13 додатків/інструментів для збільшення продажів у вашому магазині Shopify

Хочете вивести продажі в магазині Shopify на новий рівень? Перегляньте цей список найкращих програм Shopify для збільшення продажів.

Наявність інтернет-магазину означає, що ви можете легко полегшити зв’язок між вашим бізнесом і клієнтами. Але ви не можете підривати виклики, які зустрічаються на цьому шляху.

Shopify, безсумнівно, є однією з найпопулярніших платформ електронної комерції у світі. За даними на січень 2022 року понад 3,76 мільйона веб-сайтів використовувати Shopify. Якщо ви один із них, конкуренція за залучення клієнтів до покупки у вашому магазині Shopify очевидна.

Але більше не турбуйтеся!

Shopify пропонує величезну колекцію з більш ніж 7000 додатків або плагіни, які допоможуть вам досягти успіху в електронній комерції. Крім того, ви можете інтегрувати багато додаткових інструментів у свій магазин Shopify для кращого розвитку бізнесу.

І все-таки вибрати найкращі програми Shopify виглядає складним завданням? У цьому блозі буде запропоновано вибраний список найкращих програм або інструментів Shopify для збільшення продажів.

Навіщо вам потрібні програми/інструменти для вашого магазину Shopify?

Незважаючи на те, що Shopify є складною платформою електронної комерції, її основні функції не можуть забезпечити необхідний стимул для вашої компанії. Ось чому вам потрібно скористатися додатковими програмами або інструментами Shopify. Програми Shopify – це плагіни, які ви використовуєте для покращення функціональності свого магазину.

Ви можете інтегрувати ці програми у свій онлайн-магазин і насолоджуватися новими функціями, які зроблять ваші та ваших клієнтів зручними. Ось деякі переваги, які ви можете отримати, використовуючи найкращі програми Shopify.

Маркетинг і реклама

Програми Shopify можуть виконувати завдання просування та маркетингу за вас, щоб перетворювати потенційних клієнтів на клієнтів. Власники магазинів Shopify можуть встановлювати такі програми, щоб більше людей дізналися про їхні продукти та координували роботу з філіями.

До продажу

Будь-який магазин Shopify прагне продавати більше товарів. У Shopify App Store ви знайдете багато інтелектуальних інструментів, які можуть сприяти збільшенню ваших продажів за допомогою різних підходів.

Залежно від ваших продуктів і потенційної клієнтської бази власники магазинів Shopify можуть знайти найкращі програми Shopify, щоб збільшити продажі та отримати більше прибутку.

Генерація потенційних клієнтів

Без надійних потенційних клієнтів ви можете забути про досягнення цільових продажів через магазин Shopify. Отже, залучення потенційних клієнтів має бути важливим аспектом вашої маркетингової стратегії.

Існує багато спеціальних додатків для автоматизації воронки та створення потенційних клієнтів, які можуть допомогти вам вказати потенційних клієнтів.

Оптимізація для пошукових систем

Хоча Shopify дуже сумісний із SEO як платформою, ви можете додатково підвищити рейтинг і враження від свого веб-сайту в пошукових системах за допомогою додаткових програм.

Ви можете використовувати загальні програми, щоб відчути загальне покращення з точки зору SEO веб-сайту. Якщо ви експерт з оптимізації сайту, ви можете використовувати найкращі програми Shopify для спеціалізованого SEO.

Краще обслуговування клієнтів

У сучасному середовищі електронної комерції хороше обслуговування клієнтів є обов’язковим. Використовуючи будь-яку надійну та просту у використанні програму підтримки та обслуговування клієнтів, ви можете швидко повертатися до запитів клієнтів і доводити, що ви надійні.

Створення огляду продукту

Сьогодні клієнти значною мірою залежать від відгуків і рейтингів клієнтів, коли обирають будь-який продукт чи послугу. Отже, збір відгуків від ваших клієнтів є чудовим способом підвищити довіру майбутніх клієнтів. Багато програм Shopify збирають відгуки від вашого імені та, зрештою, допомагають у продажах.

