techukraine.net techukraine.net 12 найкращих інструментів вилучення даних для спрощення ваших бізнес-процесів

12 найкращих інструментів вилучення даних для спрощення ваших бізнес-процесів

| | 0 Comments| 1:40 PM
Categories:

Багаті дані, які генерує роздрібна торгівля, фінанси, соціальні мережі чи будь-яка інша галузь, містять цінну інформацію. Щоб використовувати згенеровані дані, їх потрібно спочатку зібрати, а потім проаналізувати. Процес отримання цих даних називається вилученням даних.

Сьогодні основним джерелом даних є Інтернет. Веб-сайти, платформи потокового відео та канали соціальних мереж є багатими джерелами оновлених даних, але залишалися б недоступними без методів вилучення даних.

Ви можете витягти дані вручну або скористатися інструментом вилучення даних. Однак використання інструментів вилучення даних насправді зростає.

Основна функція платформиПарсіоПарсер на основі штучного інтелекту, багатомовний інструмент, шаблони аналізу без кодуЯскраві даніБраузер для сканування веб-сторінок, бездоганно інтегрується з інструментами розробника ChromeПарсерАвтоматизує вилучення даних, настроювані шаблони аналізу.АвтозаписШвидке автоматизоване введення даних, ідеально інтегрується з найкращим бухгалтерським програмним забезпеченнямДокпарсерРозширене OCR, розпізнавання шаблонів для вилучення даних.Парсер електронної поштиАвтоматично фіксує та обробляє текст із електронних листів.UiPathRPA для вилучення даних із PDF-файлів, зображень, рукописного тексту.ХОР SS&CВитягує дані з документів низької якості, автоматизована категоризація.DOCSUMOЕфективно витягує дані, інтегрується з системами зберігання.ОкролАвтоматично класифікує документи, машинне навчання для виявлення шахрайства.РОССУМХмарний інструмент для швидкого й точного вилучення даних.НаномережіЛокальне вилучення даних за допомогою ШІ для неструктурованих даних.

Давайте подивимося, чому світ переходить від ручного збору даних до автоматизованого вилучення даних за допомогою інструментів.

 • Немає необхідності збирати дані вручну, оскільки ці інструменти автоматизують процес збору даних.
 • Якість даних, які ви отримуєте за допомогою інструментів вилучення даних, неймовірна. Це дозволить вам виконувати поглиблений аналіз і отримувати інформацію.
 • Інструменти вилучення даних пропонують численні варіанти інтеграції, що дозволяє використовувати різноманітне програмне забезпечення сторонніх розробників у робочому процесі.
 • Збір даних відбувається швидше за допомогою цих інструментів, оскільки вони автоматизують повторювані завдання та спрощують робочий процес.
 • Інструменти вилучення даних є масштабованими, тобто вони можуть збирати та обробляти величезні обсяги даних.

Інструменти вилучення даних використовують різні методи для оптимізації та автоматизації процесу збору даних.

Деякі з них:

 • Веб-скрапінг: інструменти використовують веб-скрапінг для плавної навігації веб-сайтами та збору даних із кількох сторінок у структурованому форматі. Веб-скапінг дає змогу вирішувати, які дані збирати, скільки даних отримати та відповідно налаштувати.
 • API: різні сучасні програми та платформи реального часу надають доступ до своїх даних через API. Інструменти вилучення даних добре інтегруються з цими API та збирають необхідну інформацію.
 • Обробка оптичного розпізнавання символів: інструменти вилучення даних зазвичай використовують технологію оптичного розпізнавання символів для отримання даних зі сканованих документів і візуальних матеріалів. Ця технологія розпізнає символи на зображеннях і перетворює їх у машиночитаний текстовий вміст.
 • Планування вилучення: інструменти дозволяють встановлювати часові інтервали для автоматичного збору даних, спрощуючи процес вилучення за рахунок зменшення ручних зусиль.
 • Інтеграція з робочим процесом: інтегруйте інструменти вилучення даних у свій робочий процес, щоб зібрані дані можна було безпосередньо передавати на платформи, де ви їх використовуватимете.

Інструменти вилучення даних відіграють важливу роль у підвищенні продуктивності багатьох факторів у різних випадках використання. Наприклад, ручний збір або введення даних зазвичай займає багато годин або навіть днів. Однак автоматизація цих завдань за допомогою інструментів вилучення даних економить ваш час.

