6 сучасних платформ доставки програмного забезпечення для підприємств малого бізнесу

| | 0 Comments| 6:20 PM
Categories:

Платформи доставки програмного забезпечення допомагають оптимізувати весь процес доставки програмних рішень, одночасно забезпечуючи безпеку.

Вони не тільки спрощують процес, але й скорочують витрати, покращують продуктивність команди та покращують взаємодію з користувачем.

Сьогодні люди використовують багато програмних рішень у своєму повсякденному житті, будь то для професійного чи особистого використання.

Вони шукають швидші, надійніші та безпечніші програмні рішення, які можуть полегшити їм життя.

Не кажучи вже про те, що конкуренція зростає в усіх сферах. І щоб виділитися, ви повинні бути в змозі створювати найкращі рішення, які можуть працювати швидше, мати бездоганні характеристики та захищені від кіберризиків.

Щоб задовольнити цей попит, ви повинні мати можливість надавати програмні рішення швидше за допомогою безпеки.

Тут допомагають сучасні платформи доставки програмного забезпечення.

У цій статті я обговорю, що це за платформи, а також найкращі платформи доставки програмного забезпечення для будь-якого бізнесу, від малого до корпоративного.

Давайте розпочнемо!

Що таке платформа доставки програмного забезпечення?

Платформа доставки програмного забезпечення – це інструмент, який допомагає безпечно та надійно доставляти програми та програмні рішення кінцевим користувачам.

Доставка програмного забезпечення включає безперервну інтеграцію (CI), безперервну доставку (CD), керування функціями, керування витратами в хмарі тощо. Це є одним із найважливіших компонентів методології DevOps.

Крім того, сучасні платформи доставки програмного забезпечення пропонують наскрізну платформу для трансформації повного процесу доставки програмного забезпечення. Він може автоматизувати та зробити доставку програмного забезпечення безперебійною та оптимізованою.

Це набір різних технологій, які керують службами додатків, такими як балансування навантаження, трафік у хмарних середовищах і центрах обробки даних, засоби контролю безпеки тощо.

Як працюють платформи доставки програмного забезпечення?

Платформи доставки програмного забезпечення можуть допомогти вам створити конвеєри для автоматизації та стандартизації випусків. Ці конвеєри включають п’ять етапів:

Тестування: програмне забезпечення знову тестується на цьому етапі на додаток до тестів, проведених у процесі розробки. Платформа доставки програмного забезпечення допоможе вам автоматизувати тести та включити наявні тести, такі як регресійне тестування, у ваш конвеєр.

Це дозволить команді із забезпечення якості оцінити якість програмного забезпечення та забезпечити розгортання ефективного та безпечного програмного забезпечення для кінцевих користувачів.

Управління змінами: це коли ви вирішуєте, які речі готові до розгортання для виробництва. Це передбачає управління всіма процесами та прийняття обґрунтованих рішень.

Тут відповідальні особи оцінять і затвердять послуги, які будуть розгорнуті. Для цього етапу також можуть знадобитися розширені засоби контролю версій.

Стратегія розгортання: після схвалення програмного забезпечення або його вдосконалених компонентів для розгортання команди визначають стратегії розгортання програмного забезпечення для виробництва.

Перевірка: у цьому процесі програмне забезпечення перевіряється, чи було його успішно розгорнуто чи ні. Це робиться за допомогою інструментів моніторингу, які мають бути підключені до конвеєра розгортання.

Відкат: якщо під час етапу перевірки виникає проблема, розгорнуте програмне забезпечення необхідно відкотити для виправлення.

Переваги сучасного програмного забезпечення над традиційними методами

Сучасні рішення для доставки програмного забезпечення пропонують низку переваг підприємствам, від малих до великих. Вони кращі, ніж традиційні методи доставки програмного забезпечення в різних аспектах.

Ось деякі з цих переваг:

автоматизація

Традиційні підходи до розробки, доставки та розгортання програмного забезпечення вимагали значного часу для кожного етапу зі складністю. Вони вимагають не тільки більше часу, але й більше зусиль на кожному етапі.

Використовуючи платформи доставки програмного забезпечення, ви можете автоматизувати завдання та оптимізувати робочий процес, щоб заощадити свій час і зусилля. Це дає вам вільний час для інноваційної роботи. У результаті вся ваша команда може стати більш продуктивною.

