12 програм для створення фотоколажів, щоб редагувати та з’єднувати найкращі фотографії

Згадувати старі часи з фотоальбомом завжди особливо.

Це як повернення до приємних спогадів дитинства або дня, коли ви зустріли свою кохану в перший день навчання в коледжі. Чи можете ви уявити всі ці моменти в одному зображенні у вас під рукою? Якщо ні, то настав час уявити. Так, ви правильно почули. Можна з фотоколажем.

Фотоколаж – один із найвідоміших видів фотомистецтва. Незалежно від того, чи хочете ви створити графіку для свого бізнесу, привітати день народження або запросити своїх колег на ділову подію. Додаток для фотоколажу має вбудовані шаблони, які підходять для будь-якого випадку.

Велика колекція програм для створення фотоколажу спрощує створення добре продуманого зображення та збереження найкращих моментів разом.

Чи готові ви спробувати свої сили в додатку для створення фотоколажів, щоб створювати привабливі дизайни, які привернуть увагу ваших підписників?

Перегляньте ці програми для створення фотоколажів, щоб миттєво створювати привабливі візуальні ефекти.

Що таке програма Photo Collage?

Додаток для фотоколажів — це програма, яка дозволяє впорядковувати кілька зображень в одне зображення. Додаток для колажів дає змогу зшивати найкращі зображення, додаючи зображення спогадів дитинства чи подорожі з дитинства в доросле життя.

За допомогою програми для фотоколажу ви можете застосовувати фільтри, маніпулювати, змішувати та виконувати кілька інших функцій.

На що слід звернути увагу, вибираючи програму для створення фотоколажу

Без сумніву, на ринку доступно багато програм для створення фотоколажів. Але вибір програми для створення колажу залежить від людини. Враховуйте ці фактори, вибираючи програму для створення колажу.

#1. особливості

Головним фактором, який визначає вибір програми для створення фотоколажів, є її високоякісні функції. Завдяки розширеним можливостям і найкращим функціям ви можете створити бізнес-колаж, який приверне клієнтів до вашого бізнесу. Незалежно від того, створюєте особистий колаж чи запрошуєте вас на подію, функції відіграють вирішальну роль.

#2. Обслуговування клієнтів

Як і будь-яка програма та продукт, обслуговування клієнтів має вирішальне значення для вирішення скарг. Програма для створення фотоколажу така сама. Навіть високоякісна програма може колись дати збій; саме тут надійне обслуговування клієнтів допоможе вам у вирішенні проблем.

#3. Вартість

Вартість — ще один і найвпливовіший фактор при виборі програми для створення фотоколажів. Вибір програми для створення колажу не означає, що ви повинні перевищити свій бюджет. Щоб визначити бюджет, важливо врахувати щоденне використання програми. Чим більше часу ви витрачаєте на додаток для створення колажів, тим краще ви можете визначити свій бюджет.

  Чи підходить вам сертифікація Conversation Designer?

Ринок заповнений незліченною кількістю програм для фотоколажу, але вибір найкращого з них має значення для створення візуально привабливого колажу. Тут ми розкрили кілька найкращих програм для створення фотоколажів. Давайте досліджувати!

Adobe Express

Програма Adobe Express не була спеціально розроблена для тих, хто хоче створювати фотоколажі, але вона добре виконує свою роботу.

Незважаючи на репутацію компанії Adobe як високоякісної продукції, ця конкретна програма є набагато доступнішою та зручнішою, ніж професійний набір продуктів Adobe, який відомий своєю високою якістю.

Adobe Express не тільки розпалює вашу креативність, але й допоможе вам створити онлайновий фотоколаж, який виглядає професійно.

особливості

 • Збирати картинки легко.
 • Це дозволяє синхронізувати зображення з кількох джерел.
 • Легко діліться колажами у Facebook, Twitter, Instagram тощо.

Ви можете завантажити програму з Google Play Store і App Store.

