techukraine.net techukraine.net 14 найкращих спортивних API для використання у вашій наступній програмі

14 найкращих спортивних API для використання у вашій наступній програмі

| | 0 Comments| 2:05 PM
Categories:

Спорт — це заняття, яке об’єднує людей із різних верств суспільства. Ви можете створити спортивну програму, орієнтовану на такі види спорту, як футбол або загальні види спорту. Незалежно від обраної вами категорії, спортивні веб-сайти мають великий потенціал, оскільки ви можете заробляти гроші за допомогою рекламних банерів, афілійованого маркетингу або показу реклами на таких платформах, як Google AdSense.

Спортивні новини та результати в прямому ефірі залежать від часу. Таким чином, ви повинні постійно оновлювати свій веб-сайт, щоб бути в курсі того, що відбувається на полі. Ви можете збирати та відображати такі дані на своєму спортивному веб-сайті за допомогою спортивних API.

Вступ до Sports API

Спортивний API – це інтерфейс, який з’єднує дві системи/програми для надання кінцевим користувачам спортивних даних. Наприклад, інтерфейсна програма отримує дані зі стрічки живих результатів (API) і відображає їх на вашому спортивному веб-сайті.

Поширені типи спортивних API та їх варіанти використання

API новин і коментарів

Ці API надають доступ до новин, статей, публікацій у блогах і коментарів про спорт. Ви можете використовувати такі API для створення веб-сайту спортивних новин або стрічки новин.

API Live Scores

Ви знайдете багато видів спорту, якими можна займатися в будь-який час. Вболівальники та гравці однаково хочуть знати результати в реальному часі, які можуть бути надані за допомогою API результатів у реальному часі. Ви можете використовувати такий API, щоб створити тікер поточних результатів або відобразити останні результати у своєму спортивному додатку.

API планування та результатів

Різні спортивні ліги пропонують розклади для різних ігор. API розкладу та результатів дозволяють відображати розклади майбутніх ігор у вашій веб-програмі. Користувачі також можуть отримати доступ до результатів попередніх ігор із таких API. Ви можете використовувати такий API на своєму веб-сайті для ставок або в спортивному додатку.

API коефіцієнтів

Такі API пропонують передбачення щодо різних результатів гри. Користувачі можуть переглядати прогнозовані дані, наприклад, хто переможе, загальний рахунок або хто заб’є на основі історичних даних і форми команд. Ви можете створити додаток для ставок або відобразити коефіцієнти на своєму спортивному веб-сайті.

API статистики гравців і команд

Статистика важлива під час спортивних трансферних вікон або продажу команди. Потенційні інвестори хочуть знати, як працює гравець/команда. API статистики гравців і команд відображають детальну статистику, таку як рейтинги, результативність забитих очок, зіграні ігри та забиті голи. Використовуючи такі API, ви можете створити веб-сайт для порівняння спортивних змагань і програми для рейтингу гравців або команд.

Це одні з найкращих спортивних API, які ви можете використовувати сьогодні;

Статистика Виконати Opta

Статистика Виконати Opta це спортивний API, який пропонує спортивні дані, які забезпечують спортивний досвід у всіх типах медіа. Дані на цій платформі збираються в режимі реального часу, а потім доставляються користувачам через широкий спектр каналів.

  6 порад щодо використання iPhone вночі або в темряві

Stats Perform Opta пропонує широкий спектр API, таких як Opta Analytics, Opta Data Feeds, Opta Vision і Opta Predictions. Ця платформа використовує комбінацію моделювання штучного інтелекту, комп’ютерного зору та людських анотацій для створення спортивних даних. Stats Perform Opta є платною послугою, і плата залежить від підписки.

API спортивних даних

API спортивних даних це платформа, яка надає доступ до всіх основних видів спорту та всіх вищих ліг через комплексний API. Платформа також пропонує дані в режимі реального часу для живих матчів, а всі результати надаються у форматі JSON.

API спортивних даних також є хорошим варіантом для історичних даних, які зберігаються в базі даних. Платформа використовує глобальну серверну мережу, щоб забезпечити оперативність обробки запитів, на яку вони заслуговують. API спортивних даних має безкоштовний план, який пропонує до 1000 запитів API на місяць.

