6 найкращих програм моніторингу Nutanix для підтримки здоров’я вашої інфраструктури

Categories:

Організаціям, які прагнуть отримати максимальну віддачу від свого налаштування Nutanix, необхідно стежити за справністю, продуктивністю, безпекою та доступністю своєї системи.

У цьому посібнику оцінено найкращі рішення моніторингу Nutanix, їх характеристики та вартість, щоб допомогти визначити найкращий варіант для вашого підприємства.

Що таке Nutanix?

Nutanix є постачальником хмарних програмних рішень і піонером рішень гіперконвергентної інфраструктури (HCI).

Рішення компанії включають гібридну хмарну архітектуру, багатохмарне керування, уніфіковане сховище, служби баз даних і служби настільних комп’ютерів для обслуговування додатків і робочих навантажень незалежно від місця розташування.

Крім того, їхня продукція використовується в різних галузях, включаючи автомобільну, освітню, урядову, фінансові послуги, охорону здоров’я, юридичну, виробництво, ЗМІ та розваги, роздрібну торгівлю та постачальників послуг, щоб зменшити складність, підвищити гнучкість і покращити продуктивність.

Портфоліо продуктів і послуг Nutanix включає операційну систему Nutanix (Nutanix Acropolis), Nutanix AHV, Nutanix Clusters, Nutanix Distributed Storage Fabric (Nutanix AOS Storage), Flow Network Security, Nutanix Disaster Recovery, NCM Self-Service.

Різноманітні професійні послуги називаються «Послугами Nutanix Xpert», наприклад, хмарні консультації, міграція та перетворення даних, хмарні операції, а також програми навчання та сертифікації.

Для чого використовується Nutanix?

Хоча випадки використання Nutanix можуть відрізнятися залежно від організації, платформа HCI об’єднує сервери, сховище, віртуалізацію, мережу та хмарні обчислення, щоб спростити закупівлю, розгортання та керування ІТ-сервісами. За допомогою Nutanix ви можете безпечно переміщувати програми між гібридними, багатохмарними, загальнодоступними чи приватними хмарами, зберігаючи цілісність даних.

Nutanix допомагає підвищити доступність хмарної інфраструктури вашої організації, захищаючи ваші служби та дані від апаратних збоїв, катастроф і зловмисників. Він копіюється в інший HCI або хмару, щоб захистити ваші дані та робочі навантаження від катастрофи.

Крім того, інтелектуальна автоматизація Nutanix покращує надання ІТ-послуг у загальнодоступній та приватній хмарі, прискорюючи доставку середовищ повного стеку додатків, виражених у вигляді інфраструктури, операцій та управління у вигляді коду.

Автоматизуючи ручні завдання, ви можете підвищити продуктивність і масштабованість, максимізувати використання ресурсів і зменшити витрати.

Важливість моніторингу середовища Nutanix

Згідно зі звітом Gartner за 2014 рік, середня вартість простою мережі становить 5600 доларів США за хвилину і може зрости до 300 тисяч доларів США за годину.

Подібним чином дослідження Ponemon Institute показало, що незаплановане відключення коштує приблизно 9000 доларів США за хвилину або понад 500 тисяч доларів США за годину.

Ці витрати можуть відрізнятися залежно від програми та розміру організації. Деякі підприємства малого і середнього розміру можуть втратити приблизно 100 тисяч доларів США через раптові збої, тоді як деякі корпоративні програми можуть призвести до того, що компанія втрачатиме мільйони доларів на годину.

Щоб запобігти дорогим простоям, важливо використовувати рішення для моніторингу для керування працездатністю середовища Nutanix. Ці інструменти забезпечують видимість вашого середовища Nutanix від кластерів і вузлів (ЦП, пам’ять, оперативна пам’ять і сховище) до хостів і віртуальних машин. Ви також можете контролювати продуктивність додатків і серверів, а також критичні показники, такі як затримка та пропускна здатність.