Canva

Canva — одна з провідних у галузі програм для створення фотоколажів, яку ви не можете пропустити у списку найпопулярніших програм для створення фотоколажів. Це дозволяє створювати колажі за лічені хвилини. Від цифрових маркетологів до розробників веб-сайтів, він ідеально підходить для всіх, хто хоче швидко й ідеально складати професійні фотоколажі.

Він дозволяє працювати з нестандартними розмірами та має багато варіантів редагування, включаючи функцію колажу, яка чудово підходить для створення колажів із ваших фотографій.

особливості

 • Фотографії можна редагувати з додаванням тексту.
 • Перегляньте свою галерею, щоб знайти зображення, або виберіть преміальні зображення з бібліотеки.
 • Проектування – це швидко та легко.

Ця програма доступна як для пристроїв Android, так і для iOS.

Студія Picsart

Picsart studio — це найстаріший додаток для створення фотоколажів, яким користуються понад 500 мільйонів користувачів, який перетворює фотографії на колажі. Це надійна та універсальна програма, яка може створювати всілякі колажі.

Завдяки функції історії ви завжди можете відновити свої попередні роботи, коли забажаєте, отримавши їх із бази даних програми.

особливості

 • На Picsart доступна незліченна кількість фоторамок.
 • Зображення та наклейки доступні безкоштовно.
 • Інтерфейс користувача програми простий у використанні.

Завантажте цю програму з Google Play Store і App Store.

Фото колаж

Додаток для фотоколажів PicCollage є одним із найкращих на ринку, оскільки він дає користувачам можливість швидко та креативно комбінувати фотографії зі свого мобільного телефону для створення неймовірно красивих колажів.

За допомогою програми у вас є безліч макетів на вибір, а також ви можете використовувати сітку фотографій для відображення зображень.

особливості

 • Стікери допомагають прикрасити зображення та колажі.
 • Графічні повідомлення унікальні.
 • Малюнки можна додавати до свого колажу.

Ця програма доступна як в App Store, так і в Play Store.

  Виправлення Неможливо зробити знімок екрана через політику безпеки

Диптик

Diptic Photo Collage Maker — це універсальна та розширена програма для створення фотоколажів, розроблена виключно для користувачів продуктів Apple, і вона вважається улюбленцем натовпу серед шанувальників. Окрім створення цікавих відеоколажів за допомогою цієї програми, вона також дозволяє редагувати відео та додавати музику.

особливості

 • Доступний широкий вибір макетів і фільтрів.
 • Простий у використанні.
 • Інтегрується з Flickr і Twitter.

Ви можете завантажити програму з App Store.

PicPlayPost

Якщо ви творча людина зі здатністю фіксувати спонтанні моменти на природі, відео може бути ідеальним засобом для фіксації цих справжніх моментів. PicPlayPost — це програма для відеоколажу, яка є бажаним доповненням до середовища програм, де домінують програми для створення колажів лише з фотографій.

особливості

 • Ви можете створювати відеоколажі до шести кліпів.
 • Відеоколаж може тривати до десяти хвилин і містити музику.
 • Підтримує широкий спектр форматів зображень, відео та GIF.

Ви можете завантажити програму з Google Play Store і App Store.

piZap

Додаток для створення колажів piZap має майже необмежену кількість макетів для створення неймовірних найкращих фотоколажів. Щоб максимально використати свої фотографії, створюйте прямокутники, серця, кола або змішані фігури, щоб проілюструвати через них історію.

Створення колажу може бути веселим і легким, якщо ви використовуєте фільтри, наклейки, рамки або рамки, щоб зробити ваші фотографії цікавішими перед їх створенням.

особливості

 • Загалом у базі даних можна знайти 1,6 мільйона стокових зображень і 367 шрифтів.
 • У цій програмі є макети колажів змішаної форми та макети колажів із сердечками.
 • Додаток дозволяє додавати барвисті наклейки до фотографій.

Ця програма доступна як для пристроїв Android, так і для iOS.

