16 найкращих методів електронного маркетингу, які перетворюють передплатників на продажі

Categories:

Проведення успішних маркетингових кампаній електронною поштою – це мистецтво. Це просто, але лише одиниці володіють цим видом мистецтва.

Електронні листи все ще забезпечують найвищу віддачу від інвестицій. Це майже безкоштовно або доступно за мінімальною ціною маркетингових витрат.

Але деякі зломи електронної пошти досвідчені маркетологи змішують зі своїм маркетинговим контрольним списком, перетворюючи свої кампанії на інструмент заробляння грошей.

У цій статті ми розглянемо деякі з найпоширеніших, але найкращих практик електронного маркетингу, які допоможуть вам перетворити передплатників на клієнтів.

Найкращі методи електронного маркетингу

Маркетинг електронною поштою – це ефективна маркетингова стратегія для просування бізнесу чи продукту серед широкої аудиторії. Це один із найдоступніших способів цифрового маркетингу ваших послуг.

Хоча не існує чітких правил, є деякі стратегії та найкращі практики, яких ви можете дотримуватися, щоб переконатися, що ваш маркетинг електронною поштою буде успішним.

Наведені нижче стратегії та тактики допоможуть переконатися, що ваші маркетингові дії електронною поштою будуть плідними та успішними.

Надсилайте вітальні листи

Вітальні електронні листи – це автоматичні електронні листи, надіслані новим передплатникам. Ці люди підписуються на ваш список розсилки після покупки або хочуть почути від вас повідомлення. Це ідеальний час, щоб справити враження на своїх підписників і встановити дружній тон, який приверне бажану увагу до вашого бренду.

Вітальні електронні листи – це найпростіший спосіб подякувати користувачам за підписку на ваші інформаційні бюлетені. І оскільки вони підписалися на ваші підписки, ви не можете залишити їх висіти.

Судячи з назви, вітальні електронні листи працюють як криголам і мають високу швидкість відкриття. Вітальний електронний лист – це не обов’язково перший електронний лист, який отримує клієнт, це можливість побудувати довготривалі відносини з вашим продуктом.

Використовуйте подвійну реєстрацію електронною поштою

Чи натискаєте ви електронні листи для підтвердження підписки, коли надходять у вашу папку “Вхідні”? Ці електронні листи з підтвердженням є електронними листами з подвійною згодою. Вони допомагають перевірити, чи зацікавлені ви в отриманні електронних листів або просто підписалися випадково.

Процес подвійної згоди передбачає, що користувач реєструється в маркетинговій електронній пошті, а потім підтверджує підписку за допомогою окремого електронного листа або цільової сторінки. Додаткове підтвердження згоди знижує ризик спаму та підвищує інтерес користувачів.

Якщо ви хочете швидко розширити свій список передплатників електронної пошти, ви можете обрати реєстрацію з одноразовою згодою. Однак це також відкриває місце для неправильно введених адрес електронної пошти, щоб заповнити ваш список передплатників електронної пошти. Якщо це трапляється постійно, не дивуйтеся нижчим коефіцієнтам конверсії електронної пошти та поганій доставці.

Подвійне підключення гарантує, що передплатник зацікавлений в отриманні електронних листів і може перетворитися на клієнта. Тому коефіцієнт конверсії вищий у випадку подвійних опцій порівняно з одноразовими.

Уникайте використання електронної адреси без відповіді

Адреса електронної пошти, яка не відповідає, – це адреса електронної пошти, яку ви встановили у своєму домені, але ключовою відмінністю є те, що вона не може отримувати повідомлення. Якщо клієнт спробує відповісти електронною поштою без відповіді, він побачить повідомлення «Не вдалося надіслати».

  Надішліть повідомлення, щоб повідомити комусь, чому ви дзвоните

Це односторонні повідомлення електронної пошти, у яких клієнт не може надсилати жодних відповідей на електронні листи, отримані в папці “Вхідні”. Ці електронні листи зазвичай заповнюють вхідні, що погіршує взаємодію з користувачами та впливає на відносини з клієнтами.

