techukraine.net Instagram 4 способи приховати своїх підписників в Instagram для кращої конфіденційності

4 способи приховати своїх підписників в Instagram для кращої конфіденційності

Categories:

У той час як Instagram пропонує користувачам велику конфіденційність, ваші підписки та список підписників залишаються видимими, якщо у вас є загальнодоступний профіль.

Будь-хто, хто потрапляє у ваш профіль Instagram, може бачити у списку, за ким ви підписані, і шукати конкретних людей у ​​рядку пошуку. Не всі люблять бути такими публічними в Instagram.

Якщо це стосується вас, ця публікація для вас. В Instagram немає кнопки, яка магічним чином може приховати список підписників у вашому профілі, як для приховування лайків. Однак є кілька обхідних шляхів, які можуть вам допомогти. Читайте далі👀, щоб дізнатися про них.

Чому ви можете приховати своїх підписників

Соціальні мережі зробили наше життя надзвичайно публічним. У цьому публічному просторі вітається будь-яка подобу приватності.

Ви хотіли б приховати своїх підписників або список підписок від інших користувачів з кількох причин.

#1. Особиста конфіденційність

Конфіденційність завжди була цінним товаром. Користувачі все більше хочуть контролювати інформацію, якою вони діляться, включно зі своїми соціальними зв’язками.

Приховуючи кількість підписників, ви можете певною мірою захистити свою конфіденційність. Цей підхід дає змогу більш вибірково контролювати свою цифрову присутність, розкриваючи ваші зв’язки лише з тими, кому ви щиро довіряєте.

#2. Запобігайте небажаному порівнянню

Цифрова ера змусила підписників вважатися еталоном соціальної цінності. Якщо ви не отримали пам’ятку, вітаємо.

Це ніколи не мало бути таким. Тим не менш, деякі люди надають значення цифрам у своєму профілі та грають у порівняльну гру зі своїми друзями, що призводить до погіршення психічного благополуччя.

Приховуючи підрахунок, вони можуть зосередитися на розвитку значущих зв’язків, а не зациклюватися на цифрах.

#3. Створіть справжніх підписників

Деякі люди зосереджені на створенні справжніх підписників, а не на залученні людей на основі їхньої популярності на платформі. Приховуючи своїх підписників, вони можуть спілкуватися з людьми через спільні інтереси та встановлювати справжні стосунки.

Читайте також: Найкращий посібник із розвитку Instagram, щоб у вас були важливі підписники!

  Як відновити видалений обліковий запис Instagram

#4. Особиста анонімність

Люди в Instagram можуть миттєво оцінити вас на основі того, хто стежить за вами або за ким ви підписалися. Якщо ви хочете уникнути такого роду негативної уваги та зберегти деяку подобу особистої анонімності, ви хотіли б приховати своїх підписників і підписників, маючи на це цілком зрозумілу причину.

Щоб захистити особисту конфіденційність, відвернути небажану увагу, уникнути порівняльних ігор, зберегти анонімність або створити справжні зв’язки, ви надаєте контроль над своїм цифровим досвідом, приховуючи своїх підписників і кількість підписок.

Як уже згадувалося, в Instagram немає прямого шляху або чіткої кнопки, яка дозволяє приховати своїх підписників. У ньому є можливість приховати лайки, але це все.

Однак деякі обхідні шляхи все одно можуть допомогти вам досягти вашої мети без необхідності вдаватися до таких радикальних кроків, як видалення облікового запису. Ось кілька найкращих способів завадити комусь стежити за вашим списком підписників.

Якщо ви хочете приховати своїх підписників від тих, хто не є вашими зв’язками:

Зробіть свій акаунт приватним

Якщо у вас є загальнодоступний обліковий запис, усі в Інтернеті, незалежно від того, чи ви з ними пов’язані, можуть бачити, за ким ви стежите та хто стежить за вами.

Простий прийом, щоб обмежити, хто бачить ваших читачів, – зробити свій обліковий запис приватним. Таким чином усе, починаючи з ваших публікацій, кількості підписників, підписок і навіть оцінок «подобається» та коментарів, буде приховано від людей, які не є вашими зв’язками. Ось як це зробити:

Крок 1. Запустіть програму Instagram на телефоні та увійдіть у свій обліковий запис.

Крок 2: у нижньому правому куті торкніться значка профілю, щоб перейти до свого профілю.

