12 постачальників одноразових адрес електронної пошти (DEA) для реєстрації облікових записів

Categories:

Ви втомилися отримувати небажані електронні листи від веб-сайтів, на які вам довелося підписатися, щоб переглянути вміст? Тут ми маємо вирішити вашу проблему з постачальниками одноразових адрес електронної пошти.

У наш час електронні листи стали важливою частиною даних. Незалежно від того, чи бажаєте ви відвідати веб-сторінку, щоб переглянути її вміст, переглядати відео на сайтах потокового відео або навіть завантажити академічні ресурси, як-от наукові роботи, роботи з питаннями тощо, вам потрібна електронна пошта, щоб отримати доступ.

Хоча більшість із цих сайтів можуть бути автентичними та перевіреними, багато з них можуть використовувати вашу електронну адресу та дані, надані вашими електронними листами, для зловмисних завдань. Це призведе до порушення даних і вплине на вашу конфіденційність. Слід також зауважити, що величезна кількість спаму, розсиланого цими веб-сайтами, займатиме пам’ять вашої електронної пошти.

Тут нам на допомогу приходять одноразові адреси електронної пошти або DEA. Давайте глибше розберемося, що таке DEA і чому ми повинні їх використовувати. Ми також обговоримо вибір найкращих постачальників DEA та деяких найкращих постачальників DEA для реєстрації облікових записів.

Що таке одноразова електронна адреса?

Одноразова адреса електронної пошти, також відома як DEA, — це інструмент, який дозволяє законному користувачеві отримувати електронні листи на тимчасову електронну пошту, яка зникає через певний проміжок часу.

Перш ніж користувачі зможуть писати зауваження, читати преміум-матеріали або отримувати технічну документацію, кілька дискусійних спільнот, веб-сайтів і блогів вимагають від них реєстрації. Користувачі можуть зареєструватися та завершити процес реєстрації, використовуючи одноразову адресу електронної пошти, не ставлячи свій звичайний обліковий запис електронної пошти спамом.

Одноразова адреса електронної пошти – це лише інструмент, який перенаправляє електронні листи на основний обліковий запис електронної пошти користувача, на відміну від облікового запису DEA, який має опції «Вхідні», відповіді та пересилання.

Чому ми повинні використовувати одноразові електронні адреси?

Хіба не було б чудово отримати доступ до різних типів вмісту на різних веб-сайтах без необхідності втручатися у вашу основну електронну адресу? Для вирішення цієї проблеми нам потрібна одноразова електронна адреса. Давайте розберемося, чому ми повинні використовувати одноразові адреси електронної пошти.

Більшість веб-сайтів бомбардують скриньки своїх клієнтів небажаними та рекламними листами. В результаті ваша скринька швидко заповнюється. Тимчасова або одноразова адреса електронної пошти допоможе зберегти вашу папку “Вхідні” незавантаженою, оскільки вона дає змогу зареєструватися майже на всіх веб-сайтах, не отримуючи тонн спаму.

Щоб підвищити безпеку електронної пошти, використовуйте тимчасову або одноразову адресу електронної пошти під час реєстрації облікових записів на веб-сайтах, у блогах і форумах, щоб зберегти свою фактичну адресу від сторонніх очей.

Ви можете підвищити рівень захисту між собою та веб-сайтами, на які ви реєструєтесь, використовуючи одноразову адресу електронної пошти. Таким чином, використання анонімної адреси для видалення може покращити вашу конфіденційність в Інтернеті.

Ви можете спілкуватися з веб-сайтами, програмами та онлайн-форумами за допомогою тимчасової електронної пошти, не видаючи себе. Крім того, ваша основна електронна адреса буде в безпеці, якщо дані коли-небудь буде зламано.

Хоча реєстрація в будь-якому роздрібному інтернет-магазині, який пропонує програми винагород, знижки та пропозиції, є чудовою справою, це може переповнити вашу поштову скриньку маркетинговими електронними листами. Ви можете зареєструватися в будь-якому довільному інтернет-магазині, веб-сайті програми лояльності чи іншому веб-сайті з гнучкістю використання одноразової адреси електронної пошти, не турбуючись про заповнення вашої папки “Вхідні” спамом.

