11 інструментів цифрового маркетингу для збільшення залученості та доходу

Ми живемо в цифрову еру, і наявність сильної онлайн-присутності для вашого бренду є надзвичайно важливою.

Інструменти цифрового маркетингу розроблено, щоб допомогти вам підвищити впізнаваність бренду та підняти бізнес.

Якщо ви керуєте онлайн-бізнесом, ви, мабуть, знаєте, що охопити свою цільову аудиторію, як регіональну, так і глобальну, не так просто. Однак різні інструменти онлайн-маркетингу були розроблені, щоб надати вам правильні рішення.

Але як вибрати правильні інструменти цифрового маркетингу? Це питання, на яке ми плануємо відповісти сьогодні.

Хотяр

Хотяр це традиційний інструмент аналітики теплових карт і запису сеансів, який допомагає вам аналізувати дані трафіку на вашому веб-сайті. За допомогою Hotjar ви можете бачити, що відвідувачі роблять на вашому сайті, і навіть робити нотатки.

Останнім часом це еволюціонувало. Hotjar має такі чудові функції, як теплові карти, записи відвідувачів, конверсії, аналіз форм, опитування, вхідні відгуки та опитування. Функції працюють разом, щоб допомогти вам створити кращий досвід клієнтів на вашому сайті, щоб збільшити залучення та дохід.

Теплові карти допомагають побачити поведінку ваших користувачів і зрозуміти, чого вони хочуть. Вони візуально представляють клацання, торкання та поведінку відвідувачів при прокручуванні. Ви можете завантажити інформацію про теплові карти та поділитися ними з членами вашої команди або співробітниками.

Функція запису на Hotjar полегшує всі припущення, оскільки вона записує всі дії ваших відвідувачів для перегляду та створення нотаток. Ви також можете поділитися цією інформацією з ким завгодно. Воронка конверсії допомагає вам побачити, де ваші відвідувачі зупиняються, щоб знайти можливості для вдосконалення.

Функція аналізу форм показує вам усі подробиці про форми на вашому сайті. Ви можете побачити поля, які вашим клієнтам важко заповнити, і як їх покращити. Опитування з відгуками дозволяють зрозуміти, чому ваші клієнти поводяться певним чином.

Ви можете включити цільові запитання для відвідувачів, щоб отримати їхній відгук. Ви також можете отримати миттєвий відгук від клієнтів за допомогою функції вхідного відгуку, а функція опитування дозволить вам дізнатися більше про свою аудиторію.

Хороша новина полягає в тому, що у Hotjar є безкоштовна пробна пропозиція для нових учасників.

Adzooma

Adzooma допомагає вам ефективніше й швидше керувати та оптимізувати рекламу Facebook, Google і Microsoft, щоб отримати найкращу перевагу. Основна мета Adzooma — полегшити вам рекламу вашого бренду в Інтернеті.

Adzooma, створена з думкою про клієнта, допомагає заощаджувати час і енергію, щоб максимізувати прибуток. Він оснащений такими функціями, як інтелектуальне програмне забезпечення, потужні пропозиції, інтуїтивно зрозумілий UX, автоматизація кампанії, система керування обліковим записом, персоналізовані звіти та портал відгуків.

Інтелектуальне програмне забезпечення розроблено, щоб краще служити вам, надаючи унікальні можливості. Ви отримуєте експертні пропозиції щодо свого бізнесу, а всі внесені вами зміни автоматично синхронізуються з вашим обліковим записом Ads.

Ефективні пропозиції допомагають підвищити рентабельність інвестицій, оскільки дані аналізуються 24/7. Adzooma також дозволяє коригувати ваші маркетингові стратегії, вирішувати проблеми та відкривати нові можливості.

Інтуїтивно зрозумілий UX використовує функції економії часу, щоб полегшити вашу роботу. Це означає, що ви зберігаєте контроль і вирішуєте виконувати пропозиції, які, на вашу думку, є ідеальними для ваших бізнес-кампаній.

Ви можете автоматично призупинити або зменшити ставки кампанії та навіть отримувати сповіщення, якщо автоматизація змінена.