Крок 3: торкніться 3 горизонтальних ліній у верхньому правому куті та торкніться опції «Налаштування та конфіденційність».

  Як видалити вкладку Shop з Instagram

Крок 4: у меню «Хто може бачити ваш вміст» натисніть «Конфіденційність облікового запису».

Крок 5. Увімкніть перемикач «Приватний обліковий запис», і ваш профіль стане приватним, що надасть ексклюзивний доступ до вашого вмісту, підписників і наступного списку.

Якщо ви хочете приховати своїх підписників від тих, хто є вашими зв’язками:

Приховати підписників від наявного підписника

Якщо зробити свій обліковий запис приватним, користувачі, які не пов’язані з вами, не зможуть бачити вашу кількість підписників. А як щодо тих, хто вже стежить за вами? Якщо ви хочете приховати своїх підписників від наявного підписника, вам доведеться видалити їх зі свого облікового запису Instagram, щоб заборонити їм перевіряти ваш список підписників. Ось як це зробити:

Крок 1. Відкрийте Instagram і перейдіть до свого профілю, торкнувшись значка профілю в нижньому правому куті.

Крок 2: Торкніться вкладки «Підписники».

Крок 3. Прокрутіть униз до користувача, якого потрібно видалити, або введіть його ім’я користувача в рядок пошуку.

Крок 4. Поруч із їхніми іменами ви побачите кнопку «Видалити». Натисніть на нього.

Крок 5: Instagram попросить вас підтвердити свою дію. Щоб продовжити, знову натисніть «Видалити».

Користувача буде видалено з вашого списку, і він більше не зможе бачити нічого у вашому профілі, якщо він не попросить вас знову дозволити йому стежити за вами, і ви погодитеся.

Заблокувати користувача

Гаразд, наведені вище методи допоможуть вам, якщо у вас є приватний обліковий запис. Але що, якщо ви хочете зберегти свій профіль загальнодоступним? Що робити, якщо ви погоджуєтеся, щоб усі бачили ваш список підписників, але не ця особа? Що ж, єдине рішення, яке у вас залишилося, це заблокувати їх.

Як би різко це не звучало, роблячи це, вони не зможуть бачити ваш список читачів і більше не зможуть з вами взаємодіяти. Отже, такі дії, як надсилання вам DM або подальший запит, не можуть бути й мови. Ось як заблокувати когось в Instagram:

  Що таке режим Vanish в Instagram?

Крок 1. Відкрийте програму Instagram і торкніться значка пошуку в нижньому меню.

Крок 2. У рядку пошуку введіть ім’я особи, яку ви хочете заблокувати.

Крок 3: торкніться його профілю.

Крок 4. Торкніться 3 крапок у верхньому правому куті екрана.

Крок 5: Торкніться опції «Заблокувати». Підтвердити та продовжити.

Користувача буде заблоковано, і він більше не зможе бачити нічого у вашому профілі, включаючи список ваших читачів.

Хоча Instagram не сповіщає іншу особу про блокування, користувач може дізнатися, що ви заблокували його, коли він відвідає ваш профіль і нічого в ньому не побачить. Майте це на увазі, використовуючи цей метод!

Обмежити користувача

У Instagram є дуже зручна функція, яка дозволяє повністю обмежити певним користувачам доступ до вашого облікового запису. Їхні дії будуть обмежені у вашому профілі, на відміну від звичайного користувача. Ось як це зробити:

Крок 1. Відкрийте програму Instagram на телефоні та перейдіть до свого профілю.

Крок 2. Торкніться 3 горизонтальних ліній у верхньому правому куті.

Крок 3: натисніть Налаштування та конфіденційність.

Крок 4. Натисніть Обмежено.

Тепер ви можете вибрати особу, яку хочете обмежити, щоб вона не могла бачити вашу активність.

Заключні думки

Instagram ще не представив функцію, яка приховує ваш список підписників від усіх у додатку, незалежно від того, чи є у вас приватний чи публічний обліковий запис.

Така функція буде благословенням для людей, які понад усе цінують свою конфіденційність в Інтернеті. Поки Instagram не зробить це, ви можете використовувати методи, згадані вище, щоб приховати своїх підписників від певних людей.

Далі дізнайтеся, як вимкнути звук когось в Instagram і отримати чисту та налаштовану стрічку.