  Як поділитися своїми Apple Maps Live ETA на iPhone

Як ми можемо вибрати найкращого постачальника послуг DEA?

Найважливіше в одноразовій адресі електронної пошти це те, що вона не повинна бути пов’язана з вами. Тому вам завжди слід шукати анонімного постачальника одноразової електронної адреси.

По-друге, вам слід шукати постачальника DEA, який простий у використанні та менш метушливий. Ви можете заощадити час, якщо легко зрозуміти, як створити тимчасовий обліковий запис електронної пошти.

Було б найкраще, якби ви також шукали службу, яка може забезпечити тимчасове зберігання повідомлень, оскільки більшість сайтів вимагають перевірки після реєстрації. Нарешті, шукайте одноразову службу адрес електронної пошти, яка дозволяє створювати адресу без запиту.

EmailOnDeck

EmailOnDeck може створювати адреси електронної пошти користувачів у два простих кроки, що робить його одним із найзручніших постачальників одноразових адрес електронної пошти. Це безкоштовна послуга, яка зберігає вхідну пошту приблизно 24 години. Ви можете прискорити цей процес, видаливши файли cookie або вийшовши з браузера. Надсилання анонімного електронного листа на будь-яку електронну адресу доступне лише преміум-клієнтам.

З іншого боку, безкоштовні користувачі можуть надсилати безпечні електронні листи на інші облікові записи EmailOnDeck. Оголошення також видаляються з преміум-облікового запису, і користувачі можуть зберегти створену електронну адресу. Веб-сайт EmailOnDeck безпечний завдяки доступу HTTPS і використанню TLS на серверах провайдера.

Тимчасова пошта

Найкраще рішення короткострокової електронної пошти, яке наразі пропонується, називається Temp Mail. Оскільки немає жодних паролів, реєстрації чи вимог щодо оплати, це досить просто. Відвідайте сторінку, а потім скопіюйте адресу електронної пошти, отриману випадковим чином.

Ви отримаєте важливе повідомлення, оскільки папка “Вхідні” постійно оновлюється. Ваша IP-адреса та інша особиста інформація знищуються після двох годин зберігання електронних листів, надісланих на цю адресу.

Адреси тимчасової пошти легко прийняти за професійні, оскільки вони мають справжнє ім’я користувача та адресу домену, а не випадковий рядок літер, які більшість одноразових електронних листів використовують для свого імені користувача та імені домену.

Burner Mail

Розширення для веб-переглядача Burner Mail для Chrome і Firefox дозволяють створювати та використовувати тимчасові адреси електронної пошти, які іноді називають адресами електронної пошти для запису. Електронні листи від Burner Mail пересилаються до вашого облікового запису, зберігаючи конфіденційність і безпеку вашої папки “Вхідні” та вашої особи.

Хоча відправник не може дізнатися вашу справжню адресу, електронні листи, адресовані DEA, перенаправляються на тимчасову електронну адресу, яку ви вказуєте.

Burner Mail створює окрему анонімну електронну пошту для кожної служби, у якій ви реєструєтеся, що надзвичайно ускладнює для компаній і рекламних компаній стежити за вами в Інтернеті. У безкоштовній версії Burner Mail доступно до п’яти адрес записувачів. Однак нескінченна кількість доступна у версії Burner Mail за підпискою.

Партизанська пошта

Одним із популярних постачальників послуг тимчасової електронної пошти, який дозволяє персоналізувати ваше ім’я користувача, є Guerrilla Mail. Щоб скористатися цією послугою, вам не потрібно реєструватися або надавати особисту інформацію. Ви можете безкоштовно надсилати та отримувати повідомлення за допомогою Guerrilla Mail, а їхні адреси ніколи не втрачають чинності. Ваша електронна пошта зберігається протягом години, а потім автоматично видаляється.

