11 найкращих API електронних підписів для вашого бізнесу [2023]

API eSignature дозволяють абоненту запитувати підписи документів, отримувати оновлення про статус підпису та завантажувати підписані документи.

Спеціальний додаток eSignature — чудове рішення для безпаперової роботи. Незалежно від того, перебуваєте ви в офісі чи у відпустці, ви можете надіслати договір будь-кому. Програми електронних підписів є юридично обов’язковими та прийнятними в суді.

Але як ви використовуєте його у своїх програмах?

Використання API eSignature та інтеграція його з вашими програмами є рішенням.

Ви можете інтегрувати будь-яку програму за допомогою її API на веб-сайт або програму свого бізнесу, щоб додати логотип свого бренду до документів.

У цій статті я обговорю API eSign, варіанти їх використання та функції, а також деякі з найкращих API eSignature для вашого бізнесу.

Давайте почнемо!

Що таке eSign API?

Електронний підпис або API eSign — це тип API, який можуть використовувати фрілансери, власники бізнесу, дрібні інвестори тощо для створення електронних підписів на своїх документах, спілкуючись із системою через виклик API.

Це веб-сервіс на основі REST, який допомагає розробникам і компаніям використовувати сторонні програми та дозволяти їм підключатися, щоб використовувати можливості eSign у документах.

За допомогою eSign API ви можете оцифрувати кожен аркуш документів і зберігати всі документи в хмарі у форматі PDF.

Випадки використання eSign API

Фінансові установи

Фінустанова щодня має справу з бланками дозволів, договорів, листів-санкцій, бланків доручень тощо. Таким чином, їм потрібно інтегрувати eSign API у свої процеси ERP, CRM, скорочення чеків або авторизації кредиту, щоб увімкнути підпис і підтримку цифрових документів.

Роздрібна торгівля

Підприємства в секторах FMCG і роздрібної торгівлі повинні бути ефективними та швидкими, щоб досягти успіху. За допомогою eSign API створення угод з постачальниками відбувається швидше, надсилання їх постачальникам швидше, а підписання угод ще швидше.

Охорона здоров’я

Організації охорони здоров’я використовують методи eSign для автоматизації процесу документування, звільняючи їх від догляду за пацієнтами. Системи документації eSign надають різноманітні шаблони, щоб заклади охорони здоров’я могли масово готувати форми пацієнтів та угоди.

юридичний

Паперова робота в юридичному секторі є високою, оскільки документація є найкориснішим терміном у юридичних операціях. Підприємства витрачають більше часу на підготовку та оформлення юридичних контрактів. За допомогою eSign API юридичні команди можуть створити потужний контрольний слід і включити інструмент перевірки для підписувача, щоб забезпечити відповідність.

Особливості eSign API

API eSign пропонують численні функції для оптимізації процесу документування, що допомагає компаніям використовувати можливості API eSign у своїх програмах або на сайті:

 • Будівельні блоки робочого процесу: ви можете використовувати настроювані бізнес-процеси для створення користувацьких процесів API електронного підпису, щоб об’єднати різні документи в один робочий процес.
 • Можливості масового підпису: Ви можете завантажити різноманітні документи для підпису та отримати їх підпис за лічені хвилини.
 • Автентифікація перед підписом: використовуйте відеозапис і робочі процеси зі збігом обличчя, щоб переконатися, що ви маєте справу з тим, хто підписує.

А тепер давайте обговоримо найкращі API eSign, щоб ви могли вирішити, який з них кращий для вашого бізнесу.

підписуйте зараз

Оптимізуйте бізнес-процеси, скориставшись API електронного підпису signNow. Це допоможе вам покращити роботу з мобільним додатком або веб-сайтом за допомогою надійного API електронного підпису та покращити робочі процеси з документами.

Легко налаштуйте API eSignature відповідно до бренду вашої компанії. Крім того, ви можете безкоштовно протестувати службу електронного підпису за допомогою пісочниці розробника. Процес налаштування надзвичайно швидкий. Отримайте детальну документацію щодо API, щоб забезпечити чудовий досвід розробника.