Функція керування обліковими записами в Adzooma дає вам змогу керувати кількома обліковими записами Ads і ефективно з’єднувати їх для оптимізації продуктивності. Ви також отримуєте огляд усього, щоб побачити важливі облікові записи, на яких вам потрібно зосередитися. З іншого боку, функція спеціального звітування допомагає вам зрозуміти дані шляхом фільтрації, сортування та експорту звітів. Ви також можете налаштувати звіти за допомогою свого логотипу та макета.

Adzooma безпечна, актуальна, гнучка, доступна та адаптована. Вони пропонують 30-денну безкоштовну пробну версію та 50-відсоткову знижку на перші три місяці.

SEMrush

Щоб ваш контент і маркетингові кампанії були креативними, вам слід розглянути можливість використання SEMrush.

SEMrush це універсальна цифрова маркетингова платформа з понад 30 маркетинговими інструментами. Це один із найкращих пакетів SEO, який отримав багато нагород.

Платформа може допомогти вам із SEO, рекламою, кампаніями в соціальних мережах, контентом, конкурентними дослідженнями, а також звітністю та управлінням. Платформа, якій довіряють понад 5 мільйонів маркетологів, є досить популярною.

  Отримайте доповнення проекту Noun для Photoshop, Illustrator та InDesign

Функція SEO дає змогу проводити органічні дослідження, отримувати статистику органічного трафіку, досліджувати ключові слова, створювати зворотні посилання, отримувати аналітику, перевіряти пошукову оптимізацію на сторінці, перевіряти свій сайт і перевіряти механізм сайту. Це означає, що якщо ви видавець і хочете отримувати органічний трафік на своєму веб-сайті, SEMrush може допомогти вам досягти цього ефективно.

Функція реклами дозволяє вам проводити дослідження реклами. Він надає вам інструмент добору ключових слів PPC, медійну рекламу, конструктор реклами та рекламу зі списком продуктів. Таким чином, створення оголошень стало набагато простіше за допомогою SEMrush; вам не доведеться виконувати багато виснажливої ​​роботи.

Функція соціальних медіа може допомогти вам створювати плакати та відстежувати їх. З іншого боку, функція «Вміст» дає змогу перевіряти вміст і проводити тематичні дослідження. У ньому є шаблон вмісту для SEO, засіб відстеження публікацій, інструмент дослідження ключових слів, пошук пов’язаних ключових слів, а також зручний моніторинг вашого бренду.

Змагальні дослідження – це те, де відбувається вся магія. Ви можете знайти огляд домену, діаграми, аналіз зворотних посилань і ключові слова, аналітику трафіку та рейтинги.

Нарешті, функція звітування та керування на SEMrush допомагає вам керувати своїм маркетинговим календарем і звітами та залучати потенційних клієнтів.

SEMrush пропонує безкоштовну пробну версію для нових користувачів.

Canva

Canva — це онлайн-платформа для дизайну, яка надає користувачам безліч функцій дизайну та шаблонів, які полегшують створення красивих плакатів, банерів і логотипів для їхнього бізнесу. У розділі «Шаблони» пропонуються ідеї дизайну листівок, резюме, брошур, візитних карток, запрошень і презентацій, а також багато іншого.

За допомогою Canva ви можете швидко створити логотип, а також бізнес-банер або постер на ходу, оскільки є готові шаблони, які надихнуть вас.

Розділ «Навчання» містить корисну інформацію про дизайн, брендинг, маркетинг, події, курси, фотографії та навчальні посібники. Це розділ, який може вивести ваші дизайнерські навички на новий рівень.

Хороша річ Canva полягає в тому, що вона має безкоштовний план членства з понад 8000 безкоштовними шаблонами, понад 100 дизайнами та великою кількістю безкоштовної графіки та фотографій. Однак преміальні плани пропонують набагато більше, ніж це.

Traackr

Якщо ви віддаєте перевагу використанню впливових осіб для просування свого продукту чи послуг, Traackr — це правильний варіант для розгляду.

