13 Служби розповсюдження новин або прес-релізів для PR-команд

Categories:

Служби розповсюдження новин або прес-релізів дозволяють компаніям публікувати новини за доступною ціною для великої цільової аудиторії.

Прес-релізи необхідні для покращення розвитку вашої компанії.

Незважаючи на зростання недовіри до ЗМІ протягом останніх років, аудиторія все ще вірить, що це джерело інформації, якому найбільше довіряють.

Ось чому багато компаній продовжують покладатися на зв’язки з громадськістю (PR). Вони також регулярно розсилають прес-релізи журналістам, щоб підвищити довіру.

Хоча більшість журналістів вважають за краще отримувати індивідуальні електронні листи, багато хто все ще перевіряє новини через служби розповсюдження прес-релізів.

Отже, припустімо, що ви хочете, щоб вашу історію підхопили національні чи місцеві газети, блоги чи журнали. У такому випадку ви повинні мати надійну стратегію для ефективного випуску та розповсюдження свого вмісту.

Але як добре поширювати свій контент?

Ви можете вибрати надійного постачальника послуг дистрибуції, оскільки він має досвід у цій галузі, щоб допомогти вам прискорити зростання.

У цій статті я поясню, що це таке, і поясню деякі з найкращих послуг розповсюдження прес-релізів для вашого бізнесу.

Давайте розпочнемо!

Що таке розповсюдження прес-релізів?

Розповсюдження прес-релізів – це техніка розповсюдження прес-релізів вашого бізнесу серед видавців, представників преси та журналістів. Він містить оновлення продуктів компанії, проектів, послуг, організаційної структури, партнерства тощо.

За допомогою правильного прес-релізу чи служби новин ви можете дозволити різним публікаціям ділитися вашим вмістом, щоб охопити мільйони клієнтів. Він охоплює друковані видання, телерадіомовлення та цифрові редакції, редакторів, споживачів, веб-сайти новин, блогерів, мережі соціальних мереж, портали фінансових новин та інших.

Переваги служб Newswire для PR-команд

Прес-релізи є одними з найбільш використовуваних стратегій у PR-кампаніях. Вони допомагають створити ваш імідж, престиж, помітність, дохід, надійність, визнання тощо.

Основними перевагами вибору ідеальної служби розповсюдження прес-релізів є:

 • Економічність
 • Підвищена цінність реклами
 • Брендинг і впізнаваність бренду
 • Створення довіри, іміджу та репутації
 • Більше публічного оприлюднення та видимості
 • Краща стійкість на ринку
 • Велика віддача від ваших інвестицій
 • Пошукова оптимізація для покращення видимості та охоплення
 • Донесення вашого повідомлення до цільової аудиторії
 • Створення ефективного маркетингового каналу
 • Потенційне збільшення продажів
 • Збільшення відвідуваності сайту

Як вибрати найкращу службу розповсюдження прес-релізів?

З такою великою кількістю вибору на ринку, знайти найбільш підходящий досить складно та заплутано. Це виклик для кожного бізнесу. Але цей процес можна полегшити, враховуючи деякі фактори:

Цільова аудиторія

Ваша цільова аудиторія – це перше і найважливіше, що вам потрібно знати. Потім ви повинні перевірити, чи може обраний вами сервіс допомогти вам охопити впливових людей і журналістів. Зверніть увагу на місцезнаходження та категорії вашого бізнесу та на те, чи надають служби новин послуги в цьому місці.

особливості

Більшість сервісів пропонують два типи функцій:

 • Розсилка релізу безпосередньо на скриньку журналістів.
 • Публікація релізу в блогах або газетах.

Деякі платформи пропонують додаткові функції, як-от обмін у соціальних мережах, розширення можливостей випуску високоякісного вмісту, який легко з’являється в результатах пошуку Google тощо. Крім того, інші служби розповсюдження прес-релізів пропонують такі преміальні функції, як завантаження аудіо, відео, фотографій та іншого вмісту в прес-реліз.

Отже, виберіть той, який базується на потребах вашого бізнесу та функціях, які він може вам надати.

Ціноутворення

Служби розповсюдження новин або прес-релізів мають різні варіанти ціноутворення. Деякі служби PR-розповсюдження пропонують додаткові функції у своєму пакеті, тоді як інші стягують додаткову плату за додаткові або розширені послуги. Такі варіанти, як оплата за випуск або вибір трьох випусків на місяць, є кращими варіантами.