Щоб переконатися, що ваша інфраструктура Nutanix функціонує належним чином, вам потрібно забезпечити належний моніторинг. Без нього ви можете пропустити важливі проблеми з продуктивністю, що призведе до дорогих простоїв або втрати даних. Нижче наведено деякі з найкращих рішень моніторингу для Nutanix:

  Увімкнути вбудовану кнопку вимкнення звуку для вкладок Chrome

Керуйте сайтом Engine24x7

ManageEngine Site24x7 надає ІТ-адміністраторам важливі індекси продуктивності та дані про продуктивність. Рішення моніторингу на основі SaaS забезпечує видимість веб-сайтів, веб-додатків, серверів, мереж і продуктивності хмарної інфраструктури з єдиної інформаційної панелі.

Джерело зображення: ManageEngine Nutanix

ManageEngine Site24x7 відстежує стан середовища Nutanix і продуктивність гіпервізора Nutanix Acropolis, контролера VM (CVM), контролерів сховища та контейнерів. Він збільшує час безвідмовної роботи інфраструктури Nutanix організації, виявляючи проблеми, які можуть спричинити дорогий простой.

особливості

 • Видимість: цей інструмент відстежує кластери, хости та віртуальні машини.
 • Візуалізація: користувачі можуть візуалізувати різні дані у таких форматах, як графіки, діаграми, інформаційні панелі та звіти.
 • Визначте тенденції використання: Ви можете переглядати ключові показники ефективності (KPI) на користувальницькій інформаційній панелі та тенденції використання таких ресурсів, як пам’ять, сховище та підсумкові дані про ЦП.
 • Сповіщення: Site24x7 надсилає сповіщення за допомогою голосового виклику, SMS, електронної пошти та сторонніх інструментів, таких як Slack і Microsoft Teams, коли виявляється проблема.
 • Підтримувані платформи: програмне забезпечення підтримує різні ОС, включаючи Windows, Linux, FreeBSD і ОС

ManageEngine Site24x7 пропонує різні тарифні плани для різних випадків використання. Моніторинг веб-сайту починається від 9 доларів США на місяць (плата виставляється щорічно). А моніторинг продуктивності інфраструктури та додатків (APM) надає 30-денну безкоштовну пробну версію цього програмного забезпечення, щоб потенційні користувачі могли ознайомитися з функціями та можливостями платформи перед покупкою.

ServicePilot

Відстежуючи використання ресурсів середовища Nutanix і продуктивність додатків, сервер ServicePilot і програмне забезпечення для моніторингу віртуалізації дають уявлення про справність інфраструктури Nutanix. Це дозволяє візуалізувати, аналізувати та усувати неполадки в усьому стеку.

Джерело зображення: ServicePilot Nutanix

ServicePilot збирає інформацію для середовища Nutanix за допомогою простого протоколу керування мережею (SNMP) і надає докладні показники того, наскільки добре працює ваш кластер.

особливості

Дані, зібрані за допомогою цього інструменту, включають:

 • Кластер: ServicePilot надає огляд стану та загального використання вашого кластера Nutanix.
 • Віртуальна машина контролера: відстежує стан і загальне використання віртуальних машин контролера у вашому середовищі Nutanix.
 • Гіпервізор: надає огляд використання гіпервізора у вашому середовищі Nutanix.
 • Використання віртуальної машини: ServicePilot надає показники того, наскільки добре працюють ваші віртуальні машини, включаючи використання ЦП, пам’яті та диска.
 • Пул сховища: відстежуйте використання пулів сховища, включаючи загальну та виділену ємність.
 • Контейнер: надає показники використання ваших контейнерів
 • Диск: відстежуйте стан кожного диска у вашій інфраструктурі Nutanix, включаючи їх використання.

ServicePilot має три тарифні плани. Вони такі:

 • План моніторингу хмарної інфраструктури починається від $100 на місяць (150 об’єктів)
 • План моніторингу хосту починається від 100 доларів США на місяць (інфраструктура 10 хостів)
 • План моніторингу повного стеку починається від 200 доларів США на місяць (10 хостів повного стеку)

HYCU

HYCU — це постачальник резервного копіювання як послуги зі спеціально розробленою платформою захисту даних для середовищ Nutanix, яка пропонує захист від атак програм-вимагачів.

Джерело зображення: HYCU

За допомогою цього інструменту організації можуть виконувати аварійне відновлення, резервне копіювання та міграцію як для локальних, так і для загальнодоступних хмарних середовищ — усе з одного інтерфейсу.

