7 мобільних додатків, щоб дізнаватися щось нове щодня

| | 0 Comments| 6:26 PM
Categories:

Смартфони виявилися найбільш інноваційним винаходом у цю цифрову еру.

Використання смартфонів з часом значно зросло. Це причина, чому на ваших смартфонах та в Інтернеті з’являється багато нових речей.

Смартфони дозволяють отримувати все під рукою. Вам потрібно лише знайти правильні речі, і ви побачите себе в подорожі дослідження кількох речей. Але все повністю залежатиме від того, як ви використовуєте свої смартфони.

Ми часто бачимо, як люди скаржаться, що смартфони забирають у них багато часу, стаючи марнотратниками часу. Ну, це повністю залежить від того, як ви це бачите, а також від того, як ви ним користуєтеся.

Додатки для смартфонів можуть витрачати ваш час, якщо у вас є неправильні. З іншого боку, смартфони також можуть допомогти вам дізнаватися щось нове щодня. Все, що йому потрібно, це мати правильний набір програм. Якщо ви більше зацікавлені у фітнесі, ви можете отримати програму, яка допоможе вам залишатися у формі. Подібним чином існує безліч програм для смартфонів, які допомагають розвивати ваші творчі здібності, надихати, розважати і навіть навчати.

Отже, давайте вирушимо у цю фантастичну подорож, щоб дослідити кілька цікавих програм, які допоможуть вам дізнаватися щось нове щодня.

Trivia Crack

Вас вражають факти та дрібниці?

Якщо так, то Trivia Crack — найкраща програма, наповнена цікавими фактами та дрібницями. Все, що вам потрібно зробити, це приділити програмі 5 хвилин свого дня, і ви зможете дізнатися щось цікаве з різних сфер. У цій програмі щодня є щось нове для вивчення, від культурних норм до інформатики.

Додаток — це весела дрібниця, у яку ви можете грати поодинці або навіть запросити друзів, щоб кинути їм виклик. Незалежно від того, чи є ви прихильником загальних знань і паб-вікторин, чи абітурієнтом, який готується до іспитів із загальних знань, ви знайдете цю програму, яка ідеально підійде для вашого розкладу дня.

Ви знайдете шість різних категорій тестів для вивчення. Від географії до мистецтва ви можете знайти те, що вас дійсно цікавить. Щодня в додатку з’являються тисячі запитань. Ця програма трохи схожа на класичну гру Trivial Pursuit, де метою було зібрати персонажа за кожною категорією.

Якщо деяка базова інформація зрозуміла, ви на правильному шляху, щоб щодня здобувати набагато більше знань. Ви можете знайти Trivia Crack на обох Google Play Store і Магазин додатків.

Головний простір

Протягом кількох років медитації надавалося величезне значення для благополуччя. Насправді це чудова річ, на якій варто зосередитися. Дослідження довели, що медитація є чудовим способом покращити увагу, підвищити концентрацію та полегшити симптоми болю, депресії та тривоги. Якщо ви думаєте про те, щоб розпочати медитаційну подорож, вам варто подумати Головний простір Додаток для медитації для початку.

  Найдорожчі компанії світу

Headspace можна використовувати як кишеньковий посібник для медитації. Додаток складається з різноманітних вправ, рекомендованих фахівцями в одній галузі. Заспокійливий голос, позначений кожною вправою, говорить вам звільнити свій розум і спокійно звернути увагу на свій цикл дихання.

Додаток було створено, щоб дозволити вам більше зосередитися на особистому розвитку. Припустімо, ви хочете попрацювати над своїм гнівом, змінити своє життя, позбутися тривоги або змінити самотність. У такому випадку ви можете переглянути рекомендації щодо медитації, надані Headspace.

Ви можете знайти Headspace на обох Google Play Store і Магазин додатків. Коли ви завантажуєте додаток, ви можете спочатку отримати безкоштовну двотижневу пробну версію. Після закінчення пробного періоду ви можете скористатися планом підписки, який коштує 12,99 доларів США на місяць або 69,99 доларів США на рік, щоб розблокувати різні практики, або ви можете пройти курс, який допоможе вам безкоштовно вивчити основи медитації.

Blinkist

Відомо, що книги є найкращим джерелом для отримання знань, а також росту з часом. Але прочитати всі книги у вашому списку справ може виявитися дещо складно. Ось де Blinkist доступний для вашого порятунку. Якщо у вашому списку справ є величезна колекція книг, то це ідеальний додаток для ваших вимог.

Найкраще в цій програмі те, що вона надає 15-хвилинну інформацію про понад 4000 книг. Перш ніж прочитати всю книгу, ви можете прослухати або прочитати короткий зміст книги, щоб отримати базове розуміння теми книги. На Blinkist доступна величезна категорія книг, від психології та наукової літератури до саморозвитку та художньої літератури.

Окрім книг, програма також пропонує оригінальний вміст у формі подкастів та інших перспектив. Ви отримаєте рекомендації щодо книг на основі ваших інтересів. Ця програма корисна для вас, щоб вирішити, чи гідна книга, щоб вкладати в неї свій час. Ви можете знайти цю програму на обох Google Play Store і Магазин додатків.

Duolingo

Ви б багато разів чули про Duolingo, коли мова зайшла про вивчення мов. Ви хочете вивчити іспанську, французьку або будь-яку іншу іноземну мову? Duolingo допоможе вам вивчити 37 різних мов.