Traackr це кероване даними маркетингове рішення, спеціально розроблене для маркетологів, щоб оптимізувати свої кампанії чи інвестиції та ефективно їх масштабувати. По суті, це CRM для управління інфлюенсером.

Програмне забезпечення ідеально підходить для брендів і агентств. Ви можете знаходити впливових людей, перевіряти їх, підтримувати безпеку свого бренду, керувати програмою та кампаніями, оптимізувати свій бюджет, порівнювати свою маркетингову стратегію та керувати відносинами з клієнтами.

За допомогою Traackr ви можете легко отримати доступ до великої бази даних глобальних впливових людей і шукати їхні біографії, підписи чи вміст у 13 соціальних каналах. Ви визначите найефективніших впливових людей у ​​49 країнах, відфільтруєте їх за аудиторією та критеріями та наймете того, хто, на вашу думку, ідеально відповідає вашим потребам. Traackr має інтелектуальні та ефективні інструменти для керування маркетинговими кампаніями.

Ви також отримуєте звіти про свої кампанії, відстеження рентабельності інвестицій і ефективність. Перевага використання цього програмного забезпечення полягає в тому, що воно створено, щоб допомогти вам розширити свій бізнес.

Вони пропонують надійну підтримку та послуги для своїх клієнтів, а програмне забезпечення також просте у використанні. Ви можете зробити всі свої кампанії зарахованими, вибравши правильного впливового фактора.

Engagebay

Engagebay це комплексне програмне забезпечення CRM для маркетингу та продажів, розроблене, щоб полегшити малому та середньому бізнесу залучення, виховання, залучення та перетворення клієнтів.

Це відзначене нагородами програмне забезпечення, якому довіряють понад 15 000 клієнтів у всьому світі.

Функція автоматизації маркетингу Engagebay допоможе вам заощадити час, оскільки вона містить форму та цільові сторінки, послідовності електронних листів, автоматизований маркетинг та інструменти аналітики веб-сайтів.

CRM і відділ продажів дозволяють упорядкувати всі контакти електронної пошти, які має ваш бізнес, і відстежувати будь-які поточні операції та продажі. Він забезпечує 360-градусний огляд клієнтів, планування зустрічей, автоматизовані продажі та керування угодами.

З іншого боку, живий чат і функція служби підтримки допомагають вам спілкуватися в режимі реального часу зі своїми клієнтами, керувати запитами клієнтів і заявками, автоматизувати різні служби та переглядати всі звіти електронною поштою.

  Перевірте, чи ваш комп’ютер сумісний з Oculus Rift

За допомогою Engagebay ви можете підвищити залученість і дохід у своєму бізнесі та налагодити міцні відносини з клієнтами в довгостроковій перспективі. Завдяки численним інструментам продажу програмного забезпечення ви зможете продавати як професіонал. Інші функції, включені в програмне забезпечення, — це push-повідомлення, шаблони відеомаркетингу та впливові особи.

Egagebay має безкоштовний план членства, який дозволяє підтримувати до 1000 контактів. Преміум-плани починаються від 8,99 доларів США на місяць до 47,99 доларів США на місяць.

AdEspresso

AdEspresso це ще одна платформа, яка робить цифрову рекламу легкою, швидкою та ефективною. Якщо ви хочете швидше отримати результати з каналів соціальних мереж, таких як Facebook, Instagram і Google, вам слід розглянути можливість використання AdEspresso.

Перевагою AdEspresso є те, що він дозволяє створювати, керувати, аналізувати, співпрацювати та навчатися. Ви можете швидше створювати кампанії на кількох каналах і керувати ними в одному місці.

Створивши кампанії, ви зможете керувати ними в одному місці та заощаджувати час. Функція аналізу надає вам інформацію про ваші кампанії лише тоді, коли вона вам потрібна. Якщо ви проводите кампанії для своїх клієнтів, функція співпраці полегшує вам доступ до їхніх облікових записів і запитує у них схвалення вашого набору кампаній, перш ніж вони стануть публічними.

