5 найкращих хостингів серверів Core Keeper для всіх

Categories:

Якщо ви любите досліджувати нові світи, розкопувати підземні печери в пошуках дорогоцінних руд і рідкісних дорогоцінних каменів і знаходити способи вижити від небезпечних істот, Core Keeper саме для вас.

Зростання попиту на відеоігри призвело до розробки різноманітних ігор по всьому світу, щоб розважити геймерів потужною графікою, високопродуктивними іграми, унікальними стратегіями та творчими функціями.

Якщо ви вже грали в ігри на виживання, ви знаєте, які захоплюючі ігри на виживання.

Але Core Keeper трохи відрізняється від інших ігор на виживання. Тут ви отримаєте багато варіантів, як-от збір дорогоцінних каменів або дорогоцінних руд, пошук секретів, пошук нових біомів тощо.

І якщо ви хочете грати без простоїв і збоїв, придбання хостингу сервера Core Keeper принесе вам багато переваг.

Давайте швидко розберемося в цій грі, перш ніж досліджувати найкращі серверні платформи Core Keeper із високою продуктивністю та безпекою.

Що таке Core Keeper?

Хранитель ядра це гра-пісочниця на виживання, розроблена Pugstorm і опублікована Fireshine Games. Ця гра заснована на навичках виживання та крафта, подібно до ігор Terraria та Minecraft. Ви можете грати в цю гру як індивідуально, так і в груповій грі до 8 гравців.

Core Keeper створено з концепцією таємничих реліквій, де ви прокидаєтеся дослідником у стародавній печері, де є істоти, дрібнички та ресурси. Оскільки ви опинилися глибоко під землею, ви повинні володіти надійними навичками виживання, щоб виконати завдання.

У цій грі ви будете добувати реліквії, а також ресурси, щоб побудувати базу, створювати нове обладнання, посилювати ядро, відкривати приховані секрети, готувати нові рецепти, перемагати гігантських монстрів, вирощувати культури та досліджувати підземелля.

Геймплей

Core Keeper — це гра на виживання з видом зверху. Спочатку ви будете показувати кат-сцену, що пояснює попередню історію персонажа, перш ніж помістити його в мережу печер. Розташування основної камери для кожного гравця однакове. Він також матиме тих самих ворогів і ресурси, які були на початку гри для всіх гравців.

У підземній печері буде повна темрява, яку можна освітлити ліхтарем або факелом. Ви можете зробити факел через ліси всередині печери, що є першим ресурсом, який ви зустрінете в грі.

Цей світ побудований із квадратних плиток із різних матеріалів, які ви можете добувати або копати, щоб досліджувати більше та збирати більше ресурсів. Далі використовуйте зібрані ресурси для створення верстаків та інструментів, щоб розблокувати різні предмети для крафта. Гравцям також потрібно збирати їжу, щоб вижити. Пізніше ви зможете автоматизувати полив культур для їжі за допомогою спринклерів.

У грі ви знайдете внутрішньоігрову карту, щоб легко досліджувати світ. Ви можете досліджувати різні частини ігрового світу, щоб випробувати різні біоми, які містять нових ворогів і ресурси. Три головні боси в грі:

 • Glurch the Abominous Mass: гігант, який може стрибати та кидати помаранчевий слиз
 • Горм Пожирач: величезна комаха, яка може прокладати тунелі по всій карті
 • The Hive Mother: м’ясиста істота, яка може розщеплювати кислоту, а також викликати інших ворогів
  Як видалити синхронізовану інформацію в Chrome

Коли ви переможете цих босів, скидайте предмети, які можна використовувати для активації ядра. Крім того, спочатку обмежена площа може бути збільшена при активації ядра. Ви можете досліджувати більше та відкривати нові біоми. У гру можна грати двома способами: або ви можете зосередитися на перемозі над босами, або ви можете ігнорувати їх і створити міцний табір.

У грі ви будете винагороджені відповідно до ваших навичок. Наприклад, якщо ви багато бігаєте, ви отримаєте винагороду, збільшивши швидкість персонажа. Подібним чином видобуток ресурсів покращує ефективність персонажа, а боротьба покращує його силу.

Навіщо потрібен серверний хостинг Core Keeper?

Хоча Core Keeper має високу якість і містить багато корисних функцій, його не вистачає, коли ви думаєте почати гру з того місця, де ви закінчите. Щоб грати в цю гру, вам потрібна потужна система, яка містить потужну графіку, оперативну пам’ять і процесори.

На жаль, це не завжди працює, оскільки система іноді сповільнюється через несподівані події, і ви можете відчувати розчарування. Для подолання подібних інцидентів ви знайдете серверні хостингові платформи як найкраще рішення.

Орендуючи постачальника послуг хостингу ігрового сервера преміум-класу, ви отримаєте нескінченні переваги, такі як захист від DDoS, миттєве налаштування, найновіше обладнання, низький пінг, більший час безвідмовної роботи, висока продуктивність, доступ до FTP та багато іншого.