SportsDataIO

SportsDataIO – це постачальник спортивних даних і контенту, який створює мільйони точок даних для різних ігор. Платформа ліцензує свої дані за допомогою надійних API, механізмів прогнозування та адаптивних віджетів і візуалізацій.

SportsDataIO надає спортивні дані, фантастичні дані, дані про ставки, новини та зображення. BAKER Predictive Engine зручний для тих, хто хоче знати про майбутні ігри, сезони чи кар’єри. Платформа підходить медіа та операторам мовлення, трейдерам та операторам, фантастичним брендам, командам і лігам. SportsDataIO — це платна служба, яка пропонує безкоштовну пробну версію всіх своїх API.

Спортрадар

Спортрадар пропонує прості у використанні канали API для понад 80 видів спорту. Цей API охоплює понад 500 спортивних ліг і понад 750 000 подій щороку. API легко інтегрувати у ваш веб-сайт, і вони повертають запити у форматах JSON і XML. Платформа пропонує результати в реальному часі та історичні дані.

Платформа пропонує редакційні статті, зображення та віджети, які можна легко додати на свій веб-сайт. Sportradar є платною послугою, і пакети налаштовуються відповідно до потреб. Однак ви можете скористатися тримісячною безкоштовною пробною версією.

All Sports API

All Sports API є постачальником спортивної інформації, який охоплює майже всі види спорту. Платформа також пропонує завантажувані віджети «Результати», «Таблиця», «Результати в реальному часі», «Повний сайт» і «Події», які можна використовувати для створення свого спортивного додатку.

Платформа також має плагін WordPress для власників веб-сайтів, які використовують WordPress CMS. All Sports API має кілька API для футболу, крикету, тенісу та баскетболу. Платформа має безкоштовний план, який дозволяє до 260 викликів API на годину. Платні плани починаються від 59 доларів США на місяць, сплачуються щороку.

API спортивних даних EnetPulse

API спортивних даних Enetpulse збирає дані з понад 80 видів спорту по всьому світу. API дозволяє запитувати лише ті дані, які вам потрібні, через вдосконалені кінцеві точки. Enetpulse Sports Data API добре задокументований і доступний різними мовами.

  Як використовувати ChatGPT на Apple Watch

Ця платформа є швидкою та повертає дані у форматі JSON для зручного використання. Якщо ви не розробник, ви можете скористатися віджетами та додати їх у свій спортивний додаток. Enetpulse Sports Data API є платною послугою, але пропонує «безкоштовний тестовий обліковий запис».

Data Sports Group

Data Sports Group це повний спортивний каталог, який пропонується через API. Платформа пропонує детальні високоякісні спортивні результати та статистичні дані з усіх видів спорту. Ви можете отримати дані за допомогою форматів XML або JSON. Data Sports Group Sports Data API містить початковий код на різних мовах програмування та детальну документацію, яка допоможе вам розпочати роботу.

Платформа також має функцію міграції, що полегшує перехід від інших постачальників. Ви також можете скористатися функцією віджета, якщо хочете уникнути необроблених форматів даних. Data Sports Group API — це платний сервіс, пакети якого налаштовуються відповідно до потреб.

Статистика виконання

Статистика виконання є спортивною компанією, що займається даними та технологіями. Статистичний API надає величезну колекцію спортивних даних, починаючи від історичних даних для ліг у всьому світі, сукупних даних сезону до поточних спортивних даних. API добре задокументовані, що спрощує їх інтеграцію зі спортивними програмами/веб-сайтами. Ви також можете звернутися до служби підтримки, якщо у вас виникнуть проблеми.

Stats Perform має мережу глобальних серверів, щоб зробити виклики API швидкими та чуйними. Ви можете робити свої запити у форматах JSON або XML. Stats Perform є платною послугою, і пакети налаштовуються відповідно до індивідуальних потреб.

Спортивний API TheSports

Спортивний API TheSports – це постачальник спортивних даних, який охоплює такі види спорту, як футбол, теніс, баскетбол і кіберспорт. Платформа дозволяє фільтрувати дані про різні види спорту, де ви можете отримати основні дані про гравців, команди тощо, дані в реальному часі та результати в реальному часі, а також статистичні дані.