Користувачі можуть блокувати ваші електронні листи, на які немає відповіді, або встановити фільтр, який автоматично позначатиме ваш електронний лист як спам. Ця негативна можливість доставки є причиною, чому компаніям слід уникати надсилання електронних листів, на які немає відповіді.

Доставляйте електронні листи в потрібний час

Погодьтеся, навіть у сучасних маркетингових тенденціях; маркетинг електронною поштою перевершує інші маркетингові кампанії з точки зору рентабельності інвестицій.

Це простий маркетинговий захід, і кожен робив це колись. Однак результати помітно відрізняються залежно від виконання. Це стосується не лише випускників маркетингу; навіть досвідчені маркетологи повинні виправляти помилки в маркетингових кампаніях електронною поштою.

Давайте розглянемо типовий потік електронної кампанії:

Якщо ви запитаєте будь-якого професійного маркетолога, ви побачите, що вони витрачають більшу частину свого часу на дослідження теми електронної пошти, написання ефективного електронного листа, обговорення тем і надсилання електронних листів у будь-який час.

І це помилка.

Маркетологи повинні витрачати більшу частину свого часу на Google Analytics, щоб перевірити час, коли аудиторія найбільше зацікавила їх. Саме таким має бути виконання – підкріплене даними та точно проаналізоване.

Планування електронних листів у найцікавіший час значно покращить показники відкритих електронних листів і коефіцієнт конверсії.

Використовуйте переконливі теми

Придумати чудові сюжетні рядки – це сама по собі робота. Вони схожі на мініатюри YouTube. Ніхто не відкриє ваші електронні листи, якщо ви не зможете зробити їх вартими клацання за допомогою рядків теми.

Джерело: grammarly.com

Навіть якщо ви створили найкращий електронний лист, але тема не змушує людей натискати його, ваш електронний лист ховається у вхідних.

Деякі з найкращих практик:

✅ Ставте запитання в темах

✅ Зберігайте короткі теми

✅ Зробіть текст клікабельним

✅ Безперервне тестування A/B

Останній пункт є однією з найбільш невикористаних практик. Тестування A/B дасть глибоке уявлення про частоту відкриття ваших електронних листів, рейтинг кліків і дані, щоб проаналізувати, що працює для вашої аудиторії.

Пишіть цікаві копії електронних листів

Створювати електронні листи просто, і більшість із нас може це зробити. Але важко написати копію електронною поштою, яка конвертує.

Написання копій електронної пошти, оптимізованих для конверсії, звучить напружено для маркетологів, не маючи вже набору керівних контрольних списків.

Ось кілька порад щодо копірайтингу, яких варто дотримуватися:

 • Зосередьтеся більше на темі
 • Розкажіть історію в своїх електронних листах
 • Пишіть релевантний для галузі вміст
 • Зберігайте свої повідомлення прямими
 • Виберіть правильні слова для свого примірника
 • Встановіть тон читання
 • Скеровуйте читачів до свого заклику до дії

Якщо підсумувати частину копірайтингу простим реченням, це зведеться до одного – напишіть те, що люди хочуть прочитати. Це має бути особиста, приватна розмова, яка є короткою, лаконічною та підкреслює переваги для читачів.

Не купуйте списки розсилки

Успішні стратегії електронної пошти включають створення списку електронної пошти з нуля, що вимагає багато терпіння та наполегливої ​​роботи. Придбання списків розсилки в Google – це лише рахунок кредитної картки, але вони того не варті.

Більшість людей не хочуть мати справу з компаніями, які купують списки розсилки та надсилають їм листи без згоди. Ці платні учасники списків розсилки ніколи не погоджуються отримувати електронні листи від вашої компанії, що порушує Загальний регламент захисту даних (GDPR).

У довгостроковій бізнес-стратегії вам не слід впадати у відчай і надсилати електронні листи за допомогою орендованих або придбаних списків. Це вплине на вашу репутацію, і ваші електронні листи потраплять у папку спаму.