Ви можете використовувати зашифровану адресу для надсилання повідомлень, оскільки будь-хто з вашим ідентифікатором електронної пошти може побачити вашу поштову скриньку. Завдяки цьому ваша конфіденційність стає більш захищеною.

  Чи можете ви отримати доступ до свого старого облікового запису Myspace?

Натисніть кнопку «Забути мене», щоб видалити свою адресу із системи. Guerrilla Mail виконує функцію тимчасового постачальника електронної пошти та менеджера паролів.

10-хвилинна пошта

10 Minute Mail — це тимчасовий обліковий запис електронної пошти, який діє лише 10 хвилин. Але якщо вам потрібно більше часу, ви можете запросити додаткові 10 хвилин. Ваша електронна пошта видаляється після 10-хвилинного зворотного відліку на таймері.

Незважаючи на обмеження часу, 10 Minute Mail є чудовою безкоштовною одноразовою службою електронної пошти, оскільки вона проста у використанні. 10-хвилинна пошта створена для сповіщення про нове повідомлення. Ви здебільшого помічаєте нові повідомлення, тому що вони з’являються на одній сторінці. На платформі ви можете відповідати на електронні листи та пересилати їх.

FakeMail

Найефективнішою доступною тимчасовою поштовою платформою є FakeMail, і її використання надзвичайно просте та не потребує технічних знань. Інші постачальники тимчасових поштових послуг хочуть отримати додаткову інформацію, що перешкоджає збереженню анонімності та конфіденційності. Наданий тимчасовий електронний лист дійсний протягом 60 хвилин перед видаленням.

Після видалення до нього більше немає доступу. Тому ваша конфіденційність та анонімність гарантовані. Щоб підписатися на веб-сайти, рекламні акції, знижки та інші інформаційні сайти, FakeMail призначений для надання кількох тимчасових облікових записів електронної пошти одночасно.

ThrowAwayMail

Ще одна служба, яка надає одноразові адреси електронної пошти, — ThrowAwayMail. Сформована адреса електронної пошти здатна відразу отримувати листи. Веб-сайт відображатиме всі вхідні електронні листи на домашній сторінці.

Отримані електронні листи не будуть видимі нікому, крім вас. Пам’ятайте, що обліковий запис електронної пошти, який завершується через 48 годин, буде найкращим.

Коли термін дії адреси електронної пошти закінчується, адреса електронної пошти та всі надіслані та отримані електронні листи втрачаються. Щоразу, коли ви відкриваєте цю сторінку, створюється нова адреса електронної пошти. Ви можете запропонувати комусь обліковий запис електронної пошти та зареєструватися на веб-сайті чи онлайн-сервісі за допомогою ThrowAwayMail, не повідомляючи, хто ви є.

myTemp.email

myTemp.email — це безкоштовна одноразова служба електронної пошти, яка надає користувачам випадкову адресу електронної пошти для таких речей, як реєстрація на абсолютно нових веб-сайтах або спробування сумнівних служб. Вам потрібно лише отримати ідентифікатор електронної пошти, відкривши нову папку “Вхідні”.

Адреса електронної пошти дійсна лише протягом 24 годин, і папка “Вхідні” оновлюється автоматично. Крім того, ви можете використовувати звукові сповіщення, сповіщення на робочому столі, автоматичне відкриття посилань і спеціальні домени.

У папці «Вхідні» веб-браузера миттєво відображаються будь-які електронні листи, отримані серверами myTemp.email. Функція Zone Salting дозволяє приватно використовувати домен за один сеанс без реєстрації. Адреси доступних ресурсів надаються у вашій зоні, а записи перевіряються під час роботи.

Пошта Пуф

Одним із найкращих постачальників тимчасових адрес електронної пошти є Mail Poof, який ви можете використовувати для онлайн-форм або під час реєстрації в нових службах. Він простий у використанні. Натисніть опцію «створити електронну адресу» після введення потрібної електронної адреси. Ви можете використовувати адресу електронної пошти одразу після її створення.