Кроки для подання прес-релізу

Наразі ви вже маєте певне уявлення про те, наскільки PR важливий для вашого бізнесу. Але ви також повинні знати, як скласти ефективний прес-реліз і розповсюдити його за допомогою інформаційних служб і зафіксувати більший ріст. Кроки такі:

 • Знайдіть цільову аудиторію та журналістів, яким може бути цікавий ваш прес-реліз.
 • Створіть вбивчу презентацію або контент
 • Зробіть свою тему ефективною
 • Надішліть свій прес-реліз
 • Слідкуйте за своїм випуском
 • Знайдіть прес-реліз у публікаціях і на новинних веб-сайтах протягом кількох годин.
  Що таке Slack і чому його люблять люди?

Тепер давайте обговоримо деякі з найкращих служб розповсюдження новин або прес-релізів для PR-команд.

EIN Presswire

Публікуйтеся на веб-сайтах новин, які охоплюють країни та галузі по всьому світу за допомогою EIN Presswire. Він пропонує послуги PR-розповсюдження, які допомагають охопити мільйони одним клацанням миші та опинитися в найважливіших новинах і базах даних новин.

Звертайтеся до медіа-інфлюенсерів і журналістів одним дотиком і легко досягайте довгострокової видимості в пошукових системах. EIN Presswire також підтримує кілька мов, тож ви можете надсилати релізи улюбленою мовою.

Ви можете почати створювати свій випуск, а пізніше дозволити команді EIN Presswire зробити решту. Після проходження редакційної перевірки його команда розповсюджує новий випуск у медіа-мережі, зокрема на телебаченні, радіостанціях, інформаційних виданнях тощо.

EIN Presswire ефективний, доступний, своєчасний і потужний. Перегляньте таблицю порівняння цін, щоб вибрати найефективніші послуги, необхідні для вашого бізнесу. Ціна починається від $99,95 за один випуск.

Прес-реліз 24-7

Поширюйте свої новини серед традиційних і цифрових засобів масової інформації за допомогою 24-7 Press Release – зручної хмарної платформи для PR-розповсюдження. На сьогоднішній день він розповсюдив півмільйона прес-релізів до бази даних, включаючи понад 50 000 членів.

Прес-реліз 24/7 підходить для компаній будь-якого розміру, таких як авіакомпанії, мережі готелів, технологічні компанії тощо. Завдяки послугам ви отримаєте надзвичайну можливість відстеження. Незалежно від того, чи обираєте ви пакет Visibility Boost або пакет Mass Media Visibility, ви отримаєте повний звіт про результати кампанії, такі як взаємодія користувачів, кількість поширень і трафік.

Ціни на них починаються від 49 доларів США за випуск.

Cision PRWeb

Покращуйте свою цифрову усну інформацію за допомогою інноваційних інструментів Cision PRWeb. Оскільки онлайн-канали впливають на клієнтів, це допомагає вашому бізнесу отримати значну помітність у вашій галузі.

PRWeb має на меті підвищити присутність бренду в Інтернеті, охопити нових клієнтів і збільшити відвідуваність веб-сайту. Це доступний і перевірений спосіб позитивно вплинути на прибутки вашого бізнесу. Ви також можете швидко створити безкоштовний обліковий запис і почати миттєво покращувати трафік вашого сайту.

Завдяки найкращому розміщенню в пошукових системах, яке пропонує PRWeb, ваші потенційні клієнти можуть швидко й легко знайти вас. Його високоякісне висвітлення в засобах масової інформації допомагає вашому бізнесу викликати галас і залишатися в пам’яті ваших клієнтів і потенційних клієнтів. Стрічка новин PRWeb складається з понад 250 000 передплатників RSS, і вона може поширювати ваші новини на:

 • Нові сайти, такі як Factiva, CNN, Fox News Network тощо.
 • Галузеві сайти, такі як Amazon, JustGoodCars і Capterra
 • Національні видання, такі як Associated Press та його філії, такі як NY Times, USA Today тощо

Створіть БЕЗКОШТОВНИЙ обліковий запис сьогодні та почніть залучати більше клієнтів.

Newswire.com

Newswire.com розповсюджує правильні новини правильній аудиторії, щоб ви могли скористатися потужними засобами масової інформації, щоб залучити більше клієнтів. Це цільова, економічно ефективна та проста платформа, яка пропонує ефективну послугу розповсюдження преси з перевіреними результатами.

Ви можете надіслати свої прес-релізи до головних засобів масової інформації, орієнтуючись на аудиторію та справляючи вплив у потрібний час. Він може швидко та легко підключитися до ключових засобів масової інформації для потужного покриття. Крім того, він вибирає ідеальних журналістів, допомагає вам брати участь у цінних бесідах і налагоджує кращі відносини зі ЗМІ.

Крім того, ваші історії відстежуються, щоб отримати критичні згадки, які допомагають відстежувати важливі новини, вимірювати настрої аудиторії та покращувати рентабельність інвестицій. Ви також отримаєте багаті дані, які допоможуть вам приймати рішення.

