11 правил, які можна і чого не можна робити при виборі правильної теми WordPress

Знайти ідеальну тему WordPress – це міцний горішок. Це тому, що варіанти безмежні, і є багато факторів, які слід враховувати, вибираючи правильний.

У цій статті ми обговоримо, чому вибір правильної теми важливий, і розповімо, що можна, а чого не робити при виборі теми WordPress.

Тож почнемо.

Що таке WordPress і чому важливий вибір правильної теми?

Навряд чи ви не чули про WordPress, незалежно від того, є у вас веб-сайт чи ні.

WordPress — популярна система керування вмістом, за допомогою якої ви можете легко створювати блоги та веб-сайти. Це повноваження майже 43% усіх сайтів в інтернеті.

WordPress — це платформа з відкритим вихідним кодом, яка має безліч плагінів, тем і функцій, які можуть задовольнити будь-які потреби бізнесу. Будь-хто може безкоштовно використовувати їх для розробки власного веб-сайту та блогу без попереднього знання програмування.

При розробці красивого веб-сайту на цій платформі враховується багато факторів. Вибір ідеальної теми веб-сайту – це одна з областей, яку не можна ігнорувати.

Теми охоплюють історію бренду та відповідають за кращу взаємодію користувачів.

Однак більшість людей не докладає особливих зусиль для пошуку ідеальної теми. За цим стоять головним чином дві причини.

 • Або вони перевантажені наявністю понад 10 000 тем WordPress.
 • Вони не мають належних знань щодо вибору відповідної теми для свого веб-сайту.
 • Обидві ці причини можуть однаково перешкоджати продуктивності та бізнесу вашого веб-сайту.

  Теми роблять ваш сайт привабливим. Це ідеальний подарунок для людей, які хочуть розробити веб-сайт, але їм бракує знань.

  Ще одна важлива причина для використання тем — забезпечення безпеки. Використання популярної теми має хороші відгуки, постійно оновлюється та захищає ваш сайт від онлайн-атак (про це пізніше).

  Тепер ви зрозуміли важливість тем WordPress для веб-сайту.

  Однак справжня боротьба починається, коли вам потрібно вибрати правильний. WordPress надає величезну колекцію тем, вибір з яких може бути величезним.

  Вибираючи тему WordPress, пам’ятайте про наведені нижче речі.

  Що робити, вибираючи правильну тему WordPress

  #1. Навігація

  Навігація сайтом – це перший крок до того, щоб зробити ваш сайт зручним для користувачів.

    Cache Killer очищає ваш кеш щоразу перед завантаженням веб-сторінки [Chrome]

  Згідно з опитуванням HubSpot, погана навігація є третьою за кількістю голосів причиною, через яку користувачі залишають веб-сайт.

  Джерело: Hubspot

  Переконайтеся, що тема, яку ви використовуєте, проста для розуміння та навігації, особливо для нового користувача. Він повинен мати інтуїтивно зрозумілий вигляд і відчуття, що може допомогти користувачам негайно знайти те, що вони шукають.

  Безладна тема зі складною навігацією може відштовхнути користувача від подальшої навігації. І найкращий спосіб уникнути цього — протестувати тему перед покупкою.

  Кожна тема WordPress матиме демонстраційну версію, яку ви можете спробувати перед покупкою. Це дасть вам чітке уявлення про те, як виглядає ваше меню та чи зручно в ньому навігацію чи ні. Ви можете налаштувати його за допомогою кількох варіантів теми, щоб побачити, що працює найкраще.

  #2. Шукайте особливі функції

  Часто у вас може виникнути ідея веб-сайту, для створення якої потрібні певні функції.

  Наприклад, якщо ви створюєте веб-сайт електронної комерції, ви повинні використовувати тему з відповідними інтеграціями електронної комерції. Або, можливо, ви хочете продати онлайн-курс. У такому випадку вам знадобиться тема, яка пропонує плагіни LMS.

  Тому обирайте тему відповідно до потреб свого бізнесу. Подумайте про те, де ви бачите свій бізнес через десять років, і придбайте тему з усіма функціями, необхідними для його реалізації.

  #3. Макет сайту

  Отримати тему з точним макетом веб-сайту — це все одно, що знайти голку в стозі сіна; ось чому ваша тема має бути легко настроюваною.

  Це допоможе вам змінити попередньо створені сторінки та створити задуманий макет.

  Усі теми можна певною мірою налаштувати. Деякі пропонують більше можливостей, ніж інші, тоді як інші можуть обмежити ваш бренд. Виберіть той, який дозволяє налаштувати всі дрібні деталі на сторінці.

  Професійна порада: Налаштувач WordPress, важлива функція WordPress, дозволяє налаштувати макет і дизайн сайту за допомогою простого та зручного для початківців інтерфейсу. Переконайтеся, що обрана вами тема сумісна з настроювачем.

  #4. Безпека WordPress

  Вибір безпечної теми WordPress – одна з найважливіших речей, яку слід враховувати.

  У 2020 році Сукурі провів опитування це полегшило те, що серед 8000 веб-сайтів, заражених (зловмисним програмним забезпеченням, вірусом або будь-якою формою онлайн-атаки), 74% були створені на WordPress.

  І більшість цих атак відбувається через погану тему чи вибір плагіна.

  Безпечна тема:

  • Завантажено з авторитетного джерела
  • Сумісний із більшістю плагінів WordPress
  • Часто оновлюється
    Як виправити комп'ютер автоматично переходить в BIOS

  Вибираючи тему, ви повинні переконатися, що вона ідеально сумісна з вашою версією WordPress. Інакше це може призвести до збою веб-сайту.