Mail Poof забезпечує високий рівень конфіденційності та приватності. Кожен електронний лист зашифровано та самознищується через 24 години. Це гарантує, що спам та інші небажані повідомлення не потраплять до вашої скриньки. Найкращим вибором є Mail Poof, оскільки це надійна та зручна служба тимчасової електронної пошти, яка пропонує все необхідне для збереження анонімності та безпеки в Інтернеті.

  Як очистити дані EXIF ​​з JPEG у Firefox

Mailsac

Використання REST API, Webhooks і WebSockets є простим при використанні Mailsac. Ви можете фільтрувати пошту, переглядати повідомлення, отримувати вкладення, а також утримувати та видаляти адреси електронної пошти. Користувачі Mailsac мають доступ до одноразової тестової служби вхідних повідомлень електронної пошти, яку можна використовувати для різних речей.

Той факт, що майже всі електронні листи схвалюються, а отримані повідомлення часто переробляються, є найважливішою особливістю Mailsac.

Уряди та багато організацій зі списку Fortune 500 вважають Mailsac дуже надійним веб-сайтом. Крім того, Mailsac має простий API для розробників і забезпечує безпеку, яка підходить для організації. Це, без сумніву, один із провідних постачальників послуг DEA.

Мохмал

Коли ми реєструємося на сумнівних веб-сайтах або блогах, які потребують електронної пошти, Mohmal є тимчасовою службою електронної пошти, яка позбавляє нас від проблем із засміченням основної електронної пошти спамом і небажаними повідомленнями. Вам потрібно вибрати між попередньо створеним електронним листом або тим, який ви створите для використання.

Після 46-хвилинного зворотного відліку Mohmal миттєво видалить будь-яку пошту, отриману після закінчення таймера. Для електронних листів папка “Вхідні” зі спамом відображатиметься на веб-сайті Мохмала. Mohmal наразі містить понад 65 мільйонів облікових записів і доступний 17 різними мовами, незважаючи на те, що його нещодавно запустили.

Нада

Наступником шалено популярної служби тимчасової одноразової електронної пошти, відомої як Airmail, заснованої в лютому 2013 року, є Nada. Отримання безлічі чудових відгуків користувачів про те, чого вони хочуть від одноразової служби електронної пошти, призвело до створення Nada.

Під час реєстрації на нових веб-сайтах або тестування ненадійних служб, які вимагають електронної пошти для входу, ви можете скористатися безкоштовною тимчасовою службою електронної пошти Nada. Вам надається випадкова адреса електронної пошти, або ви можете вибрати потрібну.

Примітка автора

Нас вчили, що розголошувати особисту інформацію незнайомцям шкідливо та неправильно. Тоді чому ми повинні перекривати свою особисту інформацію під час відвідування невідомих веб-сайтів? Одноразові електронні адреси допомагають нам захистити наші дані від небажаних і неетичних дій. Щоб підтримувати охайність і порядок основної папки “Вхідні”, використовуйте одноразову адресу. Ви повинні дотримуватися найвищих стандартів безпеки електронної пошти, щоб захистити свою електронну пошту від хакерів.

Висновок

Надання адреси електронної пошти для реєстрації нового профілю чи веб-сайту або здійснення транзакції – це процедура, до якої ми всі звикли. Але ця, здавалося б, невинна дія піддає вашу електронну адресу слабким сторонам, небажаному спаму та цільовій рекламі.

У цій ситуації допоможе одноразова електронна адреса. Використовуючи ці служби, ви можете створити тимчасовий обліковий запис електронної пошти, який можна використовувати замість фактичного. Роблячи це, ви можете уникнути підписки на багаторічні спам-розсилки та запобігти появі цільової реклами та витоку даних у разі нападу на веб-сайт. Отже, якщо ви хочете переглядати сайти, де потрібна реєстрація, не ризикуючи своєю електронною поштою, використовуйте одноразові адреси електронної пошти.

Ви також можете ознайомитися з деякими найкращими програмами для очищення своєї електронної скриньки [Gmail, Outlook, Yahoo].