12 ресурсів для вивчення Python для початківців

Categories:

Прагнення вивчити нову мову вбиває час новачків. Ми почули ваш голос, і ось підібраний список найкращих ресурсів для вивчення Python.

Ця стаття допоможе вам знайти зручні для початківців ресурси для вивчення найпопулярнішої мови програмування – Python.

Чому ми повинні вивчати Python?

Зараз багато людей хочуть вивчити гарячу мову програмування, тобто Python. Деякі з них мають причини, а інші ні.

Перш ніж вивчати будь-яку мову програмування, запитайте себе, навіщо ви збираєтеся її вивчати? Це питання дає вам певну ясність. І знайте, що ви можете зробити, якщо навчитеся цій мові програмування. Швидше за все, ці два питання дають чітке уявлення про плани його вивчення.

Добре знати особливості мови програмування, які вам цікаво вивчити. І що це може зробити для вас? Ми збираємося побачити їх усіх.

Що таке Python?

Python це високорівнева інтерпретована мова з відкритим кодом. Python підтримує як об’єктно-орієнтовану, так і процедурну парадигми програмування.

Чому Python такий популярний?

Давайте розглянемо особливості Python, які роблять його однією з найкращих мов програмування.

Англійська як синтаксис

Синтаксис Python дуже зручний для початківців. Якщо ви читаєте код Python, ви отримаєте відчуття, що читаєте англійською мовою. Це зменшило навантаження на запам’ятовування синтаксису. Якщо ви не вірите мені, перегляньте наведений нижче фрагмент коду.

a = 1
b = 1
if a is b:
	print("Hi")
a = 2000
print("Yeah!") if a % 2 == 0 else print("No!")

Ви дізнаєтеся про велич Python, коли почнете працювати з ним.

Бібліотеки

Python поставляється з великою кількістю вбудованих модулів і бібліотек. Існує море бібліотек для мови програмування Python. Модулі та бібліотеки полегшують життя програміста. Вони допомагають вирішити проблеми, які неможливо вирішити за допомогою стандартних функцій Python.

Динамічно введений

Це динамічно типізована мова. Нам не потрібно турбуватися про оголошення змінних у кодуванні. Якщо ви бачите інші мови програмування, такі як C, C++, Java тощо, ми повинні оголосити змінні за допомогою будь-якого з типів даних, які підтримуються цією мовою програмування. Дивіться приклад коду мовою C.

#include <stdio.h>

int main() {
	int a = 1;
	printf("%d", a);
	return 0;
}

Давайте подивимось той самий код у Python.

a = 1
print(a)

Python автоматично вибере тип змінної на основі значення. Це скоротило багато часу для розробників. Нам не потрібно турбуватися про тип даних. Просто призначте це.

  Як встановити програми безпосередньо на Apple Watch

Портативність

Python слідує прислів’ю програмування, тобто Code Once Run Anywhere. Ми можемо використовувати Python на будь-якій платформі. Для виконання будь-якого коду Python потрібен лише Python. Python не дбає про вашу платформу.

Це найпопулярніші функції Python. Він має багато інших функцій, які допоможуть досягти ваших цілей у розвитку.

Що ми можемо зробити з Python?

Ми можемо використовувати Python у більшості галузей програмного забезпечення. Давайте розглянемо стандартні та найбільш використовувані області Python.

Машинне навчання та наука про дані

Python є кращим для машинного навчання та науки про дані.

Ми можемо легко обчислювати складні математичні рівняння за допомогою Python. У нас є такі бібліотеки, як pandas, numpy, matplotlib тощо, які допомагають інженерам машинного навчання та дослідникам даних.

Веб-розробка

Існують фреймворки для веб-розробки на Python.

Найпопулярнішими веб-фреймворками для Python є Django і Flask. Джанго є більш надійною структурою, ніж Flask. Ви можете розробити простий веб-сайт до складної веб-програми за допомогою цих фреймворків. Обидва фреймворки зручні для початківців і їх легко освоїти за допомогою документації.

Веб-скрейпінг

Веб-скрапінг є однією з основних областей Python.

Ми можемо створити веб-сканери на Python за допомогою бібліотеки під назвою scrapy, BeautifulSoup4 та багатьох інших для збирання даних.

Сценарії

Ви можете робити буквально все, щоб автоматизувати повторювані завдання системного адміністратора.

  • Взаємодія з ОС (Windows, UNIX тощо)
  • Виконання технічного обслуговування
  • Розгортання програми
  • Тестування сайту
  • Завантаження даних

Ми також можемо використовувати Python для розробки GUI (графічного інтерфейсу користувача), розробки ігор за допомогою PyGame, мережевого програмування тощо… Ви можете отримати шанс дослідити світ Python, коли почнете працювати.

Сподіваюся, ви зрозуміли, чому Python набуває такої популярності. Мова, яка розвивається, як Python, матиме багато ресурсів (платних і безкоштовних) для вивчення. Це проблема для початківців, як я (колись). У нас є багато варіантів вивчення Python. Це так заплутано.

Але не хвилюйтеся, наступне ретельно підібрано.

