4 способи перевірити гарантійне покриття вашого пристрою Apple

| | 0 Comments| 6:46 AM
Categories:

Якщо ви коли-небудь купували iPhone, ви повинні пам’ятати, яку дірку він зробив у ваших кишенях.

Але, як каже Apple: «Якщо у вас немає iPhone, у вас немає iPhone». Не дивно, що незважаючи на шалено високі ціни в деяких країнах, багато людей все одно готові витратити свої гроші на нову та блискучу модель.

Що ж, якщо ви все-таки інвестували в телефон, ви можете переконатися, що вам не доведеться витрачати на його обслуговування. На всі продукти Apple, включаючи iPhone, iPad і Mac, діє обмежена гарантія.

Гарантія дає вам спокій; якщо щось трапиться з пристроєм, всі дорогі запчастини покриваються, і вам не доведеться нічого платити за його ремонт. Щоб продовжувати користуватися його перевагами, вам потрібно подовжувати гарантію кожні один-два роки.

Враховуючи це, як ви думаєте, гарантія все ще поширюється на ваш телефон? Якщо ні, є кілька способів дізнатися. Ця публікація розкриває деякі способи перевірки гарантії на пристрій Apple.

Переваги ознайомлення з гарантією вашого пристрою Apple

Перевірка гарантії на пристрій Apple є обов’язковою з кількох причин.

#1. Економить ваші гроші

Якщо термін дії вашої гарантії закінчився, і ви забули її продовжити, ви повинні заплатити зі своєї кишені за будь-яке пошкодження апаратного забезпечення, яке може виникнути. Запчастини Apple дорогі, тому ремонт виробничих дефектів і дефектів матеріалу може вам обійтися дуже дорого. Але з гарантією ви можете зробити це безкоштовно протягом гарантійного терміну та заощадити гроші.

Читайте також: Як виправити «Не вдається підключитися до App Store» на вашому iPhone або iPad

#2. Вартість перепродажу

Ви б отримали набагато більше грошей за продукт Apple на гарантії. Гарантія має грошову оцінку, тож якщо ви зможете довести покупцеві, що iPhone поширюється на неї, вони будуть готові заплатити вам набагато більше.

#3. Гарантія покриття

Найважливіше те, що ви можете бути спокійні, знаючи, що якщо щось трапиться з вашим пристроєм, ви можете отримати безкоштовний ремонт і заміну та заощадити гроші, які інакше пішли б на оплату цього з вашої кишені.

Слід зазначити, що гарантія для різних пристроїв Apple і в різних місцях відрізняється. Можливо, вам доведеться перевірити гарантійний термін для вашого пристрою Apple у вашому регіоні, щоб дізнатися, на скільки років вам потрібно його продовжити.

  26 найкращих розширень Firefox для розробників і дизайнерів

Типи гарантій Apple

Apple пропонує різні покриття залежно від ваших потреб і бюджету. Опції створені для того, щоб гарантувати, що ви отримаєте саме те, за що платите, водночас задовольняючи основні потреби гарантії. Ви можете вибрати один з 3 типів гарантій.

#1. Обмежена гарантія

Це найосновніше покриття, яке пропонує компанія, яке, як випливає з назви, надає вам покриття на обмежений період. Зазвичай це один рік із 90 днями безкоштовної технічної підтримки.

Він покриває ваш пристрій і аксесуари, які ви отримуєте з ним у коробці. Будь-які аксесуари, придбані окремо, як-от запасні кабелі, бездротові зарядні пристрої, адаптери або чохли та чохли для телефонів, не поширюються на цю гарантію.

Чи зможете ви скористатися гарантією, залежить від ситуації з пошкодженням. Ремонтують або замінюють лише дефекти виготовлення або матеріалів. За решту вам доведеться заплатити комісію.

#2. AppleCare+

AppleCare+ — це надійне гарантійне покриття, яке захищає вас від необмеженої кількості випадків випадкового пошкодження. Оскільки його величезний обсяг настільки великий, ви повинні заплатити значну ціну. Але це того варте, якщо ви володієте дорогим продуктом Apple і можете бути безвідповідальним.

Він поставляється з місячною ціною 11,49 доларів США та 12,49 доларів США для нових моделей. У той же час дворічне покриття коштує 249 доларів. Ці ціни вказані для конкретних моделей.

Щоб перевірити вартість AppleCare+ для вашого конкретного пристрою, відвідайте їх Продукти AppleCare і ви отримаєте всі деталі. Він охоплює ремонт і заміну деталей і роботу офіційного технічного спеціаліста Apple.

Він пропонує вам 2 роки сертифікованого обслуговування Apple, пріоритетний доступ до технічної підтримки, захист від необмеженої кількості випадкових пошкоджень і покриття обслуговування акумулятора. По суті, все, що ви можете запитати.