Phototastic Collage Maker

Додаток Phototastic Collage Maker дозволить вам створювати чудові колажі лише кількома натисканнями кнопки. Крім широкого спектру шаблонів, доступних у програмі, ви також знайдете широкий вибір фонів, наклейок і шрифтів.

Постійний потік нових дизайнів додається до величезної колекції. Ви можете створювати колажі максимум з 25 фотографій. Phototastic також має широкі можливості налаштування, що робить його повноцінним середовищем для редагування фотографій.

особливості

 • Доступний широкий спектр варіантів налаштування.
 • Доступно понад 50 шаблонів для створення чудових фотоколажів.
 • Він дозволяє створювати фотоколаж для Windows 10 і 11.

Завантажте програму з магазину Google Play і насолоджуйтесь!

Фотосітка

PhotoGrid — це чудова програма для створення фотоколажів із багатьма корисними функціями, як-от відео та фотоколажі, функції редагування відео та фотографій, слайд-шоу та ціла низка інших функцій, які роблять його чудовим веб-сайтом. Цей інструмент поєднує ваші відредаговані відео, фотографії та інші цікаві елементи, як-от текст і емодзі, із вашою музикою.

особливості

 • Додаток дозволяє створити колаж із до 18 фотографій.
 • За допомогою цієї програми ви можете вибрати з понад 100 макетів кадрів.
 • Він пропонує широкий вибір фонів, шрифтів і наклейок.
  Виправте, що Halo Infinite постійно вилітає під час запуску

Ви можете завантажити програму з App Store.

Ребер

Спрощений макет і основні інструменти редагування роблять Ribbet популярним безкоштовним додатком для створення колажів для користувачів із невеликим досвідом редагування. Вибирайте з різноманітних колажів для будь-якої події, випадку чи настрою. Ознайомтеся з набором інструментів редагування, щоб додати наклейки та текст для індивідуального підходу.

особливості

 • Інструменти для редагування фотографій.
 • Наклейки та накладки специфічні для свята.
 • Призначений для початківців.

Ця програма доступна як для пристроїв Android, так і для iOS.

Верстка від Instagram

Серед найпопулярніших безкоштовних програм для створення колажів, Instagram Layout має честь бути відомим ім’ям у програмах для створення колажів, оскільки він може похвалитися високою цінністю бренду та надзвичайно зручний для користувача.

Макет було розроблено для максимального покращення взаємодії з Instagram, службою, яку можна назвати однією з найбільших онлайн-галерей у світі.

Безкоштовна програма для створення колажів зображень, яку надає ця програма, має кілька функцій, які полегшать вам використання та розуміння.

особливості

 • Друзі можуть переглядати вашу роботу.
 • Можливе реміксування більше ніж дев’яти фотографій.
 • Галерея дозволяє зберігати макети.

Завантаження доступне для пристроїв Android і iOS.

Pixlr

Користувачам, які підписалися на пакет програм для редагування фотографій Pixlr, пропонується зафіксувати кожну мить у своєму унікальному стилі. Редактор Pixlr має загальний інтерфейс користувача, схожий на Photoshop, що дозволяє користувачам працювати в шарах, замінювати кольори, трансформувати об’єкти та багато іншого з великою потужністю під рукою.

особливості

 • Легко інтегрується з такими платформами соціальних мереж, як Instagram і Facebook.
 • Він поставляється з вбудованими шаблонами.
 • Має макет і фільтри, які допомагають створювати привабливі фотоколажі.

Ви можете завантажити програму з Google Play Store і App Store.

Заключні слова

Тепер, коли у вас є найкращі програми для фотоколажу, виберіть програму, яка відповідає вашим потребам і допоможе створити найпривабливіший колаж.

Для початківців Canva є ідеальним вибором, а її простий у користуванні інтерфейс і безліч безкоштовних інструментів дозволяють легко створити колаж, який найкраще підходить для будь-якої події.

Далі ви можете ознайомитись із найкращими програмами для створення мемів, щоб отримати задоволення від соціальних мереж.