USB Bluetooth 5.0 підтримує технологію захисту від перешкод, яка зменшує втрату ефективності передачі. Він може одночасно підключати сім пристроїв, наприклад клавіатуру, мишу, гарнітури, навушники, мікрофони, динаміки тощо.

Максимальна швидкість передачі даних становить 3 Мбіт/с на максимальній відстані 33 фути/10 М на відкритому просторі. Він має компактний дизайн, і його можна легко залишити на комп’ютері чи ноутбуці.

Bluetooth-адаптер USB llano

USB-адаптер Bluetooth llano оснащено найновішим чіпом Bluetooth 5.1, який забезпечує швидку передачу. Цей адаптер Bluetooth сумісний з більшістю пристроїв із підтримкою Bluetooth, таких як миші, клавіатури, навушники, смартфони тощо.

Він може підключати сім пристроїв одночасно з передачею сигналу приблизно на 75 футів. Його блакитний індикатор повідомляє про робочий стан цього адаптера. Це пристрій із підтримкою технології Plug and Play, який може працювати без приводу з Windows 8.1/10/11.

ZEXMTE USB Bluetooth адаптер

ZEXMTE пропонує цей чудовий USB-адаптер Bluetooth 5.0, який сумісний із Windows 7/8/8.1/10. Новітній чіп Bluetooth 5.0 зменшує енергоспоживання Bluetooth.

Він має нанорозмір і елегантний дизайн, який не завадить вам, навіть якщо ви тримаєте його підключеним до порту USB. Він може дозволити підключення до навушників. ПК, смартфони, принтери тощо. Однак цей UB400 несумісний з Linux, Mac і TV.

Приймач COMSOON Bluetooth 5.0

Якщо ви шукаєте підтримку Bluetooth для свого автомобіля, цей COMSOON Bluetooth 5.0 є правильним вибором. Він ідеально підходить як для пристроїв із підтримкою Bluetooth, так і для пристроїв без Bluetooth. Він оснащений Bluetooth 5.0 і 3,5-мм портом AUX.

  10 найкращих інструментів і шаблонів календаря в соціальних мережах

Він підтримується технологією шумозаглушення CVC8.0, яка усуває шум і відлуння. Його потужний акумулятор забезпечує до 16 годин прослуховування музики та дзвінків.

Це дозволяє підключити телефон до аудіосистеми автомобіля, колонок і домашньої стереосистеми. Він складається з вбудованого мікрофона, який дає змогу відповідати на дзвінки, повторно набирати номер, покласти трубку тощо.

Виберіть цей TP-Link UB500 Bluetooth 5.0 для швидкого з’єднання Bluetooth. Він має зворотну сумісність з Bluetooth V4.2/4.0/3.0/2.1/2.0/1.1. Він може перетворити ваш ноутбук, ПК або настільний комп’ютер без Bluetooth на пристрій із підтримкою Bluetooth.

Він оснащений технологіями EDR і BLE, які покращують швидкість передачі даних і знижують енергоспоживання. Його нанорозмірний і елегантний дизайн робить його безпроблемним пристроєм.

Заключні слова

Якщо ви шукаєте високошвидкісний і надійний адаптер Bluetooth, розгляньте ці пропозиції, оскільки вони мають новітні технології та конструктивні характеристики та можуть забезпечити чудову продуктивність.

Ви також можете ознайомитися з найкращими зарядними пристроями MagSafe для користувачів Apple.