Він також забезпечує відповідність стандартам безпеки та промисловим стандартам, зокрема STIG, NIAP, ISO 27001, PCI, HIPAA, Sarbanes Oxley (SOX) і GDPR.

  Як заморозити місцезнаходження на Find My iPhone

особливості

 • Підтримувані публічні хмарні платформи: Amazon Web Service (AWS), Microsoft Azure та Google Cloud Platform (GCP).
 • Управління: керуйте доступом за допомогою багатофакторної автентифікації (MFA), єдиного входу (SSO) і вбудованої інтеграції ідентифікації та керування доступом (IAM).
 • Підтримувані приватні хмарні платформи: Nutanix, VMware і Dell power scale.
 • Відновлення: дозволяє користувачам відновлювати програми, віртуальні машини, диски, папки та файли

HYCU не рекламує ціни на свої продукти на своєму веб-сайті. Потенційні покупці можуть зв’язатися з відділом продажів, щоб отримати індивідуальну цінову пропозицію. Вони також можуть запросити безкоштовну пробну версію або замовити демо-версію, щоб ознайомитися з функціями продукту.

LogicMonitor

Програмне забезпечення Nutanix від LogicMonitor дозволяє збирати показники всієї вашої інфраструктури та розуміти справність кожного компонента.

Завдяки детальній аналітиці ви отримуєте повне бачення використання ресурсів, часу безвідмовної роботи та тенденцій продуктивності, тож ви можете приймати проактивні рішення щодо оптимізації вашої системи.

Крім того, його функція попередження гарантує, що будь-які потенційні проблеми будуть позначені, щоб ви могли швидко реагувати та мінімізувати збої.

Джерело зображення: LogicMonitor

LogicMonitor дозволяє відстежувати та вимірювати інфраструктуру Nutanix від загального стану кластера до ємності сховища та операцій вводу/виводу в секунду (IOPS), пропускної здатності та затримки на рівні контейнера, кластера, пулу зберігання та окремого диска.

Це також дає змогу відстежувати наскрізну продуктивність кожного гіпервізора Nutanix і віртуальної машини, включаючи ЦП, використання пам’яті, IOPS/затримку сховища та пропускну здатність мережі.

LogicMonitor спрощує моніторинг стану ваших контролерів Nutanix, забезпечуючи швидке позначення та вирішення будь-яких потенційних проблем.

особливості

 • Видимість: інформаційні панелі LogicMonitor відображають загальний стан кластера, продуктивність контролера та наскрізні дані гіпервізора Nutanix.
 • Моніторинг ВМ: Active Discovery LogicMonitor автоматично виявляє нові віртуальні машини на хостах гіпервізора Nutanix.
 • Сповіщення: отримуйте сповіщення про високу затримку диска, низьку ємність пам’яті, високе використання ЦП, низький рівень пам’яті, високу кількість скинутих пакетів і несправний стан будь-якого гіпервізора Nutanix, віртуальної машини, пулу зберігання, кластера, контейнера або диска.
 • Загальнодоступний хмарний моніторинг: AWS, GCP і Azure

LogicMonitor пропонує два тарифні плани: Pro та Enterprise. Ціна залежить від необхідних функцій. Потенційні покупці можуть зв’язатися з відділом продажів LogicMonitor, щоб отримати індивідуальну цінову пропозицію. Вони також пропонують 14-денну безкоштовну пробну версію.

eG Інновації

Nutanix AHV Monitoring від eG Innovations — ще одне комплексне рішення для моніторингу продуктивності середовищ Nutanix. Це дає вам глибоке бачення стану вашої інфраструктури Nutanix AHV, включаючи її компоненти.

Це дозволяє відстежувати продуктивність і використання гіпервізора, віртуальних машин, ОС, ресурсів сервера (пам’яті та ЦП), дисків зберігання, кластерів і контейнерів.

Джерело зображення: eG Innovations

Це також дає змогу оцінити потужність вашого розгортання Nutanix, визначити вузькі місця продуктивності та спрогнозувати потребу в потужності. Крім того, цей інструмент пропонує можливості детального аналізу та звітування, щоб допомогти вам усунути неполадки, перевірити та оптимізувати розгортання Nutanix.