Крім того, ви можете інтегрувати інструменти вилучення даних у багато іншого програмного забезпечення та програм, щоб вам не потрібно було вручну експортувати або передавати дані, що забезпечує безперебійний потік даних.

  Як імпортувати контакти LinkedIn, зберігаючи свою електронну пошту приватною

Хороший інструмент вилучення даних завжди надійний і точний, тобто вам не потрібно часто шукати помилки та виправляти їх. Це мінімізує людські помилки та підвищить продуктивність.

Крім того, підприємства щодня мають справу з величезними обсягами даних. Отже, масштабований інструмент вилучення даних ідеально підходить для роботи зі зростаючими даними та підвищення продуктивності вашого бізнесу.

Ось наш список найкращих інструментів вилучення даних для масштабування вашого бізнесу.

Парсіо

Видобувайте з Інтернету все, що вам подобається Парсіо, аналізатор документів на основі штучного інтелекту. Не просто синтаксичний аналізатор документів, але збирає дані з рахунків-фактур, квитанцій, форм, візитних карток та електронних листів.

Завдяки цьому синтаксичному аналізатору на базі GPT вам ніколи не доведеться турбуватися про отримання інформації з резюме, описів продукту чи листів, написаних людиною.

По-перше, імпортуйте файли для вилучення даних. Ви можете зробити це, завантаживши вкладені файли вручну або через API. Потім Parsio використовує технологію OCR та штучний інтелект для автоматичного вилучення даних із документів.

Завдяки підтримці понад 6000 інтеграцій експортуйте дані безпосередньо на будь-яку з ваших улюблених платформ.

Головні функції

 • Застосовує машинне навчання та OCR разом для збору даних із складних файлів.
 • Легко аналізуйте текст, написаний людиною, та всі інші великі неструктуровані документи за допомогою оптичного розпізнавання тексту на основі штучного інтелекту.
 • Багатомовний інструмент із підтримкою латинської та європейських мов.
 • Шаблони аналізу без коду для отримання даних із різних форматів документів.
 • Інструмент пропонує веб-хуки та API для легкої інтеграції в інші системи та експорту даних.

Яскраві дані

Яскраві дані — це скануючий браузер, і ви не залишитеся невпевненими після використання його API браузера. Ця веб-платформа даних є потужною та масштабованою.

Веб-сайти не є великими шанувальниками ботів. Вони встановлюють міцні блоки, щоб інструменти для скребка входили в їхній простір. Однак Bright Data обходить усі обмеження таких веб-сайтів, відкриваючи доступ до даних.

Крім того, технологія штучного інтелекту інструменту імітує реальних користувачів і ефективно перехитрує систему виявлення ботів веб-сайту, відкриваючи ворота для цінної інформації.

Ваші спроби копіювання будуть більш успішними, оскільки його функція налагодження перевіряє та точно налаштовує ваш код скрапінгу.

Головні функції

 • Масштабно запускайте проекти копіювання в кількох браузерах.
 • Високі показники успішного розблокування веб-сайтів порівняно з проксі-серверами.
 • Сумісний з Puppeteer (Node.js), Playwright (Python) і Selenium.
 • Функція налагодження інструмента бездоганно інтегрується з інструментами розробника Chrome.

Парсер

Парсер це потужне програмне забезпечення для введення даних, яке автоматизує робочий процес вилучення даних. За допомогою цього інструменту миттєво експортуйте дані в будь-яку з ваших улюблених програм реального часу.

Його можна налаштувати за допомогою готових шаблонів, і загалом його можна використовувати для автоматизації вилучення тексту з електронних листів, PDF-файлів та інших документів.

Ви можете створювати різні шаблони для отримання даних із різних типів документів, і інструмент автоматично вибирає правильний макет, усуваючи необхідність створювати правила маршрутизації шаблонів.

Головні функції

 • Витягуйте дані з PDF-файлів, електронних листів, таблиць, веб-сторінок і електронних таблиць.
 • Використовує зональний і динамічний OCR для отримання цифрових даних і візуальних зображень.
 • Ви можете нормалізувати аналізовані дані.
 • Отримайте доступ до своїх даних із хмари; установка на ваше обладнання не потрібна.
 • Пропонує розширені фільтри пошуку та доступ до детальних журналів.

