18 даних про працівників і статистики для розуміння тенденцій зайнятості (2023)

Структура співробітників до COVID характеризувалася сильним наголосом на особистій роботі, причому домінуючим робочим середовищем були звичайні офісні будівлі. Нормою були тривалі робочі години, значні поїздки на роботу та мало можливостей працювати віддалено. Стабільність роботи була в основному стабільною, а ініціативи щодо оздоровлення співробітників почали розвиватися.

Після COVID відбулися значні зміни в структурі персоналу. З наголосом на гнучкості та балансі між роботою та особистим життям дистанційна зайнятість стала більш поширеною. Контакти віч-на-віч були витіснені віртуальним спілкуванням за допомогою таких інструментів, як Zoom і Slack. Компанії прийняли гібридні схеми роботи, даючи працівникам можливість працювати в офісі або вдома.

Під час пандемії безпека роботи стала менш надійною, і багато людей зазнали відпусток і звільнень. Більша увага до психічного здоров’я та благополуччя працівників призвела до збільшення ресурсів і програм підтримки.

Крім того, економіка концертів зростала, оскільки все більше людей обирали контрактну та фрілансерську роботу замість звичайної роботи. Прискорення автоматизації та цифровізації змінило трудові обов’язки та потребувало підвищення кваліфікації. Набули популярності ініціативи щодо усунення структурних розбіжностей на робочому місці, таких як різноманітність, справедливість та інтеграція.

Загалом після COVID-епохи змінилася культура праці, яка зробила акцент на адаптивності, технологіях і добробуті працівників.

Ось кілька статистичних даних, які охоплюють різні аспекти відносин між працівниками на робочому місці.

Глобальний рівень залученості співробітників

Невдовзі після поширення вірусу COVID-19 у 2020 році офісам довелося перевести робочий процес у режим роботи вдома (WFH). У 2023 році цифрова інфраструктура не була такою розвиненою, як зараз, оскільки різноманітне програмне забезпечення для налаштування електронного офісу та інструменти для роботи з дому тільки почали виходити на ринок. Кілька членів робочої сили були новими для такого способу роботи, що призвело до масштабного відчуження працівників від їхньої компанії. Відсутність особистого спілкування призвело до зниження рівня залученості співробітників.

З посиланням на звіт, Зросла залученість співробітників знову досягнувши рекордного рівня на рівні близько 23%, після зниження в 2020 році через пандемію. Це вказує на те, що більше співробітників відчували себе залученими до своєї роботи та відчували приналежність до своєї команди, боса та компанії. Це обнадійливо для зростання глобального ВВП і продуктивності.

Рівень плинності кадрів

Рівень плинності істотно коливається в різних секторах. Фахівці з персоналу (14,5%) мігрують набагато більше, ніж адміністративні посади (7,8%). Згідно зі статистичними даними, для промисловості США с показники плинності кадрів вище середньогосектор професійних послуг (ІТ та бізнес-консалтинг) має найвищий відсоток обороту 13,4%, за ним слідують медіа та розваги.

З іншого боку, плинність кадрів у державних сферах, будівництві, нерухомості тощо значно нижча навіть за середній показник для всіх галузей, який становить 10,6%.

Однією з головних причин цієї різниці є те, що працівники державного сектору отримують вищі зарплати. Середня тижнева зарплата на будівництві, виробництві та транспорті становить 1350, 1250 і 950 доларів відповідно. З іншого боку, 500-600 доларів — це приблизний діапазон виплат персоналу індустрії розваг.

Гендерний розрив в оплаті праці

The різниця між тарифами чоловіків і жінок є предметом дискусій протягом десятиліть. Статистика показує, що у 2022 році працівниці отримували 82 центи порівняно з їхніми колегами-чоловіками, які заробляли долар у Сполучених Штатах, що буквально можна порівняти з тим, як жінки заробляли 80 центів за долар, отриманий чоловіками на початку 2000-х років. Звичайно, темпи, з якими гендерний розрив в оплаті праці зменшується, досить повільні.

Пояснення такої низької зарплати вказує на батьківство та його вплив на відданість. Жінка у віці 25-33 років повинна працювати для своєї фірми більше годин, ніж жінка того ж віку, яка є матір’ю. Це, очевидно, впливає на фонд оплати праці.

З іншого боку, батьки, як правило, працюють довше, ніж неодружені чоловіки. Яскравою ознакою цього контрасту є збільшення сімейних обов’язків і витрат. Таким чином, батьківство значно розширює цю нерівну оплату, надану обом статям.

