techukraine.net techukraine.net 12 найкращих бездротових адаптерів CarPlay для безпечної їзди

12 найкращих бездротових адаптерів CarPlay для безпечної їзди

| | 0 Comments| 12:04 PM
Categories:

Ви спізнюєтеся на зустріч і їдете через інтенсивний рух, як раптом дзвонить телефон. Ви не смієте відводити погляд від дороги чи руки від керма, але в той же час це може бути важливим викликом. Звучить знайомо? Це заковика 22, з якою ми всі стикалися знову і знову. Однак за допомогою бездротових адаптерів CarPlay ви можете бути присутніми на цьому дзвінку та керувати автомобілем.

Ви багато водите? Хочете зробити це весело? Ознайомтеся з найкращими програмами для Android Auto, щоб зробити водіння безпечним і веселим.

Що таке бездротові адаптери CarPlay?

Бездротові адаптери CarPlay дозволяють підключити автомобіль до телефону та використовувати всі його програми на екрані без проводів і кабелів.

Переваги:

 • зручність
 • Кращі маршрути через Карти
 • Вам не потрібно брати в руки телефон, щоб дзвонити, отримувати й надсилати повідомлення, підключатися до улюбленої музики тощо.

На ринку бездротових адаптерів CarPlay є багато моделей від різних брендів, і ви можете не знати, яка відповідає вашим потребам. Щоб спростити все, ми провели наше дослідження та склали список 12 найкращих бездротових адаптерів CarPlay, щоб зробити водіння безпечним, щоб ви могли надати допомогу в надзвичайних ситуаціях, не приземляючись самостійно.

WQQBFF

WQQBFF сумісний із системами Apple CarPlay. За допомогою цього пристрою ви можете отримати доступ до різних служб Apple зі свого телефону, таких як телефонні дзвінки, помічник Siri та навігація, не торкаючись телефону. Ви можете використовувати цей пристрій на iPhone, iOS 10+ і більшості моделей автомобілів, починаючи з 2016 року.

Ключові особливості:

 • Простий у використанні: це пристрій, що підключається та працює. Вам не потрібні проблемні оновлення чи будь-яке додаткове програмне забезпечення, щоб почати використовувати цей пристрій.
 • Повністю автоматизоване водіння: після налаштування цього пристрою Wireless CarPlay за допомогою вашого телефону він автоматично підключатиметься до вашого телефону кожного разу, коли ви вмикаєте двигун. Насолоджуйтесь швидким з’єднанням, оскільки він оснащений вбудованим модулем WIFI 5 ГГц.
 • Широка сумісність: Немає необхідності турбуватися про сумісність, оскільки адаптер сумісний з понад 600 моделями автомобілів.

WQQBFF сумісний з iPhone, iOS 10+ і більшістю моделей автомобілів, починаючи з 2016 року.

AutoSky 2023 Pro Edition

AutoSky полегшує безтурботне та спокійне водіння. Цей пристрій дозволяє користувачам перетворювати дротовий CarPlay на бездротовий CarPlay.

Ключові особливості

 • Швидке налаштування: AutoSky Wireless CarPlay Adapter легко налаштувати та автоматично підключається після першого підключення. Усе, що вам потрібно, це переконатися, що Bluetooth увімкнено після налаштування параметрів WiFi.
 • Просте оновлення: перевірте QR-код у посібнику до цього адаптера та відскануйте його, щоб отримати останні оновлення.
 • Широка сумісність: цей адаптер сумісний із понад 600 моделями автомобілів.
 • Гнучкість: залежно від заводської моделі CarPlay ви можете використовувати модулі 2,4 ГГц і 5 ГГц для підключення цього адаптера до телефону.
  Виправте відсутність часто відвідуваних сайтів Google Chrome

AutoSky сумісний зі смартфонами Apple від iPhone 6 і вище, які працюють на iOS 10 і вище.

ОТТОКАСТ

OTTOCAST пропонує одноразову функцію plug-and-play, де все, що вам потрібно зробити, це підключити адаптер, увімкнути Wi-Fi на вашому телефоні та підключити Bluetooth для автоматичного підключення.

Ключові особливості

 • Plug & play: налаштуйте один раз і насолоджуйтесь автоматичним підключенням щоразу, коли ви вмикаєте двигун.
 • Широка сумісність: цей адаптер ідеально працює з більш ніж 600 моделями автомобілів із фабричною OEM системою Wired CarPlay. Однак він несумісний із пристроями Android.
 • Чудова продуктивність: цей адаптер має вбудований чіп 5G, що забезпечує швидке підключення та швидкість передачі даних.

