12 освітніх каналів YouTube для дітей, на які варто підписатися

На YouTube є тисячі каналів для дітей, які пропонують як розваги, так і освіту для дітей.

Однак не всі канали є безпечною гаванню для дітей, де вони можуть розважатися та вчитися.

Якщо ви хочете підвищити рівень знань вашої дитини за допомогою відео YouTube, то вам потрібно бути дуже обережним. Останнє, що ви хочете зробити, це дозволити своїй дитині дивитися будь-яке відео лише тому, що там написано «для дітей». Ваші діти не отримають хороших знань, дивлячись відео, на яких показано кал на обличчі Ельзи, або діти, які вбивають гігантських жуків за допомогою кухонного начиння.

Визначення YouTube «для дітей» є дуже вільним, тому вам як батькам потрібно бути обережними. Програма батьківського контролю може захистити їх від невідповідних каналів.

Одного разу я припустився помилки, дозволивши своїм дітям вільно переміщатися по каналах, зручних для дітей, і чомусь вони завжди потрапляли на канали, які я не вважав придатними для навчання (або навіть для перегляду для розваги). Тож я створив спеціальний обліковий запис YouTube для своїх дітей і підписався на багато каналів, які, на мою думку, їм підходять. Завдяки цьому їхні рекомендації залишаються схожими, і мені доводиться менше модерувати їх.

Якщо ви хочете зробити те саме, я знаю багато каналів YouTube для дітей, які є дуже навчальними та веселими водночас. Продовжуйте читати, і ви знайдете деякі з найкращих освітніх каналів YouTube, безпечних для перегляду дітьми.

SciShow Kids

Як випливає з назви, це канал, який допомагає дітям вивчати науку. SciShow Kids використовуйте дружній для дітей тон і графічні матеріали, щоб розповідати про цікаві факти та відкриття науки. Немає конкретної спрямованості каналу; ви можете знайти відео про створення чогось, чому і як відбуваються деякі природні речі, нові наукові відкриття, факти про речі та майже будь-що, якщо це стосується науки.

Зазвичай вони завантажують нове відео раз на тиждень, і відео тривалістю близько 5 хвилин. Їхні смішні жарти та зручне для дітей оформлення, яке включає талісман, розважають дітей, здобуваючи знання.

TED-Ред

Ще одне чудове джерело знань, але воно не зосереджене на конкретній ніші. TED-Ред охоплює 5-хвилинні анімаційні навчальні відео майже про все. Це стосується дизайну, науки, історії, релігії та навіть поточних світових подій. Різні дизайнери та диктори створюють відео, тому анімація та стиль подачі можуть відрізнятися від відео до відео.

  3 способи завантажити субтитри з відео YouTube

Канал оновлюється новими відео 2-3 рази на тиждень. У них також є спеціальні розділи для відео про математичні факти, природу, відкриття Ейнштейна, вірші, кодування, віруси тощо.

вулиця Сезам

Я впевнений, що ви вже знаєте про це вулиця Сезам. У них також є канал YouTube, де доступні всі їхні шоу. Більшість їхніх відео – це веселі історії та завдання, які опосередковано допомагають дітям вивчати багато аспектів життя, як-от етика, чистота, саморобні роботи тощо.

У них також є прямі академічні відео про підрахунок, базову математику, азбуку, мистецтво, історію тощо. Відео зазвичай тривають 1–5 хвилин, якщо це не компіляція, і вони завантажують 4–5 нових відео на тиждень.

Смітсонівський

Натхненний Смітсонівський інститут музейно-дослідний, ст YouTube-канал Smithsonian пропонує відео про історію, тварин і культуру. Однак більшість відео про тварин, показують цікаві факти, унікальні взаємодії та рейтингові списки.

Відео, як правило, документального стилю з реальними кліпами та картинками, а деякі з них також містять інтерв’ю. Більшість відео, пов’язаних із тваринами, тривають 2–5 хвилин, але історичні документальні фільми зазвичай тривають понад 30 хвилин.

Проста історія

Якщо ви хочете, щоб ваші діти вивчали історію світу, тоді Просто історія це ідеальне місце. Simply History чудово втілює історичні події в життя, оживляючи їх. Анімації повторюються і не надто чудові, але вони добре працюють для розповіді історії.

Однак я не рекомендую вам показувати їх маленьким дітям, оскільки вони також охоплюють історію воєн, включаючи кров і поранення тощо. Вони охоплюють багато історій з історії, які не дуже популярні, особливо історії про героїв минулого, які багато людей не знають про. Відео також тривалістю 5-8 хвилин, і вони завантажують 2 відео щотижня.

Альфаблоки

Альфаблоки це єдине місце для вашої дитини, щоб вивчити алфавіти, правопис і те, як утворюються слова. Канал складається з анімаційних шоу, де всі 26 літер алфавіту є героями мультфільмів зі спеціальною ідентичністю. Коли ці літери з’єднуються, вони утворюють слово, яке магічним чином оживає значення слова.