Такі інструменти, як порівняльний аналіз заробітної плати, можуть допомогти прищепити цій системі деякий реалізм, оскільки цінність посадової інструкції оцінюється, вирівнюючи ігрове поле.

Задоволення від роботи

Одним із дуже важливих показників, який сьогодні є надзвичайно пріоритетним, є задоволеність роботою. Маючи різноманітні кар’єрні шляхи та можливості, співробітники шукають робочі місця, де вони отримують максимальну повагу, оцінку та пільги за надання послуг. Подібним чином компанії також перевіряють це, щоб уникнути втрати талантів.

Згідно з опитуванням, 67% працівників США отримують задоволення від роботи навколо своїх колег, а 62% чудово налаштовуються на своїх керівників. Більшість старших і добре оплачуваних працівників знаходять гідність під час роботи у фірмі, причому 44% погоджуються, що їхня компанія пропонує достатньо можливостей.

Однак частина працівників із нижчими доходами вважає, що вони не отримують достатньої компенсації та надбавок. Громадяни США зі смаглявою шкірою та азійського походження зазнають дискримінації на робочому місці, що призводить до меншого просування по службі та підвищення зарплати.

Віковий розподіл робочої сили

Робоча сила США складається з 35% мілленіалів, яка є найвищою віковою групою працівників, з якої складаються компанії. Покоління X посідає друге місце на цьому подіумі за найвищою кількістю працівників із 53 мільйонами працівників.

Покоління Z має найменшу кількість людей, які працюють в офісах, і, за оцінками, близько 3 мільйонів.

Колись домінуючі бебі-бумери вже перебувають у категорії, що скорочується, оскільки все більше й більше працівників цієї категорії продовжують виходити на пенсію. Багатообіцяючий рівень освіти та можливості працевлаштування приваблюють до Сполучених Штатів кількох нових талантів. Через таку велику імміграцію мілленіали, як правило, є лідерами з точки зору найбільш багатолюдної вікової категорії.

Середня тривалість робочого тижня

Стандартний робочий тиждень у Сполучених Штатах, як і в будь-якій іншій великій економіці, триває з ранку понеділка до вечора п’ятниці.

З цього графіка робочого часу проти місяця ми можемо чітко стежити за годинами робочого тижня в певному місяці з 2021 по 2023 роки. 34,6 години – це те, що в середньому людина витратила на свою фірму в серпні 21 року в США. Цифра майже однакова для кожного наступного місяця до серпня 23 року.

Тут важливо зазначити, що робочий час сильно залежить від типу роботи. Більш фізично важка робота, як-от гірничодобувна промисловість або робота на заводі, вимагає робочих змін близько 45 годин на тиждень. Згідно з даними, протягом одного місяця робоча сила США працює близько 3,9 мільярда годин Statista.

Виплати працівникам

Компенсації, як медичне страхування Страхування працівника разом із його родиною є надзвичайно важливим для будь-якої відомої організації. Загалом майже 70% роботодавців забезпечують страхування своїх працівників.

Наведена нижче діаграма наочно представляє всі статистичні дані, пояснені вище.

Північно-східна частина США має найнижчий рівень доступу до елементів виплат працівникам. Майже 74% працівників приватної промисловості користуються привілейованими медичними послугами в Тихоокеанському регіоні. Захід, Середній Захід і гори знаходяться найближче до Тихого океану, який є явним переможцем у цьому звіті.

Навчання та розвиток співробітників

Зрозуміло, що програми навчання та розвитку, які організовують для співробітників різні компанії, почали зростати з 2010-х років. Цей світ швидко змінюється, як і технології та управлінські навички.

Щоб залишатися актуальними та займати хороше місце серед все більшої кількості конкурентів, американські організації вкладають значні кошти в підвищення кваліфікації та перекваліфікацію своєї робочої сили. Співробітники є рушійною силою будь-якої установи, тому сприяння їх зростанню є абсолютно необхідним шляхом навчання працівників.

The інвестиції ТНК на одного працівника у підрозділах L&D, очевидно, є бичачим. Середня вартість становить десь 1200-1300 доларів США з 2013 року. Через очевидні причини скорочення витрат 2020 рік став роком, коли було витрачено найменше грошей порівняно з сусідами. У 2021 році ситуація знову загострилася.

