6 найкращих інструментів резервного копіювання iPhone та iPad [iOS Backup Software]

Резервне копіювання даних, мабуть, є найбільш забутим аспектом використання цифрового пристрою, але, безсумнівно, найважливішим.

Основна причина полягає в тому, що без ваших даних ваш пристрій буквально марний, за винятком кількох попередньо створених програм, які працюють в автономному режимі. Окрім цього, це значною мірою залежить від ваших даних. Таким чином, резервне копіювання даних має важливе значення, щоб гарантувати, що якщо ваш пристрій буде стерто, ваші дані все ще десь збережені, щоб повернути їх.

Крім того, це допомагає вам:

  • Отримайте швидкий доступ до своїх файлів.
  • Передача файлів з одного пристрою на інший
  • Здобудьте душевний спокій ✌

Є iCloud який добре виконує резервне копіювання; однак він не є найдосконалішим і йому бракує маси хороших функцій порівняно з тими, які я перерахую в цій статті. Ці інструменти резервного копіювання для iPhone і iPad дозволяють робити більше, ніж просто зберігати дані.

Отже, без зайвих слів, перейдемо відразу до списку.

iCareFone

Легко створюйте резервні копії даних IOS на комп’ютер за допомогою iCareFone.

Він дозволяє імпортувати, експортувати, додавати та навіть видаляти дублікати всього за кілька кліків, і це також безкоштовно. Ви можете керувати багатьма речами, зокрема контактами, повідомленнями, фотографіями, відео, програмами та закладками. Дивовижна річ: ви можете передавати мультимедійні файли між іншими пристроями IOS і iTunes без будь-яких обмежень.

Окрім функцій резервного копіювання/відновлення iCareFone, він також дозволяє виправляти будь-які несподівані проблеми з вашим пристроєм IOS, наприклад:

  • Несправність Touch ID
  • Швидка розрядка акумулятора
  • Перегрів пристрою
  • Зависання режиму відновлення
  • Екран застряг на логотипі Apple.
  Як відтворювати музику з центру керування в iOS 10

Для додаткової безпеки ви можете зашифрувати фотографії паролем і відновити їх без втрати даних.

Dr.Fone

Dr.Fone дозволяє швидко створювати резервні копії даних iPhone/iPad на комп’ютер і відновлювати резервні копії iCloud/iTunes на пристрої iOS, не турбуючись про втрату даних. Щоб підключити пристрій і розпочати резервне копіювання, потрібно лише один клік. Це означає, що вам не потрібно буде створювати резервні копії та відновлювати всі елементи вашого пристрою. Просто виберіть ті, які ви хочете зробити, і все готово.

Від нотаток, історії дзвінків і голосових нагадувань до фотографій, відео та повідомлень, Dr.Fone дозволяє створювати резервні копії безлічі різних варіантів даних. Ви можете розпочати роботу безкоштовно, скориставшись безкоштовною пробною версією, а потім перейти на платний план від 19,99 доларів США на рік.

iMazing

Насолоджуйтеся автоматичним і бездротовим резервним копіюванням за допомогою iMazing дивовижна технологія, яка забезпечує вам контроль і легкість. Ви можете робити це на вимогу або запланувати це щодня, щотижня чи щомісяця, як вам зручно.

Кожну вашу резервну копію даних можна безпечно зберігати, і ви можете відновити будь-яку з версій всього за кілька хвилин. Крім того, завдяки наскрізному шифруванню та шифруванню AES-256 немає шансів, що вашими даними можна будь-де маніпулювати. Ви можете сидіти склавши руки, знаючи, що процес безпечний.

Ви можете експортувати дані резервної копії на комп’ютер Mac, комп’ютер Windows, зовнішній диск або навіть диск NAS.

FonePaw

Ще один дивовижний претендент у списку, FonePaw, дозволяє створювати резервні копії та відновлювати дані з вашого пристрою IOS. Після підключення до вашого комп’ютера з Windows/Mac він починає сканувати ваш телефон на наявність даних, після чого все, що вам потрібно, це одним клацанням миші створити їх резервну копію. Найкраще те, що ви можете створити кілька резервних копій, не замінюючи стару.

  Як створити застарілі контакти iOS 15

Окрім резервного копіювання та відновлення, FonePaw може допомогти вам відновити втрачені файли з iCloud та iTunes. Якщо ви зіткнулися з деякими незначними проблемами з вашим пристроєм IOS, наприклад, зависанням, ця служба також може виправити це. Поговоріть про те, щоб бути корисним різними способами!

Ви можете завантажити це програмне забезпечення для початку безкоштовно.

iTransor

с iTransor, ви можете ефективно створювати резервні копії, відновлювати та експортувати дані, не турбуючись про втрату даних у процесі. Ви можете передавати дані з одного пристрою на інший і створювати резервні копії/відновлювати дані з певних програм, наприклад Whatsapp і WeChat.

Однією з цікавих особливостей цієї служби є те, що вона дозволяє переглядати дані перед їх відновленням, щоб бути впевненими, що ви робите. Крім того, резервні копії повідомлень із таких додатків, як Whatsapp, можна зберігати в кількох різних форматах, включаючи HTML і XLS, тоді як мультимедійні файли залишатимуться у вихідному вигляді.

iTransor схвалено деякими з найбільших брендів, як-от Techradar і Tech Advisor, тож ви можете бути впевнені, що в їхніх послугах не варто сумніватися. 🙂

Acronis

Acronis Cyber ​​Protect спрощує швидке резервне копіювання даних, щоб захистити користувача від кіберзагроз. Це ідеальне рішення, яке дозволяє інтегрувати кібербезпеку та захист даних. Інструмент захищає все, починаючи від програм і закінчуючи файлами, системами та фотографіями, і створює резервні копії, усуваючи витрати на складність.

  Усі нові функції конфіденційності iPhone в iOS 14

Користувачі можуть легко створити резервну копію будь-чого в Acronis Cloud і за потреби відновити вашу систему. Можна швидко відновити нове обладнання та всю систему кількома клацаннями. Резервне копіювання з хмари в хмару виконується для облікового запису Microsoft 365 миттєво за допомогою кількох кліків.

Він дотримується правила резервного копіювання 3-2-1, згідно з яким файли резервних копій зберігаються локально на зовнішніх копіях, мережевих дисках, зовнішніх жорстких дисках, пристроях NAS тощо. Сервери та комп’ютери віддалених мереж можуть легко зберігати дані як запобіжний захід проти локальних пошкодження. Існують різні випуски, як-от Premium і Advanced, які пропонують хмарне сховище для Acronis Cyber ​​Protect Home Office, що дозволяє користувачам отримувати доступ до даних звідусіль.

Висновок

Наведених вище інструментів буде достатньо для вибору для резервного копіювання/відновлення ваших даних IOS без зусиль. Якщо вам потрібна допомога у відновленні вже втрачених даних, обов’язково перевірте ці інструменти.