Автозапис

Автозапис це просте та швидке програмне забезпечення для автоматизованого введення даних для фінансових аналітиків, бухгалтерів і власників бізнесу.

  10 найкращих програм для керування класом для вчителів у 2023 році

Це гнучке, найкраще у своєму класі рішення для введення даних автоматично публікує ваші фінансові документи в бухгалтерському програмному забезпеченні, зводячи до мінімуму спроби ручного введення даних.

По-перше, завантажте документи в інструмент і відскануйте їх; потім ви можете вручну розмістити документи в потрібній категорії або програмне забезпечення класифікує ваші файли; тепер обробка починається, коли ви натискаєте кнопку опублікувати.

Головні функції

 • Простий у використанні, просто знімайте, завантажуйте або надсилайте документи електронною поштою у програмне забезпечення.
 • Доступна мобільна версія для швидкого сканування та публікації ваших даних.
 • Автоматизує введення даних великих пакетів документів.
 • Ви можете навчити правила програмного забезпечення для категоризації ваших документів.
 • Повна інтеграція з багатьма найкращими бухгалтерськими програмами.

Docparserl

Якщо ви шукаєте простий синтаксичний аналізатор документів, який використовує передову технологію оптичного розпізнавання тексту та розпізнавання шаблонів для вилучення даних із ваших бізнес-документів, тоді docparser саме для вас.

Його простий триетапний процес включає завантаження файлів у програмне забезпечення, навчання аналізатора документів видобувати потрібний вам вміст і надсилання інформації на будь-яку платформу за вашим вибором у будь-якому форматі.

Інструмент пропонує стандартні шаблони для основних бізнес-файлів, фінансових і бухгалтерських документів, однак ви можете створити відповідний для своїх потреб.

Головні функції

 • Ви можете створити власні правила аналізу, щоб отримати дані за вашим вибором.
 • Розширені можливості обробки зображень.
 • Зазвичай для всіх трьох етапів імпорту, обробки та експорту потрібно менше однієї хвилини.
 • Численні вбудовані шаблони для різних типів документів.
 • Можливість читання штрих-кодів і QR-кодів.

Парсер електронної пошти

Якщо ви шукаєте платформу автоматизації для автоматичного захоплення тексту з електронних листів, подумайте про використання Парсер електронної пошти.

Синтаксичний аналізатор електронної пошти постійно стежить за підключеним обліковим записом електронної пошти та обробляє всі електронні листи, щойно вони надходять у папку “Вхідні”. Він добре інтегрується з багатьма іншими програмами та API.

Цей інструмент є як веб-програма, так і програма Windows. Його програма для Windows дає вам повний контроль над процесом автоматизації електронної пошти, а його повнофункціональна веб-версія безперебійно працює в хмарі.

Головні функції

 • Автоматично фіксує текст і надсилає його у потрібному форматі.
 • Пропонує популярні методи аналізу.
 • Працює з широким спектром програм зберігання даних, таких як Excel, електронна пошта, API тощо,
 • Доступний як додаток для Windows, так і веб-додаток.

UiPath

UiPath Розуміння документів навчає роботів видобувати, інтерпретувати та обробляти дані з PDF-файлів, зображень і рукописного тексту. Інструмент може обробляти документи будь-якого макету, як-от форми, підписи, скановані копії чи прапорці.

Завдяки вбудованій технології штучного інтелекту боти оснащені попередньо підготовленими моделями ML і RPA для точної обробки документів.

Головні функції

 • Автоматизує обробку документів у масштабі.
 • Функції перетягування для легкого створення ботів для розуміння документів.
 • Покращена точність завдяки системам із підтримкою штучного інтелекту.
 • Його інтелектуальна обробка документів підвищує ефективність роботи.

ХОР SS&C

The ХОР SS&C Платформа автоматизації документів — це комплексне рішення з кількома функціями для вилучення даних навіть із документів низької якості. Завантажуйте файли, не напружуючись; інструмент розподілить їх за категоріями та призначить відповідним шаблонам.

Він забезпечує оцифрований текст для документів машинного друку, пером, олівцем, чорнилом або курсивом.

