6 найкращих програм для моніторингу серцевого ритму для Apple Watch

Categories:

Серце — життєво важливий орган людського тіла, завдяки якому ви живете.

У наші дні рівень серцевих захворювань зростає навіть у молодому віці, і за статистикою кожен п’ятий хворий на серцевий напад молодше 40 років. Деякі з поширених причин поганого стану серця можуть бути:

 • Стрес
 • Нездоровий спосіб життя
 • Надмірне вживання алкоголю і куріння
 • Відсутність фізичної активності

Щоб уникнути цих захворювань, багато людей зараз переходять на більш здоровий спосіб життя, який включає вправи щонайменше 3 рази на тиждень.

Більшість лікарів рекомендують щодня займатися фізичними вправами щонайменше 30 хвилин і дотримуватись здорової дієти, щоб підтримувати ваше серце активним і не мати захворювань.

Функція моніторингу серцевого ритму на Apple Watch

Виникає питання, як дізнатися, чи ви витрачаєте достатньо калорій, чи на правильному шляху? Apple запустила рішення цієї відповіді, включивши функцію монітора серцевого ритму в свою серію годинників.

Це дозволяє стежити за своїм тілом під час різних фізичних навантажень, які ви виконуєте протягом дня. Ви можете перевірити частоту серцевих скорочень під час ходьби, фізичних вправ, відпочинку або поїздки на роботу.

Він також надає звіт про ваше серцебиття під час і після тренування, допомагаючи контролювати стан серця.

В останніх випусках Apple Watch ця функція стала ще кращою, і тепер вона сповіщає вас про низьке/високе серцебиття. Крім того, він підтримує функцію ЕКГ у системі для проведення тесту, де б ви не були. І я вам скажу що, експерти високо оцінили його точність.

⚠️ Примітка. Хоча відомо, що результати ЕКГ у більшості випадків точні, цю функцію слід використовувати лише в екстрених випадках і не замінювати медичні діагностичні тести.

Користувачі Apple Watch широко використовують функцію монітора серцевого ритму, але ви все одно можете піти далі й завантажити додаткову програму стороннього розробника, щоб використовувати більш корисні функції. Це гарантує, що ви завжди будете в безпеці, коли справа стосується вашого здоров’я.

  Як зробити папір в майнкрафт

У цій публікації ми розглянемо найкращі програми пульсометра для вашого Apple Watch, які ви можете завантажити та негайно почати використовувати.

Як установити ці програми на Apple Watch

Завантажувати нові програми з App Store на Apple Watch надзвичайно просто, і це можна зробити за допомогою таких простих кроків:

Крок 1. Відкрийте App Store на Apple Watch.

Крок 2. Використовуйте коронку, щоб прокрутити вниз список програм або панель пошуку, щоб знайти потрібну програму.

Крок 3: Коли ви побачите програму, яку хочете встановити, натисніть «Отримати», і все.

Додаток буде встановлено на вашому Apple Watch і доступний з головної сторінки.

Переваги програм для моніторингу серцевого ритму

Різні додатки мають різні та унікальні функції, які зводяться до того, який ви виберете.

Проте є деякі загальні переваги, які має мати кожна програма для вимірювання серцевого ритму. Ось деякі з них:

 • Моніторинг життєво важливих показників вдома
 • Відстеження пульсу під час тренування
 • Моніторинг рівня стресу та активності протягом дня
 • Надання зворотного зв’язку в реальному часі
 • Перевірка якості сну

Тепер, коли ми зібрали пристойну кількість знань про програми пульсометра для нашого Apple Watch, давайте перейдемо до списку варіантів, щоб ви могли вибрати той, який вам потрібен.

HeartWatch

Маючи понад 1 мільйон користувачів у всьому світі та рейтинг користувачів 4,7/5 зірок, HeartWatch робить надійність і точність своїм пріоритетом №1, і ми тут для цього.

Ця програма дозволяє контролювати частоту серцевих скорочень під час ходьби, сну, тренувань або будь-якої іншої діяльності. Він також попереджає, коли серцебиття раптово стає низьким/високим.

Ви можете отримувати точні статистичні дані про свої тренування та відстежувати пульс у будь-який час.

HeartWatch є найкращим вибором для людей у ​​понад 50 різних країнах, і він також сумісний з більш ніж 10 різними мовами.

Не кажучи вже про те, що ви завжди можете бути впевнені, що ваша конфіденційність добре захищена. Оскільки це платна програма, у ній немає реклами, що забезпечує безперервну роботу.

Аналізатор серця V9

Heart Analyzer v9 — це надійна програма, яка надає функції наступного рівня, щоб зробити ваш день у день вільним від стресу, знаючи, що здоров’я вашого серця знаходиться під контролем.