особливості

 • Виявлення: автоматично визначає ваш стек Nutanix AHV і підтримувану інфраструктуру
 • Моніторинг віртуальної машини: відстежує використання ресурсів і фіксує тенденції використання
 • Аналіз першопричини: визначає джерело проблем із продуктивністю шляхом співвіднесення програми та віртуалізації та надання розуміння
 • Зберігання: відстежує затримку, IOPS і пропускну здатність пулу зберігання

eG Innovations пропонує 30-денну безкоштовну пробну версію. Ціни на цей інструмент залежать від моделі розгортання.

 • План SaaS або хмарний план починається від 125 доларів США на місяць
 • План підписки починається від 100 доларів на місяць
 • Безстроковий план починається від 10 000 доларів США
  21 найкращих безкоштовних альтернатив Visio онлайн

Ліцензування для APM, уніфікованого моніторингу або моніторингу корпоративних додатків визначається кількістю ОС, пристроїв зберігання даних і гіпервізорів, які потрібно контролювати. Крім того, для цифрових робочих просторів ліцензування залежить від кількості користувачів, які мають доступ до робочого простору. Потенційні покупці можуть зв’язатися з відділом продажів eG Innovations, щоб отримати індивідуальні пропозиції.

Песслер PRTG

Paessler PRTG відстежує кластери та гіпервізори Nutanix за допомогою SNMP. Він надає набір спеціальних датчиків Nutanix (датчик здоров’я кластера SNMP Nutanix і датчик гіпервізора SNMP Nutanix) для моніторингу критичних компонентів, таких як використання хоста та стан кластера.

Джерело зображення: Paessler PRTG

Крім того, ви можете використовувати функцію спеціальних датчиків, щоб створити власні датчики для моніторингу додаткових аспектів системи Nutanix.

особливості

 • ITOps Board (багатосерверні інформаційні панелі)
 • Настроювана звітність
 • Автоматичне виявлення мережі
 • Карти та інформаційні панелі
 • Розподілений моніторинг
 • Сповіщення та сповіщення

Paessler PRTG пропонує три тарифні плани. Вони включають:

 • План моніторингу мережі PRTG починається від 1799 доларів США за серверну ліцензію (50 пристроїв)
 • План корпоративного моніторингу PRTG починається від 16 600 доларів США на рік
 • Тарифний план монітора, розміщеного на PRTG, починається від 149 доларів США на місяць (50 пристроїв)

Як вибрати найкраще програмне забезпечення для моніторингу Nutanix

Найкраще рішення моніторингу Nutanix залежить від ваших потреб, випадків використання та вподобань. Купуючи інструмент моніторингу Nutanix, почніть з оцінки своїх потреб. Оцініть типи даних, які вам потрібно контролювати, і рівні продуктивності, які вам потрібні від програмного забезпечення моніторингу.

Після цього дослідіть різні інструменти моніторингу та порівняйте їхні функції та ключові відмінності.

Також оцініть вартість програмного забезпечення, щоб переконатися, що воно відповідає вашому бюджету. Відгуки про продукти є корисними ресурсами, коли шукаєте найкраще рішення моніторингу Nutanix; читайте відгуки сторонніх веб-сайтів, щоб отримати уявлення про їхній поточний і минулий досвід користувачів.

Нарешті, протестуйте вибране програмне забезпечення, щоб переконатися, що воно відповідає вашим потребам і служить вашим цілям; ви можете запланувати демонстрацію продукту або запросити безкоштовну пробну версію, щоб оцінити інструмент, перш ніж брати фінансові зобов’язання.

Висновок

Ми переглянули п’ятнадцять програм моніторингу Nutanix, щоб визначити варіанти з найвищим рейтингом, і звузили список до шести найкращих. Ми вибрали рішення з найвищим рейтингом на основі їхніх функцій, масштабованості, підтримки та вартості.

Перш ніж вибрати рішення, переконайтеся, що воно забезпечує повну видимість у вашому середовищі Nutanix, підтримує гібридне та багатохмарне середовище та надсилає автоматичне сповіщення, щоб повідомити про проблеми з продуктивністю системи або ємністю. Дотримуючись цих вказівок, ви зможете знайти найкраще для вашої організації програмне забезпечення Nutanix для моніторингу.

Ви також можете ознайомитися з програмним забезпеченням моніторингу мережі для підприємств.