Відео курси

У нас є багато веб-сайтів, які пропонують безкоштовні та платні відеокурси. Давайте подивимося найкращі курси від них.

Udemy

Udemy – це веб-сайт, який пропонує онлайн-відеокурси за номінальною ціною.

  Посібник розробника з автентифікації SAML [3 Online Tools]

Ви знайдете багато доступних курсів для вивчення Python. Найбільш зручним для початківців і менш дорогим є курс Завершіть навчання Python: перейдіть від нуля до героя в Python 3.

Після завершення ви отримаєте сертифікат про проходження. Але це не додає жодної цінності вашому резюме. Знання, які ви отримуєте на курсі, мають значення, а не сертифікати.

Перейдіть на курс і перевірте зміст і те, що ви дізналися з курсу. Якщо ви задоволені структурою курсу та попереднім переглядом відео, дерзайте.

edX

Введення в програмування на Python викладає Georgia Tech. Це програма сертифікації, яка може тривати приблизно п’ять місяців, витрачаючи 9-10 годин на тиждень.

Очікується, що ви навчитеся основам, структурі керування, структурі даних, об’єктам і алгоритмам.

Datacamp

Datacamp пропонує вступ до Python для науки про дані. Зміст курсу зосереджено на аналізі даних і наукових обчисленнях за допомогою NumPy.

Вам потрібно мати близько 4 годин, щоб пройти цей курс, і ви можете пройти його будь-коли, де завгодно. Ви дізнаєтесь про різні інструменти науки про дані для зберігання, аналізу та обробки даних. Якщо ви прагнете отримати роль спеціаліста з даних, то це обов’язково.

Навчання TalkPython

TalkPython training – це курс, який вивчає Python шляхом створення проектів.

Ви можете навчитися створювати проекти на Python разом із синтаксисом Python. Після завершення цього курсу ви зможете працювати над своїми проектами на Python. Курс є Python Jumpstart шляхом створення 10 програм. Курс коштує 69 доларів за безстроковий доступ.

Перш ніж йти на будь-який платний курс, ознайомтеся з планом і змістом курсу.

Канал YouTube

Зручний для початківців Підручники з Python це абсолютно БЕЗКОШТОВНО.

Веб-сайти

Можливо, комусь із вас не сподобаються відеокурси. Якщо ви любите читати, то цей розділ для вас.

W3Schools

W3Schools славиться веб-розробкою. Але останнім часом додано нові підручники, такі як Python, Java, C++, C# тощо… Ви можете знайти підручники тут. Навчальні посібники абсолютно безкоштовні та допоможуть вам вивчити Python без будь-яких зусиль.

Програмувати

Підручники з Programiz прості для розуміння та вивчення. У підручниках ми знайдемо багато прикладів для кожної концепції. Він також надає онлайн-інтерпретатор для роботи з Python. Ви можете побачити курс тут.

Виховна

Educative — це навчальна платформа преміум-класу. Ви отримуєте доступ до курсу тут.

Ви дізнаєтеся про всі основи Python і отримаєте достатньо знань, щоб удосконалити свої навички роботи з Python.

  Як грати в старі флеш-ігри у 2020 році та далі

Вивчивши основи навчання, ви знайдете багато інших курсів, щоб перенести свої знання Python на наступний рівень.

Книги

Якщо ви любите читати книги, то цей розділ для вас. Ми збираємося побачити найпопулярніші книги для вивчення Python.

Прискорений курс Python

Книга Python Crash Course природно навчає вас Python. Ви також можете працювати над деякими проектами в книзі. Ерік Маттес, автор, проведе вас через різні типи проектів, як-от розробка ігор, візуалізація даних тощо… Ви можете знайти це на Amazon.

Head First Python

Head First Python — це книга, яка навчає Python, не набридаючи. Як випливає з назви, це зручна книга для вивчення Python. Ви можете отримати книгу з Amazon.

автоматизація

Якщо ви хочете навчитися практичним речам за допомогою Python, тоді ця книга найкраща для вас. Книга розповідає про концепції Python на практичних прикладах. Зрештою, ви можете створювати свої проекти, використовуючи знання, отримані з книги. Ви можете замовити цю книгу на Amazon.

Ця книга також доступна на Сафарі.

Вивчення Python

Вивчення Python, 5-е видання, є однією з найпопулярніших книг з Python у видавництві O’Reilly. З цією книгою ви отримаєте глибокі знання. Ви можете придбати книгу на Amazon.

Онлайн компілятор Python

Якщо ви бажаєте випробувати деякі програми Python, не завантажуючи жодного компілятора, у нас є онлайновий компілятор techukraine.net, який допоможе вам отримати практичні вправи. 😎

Висновок

Перегляньте попередній перегляд будь-яких курсів, перш ніж почати. Це дуже допомагає. Якщо вам подобається те, як автор пояснює речі, дерзайте. У нас є багато варіантів вивчення Python.

Також можна звернутися до офіційної особи документи. Як початківець, вам може бути важко почати з офіційної документації. Тому я пропоную вам взяти будь-кого зі згаданого списку в статті.

Сподіваюся, ви знайдете цінні ресурси, щоб розпочати свою подорож як програміста на Python.

Приємного навчання 🙂