7 Надійне рішення хостингу JSON для вашої сучасної програми

JSON, безсумнівно, став неминучим в Інтернеті. Це улюблений формат для багатьох веб-служб, у тому числі для великих гравців.

Наприклад, провідні компанії, такі як Google, Twitter і Facebook, використовують дані у форматі JSON. До 2013 року Twitter підтримував XML, але в наступній версії відмовився від використання JSON.

Коли розробник Android хоче вказати, що програмі потрібен дозвіл користувача, формат записується в JSON, XML, YAML тощо. Але JSON затьмарює їх усі, оскільки є популярним форматом для спілкування з різними програмами в Інтернеті.

чому

Для цього давайте коротко розглянемо концепцію JSON.

Що таке JSON?

Нотація об’єктів JavaScript (JSON) – це текстовий формат представлення даних на основі впорядкованого списку та пар ключ-значення. Ви можете використовувати його для логічного та організованого зберігання даних, щоб мати до них безболісний доступ. Він також використовується для обміну даними між веб-серверами та клієнтами.

Крім обміну даними, ви можете використовувати його для міграції бази даних, наприклад, з JSON на SQL. Ви навіть можете експортувати дані за допомогою JSON із зареєстрованих веб-програм.

Хоча JSON походить від JavaScript, він не залежить від мови, що означає, що різні мови програмування можуть аналізувати дані.

У чому секрет його популярності?

JSON пропонує унікальний і чудовий досвід користувача. Це сприяє спрощенню синтаксису, де є простий метод представлення даних. Багато людей також виявили, що об’єктні літерали JavaScript є ідеальним форматом для передачі об’єктно-орієнтованих даних у мережі.

Коли ви пишете свої зовнішні коди на Javascript, формат JSON спрощує завантаження даних у дерева та полегшує роботу з ними. Він цілісно форматує дані для економії пропускної здатності та збільшення часу відповіді під час зв’язку із сервером.

Від легкої передачі даних до зручності для читання та легкого кодування – все бездоганно з JSON. Через його величезну популярність багато баз даних мають розширену підтримку JSON. Наприклад, MySQL і PostgreSQL поставляються з вбудованою підтримкою даних JSON для зберігання та запитів.

Навіщо зберігати JSON на надійному хостингу?

Бізнес-процеси пов’язані з великою кількістю документів. З плином часу ви можете виявити, що ваш бізнес пливе в океані паперової роботи, що потім стане важко зберігати та керувати цими даними.

Ви знаєте, наскільки вразливим став Інтернет, оскільки кіберзлодії чекають єдиного шансу викрасти ваші дані та завдати вам неприємностей. За допомогою безпечної платформи хостингу ви можете захистити свої дані від шкідливих програм, DDoS та інших загроз. Ви також можете налаштувати розширені рівні автентифікації та моніторинг сеансу, щоб захистити конфіденційність даних.

А тепер давайте обговоримо деякі з найкращих служб хостингу JSON для безпечного зберігання ваших даних.

Vultr

Завдяки Vultr Object Storage у вас є гнучкість інтеграції з інструментами та програмами сторонніх розробників, які підтримують S3. Архітектура зберігання об’єктів, що масштабується за вимогою, забезпечує більшу надійність даних і меншу складність управління.

  Як використовувати VLOOKUP для діапазону значень

Оскільки він автоматично клонує ваші дані 3 рази, ви можете бути впевнені в довговічності та доступності даних. Розширюйте або зменшуйте свої потреби в сховищі даних, додаючи або видаляючи об’єкти. Він забезпечує високу продуктивність, пропонуючи технологію кешування NVMe.

Ви також можете зберігати статичні медіа-об’єкти для своїх програм, зокрема зображення, відео та аудіо. Це спрощує зберігання, збільшуючи або зменшуючи ваше використання відповідно до ваших потреб.

Використовуйте широку область спеціальних рішень, включаючи вихідні точки CDN, зберігання даних хмарних додатків, збереження історії журналів, налаштування аварійного відновлення, архівування великих наборів даних тощо.

Vultr оснащено встановленням додатка в 1 клік, локальним SSD і процесорами Intel для високої продуктивності. Він має 17 центрів обробки даних по всьому світу та необмежену кількість комбінацій ОС, включаючи CentOS, Ubuntu, Windows, Debian і FreeBSD. Він також пропонує такі потужні додатки, як знімки, захист від DDoS, брандмауер і гнучку мережу.