Головні функції

 • Автоматизована ідентифікація документів.
 • Ви можете встановити спеціальні порогові значення, для яких дані потребують більшої перевірки та який вміст може бути менш цінним або проігнорованим.
 • Дозволяє перевірку даних і збагачення за допомогою сторонніх постачальників.
 • Налаштована обробка винятків.
  6 найкращих онлайн-пошуків фільмів/телевізійних кліпів для мемів і текстів

DOCSUMO

Docsumo це документний штучний інтелект для легкого, ефективного й точного вилучення даних із неструктурованих документів. Завдяки простому та інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу інструмента, оскільки він збільшує ефективність вашої команди до 10 разів.

Створюйте правила для перевірки вилучених даних і малюйте ключові показники для оцінки. Docsumo не залишає вас посередині; він добре інтегрує витягнуті та оброблені дані з системами зберігання.

Головні функції

 • Поставляється з попередньо навченими API.
 • Автоматичне виявлення та класифікація документів.
 • Найкраще підходить для таких галузей, як постачання та логістика, страхування, фінанси та комерційна нерухомість.
 • Налаштування робочих процесів документів.
 • Ви можете навчити власні моделі ML для свого набору даних і контролювати його продуктивність.

Окрол

Окрол використовує машинне навчання та ШІ для автоматичної класифікації всіх типів документів і даних. Інструмент створює чітко проіндексовані та позначені документи.

Неправильно класифіковані або недосконалі документи направляються до унікальних інтелектуальних систем для перевірки якості та підвищення точності.

Його алгоритми навчені на понад 100 мільйонах документів різних типів для миттєвого виявлення шахрайства.

Головні функції

 • Поєднання штучного інтелекту та людей дозволяє інструменту досягти ідеальної точності.
 • Інструмент використовує моделі машинного навчання для виявлення документів, змінених шахрайським шляхом.
 • Ocrolus надає вам цінну інформацію про роботу браузера.
 • Забезпечує надійну безпеку та постійний аудит ваших даних.
 • Виявляє підробку файлів, відсутні сторінки та неправильні формати.

РОССУМ

РОССУМ це єдине інтелектуальне програмне забезпечення для обробки документів, яке вам коли-небудь знадобиться! Це швидкий і простий у використанні інструмент, яким можна користуватися будь-де, оскільки він побудований на хмарі.

Автоматизуйте вилучення будь-яких даних з усіх типів форматів документів за допомогою ROSSUM. Незалежно від того, яким бізнесом ви володієте, будь то бухгалтерія чи логістика, роздрібна торгівля чи фінанси, інструмент може точно фіксувати дані відповідно до ваших потреб.

Головні функції

 • Швидке та точне вилучення даних.
 • Код не потрібен! Ви можете створити спеціальну автоматизацію за допомогою інтерфейсу інструменту з низьким кодом.
 • Вбудовані інформаційні панелі звітів, які показують ключові показники та тенденції.
 • Синхронізація та оновлення в реальному часі.
 • Його алгоритм збору даних приймає поведінку людини та діє відповідно.

Наномережі

Наномережі це локальний інструмент автоматизованого вилучення даних. Окрім загальної технології OCR, програмне забезпечення також використовує штучний інтелект для розуміння напівструктурованих і неструктурованих даних. Наномережі підтримують різні платформи для імпорту та експорту даних безпосередньо в робочий процес.

Інструмент вивчає щоразу, коли документ обробляється, і покращує точність збирання даних майбутніх документів.

Головні функції

 • Витягніть із документів лише обов’язкові поля.
 • Безперервне вивчення моделі з кожного обробленого документа.
 • Скорочений час обробки завдяки швидкому відгуку API.
 • Обробляє електронні листи, форми, банківські виписки та багато інших форм неструктурованих даних.

Висновок

Неповні або помилкові дані завжди призводять до неточних результатів незалежно від якості методів моделювання, які ви використовуєте. Тому використовуйте інструменти вилучення даних, щоб отримати точну інформацію.

Наведений вище список інструментів є одними з найкращих інструментів вилучення з різними функціями. Деякі з них чудово автоматизують вилучення даних, інші добре обробляють документи, і є інструменти, які можуть працювати з великою різноманітністю форматів даних.

Отже, виберіть той, який відповідає вашим потребам.

Ви також можете ознайомитися з деякими популярними хмарними рішеннями для копіювання веб-сторінок.