Гнучкі умови роботи

З моменту спалаху пандемії у 2020 році більш-менш кожна технологічна компанія вдалася до режиму роботи з дому. Настільки, що співробітники вимагають роботу, яка дає їм можливість працювати з власного дому принаймні раз на тиждень. В опитування проведених у США, майже 58% виборців вибрали WFH протягом 1 дня на тиждень.

35% проголосували за варіант, який дозволяє виконувати офісну роботу вдома цілий тиждень. WFH вимагали не лише «білі комірці», а й «сині комірці». Серед 92 мільйонів людей 35% бажають працювати в офісі з дому повний робочий день, а деякі бажають неповний робочий день.

Очевидно, що гнучка робота дозволяє зацікавити величезну кількість співробітників у цю постпандемічну еру, оскільки вона прагне стати рішенням для вкрай необхідної вимоги балансу між роботою та особистим життям.

Рівень безробіття

Як уже було зазначено, COVID-19 відзначив свій вплив на кілька параметрів. Не обійшов стороною і рівень безробіття. Масове закриття компаній і офісів, що призвело до масового сплеску безробіття. Крім того, організації почали звільняти величезну кількість співробітників з метою скорочення витрат. Цей показник дорівнює загальній частці робочої сили в регіоні, яка зараз не працює та шукає роботу.

Різкий сплеск на наведеному вище графіку показує, наскільки високим був рівень безробіття у 2020 році. Але згідно з Statista, у 2021 і 2022 роках у США він знизився до 5,77%. Записи подано з 2002 року для кращого судження та ясності.

Тривалість пошуку роботи

The Бюро статистики праці США опублікував графік, що показує відсоток працівників, які не працюють 27 тижнів або довше, від загальної маси безробітних.

У 2009, 2010 та 2011 роках цей відсоток у Сполучених Штатах зріс майже до 50%. Подібний сплеск був помічений у 2021 році, що, ймовірно, було пов’язано з глобальною рецесією після пандемії. Станом на серпень 2023 року цей відсоток становить 20,3%.

Вигорання співробітників

Вигорання співробітників реально! Найпоширеніша думка, яка виникає з цього приводу, полягає в тому, що вигорання виникає через перевтому працівника та призводить до низького морального духу працівника. Очевидно, це основна причина, але насправді проблема має глибоке коріння. Умови праці, ставлення на робочому місці та підтримка керівників – усе це сприяє психічному здоров’ю персоналу.

Якщо до працівника добре ставляться, його шанують, визнають і винагороджують, це дає йому/її відчуття причетності до організації. Це, в свою чергу, вмикає кнопку мотивації, а отже, виснаження майже не закрадається в картину. У багатьох випадках погане управління на найвищому рівні адміністрації призводить до ефекту доміно розчарування вниз по сходах.

Дефіцит інформації для керівників продовжує випливати на рівні співробітників, що викликає все більше вигорання. Фактично, майже 65% співробітників часто страждають від виснаження протягом свого робочого часу.

Різноманітність у лідерстві

Рівність статей зростає, оскільки все більше і більше жінок займають вищі адміністративні та управлінські ролі в організації. У 2021 році цифри зросли до 21%, причому 90% компаній складаються з принаймні 1 жінки на найвищих посадах. Жінки більше не обмежуються ролями HR; фактично, такі керівні посади, як генеральний директор, фінансовий директор і директор з маркетингу, призначаються жінкам-кандидатам.

Майже 26% генеральних директорів – жінки, що становило лише 15% у 2019 році. Африканський континент та АСЕАН мають найвищий відсоток жінок на вищих керівних посадах, відповідно 39% та 38%. Відповідно до звіту Mercer, керівники та старші менеджери мають найменший відсоток жінок, причому кількість зростає вниз по сходах.

Пріоритезація роботи

З посиланням на Повідомляє «Стан роботи 2023».70% співробітників вважають, що їхні керівники не можуть забезпечити кращу ясність щодо завдань, які потрібно виконати. Сучасні працівники вимагають більше співпраці, ніж вищої оплати праці. Співробітники повинні розставляти пріоритети у своїй роботі, але загальна вимога полягає в тому, що рівень роботи має бути підвищений, оскільки поганий розподіл роботи та лідери, які не відповідають запропонованим цілям, порушують мотивацію персоналу.

Неефективна співпраця призводить до того, що робоча сила втрачає інтерес до своєї роботи. 75% зацікавлених співробітників очікують вищого рівня співпраці між членами команди. Вони хочуть, щоб їхній власний внесок вітався в проекті.