Ціна: від 5 доларів США на місяць, 250 ГБ пам’яті, 1000 ГБ надсилання даних на місяць

A2 Хостинг

A2 Hosting відомий своїми неймовірно швидкими та надійними рішеннями для хостингу, розробленими відповідно до ваших потреб. Він робить JSON форматом за замовчуванням завдяки встановленим PHP і забезпечує у 20 разів швидшу роботу завдяки розміщенню на своїх турбо-серверах.

Він використовує програмне забезпечення для розробки найвищого класу, таке як PHP, MySQL, Python, PERL, PostgreSQL, Apache, Node.js і MariaDB. Крім того, це дає вам безкоштовний доступ до сертифікації SSH і SSL. A2 Hosting захищає ваші дані від онлайн-загроз, включаючи безкоштовний захист HackScan разом із захистом від DDoS.

A2 гарантує 99,9% часу безвідмовної роботи завдяки своїм високопродуктивним серверам, тож ви можете отримати доступ до даних будь-коли. Вони пропонують безліч інших альтернатив для розміщення програмного забезпечення, включаючи Ubuntu Server, Nginx, Apache Tomcat, IonCube та Perl 5.10.

Amazon S3

Служба Amazon Simple Storage Service або Amazon S3 пропонує високоякісну доступність даних, масштабованість, продуктивність і безпеку. Немає значення, наскільки великим чи малим є ваш бізнес; у нього є рішення для зберігання даних для кожного.

Він може захистити ваші дані для різноманітних випадків використання, зокрема мобільних додатків, веб-сайтів, корпоративних додатків, аналітики великих даних, пристроїв Інтернету речей тощо. Його зручні функції керування допомагають зберігати й упорядковувати дані, а потім налаштовувати їх за допомогою ефективного контролю доступу.

Amazon S3 забезпечує високий рівень надійності даних, створюючи та зберігаючи копії всіх об’єктів, які підтримують S3. Таким чином, ваші дані доступні в будь-який час і захищені від загроз і помилок. Він пропонує доступні класи зберігання, що підтримують різні рівні доступу до даних.

Amazon S3 повністю сумісний із HIPAA/HITECH, PCI-DSS, Директивою ЄС із захисту даних, FedRAMP і FISMA. Крім того, він пропонує можливості аудиту, реплікацію даних, керування контролем доступу, інтеграцію S3 за допомогою Amazon Macie, журнали активності тощо.

  Як скасувати підписку на Xbox Game Pass

Використовуючи S3 Select, ви можете отримати підмножини даних об’єкта та збільшити продуктивність запитів. Його запити на місці дають змогу виконувати аналітику великих даних, надсилати запити на основі S3 за допомогою виразів SQL за допомогою Amazon Athena та аналізувати дані за допомогою Amazon Redshift Spectrum.

Ви також можете ознайомитися з порадами щодо безпеки S3.

GitHub

GitHub, якому довіряють понад 50 мільйонів розробників, є вашим ідеальним хостинг-партнером, де легко керувати файлами та отримувати до них доступ. Він не тільки забезпечує гнучкий хостинг і детальний контроль доступу до даних, але також забезпечує надійну безпеку та надійність через GitHub Enterprise Cloud.

GitHub містить так багато відкритих, приватних і загальнодоступних сховищ в одному місці. Кожен із них оснащено передовими інструментами, які можуть допомогти вам у розміщенні, документації, випуску кодів тощо. Це спрощує вашу роботу під час обробки великих файлів за допомогою Git LFS.

Використовуйте GitHub Enterprise Server, щоб розгорнути його у своєму центрі обробки даних. Ви також можете розгорнути його в приватній хмарі через Amazon Web Services, Google Cloud або Azure. Налаштуйте кожен процес за допомогою інтуїтивно зрозумілого API разом із програмами GitHub.

Це дозволяє бездоганно інтегрувати інструменти, які ви використовуєте, щоб полегшити ефективний робочий процес. Перемістіть свої дані в хмару за допомогою вбудованого CI/CD. Ви можете використовувати пакети GitHub і передавати необмежену кількість даних у межах дій GitHub.

Він використовує CodeQL, який є механізмом верхнього рівня для аналізу семантичних кодів, для виявлення вразливостей безпеки.

Google Cloud Storage

Google Cloud – це універсальне рішення для всіх ваших потреб у сховищі об’єктів, якому довіряють підприємства та розробники по всьому світу. Він забезпечує масштабований, уніфікований і надійний підхід для зберігання та захисту ваших даних.

