11 інструментів штучного інтелекту для клонування голосу для створення безперебійних автентичних голосів [2023]

Categories:

Майже страшно, наскільки прогресивною стала технологія ШІ за ці роки.

Все більше і більше людей усвідомлюють це явище, і з часом все розвивається неймовірно швидко. Оскільки все більше компаній створюють нові інструменти штучного інтелекту, наші завдання стають легшими й легшими.

Одним із таких прикладів потенціалу ШІ є технологія клонування голосу. Він має потенціал буквально клонувати будь-який голос, а потім продовжувати читати будь-який сценарій, який ви накидаєте.

Це може змінити роботу озвучування, оскільки тепер вам не потрібно витрачати гроші на найм артистів. Ви можете зробити це без проблем самостійно. Звучить захоплююче, правда?

У цій публікації ми розглянемо найкращі інструменти штучного інтелекту для клонування голосу, які дозволять вам миттєво створювати дивовижні озвучення.

Як працюють інструменти штучного інтелекту для клонування голосу?

Якщо говорити найпростіше, AI Voice Cloning — це техніка deepfake, яка може аналізувати та копіювати голос людини. Це як створити копію особи, на яку ви хочете, щоб ваш сценарій звучав.

Для цього потрібен лише короткий зразок людського голосу, який ви хочете відтворити, і штучний інтелект миттєво вивчить його. Потім ви можете продовжити написання будь-якого сценарію, щоб штучний інтелект міг прочитати його в скопійованому голосі.

Є багато налаштувань, які можна налаштувати, щоб досягти точного вокального тону, який ви шукаєте.

Чому ви хочете використовувати інструмент клонування голосу AI?

Для божевільної технології, як ця, дуже очікується, що буде багато способів і причин для її використання. Це як мати за кадром виконавця голосу, який готовий надати свій голос, коли забажаєте – без жодних додаткових грошей.

Хоча існує багато варіантів використання інструменту клонування голосу зі штучним інтелектом, я вважаю, що найпоширенішим буде, коли у вас обмежений бюджет, і вам потрібно озвучити продукт або послугу, і вам потрібен певний голосовий тон для цього.

Ще одна причина, чому ви захочете використовувати цей інструмент, це коли у вас немає якісного звукозаписувального обладнання, але ви все одно хочете, щоб ваш голос був озвучкою. Або коли ви хочете воскресити голоси людей, які померли.

Як згадувалося вище, все, що ви робите, це надаєте зразок запису голосу, щоб дозволити штучному інтелекту «вивчити», як людина говорить, і точно її імітувати.

Читайте також: Приклади штучного інтелекту (ШІ) у нашому повсякденному житті

Переваги інструментів штучного інтелекту для клонування голосу

Якщо інструмент використовується в правильному дусі, він наповнений безліччю чудових переваг для людей, таких як:

 • Немає необхідності додатково записувати кожен сценарій
 • Це економить гроші, які в іншому випадку були б витрачені на озвучування
 • Його можна змінити, щоб звучати саме так, як вам потрібно
 • Це може допомогти створити привабливий маркетинговий контент для вашого продукту/послуги
 • Допомагає людям з певними вадами повернути свій голос після надання минулого зразка
  Як налаштувати та використовувати режим роботи Google Assistant

Не кажучи вже про те, що це також неймовірно економічно ефективно для вашого бізнесу чи особистих починань.

Особливості інструментів штучного інтелекту для клонування голосу

Окрім того факту, що інструменти штучного інтелекту клонування голосу можуть відтворювати голоси людей, він має багато дивовижних функцій, які важко ігнорувати.

#1. Звучить природно

На відміну від роботизованих 🤖 звуків, які ви зараз чуєте на багатьох відео в Інтернеті, використання інструменту клонування голосу зі штучним інтелектом – це не що інше. Він підбирає акценти, може викликати емоції та глибоко імітувати людський голос. Це звучить цілком природно, і їх майже важко відрізнити.

#2. Жіночі та чоловічі голоси

Інструменти клонування голосу штучного інтелекту підтримують чоловічі та жіночі голоси, тож ви можете імітувати буквально будь-кого на планеті. Незалежно від того, чи це ваш власний голос, який ви хочете клонувати, чи ваші улюблені знаменитості, це все можливо.

#3. Підтримка кількох мов

Як це здорово знати, що ви можете запускати інструмент кількома мовами? Це означає, що коли ви вводите свій сценарій іншою мовою, згенерований голос буде цією конкретною мовою, тому він точно не обмежується англійською.