Проблеми автоматизації роботи

Штучний інтелект є одним із найважливіших винаходів 21-го століття, оскільки технології роблять крок вище! Незважаючи на те, що штучний інтелект скорочує все більше і більше робіт, які виконуються людьми, він створює величезний ризик для нинішніх і майбутніх працівників.

Від завдань із введення даних, написання контенту, створення веб-сайтів і розміщення реклами до налагодження програмного забезпечення – штучний інтелект автоматизував більшість із цих процесів. Таким чином, потреба в людському втручанні стає меншою до незначної.

Майже 24% працівників боїться, що ШІ з’їсть їхню роботу. Найбільш напруженими виявилися відділи маркетингу (51%) і логістики (46%).

У той час як молоді працівники та кольорові працівники схиляються до використання штучного інтелекту у відділі кадрів, більшість працівників (56%) висловлюють дискомфорт у зв’язку з його застосуванням під час підбору персоналу, перевірки ефективності та операцій. Крім того, молоде покоління демонструє більший ентузіазм щодо впровадження нових технологій, тоді як занепокоєння більш виражене серед працівників вищого рівня.

Психічне здоров’я на робочому місці

Відірваність від друзів і близьких, адаптація до абсолютно нової офісної інфраструктури, до постійного одноманітного життя сильно погіршили психічний стан багатьох у 2020 році. Очевидно, не виключені з цього списку і офісні працівники.

Четверо з десяти американських працівників повідомили, що станом на перший квартал 2021 року епідемія негативно вплинула на їх психічне здоров’я.

З наведеного вище графіка можна простежити, що молоді міленіали та категорія робочої сили покоління Z зазнали значного погіршення психічного здоров’я. Покоління X і бебі-бумери були найменш постраждалими категоріями працівників у році пандемії.

Виклики віддаленої роботи

Подібно до більшості нових офісних тенденцій, віддалена робота стала актуальною у 2020 році. Ізоляція та профілактичні заходи проти вірусу були основними причинами такого величезного зрушення в робочій інфраструктурі.

В Опитування стану дистанційної роботи у 2023 році68% респондентів відзначили культуру WFH як дуже позитивну. Проте кожен третій працівник скаржився на труднощі, пов’язані з віддаленою роботою.

Багато з них повідомили про випадки самотності під час постійного сидіння вдома та повної відсутності рухів на вулиці. 48% заявили, що перевіряли електронну пошту навіть у неробочий час, а 44% повідомили, що працювали набагато більше, ніж обслуговування в офісі. Відповідаючи на запитання про кар’єрний ріст, 24% відвідувачів поскаржилися, що зробити гарну кар’єру стає важко в культурі WFH.

Виплати працівникам

майже 70% корінних американців цілком задоволені зі своєю роботою завдяки високооплачуваним спонсорованим пільгам для здоров’я. Майже 56% відвідувачів заявили, що медичне страхування є вирішальним фактором при їхній поточній роботі. Схоже, що медичні витрати в США значно зросли. Фактично вартість цих видатків зросла в 3 рази порівняно з 2018 роком.

«Блакитні фішки» докладають зусиль, щоб включити багатообіцяючі медичні плани для своїх співробітників, щоб отримати перевагу над іншими. На цю ініціативу відгукується і трудовий колектив. Декілька компаній самостійно роблять революцію в сфері медицини. Таким чином, схеми пільг, розроблені будь-якою організацією, є ключовими для того, щоб зняти крем таланту.

Заключні слова

Ця стаття пропонує глибоку інформацію про ринок праці, який постійно змінюється. Зрозуміло, що робоче місце зазнає величезних змін, коли ми перебуваємо в постпандемічному середовищі. Наведена тут інформація та цифри проливають світло на важливі події, які вплинули на робочу силу у 2023 році.

Ці зміни, які включають появу дистанційних і гібридних моделей роботи, а також зростання значення різноманітності та добробуту працівників, підкреслюють необхідність адаптації як працівників, так і роботодавців. Зростання економіки концертів і прискорення темпів автоматизації підкреслюють важливість постійного розвитку навичок.

Згідно з тенденціями зайнятості на 2023 рік, підприємства повинні надавати більший пріоритет інклюзії, технологічній інтеграції та гнучкості. Для того, щоб успішно подолати динамічну та конкурентну територію сучасного робочого місця та позиціонувати себе для успіху в цю нову еру роботи, організаціям і окремим особам вкрай важливо знати про ці тенденції.

Далі ваші співробітники працюють вдома? Ось програми, які полегшують роботу!