  Технологія GNSS проти GPS: знайте ключові відмінності

Зниження витрат

Використання передових платформ доставки програмного забезпечення позбавляє від необхідності витрачати багато на апаратні системи та їх обслуговування.

Ви можете використовувати хмарні платформи доставки програмного забезпечення, які прості у використанні, масштабовані та доступніші. Вони також не потребують обслуговування з вашого боку. Усі ці фактори разом допомагають значною мірою знизити витрати.

Швидша доставка та розгортання

Автоматизація процесів допомагає швидше доставляти та розгортати програмне забезпечення. Ви можете не тільки швидше виявити проблеми в програмному забезпеченні, але й легко їх усунути перед запуском.

Легко відкотити зміни

Якщо ви виявите якісь проблеми, помилки чи помилки у своєму програмному забезпеченні після виробництва, ви повинні мати можливість повернутися до початкової фази, щоб внести відповідні зміни. З сучасними платформами доставки програмного забезпечення це легше, ніж з традиційними методами.

Покращена взаємодія з користувачем

Взаємодія з користувачем є найважливішим фактором успіху вашого програмного забезпечення. Якщо ви можете створити та надати високопродуктивне програмне рішення з першокласною безпекою, воно, швидше за все, сподобається вашим кінцевим користувачам.

Використання сучасних платформ доставки програмного забезпечення допомагає створювати програмне забезпечення відмінної якості та доставляти його завоюваним користувачам.

Отже, якщо ви шукаєте найкращу платформу для доставки програмного забезпечення, ви можете розглянути варіанти, які я перерахував нижче.

Упряж

Упряж це одна з найкращих сучасних платформ доставки програмного забезпечення, яку люблять розробники та якій довіряють компанії. Він використовує штучний інтелект (AI) для спрощення процесів DevOps, включаючи витрати на хмару, позначки функцій, CI, CD та багато іншого.

Завдяки штучному інтелекту Harness ви знайдете конвеєри доставки наступного рівня. Це допомагає визначити пріоритетність тестів для виконання, автоматизувати перевірку Canary, автоматизувати витрати на хмару, визначити вплив змін і багато іншого.

Керуйте конвеєрами доставки за допомогою першого досвіду розробника, тобто Git Commits, прискорення продуктивності розробника, видалення небажаної роботи та YAML. Отримайте все, починаючи від інфраструктури як коду (AI) і закінчуючи відстеженням змін в одному інтегрованому конвеєрі.

Дозвольте вашій команді розробників працювати швидко, але з напрямними, щоб убезпечити ваш бізнес і зробити його сумісним з правилами. Механізм управління Harness на основі OPA автоматизовано та просто створює відповідність DevOps.

Крім того, створюйте артефакти у виробництві за допомогою Harness CD, який є модулем безперервної доставки самообслуговування. Це дозволяє вашим командам розгортати програмне забезпечення на вимогу без плагінів, праці, гніву, простоїв, залежностей версій і сценаріїв.

Рішення CI самообслуговування від Harness є нативним контейнером, який може використовувати вихідний код в артефакті для стандартизації розширень та ізоляції збірок. Крім того, ви можете оптимізувати витрати на хмару, щоб розширити можливості інженерів з видимістю мікросервісів, програм і кластерів без будь-яких тегів.

Дозвольте своїм командам розробників швидко випускати нові жести з мінімальними ризиками та підтримувати безперервну швидкість надання безпечних служб додатків. Крім того, ви можете ввімкнути автоматизоване керування безпекою програм DevSecOps і сканування.

Розгортайте ще швидше, підвищуючи надійність служб за допомогою управління доставкою на основі SLO з цілями надійності, перевіркою та автоматизованим керуванням.

Почніть роботу з Harnes БЕЗКОШТОВНО або виберіть платну підписку за 100 доларів США на місяць за послугу.

CloudBees

Розвивайте свій бізнес від коду до клієнтів CloudBees, чудова платформа доставки програмного забезпечення. CloudBees дозволяє найяскравішим і найвидатнішим компаніям світу перейти від відключених і неузгоджених DevOps до самообслуговування, безпечного та швидкого робочого процесу.

Звільніть своїх розробників за допомогою конвеєрів на основі моделі, безпеки за замовчуванням і автоматизації самообслуговування. Ви також можете керувати та створювати бібліотеку самообслуговування з різних компонентів і керувати робочими процесами, використовуючи будь-що або все як код.