#4. Можливість змінювати висоту, швидкість та інші налаштування

Погодьтеся правді в очі, можуть бути випадки, коли згенерований голос може звучати дещо незвично, але це не означає, що ви не можете нічого з цим зробити.

Фактично, інструменти дозволяють налаштувати параметри, щоб ідеально відповідати голосу наданого зразка. Швидкість і висота – лише два з багатьох налаштувань, які можна змінити.

Тепер, коли ми знаємо про клонування голосу AI, давайте перевіримо список інструментів.

Мерф

Використовуйте власні голосові клони з Murf, розумним інструментом AI, який не розчарує. Він генерує результати природного звучання з такими емоціями, як гнів, щастя, смуток тощо.

За допомогою цього інструменту вам потрібно клонувати голос лише один раз, оскільки він дозволяє використовувати його все життя. Одноразове зусилля для необмежених результатів. Нехай це зануриться.

Почувши кінцевий результат, ви можете налаштувати його на свій смак і зробити так, щоб він звучав саме так, як вам потрібно. Цей інструмент максимально реальний, і ви можете завершити процес лише за п’ять простих кроків.

Play.ht

Згаданий на таких сайтах, як The New York Times і Newsweek, Play.ht дає змогу відчути неперевершену якість їхніх послуг.

Незалежно від того, чи є ви творцем вмісту, власником подкастів чи просто бізнесом, який шукає голос за кадром, ви просто не помилитеся з цим інструментом.

Він має розум, щоб підібрати акцент мовця, стиль розмови та всі нюанси.

Найкраща частина полягає в тому, що для отримання результату навіть не потрібен зразок студійної якості. Це як перемога в усіх аспектах, коли ви використовуєте Play.ht.

Крім того, ви можете почати абсолютно безкоштовно.

Доповідач

Чудово підходить для режисерів, розробників ігор і творців контенту, Respeecher створює точні клони голосу, які важко розрізнити.

Він наповнений масою функцій, таких як:

 • Точні результати кожного разу
 • Голос, який вловлює емоції та нюанси
 • Налаштуйте та змініть голос відповідно до ваших вимог без повторного запису
 • Перетворіть голос дорослої людини на дитячий
  Як перевірити стан телефону за допомогою номера IMEI

Цей інструмент чудово справляється зі збереженням емоцій мовця, щоб створений голос не звучав як робот.

Однією з причин, чому Respeecher такий хороший, є те, що він поєднує в собі класичні алгоритми цифрової обробки сигналів із запатентованими методами глибокого генеративного моделювання для досягнення найкращого звучання голосу.

Схожий

Почніть роботу безкоштовно з Resemble, приголомшливим інструментом, який може створювати людські голоси лише з вашої мови.

Їхня система створена таким чином, що може ідентифікувати всі розділові знаки у вашому голосі, тож вам справді не потрібно турбуватися про його форматування. Усе, що вам потрібно зробити, це використати їхній веб-рекордер, щоб записати зразок або завантажити його з вашої системи.

Очевидно, що чим довший зразок, то кращими будуть результати, але ви можете завантажити зразок голосу лише 3 хвилини. Це говорить про те, наскільки кваліфікованим є ШІ цього інструменту.

Перезапис

Створюйте надзвичайно реалістичні голоси за допомогою Overdub. Це технологія штучного інтелекту, яка може надати вам голоси з попередньою вибіркою або імітувати голос, який ви завантажуєте в неї.

Оскільки цей інструмент дуже серйозно ставиться до конфіденційності, він дозволяє лише зразки вашого власного голосу. Отже, якщо вам потрібно створити озвучку власного голосу, ви безперечно можете скористатися цим інструментом.

Його можна використовувати безкоштовно, якщо ви не проти обмеженого словникового запасу. Само собою зрозуміло, що їхній преміум-план робить речі набагато кращими, тож ви можете розглянути його після того, як деякий час використаєте безкоштовний.

ReadSpeaker

Як випливає з назви, ReadSpeaker генерує голос на основі наданого вами тексту. Він чудово справляється зі створенням нерозрізнених голосів порівняно зі зразком, тож ви безперечно можете покластися на нього, коли захочете клонувати свій власний чи навіть чийсь голос.