  Збирайте монети, маневруючи своїм кораблем навколо клонів [Game Review]

A/B перевірте свої кампанії електронною поштою

Ви не можете покладатися на один і той же тип повідомлень і очікувати різних результатів. Пам’ятайте, що найкращі кампанії електронною поштою є результатом постійного тестування.

Почніть A/B-тестування своїх кампаній, надсилаючи різні версії електронних листів одній цільовій аудиторії. Запишіть дані та проаналізуйте їх, щоб побачити, яка кампанія приносить кращі конверсії.

Виконати A/B-тестування ваших кампаній електронною поштою легко. Багато безкоштовних інструментів електронного маркетингу пропонують такі функції, як A/B-тестування, оптимізація електронної пошти та інформаційна панель аналізу даних для аналізу відстежуваних даних.

Оптимізуйте попередній тест

Тести попереднього перегляду електронної пошти допомагають перевірити вигляд ваших електронних листів на різних пристроях. У середньому кожна людина перевіряє свою електронну скриньку кілька разів на день, тому рекомендується перевіряти електронні листи перед їх надсиланням.

Існує велика ймовірність того, що електронні листи виглядають чистими на вашому пристрої, але не мають елементарної гігієни на інших системах, планшетах і популярних смартфонах. Ви втратите довіру, якщо ваші електронні листи завжди будуть проблематичними або ваші одержувачі не зможуть їх побачити, і ви також будете очікувати, що ваша електронна пошта працюватиме не так, як ви очікували.

Кілька інструментів електронного маркетингу, які можуть допомогти вам у попередніх тестах, це Hubspot, SendX, Litmus, GetResponse, Email on Acid та багато інших.

Додайте CTA

Кнопки CTA спонукають користувачів виконувати певні дії після прочитання ваших електронних листів. Це необхідно, тому що клієнтам потрібен хтось, хто спрямує їх у правильному напрямку.

Однією з найпоширеніших практик CTA є спрямування користувачів на сторінку з цінами, якщо ваша компанія продає будь-який продукт або послугу. Ще одна поширена дія – звернути увагу на нещодавно додану функцію чи нещодавно опублікований вміст.

Ось деякі з речей, для яких ви можете використовувати CTA:

 • Просити клієнтів стежити за вашими профілями в соціальних мережах
 • Підписка на безкоштовні пробні версії вашого продукту
 • Скористайтеся вашими знижками
 • Виконання незавершених дій на вашому веб-сайті

та багато іншого.

Кампанії електронною поштою та цільові сторінки йдуть рука об руку.

Перш ніж здійснювати продажі, потрібно виховувати користувачів. Процес починається, коли вони вперше потрапляють на ваш веб-сайт. Користувачі повинні відчувати, що їх цінують, коли вони читають вміст сторінок вашого веб-сайту.

Щойно ви завоюєте їхню довіру, вони поділяться своїми електронними адресами, щоб дізнатися про користь, яку вони отримають від ваших продуктів або послуг. Ось чому цільові сторінки ідеально підходять для того, щоб змусити користувачів підписатися на вашу розсилку, зареєструватися на вебінари та натиснути на ваш заклик до дії.

Оптимізація для мобільних пристроїв

У той час як велика кількість людей перевіряє електронну пошту на комп’ютерах, кількість користувачів мобільних пристроїв зростає з кожним днем. Ця зміна тенденції змушує вас робити ваші електронні листи адаптивними, щоб вони добре виглядали на всіх пристроях.

Багато інструментів електронного маркетингу надають параметри попереднього перегляду відповіді повідомлень. Крім того, ось кілька правил, яких ви повинні дотримуватися, щоб переконатися, що ваші електронні листи оптимізовані для мобільних телефонів.

1. Використовуйте зображення невеликого розміру, щоб вони завантажувалися швидше.

2. Залиште багато місця навколо кнопок.

3. Тримайте зміст коротким і точним.

4. Вирівняйте CTA, наприклад кнопки та посилання, по центру.

5. Перевірте електронні листи на багатьох мобільних пристроях, перш ніж надсилати їх.