  10 найкращих функцій Microsoft Teams

Отримайте позначки функцій для спільного управління, свободи експериментів і прогресивної доставки. Крім того, ви знайдете керовані подіями та безпечні конвеєри, які спрощують перехресне спілкування. Він також забезпечує готову інтеграцію з цінними інструментами.

Легко створюйте робочі процеси випусків і створюйте звіти на вимогу. Ви також отримаєте декларативні конвеєри для довговічних і повторюваних конвеєрів як код. Крім того, CloudBees пропонує послідовність, надійність і якість, що дозволяє розробникам краще працювати над розробкою та доставкою програмного забезпечення.

Платформа забезпечує більш повну видимість ваших процесів, конвеєрів та інструментів для підвищення передбачуваності, управління та масштабу. Постійно вдосконалюйте доставку програмного забезпечення та отримуйте CI, CD. оркестровка випуску, аналітика, керування функціями та відповідність CloudBess.

Codefresh

Codefresh це гідна платформа доставки програмного забезпечення, яка дозволяє DevOps на одній платформі. Це розроблено на базі Argo, яка поєднує відкрите програмне забезпечення з фахівцями з доставки програмного забезпечення для кращого наскрізного GitOps.

Отримайте підвищену впевненість, від розробки до розгортання, використовуючи єдину платформу Argo. Ви знайдете надійні інформаційні панелі з наскрізним відстеженням. Це допоможе вам керувати всім, від середовища виконання Argo до розгортання, з однієї панелі керування, яка забезпечує повну видимість компанії з коду в хмару.

Функціональність Codefresh проходить сувору оцінку сумісності та безпеки, щоб забезпечити важливу перевірку. Він підтримує галузеві SLA, які поєднуються зі спільнотою DevOps. Завдяки своїм унікальним функціям він також дає змогу багатьом інноваційним компаніям.

Крім того, Codefresh забезпечує гнучкість та інтуїтивно зрозумілий шлях, який допоможе вам використовувати надійні власні механізми робочого процесу та розширені розгортання. Його інформаційну панель можна інтегрувати з різними робочими процесами збірки, відстеженням проблем, артефактами, ініціюючими подіями тощо.

Отримуйте детальну статистику та інформацію про розгортання та середовища та відстежуйте останні тенденції за допомогою Codefresh. Він надасть вам цінні дані, які допоможуть оптимізувати процес розробки та доставки програмного забезпечення.

Отримайте видання спільноти БЕЗКОШТОВНО до 5 розробників і до одного середовища виконання Argo. Підпишіться на платну версію за 49 доларів США на місяць за розробника та отримуйте більше переваг.

Озон

Поруште обмеження швидкості доставки вашої програми та надсилайте її з блискавичною швидкістю Озон, платформа доставки програмного забезпечення на вимогу. Він створений для швидшого надання цінностей клієнтам.

Підключіть своє сучасне програмне забезпечення до будь-якого хмарного постачальника Kubernetes і дозвольте Ozone добре подбати про автоматизацію CI/CD. Надішліть програму безпечно, надійно та швидко без головного болю за допомогою Ozone.

Ozone може автоматизувати доставку програмного забезпечення за допомогою різних засобів інтеграції та автоматизації. Крім того, він автоматизує конвеєри для розгортання, перевірки, тестування та розгортання програмного забезпечення в сотні разів швидше.

Підключіть будь-які реєстри зображень і репозиторій git, дозволяючи Ozone впоратися з рештою за допомогою автоматизованих робочих процесів CI. Ви також можете керувати розгортанням контейнерів у приватних або загальнодоступних хмарах і автоматизувати керування кластером K8S і багатохмарне розгортання всього за кілька кліків.

Крім того, розгортайте блокчейн-програми, навіть без попереднього знання фреймворків. Ви також можете налаштувати безпеку під час виконання та статичне сканування артефактів і коду. У проміжку між цим керування секретами та RBAC допомагають керувати ландшафтом CI/CD.

Отримайте повну видимість сповіщень у всіх кластерах додатків і розгортаннях, а також аналізуйте журнали, журнали аудиту та показники в кількох додатках у кластері Kubernetes. Ви також отримуватимете сповіщення та сповіщення в реальному часі, щоб негайно внести зміни та захиститися від кіберризиків.