Ви будете вражені мовами, які пропонує Duolingo. Ви можете вивчити все: від мов, що перебувають під загрозою зникнення, як-от гавайська та навахо, до вигаданих мов, як-от верхньовалірійська з «Гри престолів» і клінгонська з «Зоряного шляху». Ви можете вивчати всі мови в одній програмі.

  Як заблокувати веб-сайт у Mozilla Firefox

Найкраще в Duolingo полягає в тому, що він використовує ігровий підхід для навчання. З кожною неправильною відповіддю у вікторині користувач буде втрачати «сердечка», а також може поповнити їх за допомогою віртуальних монет. Користувачі вивчають словниковий запас за допомогою зображень, щоб краще запам’ятати його. Подібним чином користувачам навчають граматики, просячи їх перекласти мову у форматі повного речення.

Ви можете знайти Duolingo на Магазин додатків, Microsoft Storeі Google Play Store. Із зростанням популярності цієї програми розробники зробили її доступною для різних платформ. Ви можете користуватися всіма функціями Duolingo безкоштовно. Якщо ви хочете видалити надокучливу рекламу та продовжити навчання офлайн, вам потрібно заплатити 9,99 доларів США на місяць, щоб отримати підписку Duolingo Plus.

TED

TED Talks — відомий додаток для надання якісного контенту у вигляді відео на різні теми. Щойно ви завантажите програму, ви матимете повну базу відеороликів, що охоплюють кілька тем. TED Talks – це досить невеликі відеоролики, які мають велику цінність. Ви обов’язково знайдете щось, що вас зацікавить кожен день і допоможе вам дізнаватися щось нове кожен день.

Під час TED Talks ви можете вибрати тему, про яку хочете дізнатися. Якщо ви не впевнені в якій категорії, для початку ви можете переглянути 25 найпопулярніших виступів усіх часів. Ця програма є ідеальним варіантом для поїздок на роботу або відпочинку, оскільки більшість відео на TED Talks займає менше 20 хвилин.

Після завантаження програми на свій Android або iOS пристрій і почати перегляд відео, ви отримаєте багато рекомендацій на основі ваших інтересів та історії переглядів. Ви можете створити власний список відтворення, щоб зберегти відео для перегляду пізніше.

Юсиціан

Ви любите музичні інструменти?

Якщо так, то Yousician є ідеальним додатком, який ви обов’язково повинні встановити на свій пристрій. Ви б багато чого навчилися, коли мова йде про гітару, але зараз настав час вивести свої навички на новий рівень. Yousician допоможе вам це зробити та навчитися грати на справжній гітарі навіть з нуля. Крім гітари, ви навіть можете навчитися грати на фортепіано, укулеле, бас-гітарі та співати за допомогою цієї програми.

Щоб якнайкраще використовувати цю програму, вам знадобиться справжній інструмент. Коли ви отримаєте його в руки, ви ознайомитеся з інтерактивними анімованими уроками та демонстраційними відео, щоб навчитися інструменту. Ви також отримаєте відгуки на основі звуку, який створюють ваші інструменти.

  Як поділитися прогресом подорожі в Google Maps

Ще одна дивовижна річ тут полягає в тому, що ви можете вивчити свої улюблені пісні за допомогою покрокових посібників. Існує одна річ, яку вам, можливо, доведеться оновити до преміум-версії plus для вивчення певних пісень.

Yousician доступний безкоштовно на Google Play Store і Магазин додатків. У додатку ви можете отримати приблизно 10 хвилин часу для зворотного зв’язку або один урок безкоштовно. Щоб отримати доступ до необмеженої кількості уроків і часу для відгуків, вам доведеться оновити свій план до преміум-версії плюс за 14,99 доларів США на місяць.

Ескіз AR

Пам’ятаєте старі добрі часи, коли в дитячому садку буквар писали зошитами?

Sketch AR — це щось із схожою концепцією, але дуже розумним і просунутим підходом. Ця програма створена спеціально для любителів малювання.

Уроки, які пропонує додаток, можуть допомогти вам навчитися малювати майже все. Якщо ви хочете почати з основ, ви можете почати з малюнків частин обличчя, рук і фігур. Якщо ви перебуваєте на просунутому рівні, то можете безпосередньо почати малювати портрети, персонажів аніме, ескізи та багато іншого.

Найкраще тут те, що програма проведе вас через увесь процес крок за кроком для кожного уроку. Незалежно від того, чи малюєте ви повний портрет, чи просто заповнюєте деталі, ви будете керуватися всім.

Ви можете почати з малювання прямо на своєму мобільному телефоні за допомогою пальців або скористатися функцією доповненої реальності, щоб намалювати це на стіні, аркуші для малювання чи аркуші паперу. Тут вам потрібно лише слідувати віртуальним слідам, щоб отримати ідеальну форму. Для зручнішого використання ви можете підключити окуляри AR разом із цією програмою.

Sketch AR доступний безкоштовно на Google Play Store, Microsoft Storeі Магазин додатків. Але вам доведеться придбати професійну версію програми за 4,99 доларів США на місяць або 29,99 доларів США на рік, щоб отримати доступ до всіх покрокових уроків і кількох інших функцій.

Заключні слова

Смартфони можна використовувати продуктивно, якщо ви отримаєте доступ до правильних програм. Все, що вам потрібно зробити, це знайти програми, які вас справді цікавлять, і вирушити в подорож, щоб дізнаватися щось нове щодня у вас під рукою. Отже, чого ви чекаєте? Завантажте вищезазначені програми, щоб розпочати цю дивовижну навчальну подорож.