Бездротові адаптери CarPlay OTTOCAST сумісні з iPhone.

URJD

URJD дає вам бездротовий доступ до таких програм телефону, як обмін повідомленнями, навігація, Google Maps, Siri тощо.

Ключові особливості

 • Компактний дизайн: цей пристрій компактний, тому він не займає багато місця у вашому автомобілі.
 • Просте та швидке підключення: перша конфігурація проста та швидка. Після цього цей пристрій підключається приблизно через шість секунд, коли ви запускаєте двигун.
 • Різноманітність сумісних моделей автомобілів: він сумісний з більшістю автомобілів із заводською технологією Wired CarPlay з 2015 року.

URJD сумісний з пристроями, що працюють на iOS 10+, від iPhone 6 і вище.

Eleacc 5.0

Eleacc 5.0 дає змогу працювати без проводів із додатковою перевагою надання останнього оновлення мікропрограми для цього адаптера онлайн для оновлень.

Ключові особливості

 • Маленький, але міцний: цей адаптер розміром з долоню займає небагато місця у вашому автомобілі. Цей продукт має два типи кабелів даних; USB типу A до C і типу C до C.
 • Швидкість: насолоджуйтесь швидким з’єднанням із підтримкою WiFi 5,8 ГГц і Bluetooth 5.2. Технологія наступного покоління та фільтра сигналу гарантує, що з’єднання не затримується та не порушується.
 • Plug and play: після першого встановлення він автоматично підключається до вашого телефону, коли ви запускаєте двигун.
 • Сумісність із багатьма моделями автомобілів: вона сумісна майже з 98% автомобілів OEM Wired CarPlay та iPhone.

Бездротовий адаптер Eleacc 5.0 CarPlay сумісний з iPhone і має високий рівень сумісності понад 98% з транспортними засобами.

Phoebus Link перетворює автомобілі з вбудованим заводським CarPlay на бездротові системи. Цей продукт важить лише 4,2 унції та має постійні оновлення мікропрограми, щоб забезпечити роботу адаптера з найновішим програмним забезпеченням.

Ключові особливості

 • Plug and play: цей адаптер автоматично підключається до вашого телефону після ввімкнення двигуна автомобіля.
 • Підтримка багатьох транспортних засобів: адаптер Phoebus Link Wireless CarPlay сумісний з більшістю автомобілів з 2015 року з дротовими системами CarPlay.
 • Робота в режимі “вільні руки”: ви можете користуватися різними функціями, такими як голосове керування та помічник Siri, не торкаючись телефону під час водіння.
  Як автоматично приховати електронні листи за допомогою правил в Outlook

Бездротові адаптери Phoebus Link CarPlay сумісні з iPhone 5 і вище.

КАРЛІЄТ

CARLIET перетворює OEM Wired Apple CarPlay Cars 2015 року на бездротові системи. Цей адаптер ідеально успадковує режим заводського CarPlay і переносить всі програми вашого телефону на екран автомобіля.

Ключові особливості

 • Plug and play: після першого встановлення ваш телефон автоматично підключатиметься до системи CarPlay щоразу, коли ви вмикаєте двигун. Однак вам потрібно переконатися, що ви ввімкнули бездротове підключення на своєму телефоні та що він ще не підключений до інших пристроїв.
 • Швидко: насолоджуйтесь швидкою передачею даних на частоті 5 ГГц із високошвидкісною передачею даних і низькою затримкою звуку.
 • Водіння без використання рук: відповідайте на дзвінки та отримуйте доступ до карт і всіх програм обміну повідомленнями на телефоні, не торкаючись до нього.

CARLIET підтримує iPhone 6 і моделі вище, а також версії iOS 10 і вище. Крім того, він підтримує лише автомобілі з OEM (провідним) Apple CarPlay.

Ауформер

Auformer перетворює OEM Wired CarPlay Cars на бездротові системи. Цей адаптер сумісний майже з 98% автомобілів, випущених з 2013 року, а також із заводською системою CarPlay.

Ключові особливості

 • Plug and play: вам не потрібне додаткове програмне чи апаратне забезпечення, щоб підключити бездротовий адаптер Autoformer CarPlay до вашого iPhone. Після першого встановлення адаптер автоматично підключається до вашого iPhone, коли ви запускаєте двигун.
 • Компактний: цей адаптер має витончену та легку конструкцію, що дозволяє його легко носити з собою, не займаючи багато місця в автомобілі.
 • Швидкість: цей адаптер має модуль 5,8 ГГц, що забезпечує безпроблемне підключення та передачу даних.
 • Легке оновлення: ви завжди можете отримати найновіші функції, оновивши мікропрограму бездротового адаптера Autoformer CarPlay онлайн.