Використовуйте сегментацію аудиторії

Навіть якщо у вас є довгий список передплатників електронної пошти, справжнього потенціалу можна досягти, обслуговуючи цільову аудиторію своїм вмістом, новинами, пропозиціями та знижками, які додадуть цінності.

  Створіть унікальну назву компанії за допомогою цих 10 інструментів

Часто маркетологи використовують ту саму електронну адресу для всіх передплатників і висувають високі очікування. Щоб оптимізувати перетворення електронної пошти, вам потрібно сегментувати свою аудиторію на основі її лайків і попередніх покупок.

Щоб сегментувати свою аудиторію, ви можете надсилати форми опитування, і на основі їхніх відповідей ви можете легко визначити, який контент їх зацікавить.

Очистіть неактивні адреси електронної пошти зі свого списку

Очищення електронної пошти або очищення електронної пошти – це процес регулярного очищення вашого списку розсилки та видалення незалучених підписників. Це забезпечує більш ефективну взаємодію з передплатниками, яким ви можете продавати свій продукт.

Очищення списку передплатників електронної пошти має багато переваг. Наприклад, це допоможе вам підвищити рівень залученості та рівень відкритих електронних листів, а також налагодити кращі стосунки з клієнтами. Оскільки це зацікавлені передплатники, це автоматично підвищує коефіцієнт конверсії та зменшує кількість відмов від підписки.

Щоб видалити незацікавлених передплатників, ви можете скористатися процесом подвійної згоди, видаливши адреси електронної пошти, які повернулися, додавши кнопку скасування підписки, видаливши дублікати електронних листів тощо. Проведення опитування щодо відгуків передплатників також є хорошою ідеєю, щоб усунути припущення та запитати передплатників, чи хочуть вони отримувати ваші електронні листи.

Маркетологи розглядають маркетинг електронною поштою як протилежність до соціальних мереж. Якщо у вас є дві різні команди, які займаються цими маркетинговими каналами, вони витрачатимуть більше часу на те саме.

Наприклад, різні маркетингові команди створюють календарі соціальних мереж і маркетингові календарі електронною поштою. Натомість ви можете мати інтегрований календар соціальних медіа та електронної пошти, які доповнюють один одного. Скажімо, взаємодія з клієнтами в соціальних мережах під час свят і вихідних, коли ніхто не перевіряє їхні електронні листи.

Ви навіть можете спробувати рекламувати профілі своєї компанії в соціальних мережах електронною поштою та заохочувати людей підписуватися на електронні листи із сайтів соціальних мереж.

Надайте можливість простого скасування підписки

Хоча ми знаємо, що всі ненавидять втрату своїх передплатників і не бажають додавати кнопку скасування підписки, якщо б у них був вибір. Однак законодавство про боротьбу зі спамом вимагає, щоб кожен електронний лист містив посилання для скасування підписки.

Додавання кнопки скасування підписки до ваших електронних листів є більш корисним, ніж поширена думка пропускати її. Якщо ви не додасте кнопку скасування підписки, ваші клієнти можуть позначити вас як спам через розчарування. Краще потрапити у папку “Вхідні”, ніж безпосередньо в папку спаму.

Насправді додавання посилання для скасування підписки дає уявлення про взаємодію користувача. Наприклад, він точно повідомляє, який тип повідомлень не подобається вашим одержувачам і не хоче отримувати подібні листи. Отримавши цей відгук, ви дізнаєтеся, як налаштувати свою стратегію, щоб вона найкраще відповідала потребам вашої аудиторії.

Підведенню

Отже, у цій статті ми коротко обговорили деякі з найкращих практик, які ви повинні застосувати, щоб перетворити передплатників на продажі.

Випробування цих хитрощів і порад допоможе вам досягти успіху та зробити ваші маркетингові кампанії електронною поштою успішними.

Хочете дізнатися більше про теми електронного маркетингу? Ознайомтеся з нашим детальним посібником із персоналізації маркетингу електронною поштою, який допоможе вам підвищити рейтинг кліків.