techukraine.net techukraine.net 11 інструментів веб-аналітики з відкритим кодом для кращого аналізу даних і конфіденційності

11 інструментів веб-аналітики з відкритим кодом для кращого аналізу даних і конфіденційності

Categories:

Інструменти веб-аналітики з відкритим вихідним кодом можуть не лише надати вам точну, релевантну інформацію, необхідну для вашого сайту, але й високу гнучкість, щоб задовольнити потреби вашого бізнесу.

У наш час веб-аналітика стала основною зброєю для всіх власників веб-сайтів, оскільки вона дає їм безцінне уявлення про їхні веб-сайти.

Отже, можливо, справедливо буде сказати, що запуск веб-сайту без потужної веб-аналітики ускладнить досягнення бажаного зростання.

Від надання інформації щодо поведінки користувачів і найбільш відвідуваних сторінок до тенденцій купівлі, ці інструменти дають вам детальну інформацію про ваш сайт і бізнес.

Тому наявність надійного інструменту веб-аналітики є важливою.

Дивно, але вам не доведеться платити значну плату за підписку, щоб використовувати інструмент веб-аналітики, оскільки на ринку доступно багато інструментів з відкритим кодом.

Ось короткий опис найкращих інструментів веб-аналітики з відкритим кодом, про які я розповім нижче.

Інструмент веб-аналітики

Помітні особливості

Посилання

Countly

Настроювана інформаційна панель, push-повідомлення

Снігоприбиральна машина

Збір даних про поведінку, 20 SDK, перевірка схеми

PostHog

Аналіз продукту, зберігання даних запитів SQL, аналіз шляху

Матомо

Точні дані, сумісні з конфіденційністю

Умамі

Детальні звіти відвідувачів, відстеження трафіку в реальному часі

OpenReplay

Відтворення сесії, моніторинг використання ЦП, інструменти розробника

Правдоподібно

Зручна інформаційна панель, сегментація аудиторії

Fathom Lite

Контроль безпеки, масштабованість, аналіз даних відвідувачів.

Акі

Конфіденційність, збір даних із багатьох джерел, відсутність файлів cookie.

Відкрийте Web Analytics

Розширені показники та звіти, інтеграція API

Пірш

Спільна інформаційна панель, дотримання конфіденційності даних.

У цій статті я обговорю, що собою представляють ці інструменти веб-аналітики з відкритим кодом, наскільки вони корисні та деякі з найкращих, які ви можете розглянути.

Давайте розпочнемо!

Що таке інструмент веб-аналітики з відкритим кодом?

Інструмент веб-аналітики з відкритим вихідним кодом — це безкоштовна загальнодоступна програма, яка дозволяє збирати, аналізувати та візуалізувати всі дані з вашого веб-сайту.

Оскільки він є відкритим, вихідний код легко доступний, і ви можете дізнатися, як він забезпечує безпеку даних і працює на сайті.

Ці інструменти надають вам багато важливих даних про веб-сайт, як-от поведінка користувачів, географічне розташування користувача, пристрій, найчастіше відвідувана сторінка, найчастіше перегляданий продукт або послуга, рівень утримання та багато інших деталей.

Крім того, інструменти з відкритим кодом відіграють важливу роль у визначенні областей, де ваш веб-сайт потребує вдосконалення. На основі цих деталей це може допомогти вашій команді прийняти відповідне рішення, яке сприятиме зростанню.

Важливо, що вони допомагають вам оцінити успіх ваших маркетингових кампаній, надаючи такі деталі, як частота розмов і джерела рекомендацій.

Особливості інструментів аналітики з відкритим кодом

Інструмент веб-аналітики з відкритим кодом є чудовим варіантом для компаній і власників веб-сайтів і має багато життєво важливих функцій, зокрема:

Збір і відстеження ключових даних

Інструменти веб-аналітики з відкритим кодом можуть легко збирати важливі дані відвідувачів і відстежувати їх. Даними можуть бути поведінка веб-переглядача, місцезнаходження користувача, тип використовуваних пристроїв, тип продукту/послуги, які вони переглядали, і багато іншого.

Аналіз у реальному часі

Інструмент веб-аналітики також дозволяє відстежувати дії користувачів разом із охопленням продукту та може контролювати трафік за допомогою функції аналізу в реальному часі. Однак не кожен інструмент аналітики з відкритим кодом пропонує цю функцію. Тому, якщо вам це потрібно, вибирайте відповідний інструмент.

Безкоштовне використання

Загалом інструменти з відкритим вихідним кодом є абсолютно безкоштовними для використання. Таким чином, будь-хто може використовувати його без необхідності платити за абонентську плату. Це вигідно для окремих осіб або власників малого бізнесу, які тільки починають створювати свої веб-сайти.