  #5. Чуйність

  Близько 72% людей хочуть мобільні веб-сайти. Для цього потрібна більш чутлива тема, яка зробить ваш веб-сайт гарним і простим у використанні на будь-якій платформі.

  Адаптивна тема адаптується відповідно до розміру браузера та покращує загальний досвід перегляду.

  Як правило, більшість тем адаптивні за замовчуванням. Однак ви повинні перевірити його, щоб гарантувати, що він зручний для мобільних пристроїв чи ні.

  Простий спосіб оцінити швидкість відгуку сторінки – змінити її розмір. Коли ви змінюєте розмір, ви можете бачити, чи змінюється сторінка на макет ширини чи ні.

  #6. Тема, оптимізована для пошукових систем

  Ваша тема WordPress відображає історію вашого бренду та має на меті забезпечити багатий досвід користувача. Але часто власники бізнесу ігнорують зручність теми для SEO.

  Тема, не оптимізована для пошукової оптимізації, не зможе підвищити ваш рейтинг у SERP (сторінці результатів пошукової системи). Це може перешкодити органічному трафіку та потенційним клієнтам, що вплине на загальний дохід.

  Однак встановлення оптимізованих для SEO тем не гарантує кращих результатів. Вам потрібно зробити SEO, щоб отримати трафік; тема лише надасть вам необхідні ресурси для цього.

  #7. Оновлення

  Вам знадобиться тема, яка встигає за кожними змінами. Застарілі теми можуть завдати серйозної шкоди веб-сайту.

  Це може спричинити проблеми з безпекою та наражати ваш веб-сайт на зловмисне програмне забезпечення та хакери. Ось чому вам завжди слід інвестувати в тему, яка регулярно оновлюється.

  На щастя для вас, WordPress повідомляє про застарілу тему, коли ви її завантажуєте. Ви побачите повідомлення жовтого кольору, яке вказує на те, що тема не була протестована для останньої версії WordPress.

  Примітка. Якщо тема не оновлювалася більше двох років, краще не використовувати її.

  Чого не робити під час вибору правильної теми WordPress

  #1. Роздута тема

  Тема з тисячами функцій може вразити вас і спонукати вас встановити її.

  Але більшість веб-майстрів не знають, що наявність кількох небажаних функцій у темі призведе до дуже повільного завантаження веб-сайту.

  Тому уникайте додавання всіх функцій, які, на вашу думку, виглядають модно та круто. Це може зробити ваш веб-сайт привабливим, але погіршить продуктивність веб-сайту.

  Пам’ятайте: модні функції тимчасові; відмінний користувацький досвід є постійним.

  #2. Важко читається шрифт

  Багато разів ви потураєте практикам, які шкодять взаємодії з користувачем. важкі для читання шрифти є одним із них, і їх важко розпізнати.

    Як поділитися своїми цифровими фотографіями з бабусею і дідусем

  Існує велика ймовірність того, що шрифт, який ви вважаєте легким для читання, може бути незручним для читання відвідувачам веб-сайту, що призведе до стрімкого зростання показника відмов веб-сайту.

  Засмічений і нечитабельний шрифт може заважати користувачам переглядати або читати блоги на вашому веб-сайті.

  Нехай ваші шрифти будуть легкими та зрозумілими для читання. Це призводить до ефективної комунікації та покращує загальну взаємодію користувача з брендом.

  #3. Жертвування параметрами налаштування

  Налаштована тема WordPress дозволяє виділитися серед інших у вашій ніші.

  Припустімо, ви володієте магазином електронної комерції в конкурентній ніші.

  Ви знаєте, що бренди, з якими ви конкуруєте, є великими гравцями, і єдине, що ви можете зробити, щоб перемогти їх, це налаштувати свою тему, щоб максимально персоналізувати її.

  Отже, ви запускаєте свій веб-сайт кількома мовами, змінюєте графіку відповідно до географічного розташування та надаєте покупцям можливість платити у своїй місцевій валюті.

  Це допоможе вам перевершити своїх конкурентів, незалежно від того, наскільки вони великі.

  #4. Сторінка помилки 404

  Якщо ви вказали неправильну URL-адресу в Google, ви могли побачити таке повідомлення:

  • 404 – сторінка не знайдена
  • HTTP 404 не знайдено

  Зазвичай вони з’являються, коли користувач відкриває неіснуючу сторінку або сторінку, яку було видалено.

  Веб-сайти повинні створювати 404 сторінки з однаковими навігаційними елементами, які показують такі повідомлення. Це ввічливо повідомляє про недоступність цієї сторінки для користувачів.

  Крім того, такі сторінки дозволяють користувачам повідомляти про пошкоджені та відсутні посилання.

  Це факт, що ці сторінки розчаровують користувачів, і вони можуть роздратуватися. Однак Google рекомендує кожному веб-сайту додавати сторінку помилки подібним чином до інших веб-сторінок.

  Підведенню

  Сподіваємося, ви отримали певну інформацію, щоб звузити вибір.

  Тема WordPress — це будівельний блок веб-сайту, і ви не хочете поспішати її купувати.

  Майте на увазі всі пункти, згадані вище, і складіть контрольний список, щоб ви могли перевірити все, коли плануєте придбати тему для свого веб-сайту.

  Перегляньте деякі найкращі теми WordPress, які підтримують нескінченне прокручування.