11 програм для iPhone, які допоможуть вам щодня закривати кільця активності

Як користувач Apple Watch, ви, ймовірно, усвідомлюєте необхідність щодня закривати кільця активності. Але якщо ваш спосіб життя не надто активний, вам може знадобитися додаткова допомога. І саме тоді ці програми сторонніх розробників для iPhone стають у нагоді.

1. Ніжна смуга

Gentler Streak, чудова альтернатива Apple Fitness+, охоплює ширший спектр фітнес-занять, ніж вбудований список Apple. Маючи понад сотню типів тренувань, ви можете щодня закривати кільця активності, випробовуючи нові варіанти вправ, починаючи від паркуру та катання на гірських велосипедах до бігу в колясці та навіть виконуючи щоденні справи!

Gentler Streak бездоганно працює з Apple Health, якщо ви ввімкнете обмін даними з Apple у його налаштуваннях. Це стосується кожної програми в цьому списку, тому ось як переглянути та змінити програми, які обмінюються даними з Apple Health.

Додаток Gentler Streak допоможе вам покращити свою фізичну форму без перетренованості, включивши дні відпочинку та відновлювальні тренування у свій фітнес-розклад. І цей чудовий додаток завжди дарує момент гордості за допомогою вітального повідомлення навіть за найменшу перемогу на тренуванні.

Завантажити: Ніжна смуга (Безкоштовно, доступна підписка)

2. Зова

Додаток для вправ Zova використовує систему, яку він називає ZX5, щоб запропонувати понад 500 процедур і розтяжок, зосереджених навколо трьох типів тренувань: кардіо-потовиділення, сила та скульптура та спалювання тіла.

Zova не тільки інтегрується з Apple Health, але також має кольорові індикатори зон серцевого ритму Apple на дисплеї як на вашому iPhone, так і на Apple Watch. Під час тренування ці дані забезпечують постійне візуальне нагадування про необхідність підвищити частоту серцевих скорочень і зробити кожну дію важливою.

Завантажити: Зова (Потрібна підписка, доступна безкоштовна пробна версія)

3. Піт

Одна з провідних програм для тренувань для жінок Sweat допомагає жінкам безпечно займатися вдома чи в тренажерному залі. Серед широкого спектру тренувань, занять і завдань ви знайдете спеціальні програми для вагітності та після вагітності.

Увімкніть спільний доступ до даних із Sweat в Apple Health, і ви зможете записувати такі деталі, як активна енергія, енергія спокою та частота серцевих скорочень від ваших зусиль. Разом із порадами щодо харчування та спільнотою Sweat ця програма надає багато вказівок, які допоможуть вам вести активний спосіб життя.

Завантажити: піт (Безкоштовно, доступна підписка)

4. Тренувальний клуб Nike

«Просто зроби це» — це постійний виклик від Nike, і фітнес-гіганти пропонують цей багатофункціональний безкоштовний додаток, який допоможе вам досягти своїх фітнес-цілей без виправдань.

Ви можете використовувати Nike Training Club, щоб отримати новий рівень фітнесу. Запустіть програму, і ви будете вражені тим, скільки навчального контенту у вас безкоштовно. Це не лише індивідуальні тренування, а й докладні багатотижневі програми, доступ до яких у більшості додатків є платним. Увімкніть Apple Health, щоб записувати вашу активну енергію та тренування.

Завантажити: Тренувальний клуб Nike (безкоштовно)

5. Фітбод

Додаток для силових тренувань Fitbod використовує інноваційний алгоритм для створення персоналізованого тренування, яке допоможе вам досягти ваших фітнес-цілей. Це означає заповнити розширену анкету перед початком, але це окупиться, коли ви отримаєте програму, яка означає, що ви можете тренуватися на рівні, який розширює ваші межі, але не призводить до травм.

У рамках налаштування вам буде запропоновано синхронізувати Fitbod з Apple Health, і Fitbod прочитає ваш профіль і використає вашу інформацію Apple Health, щоб скласти ваш план тренувань. Як наслідок, список категорій Health Access для Fitbod є вичерпним. Переконайтеся, що ви ввімкнули якомога більше категорій Health Access, щоб отримати максимальну віддачу від цієї програми.

Завантажити: Фітбод (Безкоштовно, доступна підписка)

6. Крокомір++

Ходьба — один із найкращих способів закрити всі три кільця активності, а якщо ви носите Apple Watch, у вас уже буде чудовий крокомір на зап’ясті. Apple Fitness виявляє, що ви йдете, і пропонує вам записати цей факт.