Він використовує глибокі нейронні мережі як свій тип штучного інтелекту для навчання голосових моделей із записами зразків людського голосу. Незалежно від того, чи хочете ви використовувати результати для комерційних цілей чи для особистого використання, цей інструмент підходить для будь-яких випадків використання.

Він пропонує широкий спектр налаштувань, включаючи можливість прищепити різні емоції та характеристики та змусити голос говорити кількома мовами з одного зразка.

Voice.ai

Ви можете використовувати Voice.ai для ігор, чатів, прямих трансляцій та інших цілей. Це дозволяє вам клонувати свій власний голос і чужий, і робить це досить точно, зберігаючи свій органічний стиль.

Замість перетворення тексту в мовлення, цей інструмент використовує мовлення в мовлення, тож усе, що ви говорите, одразу копіюється в будь-який голос на ваш вибір. Усе налаштування — це простий 5-етапний процес, який займає кілька секунд, щоб розпочати роботу.

Ви можете спробувати Voice.ai абсолютно безкоштовно, перш ніж вирішите платити за нього.

Listnr

Щойно ви почнете використовувати Listnr, ви зрозумієте, чому він отримав нагороду Golden Kitty у 2021 році за версією Product Hunt.

Це дозволяє вам клонувати голоси та використовувати їх для комерційного використання в будь-якому з ваших проектів, наприклад:

 • YouTube відео
 • Аудіокниги
 • Подкасти
 • Електронний навчальний матеріал
 • Вміст соціальних мереж

Весь процес займає кілька секунд, і ви можете поділитися результатами в соціальних мережах, таких як TikTok і Instagram.

  Як зберегти об’єкти Google Slides як зображення

Listnr безкоштовний для перетворення до 1000 слів на місяць. Після цього ви можете перейти на преміум, щоб зняти обмеження та отримати доступ до додаткових функцій.

Кокі

Використовується деякими з найбільших компаній, таких як Spotify, Google і Apple, Coqui є дуже розумним інструментом, який може повністю відтворювати емоції за допомогою наданих голосів. Він підходить для різних цілей, таких як постпродакшн, розробка ігор тощо.

Для його відтворення потрібен зразок голосу тривалістю всього 3 секунди. Фактично, це дозволяє створити голос вашої мрії з усіма параметрами на ваш вибір. Існують різні варіанти налаштування, щоб переконатися, що ви отримаєте саме те, що вам потрібно.

Також є можливість співпрацювати з друзями та членами команди, щоб залучити більше розуму до досягнення найкращого результату.

Veritone Voice

Ще один чудовий інструмент для отримання результатів, схожих на людину, Veritone Voice, можливо, не найшвидший серед інших у списку, але він добре виконує свою роботу.

Він використовує як перетворення тексту в мовлення, так і мовлення, щоб надати вам більше гнучкості в параметрах. Після створення голосової моделі ви можете створити скільки завгодно сценаріїв.

Вам також дозволено монетизувати створений голос для подкастів через Veritone Voice Network. Ви можете зв’язатися з ними, щоб отримати точну ціну залежно від ваших вимог.

Voicemod

Дуже захоплююче, коли інструмент може працювати в режимі реального часу, і це саме те, що робить Voicemod. Він відтворює або змінює ваш голос під час розмови в реальному часі. Цей інструмент — це більше, ніж просто клонування голосу. Фактично, це технологія, яку можна використовувати в багатьох різних випадках.

У Voicemod є готові голоси, які ви можете використовувати, щоб він говорив усе, що забажаєте. Ви можете вибрати один із таких варіантів, як космонавт, пілот та інші людські персонажі.

Якщо ви регулярно проводите пряму трансляцію, чи то для спілкування з аудиторією, чи для ігор, цей інструмент може стати в пригоді, оскільки ви можете щоразу змінювати свій голос на щось нове, щоб захопити глядачів.

Заключні слова

Клонування голосу, якщо це робити без будь-яких негативних мотивів, може бути неймовірно корисною технологією. Це може заощадити ваш час, гроші та багато зусиль.

Мало того, це також дає вам набагато більше можливостей, ніж найняти художника. Це не означає, що наймати виконавців – це погано, але щоб показати, що якщо у вас немає бюджету та якщо ваші вимоги складні, ці інструменти клонування голосу зі штучним інтелектом – найкращий вибір.

Далі ознайомтеся з найкращим програмним забезпеченням для редагування фотографій і додатками для професіоналів на основі штучного інтелекту.