7 веб-сайтів для практики структури даних і кодування алгоритмів

| | 0 Comments| 10:39 PM
Categories:

Співбесіди з розробкою програмного забезпечення часто включають кілька раундів. Структури даних і алгоритми є однією з критичних областей, які роботодавці можуть тестувати. Зрозуміло, що вам потрібно відточити свої навички структур даних і алгоритмів (DSA), якщо ви хочете успішно проходити технічні співбесіди.

На щастя, є багато веб-сайтів, які ви можете використовувати, щоб дізнатися про DSA та попрактикуватися у своєму розумінні.

Це одні з найкращих платформ для відпрацювання ваших знань про структури даних і алгоритми через завдання з програмування. Ці веб-сайти підтримують різні мови програмування, тож будь-яка з них вам знайома.

LeetCode — одна з найкращих платформ для підготовки до технічних співбесід. Він наповнений різними проблемами, які можна вирішити, торкаючись різних областей, у тому числі спільних для розширених структур даних і алгоритмів.

Якщо ви починаєте свою подорож, ви можете скористатися прискореним курсом платформи, щоб дізнатися про основи та отримати впевненість і навички, щоб почати вирішувати проблеми. Платформа також пропонує редакційні рішення проблем, демонструючи найкращий підхід, коли ви застрягли.

Ви також можете переглядати рішення інших користувачів LeetCode. Для досвідчених користувачів LeetCode проводить регулярні щотижневі та раз на два тижні конкурси, де ви можете змагатися з іншими, щоб розв’язувати проблеми, здобувати бали та підвищуватися в рейтингах.

HackerRank — ще одна надійна платформа для відпрацювання ваших навичок DSA. Він містить різноманітні теми та мови, але, що найважливіше, спеціалізовані розділи для структур даних і проблем алгоритмів. Подібно до LeetCode, ви можете сортувати завдання кодування за рівнем складності (легкий, середній і складний).

Ви також можете сортувати запитання за їхніми субдоменами, як-от пошук, масиви, дерева, купи, сортування, теорія графів, динамічне програмування та рекурсія. Сайт охоплює всі структури даних, з якими повинен бути знайомий кожен розробник.

  Де знайти безкоштовні онлайн-курси, щоб дізнатися щось нове?

Під кожним запитанням є редакційний розділ із відповідями, інший розділ для обговорень, де ви можете отримати роз’яснення та допомогу від своїх колег, а також таблиця лідерів.

Готуєтеся до майбутньої технічної співбесіди? Якщо так, ви можете скористатися наборами HackerRank, які дозволять вам практикувати певні навички DSA. HackerRank також має конкурси, але вони менш часті, ніж LeetCode.

Codewars не такий спрощений, як перші два веб-сайти. Його виклики можуть здатися дещо випадковими, але ви можете використовувати його фільтри, щоб відображати лише виклики, пов’язані з DSA. Ви можете переглядати структури даних, вибравши тег Data Structures, а алгоритми, вибравши тег з однаковою назвою.

Ви можете сортувати виклики за рівнем складності за допомогою системи Codewars, натхненної японськими бойовими мистецтвами (чим менше число, тим складніше завдання). Але не дозволяйте системі рейтингу збивати вас з пантелику. Найважливішим моментом є вдосконалення ваших навичок DSA, вирішуючи завдання на платформі.

Codility — це платформа, яка допомагає компаніям наймати розробників програмного забезпечення. Проте, крім цього, він також пропонує розділ для навчання. У додатку є різні уроки, але вони дуже обмежені порівняно з першими трьома сайтами в цьому списку. Codility ділить навчання на три категорії: завдання, уроки та вправи.

Ви можете взятися за будь-яку проблему, але унікальність Codility полягає в тому, що вона дає вам певний час для пошуку рішення. Інші платформи просто відстежують час, який ви витрачаєте на вирішення проблеми, за винятком змагань і завдань.

  Як усунути неполадки з датчиком частоти серцевих скорочень Apple Watch

Це особливо важливо, якщо незабаром у вас буде співбесіда, оскільки це гарантує, що ви, практикуючи свої навички вирішення проблем, водночас відточуєте свої навички управління часом.

HackerEarth має кілька розділів, у тому числі практичну вкладку, яка охоплює структури даних, алгоритми, підготовку до співбесіди, математику, основи програмування тощо. Розділ алгоритмів містить близько тисячі задач, а розділ алгоритмів — понад 350 задач. Після реєстрації вам потрібно вибрати мови, які ви використовуєте. Тим не менш, ви можете використовувати будь-яку мову для вирішення завдань.

На платформі також є редакційний розділ під кожною проблемою, який демонструє рішення та процес мислення, що стоїть за ним. Ви можете практикувати подальші запитання в рамках конкретного субдомену, перевіряючи наявність подібних проблем.

Подібно до HackerRank і LeetCode, на вкладці «Обговорення» ви можете поспілкуватися з іншими студентами про труднощі, з якими ви стикаєтеся під час вирішення проблеми. HackerEarth також включає регулярні завдання та таблицю лідерів, якщо ви любитель змагань.

Techie Delight має майже 600 проблем на своїй платформі. На відміну від більшості професійних сайтів у цьому списку, цей безкоштовний, і вам не потрібно створювати обліковий запис, щоб практикуватися. Коли ви заходите на сайт, вас чекає вирішення першої проблеми. Ми рекомендуємо використовувати доступні фільтри, щоб ефективно використовувати сайт. Використовуйте фільтр категорій і тегів, щоб відобразити структуру даних або проблеми, пов’язані з алгоритмом.

Це може здатися ідеальним, але є один недолік у використанні Techie Delight. На момент написання він підтримує лише три мови програмування: Python, Java та C++. Тому вам потрібно знати одну з цих трьох мов, щоб користуватися сайтом. Також немає редакційного розділу та вкладки обговорень, якими можна скористатися, щоб звернутися за допомогою, коли виникнуть проблеми.

  8 найкращих кронштейнів підтримки GPU

З більш ніж 600 проблемами на платформі InterviewBit є ще одним надійним сайтом для практики DSA. Він класифікує свої запитання відповідно до різних факторів, включаючи складність, теми та компанії. Для практики DSA скористайтеся фільтром тем, щоб деталізувати запитання, які відображаються за певними субдоменами під структурами даних або алгоритмами. Коли ви переходите на вкладку із запитанням, InterviewBit робить ще більше, додаючи вкладку підказок.

Він ділить вкладку «Підказки» на три частини з детальнішими кроками щодо вирішення проблеми. Перегляд підказки віднімає 10% від вашого результату. Запропонований підхід до розв’язання зменшує остаточну оцінку вдвічі, і ви взагалі не отримуєте оцінку, якщо переглядаєте повне розв’язання. Ви можете використовувати цю розумну функцію, щоб навчатися, практикуватися та перевіряти себе, як вважаєте за потрібне.

Основні структури даних і алгоритми, що використовують проблеми кодування

Ми склали список найкращих веб-сайтів для практики структур даних і концепцій алгоритмів. Ці сайти дозволяють практикувати DSA різними мовами програмування, включаючи популярні високорівневі, такі як Python, Java і JavaScript, а також навіть низькорівневі, такі як C, C++ і Rust.

Більшість із цих сайтів містить рішення та процес мислення, що лежить в основі розв’язання проблеми, що може бути корисним на початку вашого шляху до опанування DSA.