На основі цього ці літери беруть участь у веселих заходах і утворюють слова, які також розповідають історію епізоду. Вони також чудово справляються з римуванням слів. Ви також можете перевірити Числові блоки Канал YouTube, який виконує подібні дії, але натомість із цифрами.

  Muzeit — це музичний програвач YouTube для Chrome із соціальним виявленням

PBS Kids

PBS також має спеціальний канал YouTube для дітей, де завантажуються деякі з їхніх найпопулярніших шоу для дітей. на PBS Kidsваші діти зможуть знайти такі шоу, як «Моллі з Деналі», «Елінор, дивно, чому», «Світ слова», «Артур», «Сусідство містера Роджерса» тощо.

Крім телевізійних серіалів, PBS Kids також проводить кілька власних шоу, де діти висловлюють свої думки з різних питань і беруть участь в інших цікавих заходах. Більшість їхніх шоу тривають 13-30 хвилин, і зазвичай вони завантажують щонайменше 5 відео на тиждень.

Про Магію

Вивчення магічних трюків також може бути чудовим навчальним досвідом, який також є досить веселим. Про Магію показує швидкі магічні трюки, які можна легко виконати, використовуючи звичайні побутові предмети. Використовуючи закони фізики та деякі ілюзії, ваші діти можуть навчитися веселим магічним трюкам, які, здається, неможливо здійснити, поки секрет не буде розкрито.

Крім магічних фокусів, на каналі також є кілька відео, за допомогою яких можна навчитися робити об’єкти з повітряних куль або робити деякі карткові фокуси, як-от перемішування однією рукою або без зміни порядку. І трюк, і його секрет розкриваються в одному відео, яке зазвичай триває від 15 секунд до 5 хвилин.

Хвилинка фізики

Як випливає з назви, Хвилинка фізики містить короткі відео на теми, пов’язані з фізикою, тривалістю лише кілька хвилин. Відео здебільшого складаються з анімації на дошці, а також реальних зображень і кліпів, щоб допомогти зрозуміти концепцію.

Хоча більшість відеороликів пов’язані з фізикою, є й інші види відео; але всі вони підпадають під науку. На жаль, їхній графік завантаження трохи повільний; вони завантажують лише 1-2 відео на місяць. Однак кожне відео варте перегляду, тож підписатися варто.

Верітазіум

Ще один YouTube-канал із науковими темами. Проте при Верітазіум, Дерек Мюллер використовує дещо інший підхід, прямо кидаючи виклик деяким науковим концепціям, або обговорюючи деякі з менш відомих концепцій.

Відео здебільшого є прямими інтерв’ю з іншими вченими та експериментами, проведеними Дереком або тими, у кого він інтерв’ю. Більшість відео тривалістю понад 15 хвилин, і ви можете знайти 2-3 нових відео на місяць. Окрім пояснення науки за допомогою експериментів, є також кілька документальних відео з історії науки.

  Як використовувати функцію черги YouTube

Маю зазначити, що ці відео зазвичай підходять для підлітків, оскільки вони розповідають про більш просунуті концепції, а також не призначені безпосередньо для дітей.

Таємниця Дуга

на Таємниця Дуга, діти ставлять запитання, пов’язані з наукою, і відповідають на них, використовуючи як анімаційні, так і реальні ролики. Оскільки більшість запитань задають діти, зазвичай це прості думки про те, що нас оточує.

Вони також охоплюють деякі сторонні теми на основі запитів або поточних світових подій, як-от «Чи святкують в інших країнах День подяки?» або «Як фокусники обманюють людей?». Усі відео зроблені та озвучені Дуг Пельц сам, і він стежить, щоб вони були дружніми до дітей.

Науковий канал

Я знаю, що це ще один канал YouTube, на якому обговорюється наука, але я хочу порекомендувати Science Channel для серії «Як це зроблено». У цій серії Науковий канал показує нам, як конкретні продукти виготовляються на фабриці, знімаючи відео про весь процес.

Діти можуть дізнатися, як саме виготовляються такі речі, як волосінь, футбольні м’ячі, крем для шкіри, шоколадні м’яти, феєрверки та багато іншого. На момент написання цієї серії є понад 220 відео, і щотижня завантажується відео, яке показує, як щось робиться.

У них також є серія відео про галактику, історію Землі та божевільні наукові експерименти.

Кінець думок

Ці канали пропонують навчальний матеріал у веселій формі, або з дружнім тоном для дітей, або з анімацією, яка їх приваблює. Крім того, майже половина цих каналів прямо чи опосередковано пов’язані з наукою, але всі вони висвітлюють теми по-різному, тому на них усіх варто підписатися.

Далі дізнайтеся про деякі з найкращих дитячих трекерів для кращої безпеки.