Ваш господар подбає про все, щоб ви могли повністю зосередитися на своїй грі, не турбуючись про налаштування чи продуктивність сервера та ресурси. Ви також отримаєте варіанти доповнень або плагінів, які фактично дозволять вам внести деякі зміни до вашого ігрового сервера, щоб отримати кращий ігровий процес.

Мінімальні системні вимоги

Для Windows:

 • 64-розрядний процесор
 • Windows 10 64-розрядна
 • Intel Core i5-2300/AMD Ryzen 3 1200
 • 8 ГБ оперативної пам’яті
 • GeForce GTX 460 або Radeon HD 5850

Для SteamOS + Linux:

 • 64-розрядний процесор
 • Linux (Ubuntu 20.04)
 • Intel Core i5-2300 або AMD Ryzen 3 1200
 • Radeon HD 5850 або GeForce GTX 460

Тепер, коли ви маєте певне уявлення про гру та чому вам потрібен хостинг сервера Core Keeper, давайте перевіримо найкращі платформи для розміщення ігор.

GTXGaming

Отримайте преміум-сервер у найближчому місці для вашої улюбленої гри за допомогою Сервер GTXGaming Платформа хостингу. Ви отримаєте миттєве налаштування, автономне резервне копіювання, покриття по всьому світу, безпеку тощо. Це потужний центр унікальних функцій, який охоплює весь світ.

GTXGaming розміщує свою інфраструктуру в різних місцях, таких як Лос-Анджелес, Нью-Йорк, Орегон, Шарлотт, Даллас, Маямі, Квебек, Лондон, Париж, Мадрид, Франкфурт, Москва, Стокгольм, Сінгапур і Сідней. У кожному центрі обробки даних ви знайдете захист від DDoS на корпоративному рівні для ваших серверів, щоб ви ніколи не постраждали від втрати даних і повільної роботи системи.

Усі сервери, які вони пропонують, працюють у режимі 24/7 і можуть миттєво захистити ваші збережені ігри та конфігурації, щоб атака ніколи не призвела до втрати даних. Крім того, ви отримаєте систему резервного копіювання на кожному сервері, де ви можете зберігати свої файли та відновлювати їх, коли це необхідно. Ви також можете запланувати завдання для свого сервера, яке автоматично створює резервні копії ваших файлів за вашими вказівками.

  Як налаштувати Mac на автоматичне вмикання щодня

GTXGaming пропонує високоякісне обладнання корпоративного рівня. Він використовує процесори Intel від потужних процесорів E3 до найновіших i7 або i9. Ви точно отримаєте надійні процесори AMD Ryzen для високої продуктивності. Крім того, він підтримує всі карти Core Keeper і негайно додає нову, коли вона виходить.

Незалежно від того, новачок ви чи досвідчений гравець, панель керування GTXGaming надає вам простий у користуванні та простий доступ, щоб ви могли змінювати налаштування гри, коли забажаєте.

Якщо ви не задоволені сервером з будь-якої причини, ви можете попросити повне відшкодування протягом 24 годин після реєстрації. Замовте зараз і відчуйте кращий ігровий процес.

GPORTAL

GPORTAL є одним із ігрових серверів преміум-класу, доступних на ринку. Ви можете орендувати популярний ігровий сервер Core Keeper, щоб насолоджуватися якісним геймплеєм без затримок. Це офіційний хост для гри Core Keeper.

Налаштуйте свій сервер відповідно до ваших вимог і придбайте гру. Після завершення успішного платежу ваш сервер буде онлайн протягом 3 хвилин. GPORTAL співпрацює з Corero та Bulwark, які забезпечують багаторівневий захист вашого сервера для найкращої роботи.

Ви можете вибрати найближчі місця з доступних центрів обробки даних, зокрема Лос-Анджелес, Нью-Йорк, Вашингтон, Даллас, Сан-Паулу, Барселона, Франкфурт, Лондон, Йоганнесбург, Сінгапур, Сідней, Токіо та Тайбей.

Ви отримаєте опцію передоплати для оренди власного ігрового сервера. Вам ніколи не доведеться підписувати контракт під час перемикання між доступними іграми завдяки Gamecloud від GPORTAL. Ви також можете насолоджуватися повною гнучкістю гри, орендуючи її на GPORTAL.

Легко створюйте резервну копію, щоб зберегти прогрес гри та конфігурації, а також легко відновити файли після будь-якої катастрофи. Додайте плагіни або моди до свого сервера, щоб автоматично створювати резервні копії. Для професійних гравців GPORTAL надає повний доступ до FTP і веб-менеджера файлів.

4Netplayers

Оренда сервера Core Keeper у 4Netplayers і потрапити в світ дорогоцінних руд і блискучих самоцвітів. Це допоможе вам розкрити приховані предмети та досліджувати світ фентезі на вашому сервері Core Keeper. Просто дозвольте 4Netplayers підготувати ваш сервер за кілька хвилин після завершення замовлення.