Ви можете надсилати документи, щоб запитувати платежі та підписи, створювати настроювані шаблони з заповнюваними полями та отримувати статус своїх документів.

Крім того, ви можете додати поля до своїх документів перед створенням PDF. Запросіть інших підписати форми та заповнити дані електронною поштою. Таким чином, ви можете зібрати юридично обов’язкові електронні підписи на одній інформаційній панелі.

Скористайтеся безкоштовною пробною версією API, яка включає всі функції, 250 підписів без ризику та багато іншого. Ви можете вибрати від 500 до 5000 запрошень на рік і вивести цифровий світ на новий рівень.

DocuSign

Інтегруйте eSignature у свій бізнес-сайт або мобільний додаток за лічені хвилини за допомогою DocuSign eSignature API. Це безпечний API електронного підпису, який допомагає надсилати запити на оплату, відстежувати документи та легко автоматизувати форми з програми.

DocuSign керує майже кожним документообігом у вашому бізнесі, починаючи від перевірки концепцій і закінчуючи корпоративною інтеграцією в бізнес-програми організації. Він пропонує понад 400 кінцевих точок для підписання, керування, виконання угод, співпраці тощо.

Ви отримаєте такі функції, як масове надсилання конвертів і складені шаблони. Спробуйте цей API сьогодні та почніть керувати своїми бізнес-документами в режимі реального часу.

Adobe Acrobat Sign API

Покращуйте взаємодію з клієнтами за допомогою надійного та безпечного Adobe Acrobat Sign API. Це ще більше спрощує роботу розробників щодо інтеграції можливостей електронних підписів у їхні веб-сайти, мобільні програми та інші платформи.

особливості:

 • Acrobat Sign API доступний із багатьма функціями разом із простими у використанні REST API. Ви можете легко інтегрувати електронні підписи у свою програму або робочий процес на ходу.
 • Він перевищує або відповідає галузевим стандартам безпеки, включаючи Auth v2.0 для належної автентифікації.
 • Автоматизація електронного підпису є справжнім терміном із з’єднувачем Microsoft Power Automate від Acrobat.
 • Ви можете об’єднувати дані безпосередньо з мобільного додатка, попередньо заповнювати дані та надсилати ділові документи на підпис.
 • Acrobat дозволяє створювати наскрізні робочі процеси. Ви можете надсилати ділові документи для керування та відстеження статусу та підписів.

Отримайте повний доступ до всіх PDF-сервісів, таких як генерація документів і вилучення PDF, за допомогою опції оплати за використання. Ви також можете керувати своєю підпискою через AWS.

Знак Зохо

Отримайте найпростішу та потужну інтеграцію API цифрових підписів із Zoho Sign API. Почніть інтеграцію за допомогою чіткої документації, яка постачається з різними прикладами. Незалежно від того, чи є ви бізнесом, що швидко розвивається, чи підприємством, його можна гнучко масштабувати відповідно до ваших потреб.

Усі ділові документи, підписані за допомогою Zoho Sign API, є юридично обов’язковими та приймаються в суді. Він дуже безпечний, оскільки використовує протокол Auth 2.0 галузевих стандартів для безпечної авторизації. Ви отримаєте більший захист документів.

За допомогою Zoho Sign API ви можете створювати, оновлювати та надсилати документи на підпис, відстежувати деталі документів, отримувати списки, завантажувати PDF-файли, відкликати документи, нагадувати одержувачам, видаляти документи тощо.

Спробуйте Zoho Sign API безкоштовно, щоб підтримувати робочі процеси підписання, вкладення, шаблони, веб-хуки, звіти, керування користувачами тощо.

Знак Dropbox

Надсилайте, підписуйте та зберігайте важливі ділові документи в безперебійному робочому процесі за допомогою інтуїтивно зрозумілого рішення електронного підпису Dropbox Sign.

Просто виконайте наведені нижче три прості кроки та керуйте документообігом, не виходячи з Dropbox:

 • Почніть підписувати: виберіть документ зі свого облікового запису Dropbox і додайте підписувачів, щоб подати запит на підписи.
 • Поля перетягування: розмістіть різні поля в документі, щоб указати різні розділи, які потрібно охопити, як-от ім’я, підпис і дата.
 • Автоматичне збереження та сповіщення: виберіть папку в Dropbox, де ви можете зберігати свій підписаний документ. Ви можете дозволити Dropbox автоматично зберігати ці документи та відстежувати їхній статус від надсилання до підписання.