  Як користуватися додатками Side-by-Side (Split View) на iPad

Сучасні команди розробників люблять Ozone за його високу швидкість, надійність, безпеку, продуктивність тощо. Поговоріть із відділами продажів Ozone і дозвольте своїй команді розробників мінімізувати свій робочий тиск і зосередитися на інших важливих речах.

Спробуйте Ozone БЕЗКОШТОВНО.

OpsMx

OpsMX це інтелектуальна платформа доставки програмного забезпечення, яка допомагає підвищити продуктивність команд DevOps. Він забезпечує автоматизовані робочі процеси, які використовують центральний механізм політики та AI/ML для підвищення якості, безпеки та швидкості доставки ваших програм.

OpsMX спрощує оркестровку повного робочого процесу процесу доставки, від реєстрації коду до безпечної віртуальної машини. Крім того, він підтримує понад 50 нативних і глибоких інтеграцій з інструментами CI/CD для відповідності, безпеки, моніторингу, продуктивності, тестування та автоматизації збірки.

Jenkins, Argo та Spinnaker допомагають увімкнути механізм ШІ, який постійно покращує продуктивність усіх ваших робочих процесів на CD. Кожна команда DevOps матиме доступ до інструментів, які їй подобаються, щоб отримати глобальну інформацію про всі інструменти через одну панель.

Зменште навантаження на технічне обслуговування, щоб зосередитися на створенні вартості та інноваціях. Розробники можуть легко розгортати програмне забезпечення через автоматизовані конвеєри без будь-яких сценаріїв і безпечно розгортати ваш код, дотримуючись усіх вимог відповідності.

Вбудований AI/ML OpsMx автоматично аналізує журнали та показники, щоб визначити проблеми з якістю та продуктивністю в кожному випуску. Крім того, ви можете більше співпрацювати зі своїми командами, щоб приймати кращі та ефективніші рішення за допомогою глибокого аналізу та перегляду процесів розробки в реальному часі. Це також дозволить вашій команді безпечно розгортати програму за допомогою багатохмарних розгортань.

Отримайте прості варіанти ціноутворення від 50 доларів США за користувача на місяць.

спінакер

Отримайте повторювані, безпечні та швидкі розгортання спінакер хмарна платформа доставки для кожного підприємства. Ви отримаєте розгортання додатків і керування ними, що допоможе вам впевнено та швидко вносити зміни в програмне забезпечення.

Spinnaker — це мультихмарна платформа доставки з відкритим вихідним кодом, яка поєднує в собі гнучке й надійне керування конвеєрами. Він інтегрується з популярними хмарними провайдерами для виконання роботи. Якщо ви шукаєте покращення якості та легкий процес випуску, Spinnaker для вас.

Ви можете легко створювати конвеєри розгортання, щоб запускати системні тести та інтеграції, контролювати розгортання, розкручувати групи серверів і виконувати багато іншого. Ви також можете запускати конвеєри за допомогою Jenkins, CRON, Docker, git events, Travis CI та інших конвеєрів.

Використовуйте незмінну інфраструктуру за допомогою вбудованих стратегій, таких як розгортання canary і red/black для розгортання в хмарі. Крім того, розгортайте програмне забезпечення в різних хмарах, зокрема Kubernetes, Cloud Foundry, Oracle Cloud Infrastructure, Microsoft Azure, AWS EC2, Google App Engine тощо.

Крім того, ви отримаєте інтеграцію chaos monkey, контроль доступу на основі ролей, інтеграцію CI, CLI для адміністратора, стратегії розгортання, вікна з обмеженим виконанням, оцінки вручну, інтеграцію моніторингу, сповіщення та пекарню віртуальних машин.

Ви можете приєднатися до спільноти Spinnaker, робочого місця, де ви можете запитувати та давати відповіді, спілкуватися з користувачами та операторами та обговорювати проблеми з SIG. Почніть свою поїздку сьогодні та розгорніть програмне забезпечення швидше, ніж раніше.

Висновок 👇

Надання якісних програмних рішень допомагає вам залучати клієнтів, а сучасні платформи доставки програмного забезпечення можуть допомогти вам у цьому. Вони допоможуть вам надати високопродуктивне програмне забезпечення з безпекою та швидкістю, одночасно зменшуючи витрати та підвищуючи продуктивність.