Налаштування

Такі інструменти аналітики можна налаштувати залежно від вимог веб-сайту. Ви матимете повну свободу та гнучкість налаштування інструменту так, щоб він відповідав вашим вимогам до аналізу даних, відстеження та звітності.

Конфіденційність даних і право власності

За допомогою інструментів аналітики ви отримуєте можливість отримати повний контроль над даними, які збираються та зберігаються. Ви також зможете контролювати та керувати використанням даних. Це допомагає вам дотримуватися всіх галузевих норм і підтримувати оптимальний рівень безпеки.

  Як створити слайдер зображень за допомогою JavaScript, щоб покращити ваш сайт

Візуалізація даних

Візуалізація даних є однією з важливих функцій цих інструментів, де вона демонструє всю інформацію за допомогою діаграм, таблиць і графіків. Командам важливо розуміти дані та приймати відповідні рішення.

Експорт та інтеграція даних

Багато з цих інструментів дозволять вам експортувати всі зібрані дані в різні формати, щоб ви могли використовувати їх з іншими програмами. Ви можете інтегрувати цей інструмент з іншими бізнес-платформами, такими як CRM, CMS або інструментами автоматизації маркетингу, щоб ефективніше керувати веб-сайтом.

Переваги відкритого вихідного коду перед іншими інструментами веб-аналітики

Інструменти з відкритим кодом працюють так само, як і будь-які інші інструменти веб-аналітики, але перші пропонують певні переваги, які роблять їх більш придатними для багатьох організацій. Давайте перевіримо, які переваги приносить інструмент аналітики з відкритим кодом.

Прозорий код

Інструменти веб-аналітики з відкритим кодом дозволяють користувачам перевіряти свій вихідний код разом із тим, як дані збираються та зберігаються. Ці інструменти пропонують прозорість завдяки своєму кодуванню, що допомагає забезпечити довіру, а також захист і цілісність даних.

Повне налаштування

Інструменти з відкритим кодом пропонують високий рівень налаштувань, що є однією з головних причин використання цих інструментів. Таким чином, ви можете легко змінити код відповідно до ваших потреб.

Масштабованість

Масштабованість — ще одна величезна перевага, яку ви отримуєте з цими інструментами. Ви можете збільшити або зменшити їх відповідно до зростання вашого веб-сайту. Зі збільшенням трафіку та продуктів або послуг ви можете інтегрувати інструмент з іншими технологіями з відкритим кодом, а також додати більше ресурсів.

Нульова прив’язка до постачальника

Ще одна перевага використання інструментів з відкритим вихідним кодом перед традиційними — це відсутність прив’язки до постачальника. Якщо ви незадоволені використанням, ви можете переключитися на інші рішення, не втрачаючи попередніх даних.

Легка інтеграція

З інструментами веб-аналітики з відкритим вихідним кодом у вас не виникне проблем з інтеграцією їх з іншими програмами, щоб відповідати вашим вимогам до веб-аналітики.

Тепер настав час поглянути на всі найкращі інструменти веб-аналітики з відкритим кодом.

Countly

Countly це створений спільнотою потужний інструмент веб-аналітики з відкритим вихідним кодом, який допомагає вам стимулювати зростання вашого веб-сайту за допомогою єдиної платформи. Він пропонує вам просту у використанні та настроювану інформаційну панель, де ви зможете отримати всю статистику, тримаючи кожного члена команди в курсі подій.

Countly також надає вам функції push-повідомлень, які корисні для посилення вашої інформаційної кампанії та націлювання на потрібного користувача. Змінювати дизайн програми та її роботу стає легше, оскільки ви можете виконати всі налаштування за допомогою кількох клацань миші.

За допомогою цього інструменту ви можете візуалізувати свої дані відповідно до деталей на рівні країни, штату та міста. Ви можете легко впоратися з негативними відгуками за допомогою цього інструменту та діяти відповідно до них, щоб перетворити негативні відгуки на позитивні. Важливо те, що ви отримуєте повний контроль над усіма даними, дотримуючись правил конфіденційності даних.

Снігоприбиральна машина

Без сумніву, Снігоприбиральна машина це найкращий інструмент веб-аналітики з відкритим кодом, який базується на надійній архітектурі, здатній обробляти мільярди подій на день.

На відміну від інших інструментів, він може допомогти вам збирати різноманітні поведінкові дані, починаючи від показів, кліків і спеціальних подій до відтворення відео. Це механізм, перш за все розробник, який використовує набір інструментів для моделювання та аналізу всіх зібраних даних із веб-сайту.

Крім того, Snowplow використовує 20 пакетів SDK для збору даних із серверів, мобільних пристроїв, Інтернету та різних інших джерел і надає вам глибоке розуміння ефективності ваших кампаній.

