3 безкоштовні GIF-клавіатури для iOS 8


Проект GIFV від Imgur і впровадження виробника GIF на YouTube є свідченням зростання популярності GIF-файлів. GIF-файли також з’явилися в набагато більш невірогідному місці; клавіатури в iOS 8. Після оголошення про те, що сторонні клавіатури будуть дозволені в iOS 8, розробники взялися створити щось справді дивовижне для платформи; GIF клавіатури. Для тих, хто не знайомий з тим, що таке GIF-клавіатура, це набір GIF-файлів, які ви можете вставляти в повідомлення, не виходячи з програми для надсилання текстових повідомлень або месенджера. Замість літерних клавіш у вас є ескізи GIF, що містять як популярні, так і незрозумілі GIF-файли з бібліотеки програми. Ось три безкоштовні GIF-клавіатури, які зараз можна завантажити для iOS 8.

Клавіатура GIF від Riffsy

Ця клавіатура була створена Riffsy, надзвичайно популярною програмою, яка надала вам бібліотеку GIF для використання у своїх повідомленнях задовго до того, як iOS 8 дебютувала з підтримкою сторонніх програм. Додаток існує вже понад рік і має значну колекцію GIF-файлів, які GIF Keyboard робить легко доступними для вас. Клавіатура містить GIF-файли, відсортовані за категоріями, і функцію пошуку, яка дозволяє шукати у колекції потрібний GIF. Він також має клавіатуру QWERTY, щоб ви могли легко вводити текст, не повертаючись до клавіатури за замовчуванням.

Завантажте GIF-клавіатуру з App Store

Blippy – створіть власну GIF-клавіатуру

Blippy — це і клавіатура, і окрема програма. Додаток містить різні GIF-файли, які ви можете додати до своєї бібліотеки. На відміну від клавіатури GIF, ця клавіатура не перевантажує вас вибором. У версії програми Blippy вам будуть представлені GIF-файли, які ви зберігаєте у своїй бібліотеці вибраного, проводячи пальцем праворуч. Ці GIF-файли потім легко доступні в розділі «Вибране». Ви все ще можете шукати GIF-файли або переглядати популярні. Недоліком цієї клавіатури/додатка є те, що GIF-файли мають невеликі розміри, але все ще мають прийнятну якість.

Завантажте Blippy – створіть власну GIF-клавіатуру з App Store

Gifmoji – анімована gif-клавіатура смайликів

Я завжди любив смайли, і єдине, що могло б зробити їх кращими, це анімація. Gifmoji робить саме це, хоча він не анімує набір емодзі на клавіатурі за замовчуванням. Він має меншу бібліотеку анімованих GIF-емодзі, які ви можете вставляти у свої текстові повідомлення. Він також містить бібліотеку GIF-файлів, хоча вони здаються більш незрозумілими, ніж ті, які пропонують інші клавіатури. Нарешті, він також має величезну колекцію текстових смайлів для тих випадків, коли ви пишете комусь із пристроєм, який не підтримує GIF-файли або звичайні емодзі.

Завантажте Gifmoji з App Store

Якщо ви не знаєте, як додати клавіатуру до iOS 8, перегляньте наш посібник тут.