AdEspresso також має навчальний розділ, де ви можете отримати всю необхідну інформацію, щоб вивести свої маркетингові навички на новий рівень. Вони пропонують експертні послуги Facebook Ads і мають величезну бібліотеку курсів, вебінарів та експериментів.

Є ще одна послуга, яку вони пропонують:

  • Огляд кампанії – короткий 10-хвилинний відеоролик із порадами щодо покращення ефективності вашої кампанії.
  • Індивідуальний коучинг – 1-годинний сеанс у прямому ефірі, який пропонує експертні маркетингові поради від професійних маркетологів.
  • Служба консьєржа – у цьому варіанті ви дозволяєте AdEspresso проводити всі рекламні кампанії у Facebook за вас.

Що стосується ціноутворення, AdEspresso пропонує 14-денну безкоштовну пробну версію, а їхні преміальні плани починаються від 49 доларів США на місяць до 259 доларів США на місяць.

Pitchbox

Pitchbox це платформа для видавців, брендів і агенцій, яка розповсюджується на людей впливу, створює посилання та маркетинг контенту. Платформа допомагає компаніям у цих категоріях зручно просувати свій контент, підвищувати впізнаваність свого бренду та збільшувати залученість і дохід.

Pitchbox довіряють і використовують багато брендів, як-от The Hoth, Skyscanner, Outspoken Media, CopyPress, Freshbooks і About.com, а також багато інших.

Завдяки Pitchbox ви можете швидше знайти блогерів, видавців і впливових людей завдяки великим файлам пошуку потенційних клієнтів і зручному пошуку за ключовими словами. Ви можете виявити впливових осіб у своїй ніші за лічені секунди; інтегруватися з такими високорівневими постачальниками SEO, як SEMRushMoz і Ahrefs, а також працювати з видавцями вищого рівня.

Pitchbox також дозволяє налаштувати та персоналізувати подальші дії та інформаційну роботу. Таким чином, це може допомогти вам заощадити час і гроші порівняно з використанням інших методів або платформ. Ви можете налаштувати охоплення вашої цільової аудиторії, зв’язатися з потенційними клієнтами та підвищити рівень відповіді клієнтів.

Ви можете відстежувати кожен крок охоплення за допомогою системи управління білими мітками на Pitchbox, перевіряти звіти клієнтів і команди, а також дозволяти членам вашої команди вдосконалювати стратегію вашої кампанії та оптимізувати ефективність для максимізації результатів.

Zapier

Zapier це платформа, головна мета якої – допомогти вам досягти результатів. Якщо ви ведете онлайн-бізнес, але у вас здебільшого зайнятий графік, Zapier може допомогти вам автоматизувати більшу частину роботи та заощадити час. Ви можете створювати робочі процеси, відомі як zaps, і підключати різні програми, щоб автоматизувати всі свої щоденні маркетингові та бізнес-завдання.

Ви можете налаштувати тригер, щоб отримувати сповіщення, коли хтось реєструється на подію, яку ви створили. Коли ви отримаєте тригер, ви можете стежити за людьми, які зареєструвалися, або надіслати новим підписникам електронної пошти вітальне повідомлення.

Усе, що вам потрібно зробити, щоб налаштувати завдання, — це вказати Zapier, що робити, і він отримає дані з інших ваших програм, щоб завершити роботу від вашого імені.

Zapier також дозволяє налаштовувати Zaps завдяки вбудованим програмам, які допомагають створювати те, що ви хочете. Ви можете додати кілька дій для автоматизації численних завдань і створити шляхи, відомі як логіка розгалуження, яка дає змогу створювати багато Zaps для виконання одного робочого процесу.

  Виправлення Не вдається встановити безпечне з’єднання з Google Play Музикою

Hubspot

Hubspot — це платформа, яка надає вам програмне забезпечення для маркетингу, продажів, підтримки клієнтів і CRM. Перевага використання Hubspot полягає в тому, що він має інструменти для всіх і все, що вам потрібно як онлайн-маркетологу. Завдяки Hubspot ви можете розвивати свій бізнес без жодних компромісів. Простіше кажучи, це повноцінне програмне забезпечення.