  Як постійно увімкнути режим низького енергоспоживання на вашому iPhone

Newswire.com дозволяє вашому бізнесу демонструвати історії та новини вашої компанії через безпечну CMS, яка може захоплювати ваш вміст, ділитися мультимедійними ресурсами та взаємодіяти з галузевою аудиторією. Він підтримує ваш успіх, дозволяючи отримати експертну інформацію та використовувати галузевий досвід для підвищення рівня задоволеності клієнтів.

Приєднайтеся до Newswire.com сьогодні, вибравши пакет від 349 доларів США.

Бізнес Wire

Досягайте своїх цілей за допомогою ефективних прес-релізів і отримуйте більше переглядів за допомогою мультимедійної платформи Business Wire. Це може допомогти вам відстежувати результати, уточнювати ваші повідомлення та створювати новини, які всі обговорюють.

Business Wire працює в більш ніж 200 країнах, тому підтримує 20 різних мов і понад 100 ЗМІ. Це надійне джерело фінансових новин і інформації, яке дозволяє легко вимірювати вплив за допомогою аналітики соціальних мереж.

Налаштуйте свій бізнес-акаунт сьогодні та збільште трафік свого сайту за допомогою цінних клієнтів. Ви отримаєте єдину в галузі власну та запатентовану нову технологію розповсюдження вмісту.

PR.com

Поширюйте свої новини всюди за допомогою PR.com і охоплюйте мільйони людей через цифрові та традиційні ЗМІ. PR.com — це провідна в галузі платформа розповсюдження контенту, яка допомагає вам розвивати свій бізнес, виходити на цільовий ринок і покращувати впізнаваність бренду.

Розповсюджуйте прес-релізи серед тисяч журналістів, веб-сайтів, впливових осіб, ЗМІ, соціальних медіа та редакцій. Ви отримаєте такі переваги, як покращення видимості в Інтернеті, залучення більше клієнтів, збільшення продажів і потенційних клієнтів, зміцнення існуючих відносин і розширення аудиторії.

Створіть свій бізнес-профіль сьогодні та отримайте значне поширення в унікальному бізнес-каталозі та пошукових системах PR.com, що охоплює всі галузі. Легко публікуйте продукти та послуги, які ви пропонуєте, із повним описом, характеристиками та зображеннями в каталогах послуг PR.com.

eReleases

Отримайте найкращі послуги розповсюдження прес-релізів для вашого малого бізнесу за допомогою eReleases, які надають високомасштабовані послуги для вашого бізнесу, що розвивається. Ви знайдете спеціалізовані національні прес-релізи США або служби новин і основні ЗМІ.

Крім того, ви отримаєте ексклюзивну базу передплатних журналістів. eReleases має підтверджену історію охоплення репортерів, радіо, головних веб-сайтів новин, телебачення, блогерів і журналістів. Це також допомагає покращити ваше SEO.

Почніть залучати більше клієнтів за стартовою ціною 399 доларів із гарантованою синдикацією медіа.

Send2Press

Send2Press пропонує персоналізовану послугу розповсюдження прес-релізів онлайн, включаючи пряму доставку електронних листів до редакторів професійним медіа-партнерам у газетах, телерадіомовленнях, таких як радіо, телебачення, новини та друковані журнали.

Крім того, він доставляє новини до основних інформаційних служб, таких як APNews.com, і агрегаторів, таких як Google News, LexisNexis, Bing News і Apple News. Які б новини ви не хотіли розповсюджувати через платформу доставки Send2Press, кожна новина розміщена на 500 веб-сайтах у всьому світі.

Отримайте доступ до нього вже сьогодні від 99 доларів США для націлювання лише на штати США та 199 доларів США для міжнародних планів.

Посилання на новини

Отримайте найкращі послуги з розповсюдження прес-релізів за допомогою найсильніших PR-мереж Linking News. Публікуйте свої прес-релізи на найпопулярніших медіа-сайтах і в новинах найвищого рівня, щоб ваш бізнес був представлений на NBC, FOX, CBS, BC тощо.

Linking News пропонує послуги білої мітки, щоб ваш прес-реліз з’являвся на головних новинних сайтах без будь-яких сторонніх ярликів розповсюдження. Він має справу з понад 900 000 журналістами, 90 мільйонами впливових людей у ​​соціальних мережах і 330 000 публікаціями.

Його застосування досить просте. Виберіть пакет на свій вибір, створіть наш прес-реліз і надішліть його, і, нарешті, подивіться, як ваш прес-реліз поширюється, як вогонь. Linking News має найнадійнішу мережу, гарантоване розміщення тощо. Це допоможе вам підвищити впізнаваність вашого бренду та покращити рейтинг SEO.

