techukraine.net Android 5 найкращих програм для відстеження вагітності для Android

5 найкращих програм для відстеження вагітності для Android

Categories:

Будь-яка жінка, яка пережила вагітність, скаже вам, що це ніколи не було легко пережити. Є так багато незручностей, які може спричинити вагітність, але тепер також є способи, за допомогою яких технологія може допомогти полегшити процес і зробити його трохи більш керованим.

Ось п’ять чудових програм, якими ви можете скористатися, якщо очікуєте.

1. Вагітність +

Додаток Pregnancy + чудово підходить для відстеження перебігу вашої вагітності протягом кожного триместру. Під час реєстрації в додатку найкраще знати свій або приблизний термін пологів, оскільки це дозволить додатку точніше відстежувати вашу вагітність.

Додаток також містить календар із щоденними порадами, підказками та фактами майже про все, що стосується вагітності. Ви можете прочитати про найважливіші речі, яких слід робити або яких слід уникати, а також дізнатися про зміни, які відбуватимуться у вашому тілі протягом кожного триместру.

Ви також можете написати план пологів на неминучий день пологів, а також стежити за зустрічами та іншими важливими факторами, такими як ваша вага. Є навіть путівники, які допоможуть вам у дорозі.

Більше того, Pregnancy + дозволяє переглядати зразки фотографій з УЗД і 3D-сканування дітей приблизно такого віку, як ваш малюк, щоб ви могли отримати уявлення про те, як вони зараз виглядають.

Якщо ви хочете бути активними протягом усієї вагітності, Pregnancy + також пропонує розділ із вправами, які можна виконувати під час вагітності. Сюди також входять заняття йогою. Однак ця функція доступна лише в преміум-версії програми.

Преміум-версія Pregnancy + коштує 3,99 доларів на місяць або 29,99 доларів на рік.

  3 функції Android, які (ймовірно) ніколи не з’являться на iOS

Завантажити: Вагітність + (Доступна безкоштовна преміум-версія)

2. Відстеження вагітності

Pregnancy Tracker дозволяє вам дізнаватися все про своє тіло та дитину протягом тижнів і місяців вашої вагітності. Щотижня додаток розповідатиме вам, як росте ваша матка, а також ваша дитина, наводячи порівняльні приклади. Ви отримуватимете щоденні оновлення про свою вагітність, кожне з яких даватиме вам невеликі факти про вашу дитину.

Додаток також надасть вам приблизну довжину та ширину вашої дитини, навіть якщо ви вагітні лише кілька тижнів. Він сповіщатиме вас про ключові фази, такі як досягнення кожного триместру та коли ваша дитина розвивається від ембріона до плоду.

Окрім відстеження, програма пропонує деякі інші корисні функції, зокрема відстеження скорочень Брекстона Хікса та відстеження ваги вашого тіла протягом вашої вагітності.

Завантажити: Відстеження вагітності (Доступні безкоштовні покупки через додаток)

3. amma Pregnancy & Baby Tracker

amma — це простий у використанні та інформативний додаток, який тримає вас у курсі всіх етапів вашої вагітності.

Коли ви зареєструєтеся в amma та вкажете термін народження дитини, термін вагітності або дату зачаття, програма надасть вам усю необхідну інформацію, зокрема розмір вашої дитини та етап розвитку.

Але справа не в дитині. amma також надає вам поради щодо того, як бути щасливими та здоровими під час вагітності. Ви можете ознайомитися з порадами щодо харчування в додатку (включно з продуктами, яких варто вживати та яких слід уникати), а також переглянути розділ порад, щоб дізнатися більше цікавих фактів, як-от старіння вашої плаценти. Ви навіть можете знайти пораду, якщо ви очікуєте близнюків!

Якщо ви хочете взяти участь, ви також можете коментувати публікації та спілкуватися з іншими користувачами, щоб дізнатися більше про вагітність, свою дитину та навіть знайти поради щодо виховання дітей.

  ShortPaste скорочує всі URL-адреси з буфера обміну, коли ви вставляєте їх [Android]

amma також пропонує інші інструменти, як-от лічильник ударів ногами та діаграму збільшення ваги. Це може бути корисно, якщо ви хочете схуднути після народження дитини.

amma можна використовувати безкоштовно, але також пропонує преміум-версію, яка видаляє всю рекламу. Оголошення, які відображаються на amma, можуть бути трохи довгими та неприємними, тому ви можете оновити, якщо вони дійсно впливають на ваш досвід. Використання amma premium коштує лише кілька доларів на рік, і чим довшу підписку ви підписуєте, тим більше грошей ви отримуєте.

Завантажити: амма (Доступна безкоштовна преміум-версія)

4. Відстеження вагітності Ovia

Ovia, як і багато інших програм, згаданих тут, дозволяє відстежувати вашу вагітність, інформуючи вас про те, на якому етапі ви перебуваєте та в якому триместрі. Однак ця програма більше зосереджена на вашому власному здоров’ї як на очікування матері.

Додаток має спеціальну функцію, яка дозволяє реєструвати будь-які конкретні стани здоров’я, які можуть бути у вас, а також нагадування про допологові вітаміни та засіб відстеження ваги, які можуть допомогти вам реєструвати стан свого здоров’я та зміни, які можуть відбутися до вашого тіла протягом усього періоду вагітності.

Додаток також дозволяє вам читати про низку тем, що стосуються вашої вагітності, включно з поживними речовинами, які важливі для вас, і речами, які ви можете робити, щоб насолоджуватися під час вагітності, як-от готувати безалкогольні коктейлі. Це також дозволяє вам читати про свою дитину на конкретному етапі вагітності, на якому ви можете перебувати.

Додаток також має функцію охорони здоров’я, яка дає поради щодо жіночого здоров’я та здоров’я під час вагітності на основі ряду конкретних запитань, на які вам потрібно відповісти. Звичайно, якщо вам незручно відповідати на певні запитання, програма дозволяє їх пропустити.

  Як отримати динамічний острів iPhone на Android

Нарешті, програма має функцію спільноти, де ви можете спілкуватися з іншими матерями та майбутніми матерями. Ви можете поставити або відповісти на запитання про вагітність і дізнатися, що відчувають інші жінки.

Якщо батько вашої дитини хоче якомога більше брати участь у вашій вагітності, у нас є список чудових додатків для вагітності, які сподобаються майбутнім татам.

Завантажити: Відстеження вагітності Ovia (безкоштовно)

5. Трекер вагітності BabyCenter

BabyCenter Pregnancy Tracker надає вам масу корисної інформації про вашу дитину, яка росте. Протягом кожного триместру та з кожним наступним тижнем ви отримуватимете нові факти про розмір вашої дитини, етап розвитку та те, чого ви можете очікувати на поточному етапі вагітності.

BabyCenter Pregnancy Tracker також має власний соціальний форум, відомий як Birth Club. Залежно від місяця пологів вашої дитини, ви будете додані до спільноти інших, чиї діти мають народитися в тому ж місяці. Ви можете публікувати власні думки та запитання, а також спілкуватися з іншими майбутніми мамами.

Завантажити: Відстеження вагітності BabyCenter (безкоштовно)

Дозвольте цим програмам трохи зняти навантаження з вашої вагітності

Вагітність — це важка та емоційна подорож, і, хоча ніщо не може полегшити її, ці програми можуть допомогти вам бути в курсі всього, відстежуючи та контролюючи власну подорож. Хто знає, можливо, ці програми навіть дозволять вам дізнатися щось цікаве про те, як бути майбутньою мамою!