#3. Розширена гарантія

Розширена гарантія дає вам додаткові два роки покриття за планом AppleCare, і її можна застосувати після закінчення річної обмеженої гарантії.

Залежно від ваших потреб і бюджету ви можете вибрати найкращий план і насолоджуватися покриттям, яке Apple надає для цих конкретних продуктів протягом певного періоду часу.

  Як перевірити, чи є у вас ордер

Ви можете перевірити дійсність вашої гарантії кількома способами та переконатися, що на вас усе ще поширюється план, за який ви заплатили. Ось кілька методів, як це зробити.

Використання налаштувань пристрою

Один із найшвидших способів перевірити гарантію – перейти до налаштувань на пристрої Apple. Не потрібно відкривати браузер і переходити на веб-сайт, що може зайняти багато часу. Ось як це зробити:

Крок 1. Перейдіть у програму «Налаштування» на своєму iPhone або iPad.

Крок 2. Прокрутіть униз до вкладки «Загальні» та торкніться її.

Крок 3. Натисніть «Про програму» та прокрутіть униз до вкладки «Покриття».

Угорі ви побачите свій пристрій, під яким ви зможете побачити план, на який ви підписалися. Торкніться пристрою, і ви точно дізнаєтеся, коли закінчиться гарантія на ваш пристрій.

У розділі «Деталі покриття» ви побачите, чи покриваєте ви апаратне забезпечення та чи маєте доступ до пріоритетної підтримки в чаті та телефоні. Ви також можете запланувати візит до найближчого магазину Apple прямо з цього меню та отримати необхідну підтримку як щодо апаратного, так і програмного забезпечення.

Ось що вам потрібно зробити, щоб перевірити гарантію на свій Mac у налаштуваннях.

Крок 1. Перейдіть до вкладки Apple у верхньому лівому куті екрана.

Крок 2. Перейдіть до системних налаштувань свого Mac і виберіть вкладку Загальні в бічному меню.

Крок 3: натисніть «Про програму» та натисніть кнопку «Деталі», щоб переглянути інформацію про покриття.

Офіційний сайт Apple

Ще один спосіб перевірити стан гарантії – відвідати офіційний сайт Apple. У ньому є сторінка, призначена для інформування користувачів про те, коли закінчується термін їхнього покриття та що їм потрібно зробити, щоб його продовжити.

Для цього вам знадобиться серійний номер вашого пристрою, який ви можете дізнатися на вкладці Про програму. Коли ви дізнаєтеся серійний номер пристрою, ось що вам потрібно зробити далі.

Крок 1. Відкрийте Safari або будь-який інший браузер і перейдіть до checkcoverage.apple.com.

  Як встановити таймер на камері iPhone

Крок 2: Введіть серійний номер свого пристрою.

Крок 3. Введіть Captcha, що з’явиться на екрані.

Крок 4: натисніть Надіслати.

На наступній сторінці вгорі буде зазначено ваш пристрій і дату його придбання. На вкладці «Ваше покриття» ви дізнаєтесь, чи на ваш пристрій усе ще поширюється обмежена гарантія, чи термін її дії закінчився. Ви також отримаєте іншу необхідну інформацію.

Програма підтримки Apple

У Apple також є програма підтримки, якщо ви про неї не знаєте. Це обов’язковий додаток для будь-якого власника пристрою Apple. Ви можете запитати допомогу з телефоном за допомогою програми, скинути пароль Apple ID і вирішити будь-яку проблему з апаратним забезпеченням.

Крім того, це дозволяє перевірити стан гарантії вашого пристрою в додатку. Ось як це зробити:

Крок 1. Завантажте програму з App Store і відкрийте її.

Крок 2. Введіть дані свого Apple ID, якщо пристрій не зареєструє вас автоматично.

Крок 3. Перейдіть до вкладки «Мої пристрої» та виберіть пристрій, на який ви хочете перевірити гарантійне покриття.

Крок 4: під назвою пристрою натисніть «Деталі пристрою».

Це приведе вас до інформації про покриття. Він надасть вам інформацію про тип і термін гарантії.

Останній спосіб перевірити стан гарантії — звернутися безпосередньо до служби підтримки клієнтів Apple. Ви можете знайти різні способи зв’язатися з ними через сторінка контактів. Крім того, ви можете відвідати найближчий сервісний центр Apple і отримати детальну інформацію щодо вашої гарантії.

Заключні думки

Знання про гарантію має кілька переваг. Знання, навіщо і як перевіряти стан, може заощадити гроші на ремонті та заміні. Завдяки цьому ви можете підтримувати свої пристрої Apple у хорошому стані.

За допомогою методів, згаданих у цій публікації, ви можете дізнатися стан гарантії, якщо і коли це буде потрібно.

Далі дізнайтеся, як можна дешево потрапити в екосистему Apple.