Функції Hubspot включають центр CMS, маркетинговий центр, центр продажів і центр обслуговування. Центр CMS є гнучким для маркетологів, ідеальним для розробників і пропонує найкращу взаємодію з клієнтами. Центр CMS має редактор перетягування, теми веб-сайтів і рекомендації щодо оптимізації пошукових систем.

Коли мова заходить про маркетинговий центр, ви можете швидко збільшити трафік і конвертувати більше відвідувачів. Ви можете проводити вхідні маркетингові кампанії та належним чином масштабувати їх. Особливості маркетингового центру включають генерацію потенційних клієнтів, аналітику та автоматизацію маркетингу.

Кожен бізнес хоче збільшити обсяг продажів. Центр продажів на Hubspot може зробити це можливим для вашого бізнесу. Це програмне забезпечення, яке допоможе вам заощадити час, отримати глибше розуміння ваших потенційних клієнтів, автоматизувати ваші завдання та укладати угоди. Ви можете відстежувати свої електронні листи, планувати зустрічі та автоматизувати електронні листи.

Належне та своєчасне обслуговування клієнтів створює довіру та сприяє успіху вашого бренду. На щастя, сервісний центр Hubspot полегшує вашому бізнесу зв’язок із клієнтами, перевершує їхні очікування та перетворює їх на амбасадорів. Ви можете відстежувати квитки, отримувати відгуки клієнтів і мати базу знань, необхідну для розуміння ваших клієнтів.

Анімото

Відеомаркетинг на даний момент є одним з найефективніших маркетингових методів. Є багато переваг, і одна з них полягає в тому, що це допомагає охопити широку аудиторію та здійснити більше продажів.

Animoto — це платформа для створення відео для компаній або окремих осіб, які хочуть створювати відео, щоб продемонструвати себе, свої продукти чи послуги. Animoto може допомогти вам створити рекламне відео, відео слайд-шоу, відео в соціальних мережах, відео до Дня батька, а також відео про дні народження та випускні.

Платформа створення відео ідеально підходить для компаній електронної комерції, нерухомості, некомерційних організацій, освіти та фотографії. Animoto може допомогти вам збільшити продажі, збільшити трафік і залучити свою аудиторію. Він має чудові функції, такі як фондова бібліотека, фотографії та відеокліпи, які можна створювати будь-де, а також музична бібліотека.

За допомогою фондової бібліотеки ви можете вибирати серед мільйонів стокових фотографій і відео, запропонованих Getty Images, які додаються після того, як ви підписалися на платформу. Ви можете шукати, перетягувати та скидати зображення та налаштовувати їх відповідно до того, як ви хочете редагувати своє відео.

Ви також можете легко додавати власні фотографії та відеокліпи. Ви можете створити фото-відео з музикою та зробити їх захоплюючими. Все, що вам потрібно зробити, це додати свої фотографії до онлайн-програмного забезпечення та правильно їх розташувати, щоб створити приголомшливе відео.

Музична бібліотека — це ще одна цікава функція, включена в Animoto. Ви можете вибрати пісню з величезного каталогу Animoto з тисячами музичних композицій, вибрати шаблон, а потім додати медіафайли, щоб створити бажане відео. Тому створювати відеокампанії легко; Завдяки Animoto ви можете робити це на ходу.

Висновок

Світ змінюється, і чим швидше ми адаптуємося, тим краще буде для кожного, хто веде бізнес. Найкращий спосіб популяризувати свій бренд, збільшити залученість і збільшити дохід — це забезпечити свою присутність в Інтернеті, щоб охопити глобальну аудиторію.

Інструменти цифрового маркетингу можуть допомогти вам розвивати свій бізнес ефективно та без зусиль, якщо ви докладаєте зусиль і показуєте клієнтам ідеальні та високоякісні продукти та послуги, які ви пропонуєте. Інструменти, платформи та програмне забезпечення, які ми обговорювали в цій публікації, є високоякісними та пропонують чудові рішення, які допоможуть вам правильно вести та масштабувати свій бізнес.