Бездротові адаптери CarPlay Auformer підтримують iPhone IOS 6 і вище.

ГУССЛМ

GUSSLM дозволяє підтримувати повну функцію CarPlay і отримувати доступ до таких послуг, як голосове керування, помічник Siri, обмін повідомленнями та навігація без проводів і без торкання до телефону.

Ключові особливості

 • Plug and play: після першого встановлення адаптер автоматично підключається до вашого iPhone, коли ви вмикаєте двигун.
 • Широка сумісність: Ви можете використовувати понад 600 моделей автомобілів із встановленими на заводі системами Wired CarPlay.
 • Швидкість: насолоджуйтеся швидкими з’єднаннями, оскільки цей адаптер має вбудований модуль WIFI 5 ГГц для швидкої передачі даних.

GUSSLM сумісний з моделями автомобілів 2015 року і підтримує iPhone з iOS 13 і вище.

CPCGER

CPCGER гарантує, що вам більше не доведеться мати справу з заплутаними проводами, оскільки він перетворює дротовий CarPlay на бездротовий. Він забезпечує власний доступ до дзвінків, додатків для обміну повідомленнями та навігації без дротового підключення на телефоні.

  Що це таке та навіщо це потрібно вашому бізнесу

Ключові особливості

 • Легко налаштувати: вам не потрібне додаткове програмне чи апаратне забезпечення, щоб налаштувати цей адаптер із вашим iPhone. Вам просто потрібна дротова система CarPlay, телефон і цей адаптер.
 • Висока сумісність: цей адаптер підтримує понад 600 моделей автомобілів із заводськими системами CarPlay.
 • Автоматизований досвід водіння: після початкової конфігурації підключення буде встановлено автоматично, коли ви ввімкнете двигун, оскільки вбудований модуль WIFI 5 ГГц живить його.

CPCGER сумісний лише з Apple CarPlay.

CarlinKit 3.0

CarlinKit 3.0 зручний під час перетворення дротового CarPlay на бездротову систему. Цей адаптер працює лише з автомобілями, які мають Wired CarPlay, і деякими моделями вторинного ринку.

 • Легко підключати та працювати: після першої конфігурації цей адаптер автоматично підключається до вашого телефону щоразу, коли ви вмикаєте автомобіль.
 • Сумісність з різними транспортними засобами: адаптер Carlink 3.0 Wireless CarPlay сумісний з більшістю автомобілів, випущених з 2015+ і мають функцію CarPlay.
 • Режим гучного зв’язку: коли адаптер підключено до телефону, ви зможете отримати доступ до всіх програм телефону на екрані, не під’єднуючи його до CarPlay за допомогою кабелю.

CarlinKit 3.0 сумісний з моделями телефонів від iPhone 5 до iPhone 14 Pro Max.

АвтоСкай

AutoSky — це адаптер, який працює за принципом роботи. Він підтримує розширення USB-A і USB-C, обслуговуючи широкий спектр моделей CarPlay.

Ключові особливості

 • Легко налаштувати: щоб почати використовувати цей пристрій, вам потрібен лише цей адаптер, дротова система CarPlay і ваш iPhone. Подальші підключення будуть автоматичними, доки бездротове з’єднання ввімкнено на вашому телефоні.
 • Сумісність із багатьма автомобілями CarPlay: бездротовий адаптер AutoSky CarPlay сумісний із понад 600 автомобілями з Wired CarPlay.
 • Онлайн-оновлення: Ви можете оновити мікропрограму цього адаптера, відсканувавши QR-код у посібнику, щоб шукати оновлення в Інтернеті.

Бездротові зарядні пристрої AutoSky CarPlay підходять для iPhone 6 і вище, сумісні з операційною системою iOS 10 і вище.

Хто наймогутніший з них усіх?

Вибір правильного може здатися складним, враховуючи таку кількість бездротових адаптерів CarPlay. Однак вирішальним моментом є сумісність, оскільки функції більшості моделей подібні. Крім того, вибір також залежатиме від інших факторів, таких як ваш бюджет і заводська модель CarPlay у вашому автомобілі. Отримавши потрібну модель, все, що вам потрібно зробити, це розслабитися та дозволити голосовому помічнику зробити все інше, окрім керування.

Хоча бездротові адаптери CarPlay зроблять ваш телефон більш доступним під час водіння, ось найкращі автомобільні аксесуари Smart, на які варто звернути увагу!