Інструмент використовує унікальний підхід до схем і перевірки під час збору даних для вашого аналізу та гарантує, що всі зібрані дані чисті. Використовуючи цей інструмент, ви можете зберігати дані в масштабованому сховищі та мати повний контроль над ними.

  Semrush for Agency – чи це того варте?

PostHog

Від допомоги в аналізі продуктів до зберігання даних запитів за допомогою SQL, PostHog стала вражаючим інструментом веб-аналітики з відкритим кодом. Він надає вам колосальні можливості аналітики продукту, включаючи аналіз шляху, діаграми тенденцій, воронки, графіки утримання тощо, щоб допомогти вам прийняти майбутні рішення.

Функція шляху користувача цього інструменту дозволяє позначати початкову та кінцеву точки та дає змогу вивчати поведінку користувачів на вашому веб-сайті. За допомогою цього інструменту ви також можете дізнатися про деталі конверсії, використовуючи кореляційний аналіз.

Окрім стандартних статистичних даних, PostHog надає вам додаткову інформацію про утримання, постійність і життєвий цикл користувачів на вашому сайті. Він також надає вам ретельно розроблену інформаційну панель, яку ви можете налаштувати. Крім того, він пропонує такі функції, як фільтрація інформаційної панелі, автоматичне оновлення, щотижневі оновлення електронною поштою та обмеження доступу.

Матомо

Матомо це відома платформа веб-аналітики з відкритим кодом, яка стала надійною альтернативою Google Analytics. Він надає вам дуже точні дані та дозволяє відстежувати дані користувачів, дотримуючись законів про конфіденційність.

Простий інтерфейс Matomo відносно простий у навігації. Завдяки вдосконаленій статистиці ви отримуєте повне уявлення про користувачів вашого сайту. Він надає вам широкий спектр функцій, таких як мультиатрибуція, цілі, воронки, когорти, поведінка користувачів, теплова карта, записи сеансів, цільові ключові слова, медіааналітика та багато іншого.

Найкраща частина полягає в тому, що цей інструмент повністю налаштовується, тож ви можете налаштувати його відповідно до потреб свого бізнесу. Matomo не надає жодних обмежень щодо зберігання даних для аналізу, тож ви можете приймати важливі рішення. Крім того, ви матимете повний контроль над даними, які зберігаєте.

Умамі

Умамі робить веб-аналіз легким завданням завдяки інтуїтивно зрозумілій інформаційній панелі та безлічі функцій. Цей інструмент веб-аналітики лише надає вам показники, необхідні для прийняття рішень і проведення кампаній, які допоможуть вам розвивати свій бізнес.

За допомогою Umami ви можете отримувати докладні звіти про своїх відвідувачів, включаючи пристрої, які вони використовували, тип браузера, ОС та багато інших деталей. Ви можете аналізувати ефективність свого веб-сайту, відстежуючи багато подій, наприклад перегляди сторінок, записи у формі, натискання кнопок тощо.

Потужні фільтри та можливість трафіку в реальному часі цього інструменту аналітики роблять веб-аналіз легкою роботою. Унікальна здатність цього інструменту полягає в тому, що він може відстежувати необмежену кількість веб-сайтів, субдоменів і окремих URL-адрес за допомогою однієї інсталяції. Усі дані, які ви збираєте за допомогою цього інструменту, залишаються в безпеці та в межах законів про конфіденційність.

OpenReplay

OpenReplay це платформа веб-аналітики з відкритим кодом, яка може вивести вас за межі традиційних методологій аналітики. На відміну від інших інструментів, він надає вам повнофункціональний пакет відтворення сеансу, за допомогою якого ви аналізуєте проблеми, з якими стикаються ваші клієнти.

Ви також можете відстежувати продуктивність свого веб-сайту, відстежуючи використання ЦП, випадки уповільнення та збої та вносячи відповідні покращення. Ви також отримуєте інструмент розробника, який дозволить вам зрозуміти роботу вашого веб-сайту та внести відповідні зміни.

Унікальним аспектом цієї платформи є те, що ви можете ввімкнути або вимкнути будь-яку функцію, будь то A/B-тест або поступовий випуск, без необхідності повторного випуску сайту чи програми. Це дає вам змогу самостійно розміщувати свою платформу, щоб усі дані залишалися у вашій інфраструктурі, і ви можете використовувати точні функції конфіденційності для забезпечення чистого зберігання даних.

Правдоподібно

Якщо ви шукаєте простий у використанні та ефективний інструмент веб-аналітики з відкритим кодом, спробуйте Правдоподібно. Це легкий інструмент, який надає всю важливу інформацію та трафік вашого сайту простим способом, щоб ви могли легко зрозуміти всі деталі.

