techukraine.net techukraine.net 6 найкращих програм для Mac на основі штучного інтелекту, щоб заощадити час і бути більш продуктивними

6 найкращих програм для Mac на основі штучного інтелекту, щоб заощадити час і бути більш продуктивними

| | 0 Comments| 4:15 AM
Categories:

Коли час обмежений, озброївшись правильними інструментами, ви зможете досягти більшого. Незважаючи на те, що ваш Mac уже має кілька вбудованих функцій і програм, які допоможуть вам бути більш продуктивними, вам все одно може знадобитися щось додаткове для виконання роботи.

На щастя, кілька програм macOS мають інтегрований штучний інтелект (AI), щоб оптимізувати ваш робочий процес і автоматизувати повсякденні завдання, дозволяючи вам зосередитися на важливому. Нижче ми розглянемо найкращі програми Mac на базі штучного інтелекту, щоб підвищити вашу продуктивність.

1. Крисп: видалення фонового шуму під час зустрічей

Фоновий шум є одним із найпоширеніших відволікаючих чинників, які можуть зірвати ваші зустрічі. Оскільки онлайн-зустрічі стають все більш поширеними на сучасному робочому місці, життєво важливо знайти способи усунути фоновий шум, як-от дзижчання кондиціонера, балаканину колег або гавкіт собак.

Krisp є важливим інструментом для онлайн-зустрічей, оскільки він використовує ШІ для приглушення фонових шумів і покращення якості аудіо в режимі реального часу. Krisp простий у використанні; вам потрібно лише зареєструвати обліковий запис і завантажити програму на свій Mac. Далі запустіть програму з панелі меню Mac.

Krisp працює з більшістю програм для спілкування та відеоконференцій для вашого Mac, як-от Zoom, Microsoft Teams, Hangouts тощо. Відкрийте бажану програму для онлайн-зустрічей, перейдіть до налаштувань звуку та виберіть Krisp як мікрофон і динамік. Тепер ви можете насолоджуватися віртуальними зустрічами без фонового шуму. Зверніть увагу, що Krisp також може транскрибувати ваші зустрічі в режимі реального часу.

Завантажити: Крисп (Безкоштовно, доступна підписка)

2. GrammarlyGO: Допомога ШІ для написання та редагування

GrammarlyGO — це програма для Mac на базі штучного інтелекту, яка може виконувати роль вашого особистого помічника з написання та редагування. Ви можете використовувати цей інструмент для перевірки пунктуації, граматики та орфографічних помилок. Grammarly також може допомогти вам переконатися, що ваші речення написані активним голосом, і покращити загальну читабельність вашого написаного.

  DataBricks проти Snowflake – кращий вибір у 2023 році?

Окрім можливостей редагування, GrammarlyGO використовує генеративний штучний інтелект для створення вмісту відповідно до ваших вимог. Ви можете ввести свої підказки або скористатися одним із багатьох запропонованих підказок. Наприклад, ви можете використовувати GrammarlyGO, щоб скоротити, розширити або покращити свій текст. Ви також можете використовувати його, щоб встановити правильний тон для вашого тексту відповідно до певної аудиторії; наприклад, ви можете створити офіційний електронний лист для клієнта або дружній допис для Facebook.

Користуватися Grammarly просто. Усе, що вам потрібно зробити, це зареєструвати обліковий запис і завантажити розширення Safari та програму Mac. Тепер ви готові використовувати GrammarlyGO, виділивши текст і отримавши доступ до його функцій, натиснувши піктограму GrammarlyGO (позначену лампочкою).

Завантажити: GrammarlyGO (Безкоштовно, доступна підписка)

Скільки програм продуктивності ви встановили на своєму Mac? Швидше за все, у вас є спеціальна програма для нотаток, завдань, календаря тощо. Хоча ці інструменти, безсумнівно, допомагають вам виконувати завдання, перемикатися між ними може бути складно. Тут стане в нагоді універсальний робочий простір для підвищення продуктивності, такий як Notion AI.

Notion — це універсальний інструмент продуктивності, який допоможе вам організувати завдання, відстежувати всі веб-сторінки, які ви відвідуєте, зберігати нотатки зустрічей тощо, не перемикаючись у різні програми. Однак це ще не все; Notion використовує штучний інтелект, щоб спростити ваш робочий процес.