  Як заблокувати відправників у програмі Mail на iPhone та iPad

Ознайомтеся з наведеним нижче списком програм та інструментів для збільшення продажів у магазині Shopify.

Маничат

Manychat забезпечує персоналізований та інтерактивний досвід для потенційних клієнтів, які відвідують ваш магазин Shopify. Як випливає з назви, він зв’язується з відвідувачами вашого магазину через Facebook Messenger і SMS з деталями замовлення, нагадуваннями про покинуті візки та спеціальними купонами.

Оскільки він досягає людей безпосередньо, є більший шанс отримати більше клієнтів і замовлень. Manychat також дає змогу створювати унікальні та персоналізовані коди купонів для кожного клієнта, які потрібно використати лише одним дотиком.

Він також оснащений функцією автоматичних повідомлень, яка інформує клієнтів про придбані замовлення та доставку. Компанії можуть використовувати Manychat для створення відгуків про свій магазин, щоб підвищити довіру.

Життєві показники

Якщо ви втомилися платити за численні програми, встановлені у вашому магазині Shopify, настав час перейти на Життєві показники. Встановлення цієї платформи допоможе вам усунути проблеми, спричинені встановленням кількох плагінів, наприклад повільне завантаження сайту та конфлікт додатків. Він пропонує одні з найкращих додатків Shopify, а точніше 40.

Деякі з найпопулярніших програм: огляди продуктів, панелі повідомлень, інформація про доставку, конвертери валют, спливаючі вікна, дефіцит запасів, таймери зворотного відліку, універсальний чат, миттєвий пошук, кнопки соціальних мереж, захист вмісту, посилання швидкого доступу, Прокрутіть до верхньої кнопки та тегів SEO ALT.

Якщо ви є власником магазину Shopify, якому потрібно керувати всіма афілійованими особами, включно з амбасадорами брендів і впливовими людьми в соціальних мережах, UpPromote полегшує вам роботу.

Створення та призначення купонів і партнерських посилань є бездоганними в додатку. UpPromote також дозволяє відстежувати необмежену кількість замовлень рефералів без жодних проблем.

Компанії можуть використовувати UpPromote Marketplace, фірмові цільові сторінки та багаторівневий маркетинг, щоб залучати та призначати афілійованих осіб, навіть серед ваших клієнтів.

Завдяки налаштованим формам реєстрації афілійованих осіб, шаблонам електронної пошти та комунікаційним засобам за допомогою електронної пошти та чату UpPromote забезпечує професійні стосунки з афілійованими особами.

Додаток також створює звіти та аналітику даних про ефективність вашої афілійованої команди, включаючи комісію, кліки та замовлення.

РефералCandy

ReferralCandy — одна з найкращих програм Shopify, яка сприяє маркетингу із вуст в уста, винагороджуючи ваших існуючих клієнтів за їхні рекомендації та змушуючи нових клієнтів купувати у вашому магазині.

Ця програма автоматично виплачує винагороду за рекомендацію, тому вам не потрібно робити це вручну. Все, що вам потрібно зробити, це вибрати подарунки, коди купонів і готівкові винагороди.

Він надає вам уявлення про додаткові продажі, найкращих рефералів і галузеві контрольні показники, відстежуючи ваші реферали та показуючи вам аналітику. Ця програма також корисна для боротьби з будь-яким шахрайством і спамом.

Якщо ви a Shopify Plus продавець, ви можете насолоджуватися додатковими перевагами, такими як виділений менеджер облікових записів, безпека корпоративного рівня та спеціальні функції.

Фомо

Ви шукаєте простий додаток для соціального захисту, щоб збільшити трафік і обговорення у вашому магазині Shopify? Якщо так, то вперед Фомо. Він пропонує просте, але автоматизоване рішення для персональних рекомендацій, показуючи відвідувачам вашого магазину взаємодію клієнтів у реальному часі.