У Plausible використовуються надзвичайно легкі сценарії, тому немає захаращення, а ваші відвідувачі отримують безперебійний досвід перегляду. Цей безкоштовний інструмент дозволяє сегментувати вашу аудиторію простими кліками, а також оцінювати всі платні кампанії за допомогою параметрів UTM. Ви навіть можете відстежувати дохід від електронної комерції та створювати спеціальні події, використовуючи наявні ресурси.

  Що таке розумний дім?

Інформаційна панель цього інструменту зручна для користувача, і ви можете поділитися всіма статистичними даними на своїй інформаційній панелі, поділившись посиланням з усіма членами вашої команди. За допомогою цього інструменту ви можете дотримуватися GDPR, CCPA та PECR і переконатися, що ваші відвідувачі та всі їхні дані знаходяться в надійних руках.

Fathom Lite

Fathom Lite це версія відомого Fathom Analytics з відкритим кодом, яка надає вам усі необхідні функції інструменту веб-аналітики. Інформаційна панель відносно проста у використанні, вона відображає всі аналітичні дані перед вами.

Від відстеження фрагментів до запуску готових докерів, Fathom Lite надає вам багато основних функцій для аналізу вашого веб-сайту. Ви можете самостійно впровадити всі засоби безпеки, щоб забезпечити оптимальну безпеку свого веб-сайту.

Цей інструмент веб-аналітики надає вам не лише такі дані, як поточні відвідувачі, перегляд сайту тощо, а й середній час, проведений відвідувачами, показник відмов і досягнення мети. Однією з найкращих переваг цієї платформи є те, що вона легко масштабується залежно від трафіку на вашому сайті.

Акі

Акі це інструмент веб-аналітики з відкритим вихідним кодом на основі Node.js, який можна легко інтегрувати з вашим сервером і допомогти вам проаналізувати весь трафік.

Інструмент має мінімальний інтерфейс, який дозволяє вам досліджувати всі дані, такі як перегляди, джерела переходу, тривалість, операційна система, мова, розмір екрана, тривалість відвідування та інші статистичні дані, не втрачаючи уваги.

Ackee — це аналітика, орієнтована на конфіденційність, яка дає вам повний контроль над конфіденційністю всіх даних, які ви збираєте. API цього інструменту надає вам надійний центр, який дозволяє збирати різноманітні дані для бізнес-аналізу з різних джерел.

Важливо відзначити, що немає обмежень, коли йдеться про аналіз даних із різних доменів і програм. Він використовує багатоетапний процес анонімізації, щоб гарантувати, що всі користувачі залишаються анонімними. Крім того, він повністю вільний від файлів cookie, тому вам більше ні про що не доведеться турбуватися.

Відкрийте Web Analytics

Коли ви обираєте безкоштовний фреймворк, наприклад Відкрийте Web Analytics, ви можете ретельно проаналізувати свій веб-сайт і мати повний контроль даних. У цьому інструменті можна виконувати будь-які налаштування, щоб він відповідав вашим вимогам.

Цей інструмент пропонує велику кількість показників, параметрів і звітів, які допоможуть вам проаналізувати зростання вашого веб-сайту. Ви можете розширити процес збору даних, використовуючи API, який дозволяє інтегрувати платформу з різними джерелами.

Ви навіть можете відстежувати веб-сайти та події адміністратора на основі WordPress і Mediawiki через цей портал. Open Web Analytics стане частиною вашого домену, і він відповідає GDPR та іншим нормам.

Пірш

Ви можете розглянути Пірш якщо ви шукаєте легкий і потужний інструмент веб-аналітики з відкритим вихідним кодом, який можна легко поєднати з вашим веб-сайтом.

Цей потужний інструмент аналітики дає вам повне уявлення про всі дані в режимі реального часу, щоб ви могли відповідно оптимізувати свою ціль або кампанію, щоб отримати високу конверсію. Він повністю інтегрується з усіма існуючими бізнес-технологіями та дозволяє вимірювати трафік за допомогою фрагмента JavaScript.

Pirsch дозволяє використовувати підхід до співпраці, дозволяючи надати спільний доступ до інформаційної панелі всім членам вашої команди. Що стосується конфіденційності даних, ця платформа не йде на компроміси та працює відповідно до GDPR, CCPA, PECR та політики Schrems II.

Висновок

Знайти найкращий інструмент веб-аналітики з відкритим кодом для кращої аналітики та конфіденційності може бути складно, оскільки існує так багато варіантів. Розглядаючи інструмент, ви повинні враховувати наявність функцій, точність даних, відповідність, інтерфейс користувача, масштабованість, інтеграцію та розширену аналітику.

Ви також можете дослідити деякі найкращі платформи веб-аналітики з відкритим вихідним кодом, які розміщені самостійно.