Наприклад, ви можете використовувати Notion AI для узагальнення, розширення, перекладу або спрощення своїх нотаток. Ви також можете використовувати його, щоб знайти завдання в нотатках зустрічі або представити ключові моменти у форматі таблиці. Notion можна використовувати безкоштовно на вашому Mac, але ви можете оновити його до платної версії, щоб отримати додаткові функції.

  11 книг і курсів для вивчення NumPy за місяць [2023]

Завантажити: Поняття ШІ (Безкоштовно, доступна підписка)

4. Canary Mail: Ваш AI Email Assistant

Список додатків Mac на базі штучного інтелекту, які допомагають вам економити час і підвищувати продуктивність, буде неповним, якщо не згадати помічника електронної пошти. Це тому, що електронна пошта все ще залишається одним із найпоширеніших методів спілкування для особистого чи професійного використання. Крім того, нікому не подобається писати електронні листи чи проводити час у своїй скриньці! Отже, якщо вбудована програма Mail не працює, подумайте про перехід на Canary Mail.

Canary Mail — це помічник електронної пошти на основі штучного інтелекту, який може допомогти оптимізувати робочий процес електронної пошти та заощадити час. Цей інструмент використовує штучний інтелект для аналізу та узагальнення ваших електронних листів. Ви також можете використовувати Canary Mail, щоб створювати свої електронні листи, надавши кілька деталей про те, що ви хочете сказати.

Якщо вам часто важко встигати за величезною кількістю електронних листів, які ви отримуєте, Canary Mail може допомогти вам зменшити перевантаження електронних листів, відсортувавши їх за вас і встановивши пріоритети. Крім того, це полегшує вам відмову від підписки на набридливі інформаційні бюлетені електронною поштою. Нарешті, ви можете додати всі свої облікові записи електронної пошти до Canary Mail, щоб створити єдину папку “Вхідні” та уникнути перемикання між різними клієнтами електронної пошти.

Завантажити: Canary Mail (Безкоштовно, доступна підписка)

5. Ремесло: ваш редактор документів на основі штучного інтелекту

Якщо ви шукаєте потужну, але просту у використанні програму для macOS, яка допоможе створювати документи за допомогою штучного інтелекту, ви не помилитесь із Craft. Craft — це чудово розроблений редактор документів на базі штучного інтелекту для комп’ютерів Mac, який може покращити ваш досвід ведення нотаток і полегшити процес створення документів.

  8 найкращих односторінкових бізнес-шаблонів для використання в 2023 році

Багатий вибір інструментів форматування Craft дозволяє легко створювати всілякі документи, включаючи дописи в блогах, пропозиції щодо проектів, нотатки зустрічей, журнали вдячності тощо. Крім того, Craft також надає кілька шаблонів, що полегшує створення документів із попередньо розробленими макетами.

Крім того, ви можете використовувати Craft’s AI Assistant, щоб заощадити час під час створення документів. Наприклад, Craft AI може підсумовувати, перекладати, пропонувати заголовок, створювати план і продовжувати писати, щоб назвати декілька. Все, що вам потрібно зробити, це натиснути скісну риску (/) у вашому документі, щоб отримати доступ до його функцій.

Завантажити: Ремесло (Безкоштовно, доступна підписка)

6. Перемотати назад: знімайте все на своєму Mac

Вам часто важко запам’ятати сайти, які ви відвідуєте, або повідомлення, які ви читаєте? Припустімо, що минулого дня ви відвідали X (раніше Twitter) на своєму Mac і натрапили на цікаву цитату чи кумедну публікацію. На жаль, єдине, що ви запам’ятали з допису – це слово чи фраза. Для пошуку публікації можна скористатися функцією перемотування назад.

Rewind — це програма на базі штучного інтелекту, яка записує все, що ви бачите на своєму Mac. Щойно ви завантажите та встановите Rewind на свій Mac, він працює у фоновому режимі, автоматично записує ваш екран і зберігає записи локально на вашому Mac. Ви можете отримати доступ до Rewind із панелі меню та клацнути його значок, щоб повернутися в минуле та знайти потрібну інформацію.

Завантажити: Перемотати назад (Безкоштовно, доступна підписка)

Штучний інтелект – це не просто минуща тенденція; це потужний інструмент, який може допомогти вам зробити більше за менший час. На щастя, багато програм для Mac, як-от перелічені вище, використовують AI для спрощення робочих процесів.

Отже, незалежно від того, чи ви фрілансер, дистанційний працівник, студент або хтось, хто хоче отримати максимальну віддачу від свого Mac, ці програми на основі ШІ можуть значно підвищити вашу продуктивність.