  Як розблокувати обліковий запис PSN

Підприємства можуть використовувати цю програму для відображення останніх покупок, нових підписників у соціальних мережах, подання форм, підписок на інформаційні бюлетені, активних відвідувачів, оглядів продуктів і вирішених запитів у службу підтримки.

Використовуючи Fomo, ви можете вибирати між двома способами відображення соціального доказу. Одним з них є Fomo Inline, який ви можете розмістити будь-де на своєму веб-сайті. Друге — сповіщення Live Fomo. Ви можете вибрати будь-який із його шаблонів, які можна налаштувати, щоб залучити свою аудиторію за допомогою соціальних доказів.

Спокет

Якщо ви любите дропшипінг Shopify, ваш магазин повинен мати Спокет додаток для спрощеного процесу. Це дозволяє купувати високоякісні продукти від тисяч надійних постачальників із США, ЄС та решти світу.

Завдяки знижці до 30% від перевірених постачальників дропшиппінгу цієї програми ви можете збільшити свій прибуток і отримати конкурентну перевагу. Sprocket також має справедливу політику повернення, яку ви можете використовувати, щоб спробувати продати унікальні продукти.

Щойно ви додасте цю програму до свого магазину Shopify, клієнти зможуть насолоджуватися такими функціями, як виконання замовлення в один клік, відстеження замовлень у реальному часі та фіксована ставка доставки.

PushOwl

PushOwl є однією з найкращих програм Shopify, яка надає веб-службу push-повідомлень власникам онлайн-магазинів.

Він створює сповіщення-нагадування про здійснення нових покупок або виконання замовлень, а потім показує їх на екрані ряду пристроїв, таких як комп’ютери, планшети та смартфони.

Ця програма ідеально підходить для перетворення відвідувачів у клієнтів за допомогою сповіщень із кращою видимістю та кліками. Він робить це навіть без збору їх особистої інформації.

PushOwl має потужну функцію звітування, яка повідомляє вам про покази, дохід, популярні продукти, ефективність кампанії та інші цінні дані.

Компанії також можуть зацікавити клієнтів, показуючи їм сповіщення про оновлення запасів, залишення кошика та доставку.

Розумно

Розумно це програма для пошуку й перенацілювання, яка дозволяє інтегрувати ваш магазин Shopify із Facebook і Google — двома найвідомішими каналами продажів.

Це допомагає вашому бізнесу розвиватися, інвестуючи мінімум зусиль і грошей на керування рекламою, дозволяючи без зусиль показувати рекламу на цих платформах.

Цей потужний онлайн-інструмент реклами різними способами допомагає вам у процесі створення реклами та керування нею. Його рекламні оголошення продають ваші продукти, щоб залучити людей відвідати ваш магазин уперше.

Доцільно нагадує людям про їхній покинутий кошик або переглянуті продукти, запускаючи ретаргетингову рекламу. Окрім вищезазначених функцій, він сприяє переконливим сезонним розпродажам для клієнтів, щоб заохотити їх знову залучити ваш магазин.

Хекстом

Хекстом не є одним додатком. Натомість він пропонує колекцію з 13 найкращих додатків Shopify для збільшення продажів через різні канали.

Незалежно від розміру вашого бізнесу, він може запропонувати вам пакет програмного забезпечення SaaS для набору програмного забезпечення, починаючи від управління запасами, автоматизації магазину, пошукової оптимізації, залучення клієнтів і багато іншого.

Деякі з його популярних програм є

  • Панель таймера зворотного відліку
  • Перекласти My Store & Currency
  • Масове редагування зображень
  • Імідж SEO
  • Панель збору електронних листів
  • Автоматизація робочого процесу магазину
  • Масове редагування продукту та імпорт CSV
  • Мультивалютний конвертер.

Крім того, Ultimate Sales Boost — це ще один додаток від Hextom для збільшення продажів, який збільшує середню вартість замовлення, рекламуючи ваші продукти протягом усього шляху до покупки.