Платформа доступна 12 мовами для обслуговування різних клієнтів. TheSports Sports API — це платна служба з пакетами, налаштованими відповідно до потреб. Платформа також пропонує 15-денну безкоштовну пробну версію. TheSports Sports API має 3D Live Match Tracker і 2D Live Match Tracker, які пропонують докладні деталі матчу в реальному часі та функції візуалізації для живих ігор.

GoalServe

GoalServe це спортивний API для всіх вищих ліг і видів спорту. Дані доступні у форматах XML і JSON. API надає рахунки в реальному часі, розклад матчів, результати, історичні дані, коефіцієнти перед матчем і під час гри, а також фантастичні дані. Ви можете отримати дані про головні ліги, такі як NFL, Worldcup, EPL, Champions League, PGA та MLB, з GoalServe API.

Ви можете зареєструватися на повний пакет, щоб охопити всі види спорту, або вибрати певний API для таких видів спорту, як футбол, кіберспорт, автоспорт або баскетбол. API, як-от футбольні API, також розбиваються на невеликі частини, як-от API розкладу та API результатів у реальному часі, щоб гарантувати, що ви підписуєтесь лише на те, що вам потрібно. GoalServe пропонує різні пакети від 150 доларів США.

  Як розпізнати відбитки пальців Touch ID

API результатів у реальному часі

API результатів у реальному часі це API, який надає футбольні дані з різних ліг і змагань по всьому світу. API дозволяє збирати рахунки в реальному часі, групові турнірні таблиці, матчі, дані історії та групові турнірні таблиці з одного місця.

Live-score API підтримує до 2000 викликів API на годину та збирає дані у форматах JSON і XML. Мова за замовчуванням у цьому API – англійська, але ви також можете переключитися на арабську, перську та російську. Пакети live-score починаються від 9 євро на місяць із 14-денною безкоштовною пробною версією.

Lsports SportAPI

SportAPI це служба спортивних даних, яка охоплює всі види спорту. Платформа пропонує високоякісну детальну спортивну статистику до і після матчів. SportsAPI охоплює 30 видів спорту та до 10 000 подій на місяць. Платформа збирає дані з офіційних і надійних джерел за допомогою високоякісного програмного забезпечення.

Платформа розроблена для швидкого повернення запитів із затримкою 0–1 секунди. SportsAPI простий у використанні та містить зразки коду, які можна додати до програми. SportsAPI — це платний сервіс, пакети якого налаштовуються відповідно до потреб.

Спортивні дані

Спортивні дані є постачальником живих даних, пов’язаних із спортом. Платформа обробляє дані з телебачення та безпосередньо зі спортивних майданчиків, тому ви можете бути впевнені, що отримуєте дані в реальному часі. Sportsdata щорічно охоплює понад 890 000 подій, що стало можливим завдяки 8300 навченим спортивним журналістам, які працюють у різних частинах світу.

Ця платформа охоплює понад 90 видів спорту та понад 25 000 подій щомісяця. Sportsdata має різні пакети, які можна налаштувати відповідно до потреб.

Поточні канали даних Insights

Rolling Insights DataFeeds – це постачальник спортивних каналів даних у реальному часі та після гри. Платформа пропонує дані про основні північноамериканські види спорту, починаючи від футболу, футболу, хокею та баскетболу до бейсболу. Платформи ставок, платформи фантастичних ігор і спортивні медіа використовують канали даних Rolling Insights як джерело спортивних даних.

Rolling Insights DataFeeds постачається зі зразками коду, які ілюструють, як додати API до вашої зовнішньої програми. Ви також можете розраховувати на підтримку розробників на цій платформі, якщо у вас виникнуть проблеми під час інтеграції. Rolling Insights DataFeeds — це платна платформа з моделлю «плати за те, що використовуєш».

Висновок

Тепер у вас є різноманітні спортивні API, які ви можете використовувати у своєму наступному спортивному додатку чи веб-сайті. Вибір API залежатиме від характеру вашого веб-сайту та того, що ви хочете відобразити. Іноді ви можете використовувати кілька API на одному веб-сайті для відображення різних даних/інформації. Умови використання залежать від одного API.

Ви також можете дослідити деякі найкращі SMS API для надсилання повідомлень своїм користувачам.