  Майбутнє телефонів: що таке складне скло?

Ось деякі з багатьох речей, які він робить:

 • Представляє дані про здоров’я у вигляді графіків, звітів і показників
 • Він дає вам підсумок дня на інформаційній панелі
 • Дозволяє переглядати тренування
 • Це дає вам можливість експортувати звіти про здоров’я у PDF-файли

Ви також можете активувати вимірювання пульсу вручну та використовувати деякі інші цікаві функції, тому я рекомендую перевірити цю.

Кардіограма

Якщо ви шукаєте програму, яка відстежує частоту серцевих скорочень і допомагає відстежувати симптоми захворювань серця, тоді Кардіограма — це ваш вибір.

З більш ніж 6,2 мільйонами завантажень цей зручний додаток є клінічно перевіреним монітором серцевого ритму, який допомагає вам із щоденними підсумковими показниками в інтерактивному форматі візуалізації пульсу.

Ви можете використовувати функцію настроюваних звичок, щоб реєструвати свої ліки, зміни способу життя, щоденні настрої, нотатки тощо.

Крім того, ваші тренування та цикли сну відстежуються та аналізуються для медичних цілей.

Qardio здоров’я серця

Qardio Heart Health — відзначений нагородами додаток, який можна поєднувати з іншими пристроями Qardio та легко підключати до Apple Watch. Ви можете відстежувати наступне:

 • Артеріальний тиск і кисень крові
 • Частота пульсу і нерегулярне серцебиття
 • 12 показників складу тіла (ІМТ, м’язи, жир, кістки, вода тощо)
 • Вага тіла
 • Зміни температури тіла

Ця програма найбільш відома на ринку своїм інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом і точними результатами. Пам’ятайте, що він також дозволяє встановлювати цілі та нагадування для індивідуального догляду.

Ви можете підписатися на преміум-версію програми, щоб отримати максимальні переваги.

Також перегляньте: найкращий розумний трекер здоров’я для кращого життя

Графік серця

Як випливає з назви, Heart Graph — це експертна програма, яка надає інформацію про частоту серцевих скорочень у вигляді графіків у реальному часі, щоб мінімізувати медичний жаргон.

Ви можете почати з безкоштовної версії без реклами. Він підтримує датчики Bluetooth, які йдуть рука об руку з Apple Watch. Ви також можете переглядати свої сеанси в автономному режимі та імпортувати наявні дані тренувань.

Крім того, це дозволяє відстежувати та встановлювати ціль спалювання калорій перед тренуванням через Apple Health. Додаток дуже ретельно стежить за вашим тренуванням, оскільки він відповідно відстежує частоту серцевих скорочень.

  Як встановити доповнення Gmail

Говорячи про основну частину, ви можете відстежувати частоту серцевих скорочень під час виконання таких видів діяльності, як танці, йога, сценічна вистава тощо, і очікувати дуже точних результатів.

Монітор пульсу FITIV

Багатоцільовий додаток FITIV Pulse Heart Rate Monitor, який дозволяє підтримувати форму різними способами, не розчарує вас. Він має живу активність, підтримку динамічного острова та трекер тренувань.

Ви також отримуєте налаштований досвід тренувань, який включає тренування в реальному часі, аналіз вправ, мотивацію до тренування та багато іншого для досягнення ваших цілей.

Ось деякі інші дивовижні функції цієї програми:

 • Погляд на показники тренувань із заблокованого/головного екрана
 • Створіть окремі інформаційні панелі здоров’я та фітнесу
 • Пряма трансляція даних тренування з Apple Watch на iPhone

Ви також отримуєте доступ до 100 вбудованих типів тренувань і настроюваних параметрів. Це найкращий вибір для вас, якщо ви захоплюєтеся спортом і активними видами діяльності. Він підтримує роботу Watch OS9.

Примітка автора

Вбудований монітор серцевого ритму в Apple Watch уже має свої переваги, але програма стороннього розробника може допомогти вам зробити наступний крок у плані здоров’я та фізичної форми.

Не забудьте врахувати свої потреби та очікування, перш ніж завантажувати одну з наведених вище програм, оскільки всі вони відрізняються своїми функціями, тому важливо бути впевненим у тому, що ви шукаєте.

Само собою зрозуміло, що всі вони чудово справляються зі своїм відповідним набором можливостей, враховуючи, що ви використовуєте їх, пам’ятаючи про свої вимоги.

Якщо вам потрібно лише стежити за частотою серцевих скорочень, то програми, як-от HeartWatch, буде достатньо. Однак, якщо ви любите інтенсивні тренування і потребуєте допомоги в цій області, FITIV Pulse Heart Rate Monitor підійде вам як шарм.

Далі ви можете перевірити найкращі програми для фітнесу.