За допомогою Dropbox Sign API ви можете зменшити перешкоди та дозволити своїм клієнтам підписувати документ з будь-якого місця, знаючи, що інформація безпечна. Ніколи не пропустіть жодного моменту завдяки єдиному інтегрованому робочому процесу для зберігання, упорядкування та підпису документів.

Оптимізуйте свій запит на підпис, перетворивши найчастіше використовувані документи, як-от листи-пропозиції, контракти, SOW та NDA, у настроювані шаблони та зробіть їх доступними у своєму обліковому записі Dropbox.

Dropbox Sign API (раніше відомий як HelloSign) — це неймовірно швидкий API електронного підпису, який дає змогу впроваджувати електронні підписи у вашій мобільній програмі. Ви можете створювати фірмові та користувацькі можливості, щоб налаштовувати електронні листи та рекламувати свій бренд.

Захистіть свої бізнес-документи за допомогою журналів аудиту, відповідності галузевим стандартам, захисту від підробки та шифрування даних. Створіть єдиний досвід для відправників і підписантів за допомогою цього API.

API eSignatures.io

API eSignatures.io найкраще підходить для створення повністю керованих контрактів завдяки широкій інтеграції API eSign із пристроями з невеликим екраном, як-от смартфони. Це зручна для мобільних пристроїв платформа, яка може відображати контракт на вашому пристрої з високою швидкістю реагування.

Контракти є юридично обов’язковими та прийнятними в суді. API eSignatures.io містить ряд функцій, таких як інтеграція SMS, автоматизація робочого процесу, перевірка підписів відстеження тощо. Щоб подати запит на підпис, потрібно:

 • Отримайте ключ API
 • Викличте кінцеву точку API та створіть тіло запиту відповідно до документації
 • Після того, як ви надішлете договір, ви зможете дізнатися про його статус, підписаний він чи ні.

Гнучка опція ціноутворення дозволяє платити по ходу; отже, немає довгострокових зобов’язань.

PandaDoc

Швидше укладайте більше угод, збираючи електронні підписи за допомогою PandaDoc eSignature API. Це дозволяє завантажити існуючий документ у будь-якому потрібному форматі або створити новий документ за допомогою шаблонів із різних варіантів.

Надішліть свій бізнес-документ декільком одержувачам за допомогою вибраного вами каналу з підписом замовлення або без нього. Ви також можете вставити його в інтерфейс мобільного додатку. Після підписання ви отримаєте документ із сертифікатом безпеки, щоб ви могли негайно внести інформацію в систему.

Вбудовані веб-хуки PandaDoc пропонують негайний доступ. Ви можете запитувати підписи з будь-якого пристрою, з будь-якого місця, через Інтернет, інтерфейс програми та електронні листи. Це забезпечується вбудованим підписом, який покращує взаємодію з користувачем і залучення. Крім того, автоматизуйте збір підписаних документів у безперебійному робочому процесі.

Якщо ви готові почати, створіть безкоштовну пісочницю або замовте безкоштовну демонстрацію. Виберіть вищий план, щоб отримати більше переваг і функцій.

Жирний знак

Вбудуйте весь процес електронного підпису у ваші бізнес-програми за допомогою надзвичайно швидкого API eSignature від BoldSign. Це дозволяє автоматизувати робочі процеси з документами. Ви можете використовувати його комплексні API REST для завантаження документів, динамічного призначення полів підпису та надсилання документів на підпис.

Інтеграція додатків SaaS із декількома клієнтами BoldSign є додатковою перевагою для вас.

Відстежуйте статус запитів і завантажуйте копію підписаного документа після завершення процесу. Користувачі можуть вставляти підписи в документі в позначених місцях перед надсиланням.

Пісочниця BoldSign для розробників дозволяє вам ретельно тестувати API електронного підпису, щоб ви могли інтегрувати можливості електронного підпису в програму та переконатися, що все працює добре. Він може обробляти мільйони запитів на підпис без затримок.