Виберіть базовий план за початковою ціною 159 доларів США.

Пресовий дріт

Presswire — це найсучасніша платформа SaaS, яка може надсилати та відстежувати прес-релізи за допомогою провідної глобальної бази даних медіа-контактів. Це означає, що ваш споживчий випуск охопить аудиторію та журналістів, а ваш бізнес-реліз отримають робочі столи по всьому світу або на цільових територіях.

  Створюйте аналогові, монохромні, тріадні та чотириколірні схеми

Ви отримаєте спеціалізовані медіа-списки для кожного окремого випуску, що включає національні та регіональні газети, споживчі журнали, онлайн, телебачення, радіо та комерційні журнали. Presswire пропонує різноманітні послуги, такі як база даних контактів зі ЗМІ, синдикація в Інтернеті, переклад, моніторинг ЗМІ тощо.

Крім того, Presswire розповсюджує прес-релізи серед журналістів-споживачів у певних B2C або B2B галузях у Європі, Північній Америці та Азії. Він заявляє про понад 850 000 контактів зі ЗМІ по всьому світу та може відстежувати, хто з журналістів відкриває та читає електронні листи за допомогою інструменту відстеження.

SBWire

Зробіть так, щоб ваш бізнес помітили різні клієнти, опублікувавши ваш прес-реліз на різних медіа-сайтах за допомогою послуг розповсюдження SBWire. Це допоможе вам створювати прес-релізи без проблем і заощадить ваш час.

SBWire має багато цінних функцій, таких як аналітичні інструменти, інструменти підказки ключових слів, аналіз посилань, налаштування URL-адрес і HTML, тестування вмісту тощо, щоб створювати ваші випуски для потрібних клієнтів у потрібний час.

Для посередників і компаній, таких як фірми веб-дизайну, маркетингові фірми та агентства зі зв’язків з громадськістю, SBWire є чудовим вибором. Почніть підписку сьогодні з 59 доларів США на місяць за 3 прес-релізи.

PRUnderground

Отримайте послугу розповсюдження прес-релізів онлайн за допомогою PRUnderground, яка підтримує розповсюдження новин через фірмову редакцію. Компанії можуть використовувати цю редакцію для створення та публікації своїх прес-релізів у відповідних ЗМІ та на платформах соціальних мереж у своїй мережі, таких як Google News, NBC, CBS, PR Newswire та FOX.

PRUnderground забезпечує виняткову якість і результати завдяки своїй прозорості. Він забезпечує економічно ефективне, швидке та просте включення Новин Google. Завдяки функції аналізу ключових слів ви можете побачити свої випуски в Новинах Google через кілька хвилин розповсюдження.

Зареєструйтеся сьогодні зі стартовим пакетом за 49,99 доларів США за випуск і опублікуйте свої випуски на 80 веб-сайтах і в новинах. Отримайте можливість оплати за випуск або виберіть базовий план для свого бізнесу на місяць.

GlobeNewswire

GlobeNewswire — це найбільша у світі мережа розповсюдження новин або прес-релізів, яка спеціалізується на розповсюдженні прес-релізів, мультимедійного вмісту та фінансової інформації інвесторам, споживачам і ЗМІ по всьому світу.

Поділіться своїми новинами з інвесторами, споживачами та ЗМІ, використовуючи параметри цільового розповсюдження, щоб підвищити обізнаність, отримати більше висвітлення в ЗМІ та підвищити видимість в Інтернеті. Охопіть аудиторію в усьому світі та підвищте свою присутність в Інтернеті разом із залученням за допомогою мультимедіа.

Крім того, отримайте повну підтримку для редакційних потреб і послуг перекладу. За допомогою GlobeNewswire ви можете аналізувати, розуміти та вимірювати вплив релізів. За допомогою єдиного входу ви можете отримати соціальне прослуховування, базу даних контактів ЗМІ, онлайн-редакції, вимірювання, моніторинг ЗМІ тощо.

Зв’яжіться з командою GlobeNewswire і обговоріть ціни відповідно до ваших вимог.

Висновок

Служби розповсюдження новин або прес-релізів мають вирішальне значення для бізнесу, щоб підвищити впізнаваність свого бренду. Вони мають потрібні бази даних зі списками контактів, досвід і зв’язки, щоб зробити все це можливим. Послуги в основному включають покращення SEO та розповсюдження інформації про продукти та послуги в друкованих ЗМІ, соціальних мережах, блогах, веб-сайтах і на каналах новин.

Тому виберіть найкращу службу розповсюдження прес-релізів, яка відповідає вашим вимогам, якщо ви хочете підняти свій бренд на нову висоту.