Використовуючи керування життєвим циклом об’єктів (OLM), ви можете налаштувати дані та автоматично перенести їх у недорогі класи зберігання на основі ваших критеріїв.

GCP дозволяє розміщувати ваш JSON і дані додатків у потрібному місці та у спосіб, у який ви хочете їх зберігати відповідно до ваших потреб у продуктивності. Він пропонує різні класи зберігання, які дозволяють визначити ціну та доступність.

Є чотири класи зберігання:

  • Стандарт оптимізований для високочастотного доступу та продуктивності.
  • Nearline для нечастого доступу до даних із високою надійністю та швидкістю
  • Coldline для доступу до даних кілька разів на рік із високою надійністю та швидкістю
  • Архів для доступу до даних раз на рік за доступною ціною

Він підтримує багато варіантів використання, включаючи інтегровані сховища даних для обчислень, машинного навчання та аналітики, зберігання та доставку медіаконтенту, архівів і резервних копій. Ви можете використовувати керування версіями об’єктів для створення та зберігання копій об’єктів на випадок їх перезапису або видалення.

  Pine — це чудовий менеджер закладок, який повністю розміщений у вашому браузері [Chrome]

Крім того, ви можете визначати політики збереження, утримувати об’єкт, щоб пом’якшити видалення, шифрувати та керувати даними за допомогою Cloud Key Management Service, а також вимикати ACL об’єкта для контролю доступу. Ви також можете налаштувати збереження даних за допомогою Bucket Lock, надсилати сповіщення, журнали аудиту та контролювати доступ за допомогою Cloud Identity & Access Management (IAM).

JSONbin

Завдяки JSONbin вам не потрібно налаштовувати базу даних або налаштовувати тимчасові сервери для тестування зовнішніх програм. Використовуйте його для зберігання всіх ваших даних і безкоштовного тестування програм.

Він створює та зберігає копії об’єктів кожного разу, коли ви вводите новий запис. Ви навіть можете отримати останні оновлення або оригінальний запис, коли вам це потрібно. Коли ви реєструєтеся в JSONbin, ви отримуєте секретний ключ, який ви можете використовувати для створення приватних записів.

Передавши дійсний секретний ключ, ви можете оновити або переглянути свої записи, щоб зберегти конфіденційність і безпеку. Він пропонує функцію колекції, де ви можете зберігати та впорядковувати дані в певному порядку. Ви навіть можете використовувати його спеціальний запит для доступу до кількох записів, визначивши фільтри.

Використовуючи Webhooks, ви можете будь-коли створювати, видаляти або оновлювати дані. Він забезпечує повністю персоналізовану інформаційну панель, де ви можете створювати приватні або публічні контейнери. Ви можете скористатися його посиланням на API, щоб отримати інформацію про те, як можна керувати записами та створювати контейнери.

Ви можете перевірити свої записи за допомогою Schema Docs, які можна приєднати до колекцій. Отримуйте статистику в режимі реального часу щодо діяльності API за допомогою електронних листів. Ви можете додавати нових учасників і ефективно керувати ними за допомогою функції керування командою.

n: точка

Налаштування кінцевих точок JSON і редагування даних можливе за лічені секунди за допомогою n: point. Щоб розпочати, ви можете використовувати спрощений серверний механізм n:point для створення даних, визначення структури даних за допомогою схеми JSON, а потім заблокувати їх, щоб запобігти видаленню чи заміні.

Тепер ви можете надати доступ своїй команді, щоб вони могли оновлювати записи, не перешкоджаючи вихідним даним. Редагування даних не вимагає зусиль, оскільки воно може швидко виявляти помилки та дозволяє використовувати синтаксис об’єктів JavaScript, який є гнучким.

Щоб отримати доступ до певних даних, додайте індекси масиву або ключі властивостей до URL-адреси API. Доступ до API можливий з будь-якого місця за допомогою його функцій CORS.

Висновок

Сучасний бізнес передбачає багато щоденної паперової роботи, з якою з часом стає важко впоратися. Крім того, ваші дані піддаються онлайн-загрозам і фізичним пошкодженням, які можуть коштувати вам більше, ніж ви очікували. Але не хвилюйтесь, відмовтеся від паперових документів і дозвольте стороннім службам хостингу, як згадувалося вище, зберігати ваші дані та керувати пов’язаними серверами, щоб позбавити вас від додаткових головних болів.