Почніть роботу з безкоштовного облікового запису ізольованого програмного середовища або скористайтеся безкоштовною пробною версією різних планів, щоб зрозуміти переваги. Від необмеженої кількості шаблонів до автентифікації, BoldSign пропонує широкий вибір функцій.

Foxit eSign

Керуйте цифровим підписом за допомогою Foxit eSign API і скористайтеся перевагами його функцій, щоб отримати рішення світового рівня. За допомогою цього рішення ви можете масштабувати свій бізнес, зменшити витрати та розширити свої можливості. Збирайте юридично обов’язкові електронні підписи та зберігайте їх за лічені хвилини.

Створюйте бізнес-документи за запитом у програмі та будьте впевнені, що ви та ваші клієнти ніколи не пропустите жодного моменту. Вставте підписи, щоб утримати клієнтів у вашій програмі чи на сайті. За допомогою Foxit eSign ви можете просувати комплексний, оптимізований і позитивний досвід бренду.

Безболісно інтегруйте eSign API завдяки коротким посібникам. Завдяки підтримці API eSignature ви можете завантажити документ і надіслати його на підпис, створювати власні теги та шаблони, вбудовувати підписи в програми, отримувати робочі процеси веб-перехоплення, завантажувати звіти та документи, а також підтримувати партнерський потік.

Виберіть будь-який потрібний план, який включає аудиторські журнали, цифрові сертифіковані PDF-файли, простий у використанні інтерфейс користувача, бібліотеку вмісту, нагадування електронною поштою та SMS, відповідність UETA та ESIGN, безпеку документів команди, можливості вкладень, мітки папок тощо.

DigiSigner

Почніть роботу з DigiSigner eSignature API і з легкістю створюйте юридично обов’язкові підписи. Зареєструйтеся та отримайте свій ключ API, щоб надсилати запити на підпис і користуватися розширеними функціями цього простого та потужного API.

Ви можете відображати документи на своєму веб-сайті, вставляючи їх і дозволяючи відвідувачам заповнювати документ і підписувати його, не залишаючи веб-сайт. Крім того, ви можете надсилати посилання на ваші ділові документи електронною поштою, щоб ваші одержувачі могли відкривати та підписувати документи будь-коли та будь-де.

Завантажте свій документ або форму як шаблон і налаштуйте його за допомогою інформаційної панелі. Надішліть їх на підпис через API eSignature. Крім того, додайте фрагменти тексту в певному форматі до своїх документів, щоб згадати, де ваш клієнт повинен підписати, і введіть деталі у форму, як-от ім’я, дату тощо. Ви також можете використовувати брендинг своєї компанії.

GetAccept

Інтегруйте GetAccept зі своїми бізнес-інструментами та отримуйте все, що вам потрібно. API простий, легкий у використанні та швидкий, тож ви можете легко підключити його платформу до свого стеку технологій. Автоматично створюйте документи з обраної вами системи, використовуючи наявну у вас інформацію.

API GetAccept мінімізує введення інформації вручну та підвищує ефективність. Ви можете запустити робочий процес документа, отримати дані після зміни статусу документа та витягнути вкладення. API дозволяє збирати та записувати юридично прийнятні документи.

Перетворіть потенційних клієнтів на своїх цінних клієнтів сьогодні. Заплануйте демонстрацію та пройдіть унікальний шлях до цифрового підпису.

Висновок

API eSign — чудові інструменти для підприємств, які мають справу з кількома документами за один день. Підприємства можуть отримати низький код і універсальний API eSign, щоб оптимізувати та прискорити процес підписання, інтегрувавши його зі своїм технічним стеком.

Ці API використовуються компаніями та розробниками для реалізації та використання переваг онлайн-підписів. Це зменшить витрати, збільшить вартість, покращить співпрацю та підвищить продуктивність.

Отже, виберіть найкращий API електронного підпису з наведеного вище списку на основі ваших потреб та інтегруйте його зі своїми програмами.

Ви також можете ознайомитися з деякими найкращими цифровими платформами для надання користувачам чудового цифрового досвіду.