31 чудовий додаток для iPad для дітей

Categories:

iPad — чудові планшети для дітей, але вони не мають додатків для дітей. За допомогою цих програм для читання, мови, творчості, перегляду й відпочинку ви можете покращити роботу iPad вашої дитини.

Програми для читання

Найкращий доступ до безкоштовного читання для дітей на iPad – це також найкраще місце в реальному житті: бібліотека. Більшість бібліотек мають мінімальні вимоги та онлайн-реєстрацію. Hoopla, Ліббі, OverDrive, і Kindle всі працюють з більшістю місцевих бібліотек, поки Сора це програма, яка зосереджена переважно на вмісті зі шкільних бібліотек. Коли справа доходить до навчання дітей читанню, додатки подобаються Діти Академії Хана, Зорепад, і Гомер може надавати уроки для дітей, які працюють з членом сім’ї.

Ці додатки бібліотеки є одними з найкращих місць для пошуку безкоштовних коміксів. Існує також багато додатків для коміксів, які містять масу вмісту для дітей, у тому числі Marvel Unlimited, Всесвіт DC, і comiXology. Власне програмне забезпечення для читання коміксів Madefire синхронізує рух, звук та 3D-ефекти з досвідом читання коміксів. The Вогонь Додаток для iPad – це чудовий ресурс для дорослих і дітей, щоб безкоштовно читати захоплюючі історії. ComicFlow чудово підходить, якщо ви хочете завантажити власні файли .cbr, .cbz і .pdf для їх читання.

  Чому Chrome каже, що це «Керує ваша організація?»

Програми для мови

Діти та їхній губчастий мозок є одними з найвправніших тих, хто вивчає мову. Duolingo для дітей це чудовий спосіб удосконалити свої навички англійської мови або розширити їх на іспанську чи французьку. Якщо ваш маленький виродок хоче вивчати мови для комп’ютерів, а не для людей, Скретч-молодший і Код Кано навчати основних принципів інформатики та програмування. Ці програми дають дітям інструменти для створення власних ігор або історій у форматі, який легко зрозуміти будь-кому.

Програми для гри та творчості

Не можна недооцінювати творчість, вирішення проблем і соціальні навички співпраці, які розвивають у дітей і дорослих відеоігри. Майнкрафт вже багато років є найпопулярнішою платною грою на iPad, і це не без підстав. Свобода творити, будувати та шукати пригоди дозволяє дітям втілити свою уяву в життя.

  Чи приватний режим чи режим анонімного перегляду робить веб-перегляд анонімним?

Тока Бока — це серія відзначених нагородами розважальних ігор із додатками, спрямованими на творчість, дизайн, інженерію, науку тощо. Саго Міні — це колекція ігор на основі підписки для дошкільнят, які ще вивчають ази життя, мову та інтерактивність. Мишка ABC — це колекція тисяч захоплюючих заходів, які охоплюють більшість шкільних предметів за аналогічною ціною.

Програми для перегляду

Хоча технологія введення Моани безпосередньо дитині все ще знаходиться на стадії розробки, iPad пропонує безліч програм для дітей, щоб дивитися улюблені програми без настирливої ​​реклами та невідповідного вмісту. Disney+ і Netflix є найпопулярнішими платними підписками, хоча батьківський контроль на останніх настійно рекомендується. Відео PBS для дітей, PlayKids, DisneyNOW, BrainPop, і Смітсонівський канал є одними з найкращих з багатьох програм з навчальним або іншим вмістом, зручним для дітей, який можна безкоштовно дивитися на iPad.

Програми для релаксації

Надмірне використання екрана може призвести до неспокою та проблем із психічним здоров’ям у всіх, але особливо у дітей. Допоможіть своїм дітям регулювати час використання пристрою та використовуйте деякі додатки для уваги, створені для дітей Зупинись, дихай і подумай, діти, або Сутінкові історії про сон Моші. Більшість програм для усвідомленості або медитації для початку призначені для дітей, тому налаштуйте їх у Спокійний, Головний простір, або подібні додатки можуть допомогти їм впоратися з усіма випробуваннями та негараздами молоді.

  Як додати поточну дату та час у Google Таблиці

Діти часто люблять знаходити власні способи зайнятися планшетами. Ці програми можуть допомогти вам зробити екран більш здоровим і приємним місцем для вас і ваших дітей.