Хмарний ігровий сервер 4Netplayers дозволяє перемикатися між понад 120 модами та іграми без жодних витрат. Він піклується про кожне оновлення, тому ви зосереджуєтесь лише на своїй грі. Якщо ви новачок, ви можете легко створити власний ігровий сервер і керувати ним.

Під час оренди ігрового сервера безпека є основним питанням, але 4Netplayers має захист від DDoS. Крім того, не буде перерви в часі гри. Він використовує високоякісне серверне обладнання, швидкі SSD-накопичувачі, процесори та оперативну пам’ять для кращої доступності та продуктивності.

Ваш сервер виконуватиме надійні та повні резервні копії ваших збережених файлів, тож ви ніколи не втратите свій прогрес у грі після збою. Його зручний і потужний веб-інтерфейс дозволяє створювати, налаштовувати, керувати та запускати ваш улюблений ігровий сервер.

  Як позначити файли на Mac, iPhone або iPad

Налаштуйте свій сервер і орендуйте його за початковою ціною 1,78 доларів США на місяць. У преміум-плані ви знайдете сервери Teamspeak 3, включені у ваш пакет.

XGamingServer

Отримайте спеціальну пам’ять, оперативну пам’ять і процесор, а також гарантовану продуктивність для ваших ігор із XGamingServer. Він пропонує віртуальні присвячені Хостинг сервера Core Keeper і виділені ігрові сервери Bare Metal.

XGamingServer надає вам панель керування на основі птеродактиля з потужними функціями. Ви матимете повний контроль над сервером і ігровими файлами за допомогою спеціальної ігрової панелі. Втрата даних залишилася в минулому; його автоматичне резервне копіювання в хмарі дозволяє зберігати ваші файли та запобігати їх видаленню.

За допомогою спеціальної панелі ви можете керувати своїм сервером і базою даних MySQL, запрошувати користувачів, планувати завдання, керувати менеджерами модів тощо. XGamingServer розміщує свої центри обробки даних у чотирьох регіонах, включаючи Австралію, Європу та Західне та Східне узбережжя Північної Америки.

Спеціальні центри обробки даних забезпечують ефективну та плавну гру. Вибравши найближче розташування для свого сервера, ви отримаєте високу доступність вашої гри. Технологія миттєвої активації дозволяє почати грати в гру протягом декількох хвилин після реєстрації.

Ігрові сервери XGamingServer розміщені на процесорах Intel і Ryzen з потужною графікою NVMe і SSD-накопичувачами. Він працює на пропускній здатності 1 Гбіт/с, і ви знайдете нижчий пінг, відсутність обмежень на слотах, високу пропускну здатність, високу доступність, спеціальну панель тощо.

ZAP-хостинг

Орендуйте власний ігровий сервер Core Keeper і досліджуйте підземні печери за допомогою ZAP-хостинг платформа хостингу серверів. Комфортно керуйте своїм сервером за допомогою веб-інтерфейсу ZAP і отримуйте реальне уявлення про продуктивність вашого сервера.

Дозвольте ZAP-Hosting налаштувати ваш сервер для вас. Він використовує потужне апаратне забезпечення та накопичувачі корпоративного рівня для кращої продуктивності сервера та високої доступності. Ви можете легко обмінюватися даними між сервером і комп’ютером за допомогою безкоштовного доступу до FTP.

Додайте власні плагіни та модифікації, щоб ідеально налаштувати ігровий сервер відповідно до ваших потреб. Якщо ви хочете спробувати іншу гру в проміжку між періодом оренди, перейдіть на цю гру легко та швидко завдяки ігровій хмарі ZAP-Hosting.

Усі сервери, доступні в різних місцях, захищені від небажаних DDoS-атак. Це гарантує, що ваша система ніколи не сповільниться під час будь-якої атаки. ZAP-Hosting використовує Intel E5-2650v4 для високої продуктивності та ігрового досвіду без затримок. Ви отримаєте 328 ГБ оперативної пам’яті DDR4, що забезпечує достатньо потужності для ваших плагінів.

Ви можете надсилати команди за допомогою консолі InGame і використовувати онлайн-редактор ConfigEditor, щоб зрозуміти налаштування сервера та швидко їх редагувати. Для блискавичної обробки сервер Core Keeper використовує SSD-накопичувачі.

Висновок

Core Keeper, безсумнівно, захоплююча гра. Якщо ви хочете зробити це ще більш захоплюючим, придбайте надійний хостинг ігрового сервера.

Виберіть найкращий серверний хостинг Core Keeper, який може запропонувати вам новітнє апаратне забезпечення, першокласну продуктивність, більший час безвідмовної роботи, безпеку та розширені функції, щоб насолоджуватися покращеним ігровим процесом без затримок і перерв.