  Настроюваний музичний плеєр з еквалайзером і темами

Джеббіт

Джеббіт є одним із найкращих додатків Shopify для збільшення продажів. Це дозволяє створювати красиві та цікаві вікторини для вашої аудиторії. Ці вікторини, які можна придбати або підібрати, збільшують коефіцієнт конверсії та продажі, допомагаючи відвідувачам знайти продукти, які їм найкраще підходять.

Крім того, за допомогою цієї програми ви можете створювати опитування, особистісні тести, форми для генерації потенційних клієнтів тощо та ділитися ними через електронну пошту, Instagram, Facebook тощо.

Компанії можуть використовувати будь-який із 50 попередньо створених шаблонів, які пропонує ця платформа без коду, і налаштовувати їх відповідно до свого бренду. Дані та потенційні клієнти, зібрані за допомогою цих тестів, допоможуть вам займатися маркетингом і копірайтингом для свого веб-сайту.

Крапельниця

Підприємствам, які шукають автоматизацію робочого процесу та послідовність електронної пошти, варто вибрати Крапельниця, потужний маркетинговий інструмент для Shopify. Він пропонує різні програми для маркетингу електронною поштою, SMS-маркетингу, форм і спливаючих вікон, сегментації та персоналізації, автоматизації робочого процесу та аналізу.

За допомогою цих програм ви можете охопити більше потенційних клієнтів, створити власний список і перетворити більше трафіку на своїх клієнтів, надсилаючи їм персоналізовані електронні листи. За допомогою цих додатків ви можете краще взаємодіяти з клієнтами та збільшити свій дохід.

Використовуючи інформацію про клієнтів і персоналізовані рекомендації, надані цим рішенням, ви можете розробити маркетингові стратегії для свого бізнесу.

Сміливий продаж

Сміливий продаж це програма Shopify, яка гарантує, що ви продаєте більше своїм клієнтам, пропонуючи їм замінити їхні замовлення на оновлену версію. Він пропонує динамічно оновлювані додаткові пропозиції, створені на основі попередніх виборів клієнта.

Ви також можете використовувати жирний шрифт для перехресного продажу пов’язаних і додаткових продуктів відповідно до продуктів, уже доданих у кошик. Додаток дозволяє швидко налаштувати додаток і створити пропозиції продуктів/послуг.

Роблячи додаткові пропозиції, такі як безкоштовна доставка та знижки, ви можете враховувати активність клієнтів, вартість кошика для покупок і показники додаткових продажів.

Recart

Оскільки люди більше, ніж будь-коли, прикуті до своїх смартфонів, ви можете скористатися послугою текстового маркетингу Recart розвивати свій бізнес. Додаток допомагає підприємствам, автоматизуючи маркетинг SMS і Facebook Messenger.

Ви можете надіслати цільову та персоналізовану рекламу своїй потенційній аудиторії за допомогою кампанії спонсорованих повідомлень. Додаток містить інструменти для реєстрації, за допомогою яких ви можете швидко розширити свій маркетинговий список для SMS, Messenger та електронних листів.

Компанії можуть використовувати Flow Editors Recart для розробки робочого процесу для Messenger і SMS протягом кількох хвилин. Виберіть будь-який попередньо створений потік із його бібліотеки шаблонів і отримайте кращу рентабельність інвестицій, забезпечуючи широке спілкування для своїх клієнтів.

Підсумок 👩‍🏫

У цій статті описано найкращі програми Shopify для збільшення продажів і створення лояльної клієнтської бази. Хоча всі ці програми популярні завдяки своїм функціям, вам слід вибрати програму з основними атрибутами та можливостями, щоб задовольнити потреби вашого бізнесу.

Переконайтеся, що найкраща програма Shopify, яку ви виберете, проста у використанні, доступна за ціною та заощаджує час. Також корисно перевірити його рейтинг, щоб зрозуміти, що відчули інші користувачі.

Тепер ви можете прочитати про надійні хостингові платформи електронної комерції для компаній будь-якого розміру.