Однак ви можете завантажити спеціальну програму для вимірювання своїх кроків і відстеження прогресу. Серед найкращих програм для крокомірів для iPhone є Pedometer++. Цей простий і ефективний додаток використовує яскраві кольори та чіткий дисплей, щоб надати вам чудову картину вашого прогресу, із викликами та значками для збору.

У налаштуваннях програми об’єднайте дані про рух лише з iPhone або Apple Watch, а також увімкніть дані Health Access у всіх категоріях, щоб отримати додатковий кредит за підйом сходами!

Завантажити: Крокомір++ (Безкоштовно, доступна підписка)

7. Strava

Ви також можете записувати свої прогулянки за допомогою Strava, а також майже всі інші види вправ, які тільки можете собі уявити. Strava, один із найпопулярніших додатків для відстеження фізичних вправ, сподобається всім, від початківців до професійних спортсменів.

Strava підключається практично до всіх основних фітнес-трекерів на ринку. Підключити Apple Watch – це просто, і коли ви під’єднаєте Strava до Apple Health, усі ваші дії автоматично надсилатимуться до вашого облікового запису Apple. Спільний рівень деталізації є найповнішим у цьому списку, і якщо ви підписалися, ви отримаєте повну аналітику своєї діяльності.

Завантажити: Strava (Безкоштовно, доступна підписка)

8. Асана Ребел

Ви можете навчитися займатися йогою з Asana Rebel. Цей багатофункціональний додаток надає статті, завдання, інформацію про харчування, сеанси уважності та засоби для сну, які доповнюють вміст вправ.

Однак ви захочете відстежувати в Apple Health саме тренування на основі йоги. Ви зможете повідомляти про свою активну енергію, кроки, споживання води, вагу та тренування в Apple Health.

Завантажити: Асана Ребел (Безкоштовно, доступна підписка)

9. Сім

Надзвичайно популярний додаток для тренувань Seven заохочує вас побачити переваги приділяти лише сім хвилин на день одній із його програм вправ. Оскільки обладнання не потрібне, ви мало що втратите, спробувавши цей безкоштовний додаток. Діяльність організована за такими категоріями, як мобільність, втрата ваги та зосередженість.

Увімкніть Apple Health для відстеження вашого тренування за допомогою програми Apple Watch, якщо є така можливість, і переконайтеся, що ви ввімкнули інформацію про частоту серцевих скорочень, щоб Seven міг відображати ваші зусилля в режимі реального часу на екрані тренування.

Завантажити: Сім (Безкоштовно, доступна підписка)

10. MySwimPro

Якщо ви віддаєте перевагу плаванню, використовуйте MySwimPro, щоб відстежувати свої тренування з плавання. У той час як Apple Fitness дозволяє записувати заплив у басейн або відкриту воду, MySwimPro розробить для вас персоналізований детальний план тренувань.

Завдяки тренуванням на суші, детальній аналітиці, відеотеці, яка допоможе вам освоїти техніку, і елементу спільноти ви можете використовувати додаток MySwimPro, щоб стати сильнішим плавцем.

Хоча багато детальних функцій доступні лише за підпискою, ви можете носити Apple Watch, щоб відстежувати необмежену кількість сеансів плавання. Дані, якими ділиться MySwimPro, включають вашу дистанцію запливу, гребки, маршрути тренувань і енергію відпочинку.

Завантажити: MySwimPro (Потрібна підписка, доступна безкоштовна пробна версія)

11. SmartGym

Відзначений нагородами додаток SmartGym є обов’язковим для користувачів Apple Watch, він чудово інтегрується з вашим пристроєм, щоб вести вас під час тренувань у тренажерному залі чи вдома. Надаються персоналізовані тренування на основі штучного інтелекту, але за бажанням ви можете використовувати додаток просто для відстеження сеансу.

Підпишіться, щоб отримати необмежений доступ до всього каталогу вправ і розблокувати можливість використовувати Apple Watch як окремий пристрій. Наступного разу, коли ви підете в тренажерний зал, на вашому годиннику будуть інструкції щодо вправ, деталі реєстрації та навіть таймери відпочинку. Ви можете закрити ці кільця активності, залишаючи свій iPhone у шафці.

Завантажити: SmartGym (Безкоштовно, доступна підписка)

Залишайтеся в курсі подій із цими додатками

З великою кількістю сторонніх додатків ви можете знайти варіанти вправ, які підходять вам незалежно від ваших інтересів. У той час як передплатники Apple Fitness+ отримують переваги від неймовірного каталогу процедур, багато чудових альтернатив тепер акуратно синхронізуються з вашим Apple Watch і iPhone, щоб гарантувати, що ви досягаєте цільових показників фізичних вправ і щодня закриваєте ці три кільця активності.